>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga mistrzów 2019/2020

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Zapraszam do tematu związanego z Ligą Mistrzów. Już dziś rozpoczynamy zmagania w grupie a turniej zakończymy 17 maja.

Grupa A




Grupa B



Grupa C



Grupa D




Grupa E



Zapraszam do analizowania spotkań i do podawania typów! :)

 ​
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik


Warszawa vs Tours VB typ -2,5 Warszawa kurs 2,1 iforbet   

Szanse są , że dziś zagra Udrys,a Warszawa ma w grupie Perugie, więc i sety mogą miec znaczenie. Myślę, ze zespoł francuski przyjdzie dzis na pożarcie i mecz skonczy sie wynikiem 3:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
I 181

irenicuus

Użytkownik
Noliko Maaseik - Zenit Kazań
Maaseik +11,5pkt @1,94 Betclic  
over3,5 seta @1,78 Betclic   
  • Earvin NGapeth aresztowany i zatrzymany na jakiś czas w Brazylii
  • Zenit dopiero dzisiaj rano wrocił do Rosji z KMŚ, jutro juz mecz w Belgii
  • Zenit to już nie ten sam zespół co rok temu z Andersonem

Jak dla mnie warto spróbowac

FT 3-2 Noliko Maaseik  
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
witam, czy jest ktoś w stanie coś konkretnego napisać o belgijskiej drużynie Roeselare z którą zagra dzisiaj ZAKSA?
Szczerze mówiąc nie śledzę za bardzo zagranicznych lig siatkówki ale przez Lige Mistrzów zwróciłem uwage na ten mecz.
Fakty są takie, że Roeselare ma jeden dzień przerwy więcej po dość łatwym meczu w swojej lidze. ZAKSA natomiast grała jeszcze w niedziele w Gdańsku. Oglądałem ten mecz i musze powiedzieć, że oprócz tego ostatniego seta, to nie było widać kto był faworytem.
Kursy na gospodarzy są kuszące, tylko przydałoby się coś więcej o nich wiedzieć :D
 
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
@husarz22  moim zdaniem najlepszym wyborem na ten mecz jest over punktowy lub setowy. Nie wierzę, aby jakiś zespół wyszedł zwycięsko z tego meczu w 3 setach.
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś ogląda, ale to co zrobił Anastasii wystawiając pierwsze dwa sety skład 2-3 to jest przecież kryminał jakiś, komentatorzy nawet nie wiedzą jak to skomentować. 
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Live na Warszawę około 3.5    wszędzie polecam grać , gra prawie cały pierwszy zespół od 3 seta. Trochę szkoda straconych punktów z taką Benfica...
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
To co zrobił dziś Anastasi to wola o pomstę do nieba... strata punktów mając w grupie Perugie oznacza walka o wyjście z drugiego miejsca i licząc na wpadki innych.. dramat i kilo mulu
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Jastrzębski vs Halbank typ DW 3:0 kurs 2.0 iforbet   
Jastrzębski dziś pierwszy mecz w LM ,Halbank już zdążył przegrać u siebie 2:3. Jak trener wyjdzie pełnym zespołem to myślę , ze 3 0 na spokojnie. Zespół z Ankary to już nie ten zespół co kiedyś , a chłopacy z Jastrzębia naladowi ostatnimi zwycięstwami, powinni poradzić sobie z przeciętnym zespołem tureckim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Lube Civitanova i Trentino Volley wygrają swoje spotkania 3-0 (12.12)
Co myślicie o takim zakładzie? Opcja dostępna na totalbecie, druzyny róznice klas, kursy 1,04 i 1,05 na wygrane, pytanie czy czegoś nie puszczą?
 
P 0

pavlinho

Gość
Lube podobnie jak Zenit może mieć drobny problem z aklimatyzacją w Europie po zmianie strefy czasowej.

Ja tam za płaską stawkę 200 zł biorę Fenerbahce +2.5 seta po 2.31 w Fortunie. Oliva, Rossard, Ter Maat, Batur to nie są ogóry i tym razem zagrają skoncentrowani a Trentino sety lubi tracić.   
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Verva Warszawa - Perugia
Perugia -1,5 seta @1.43
Perugia - 2,5 seta @2.42
1xbet

Czekałem z niecierpliwością na kursy tego spotkania. Będę w Warszawa podejmie u siebie zespół gwiazd z Włoch - Perugie ktora co prawda lubi stracić seta , mam wrażenie że to ich motywuje przed kolejnymi setami. 
Ale mam też przeczucie że trener Vital Heynen podpowie swoim podopiecznym aby Ci byli skoncentrowani na 100% bo zna doskonale polskich graczy.
Verwa Warszawa dodatkowo wie że straciła juz LM porazka z Benfica.
wszystko mi przemawia tutaj za szybkim 3-0.
Ja sam zagrałem handicap -1.5 W double LM Kobiet Novara -1.5 za grubsze pieniądze + 2×3-0 W wyżej wymienionych meczach.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Nie żebym czepiał się typu wyżej i też jestem zdania,że Perugia to wygra, ale czy na pewno ten handicap jest warty swojego kursu? Perugia ma gwiazdy,ale czy Nowakowski nie jest mistrzem świata? Kwolek jest słaby? Brizard,Udrys,Wojtaszek czy Tille? Tak samo można powiedzieć o Anastasim,że zmotywuje swoich graczy bo porażka 2x z Perugia i Benfica moim zdaniem przekreśla awans :) Warszawa ma silną szóstkę i dla mnie jest to no-bet tym bardziej,że Perugia grała w ndz czyli jeden dzień odpoczynku z silną Modeną.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
cytat z dnia 17 grudnia 2019 07:08 przez robewq366a co myślicie  o jastrzębiu
kursy na rywala ponad 4 ,a ostatnio pokonali zenit
Wygrali bo grali u siebie i Zenit bez Francuza na przyjeciu. Masseik wygra seta po kursie 1.71 myślę najlepszy typ na ten mecz.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
cytat z dnia 17 grudnia 2019 07:08 przez robewq366a co myślicie  o jastrzębiu
kursy na rywala ponad 4 ,a ostatnio pokonali zenit
Nie przegrali przez brak Francuza, bo grał całego tiebreaka. Przegrali przez tragicznego libero, bo główny ma kontuzje, dlatego przyjęcie cały czas leży w zenicie. 
 
K 18

kubanski91

Użytkownik
Handicap setowy
Novi Sad (+2,5) - ZAKSA typ: 2
Kurs: 2,01
Bukmacher: Fortuna

Liczę na taki sam wynik jak w pierwszym spotkaniu tych drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom