Typ 2/brak bts
Kurs 1.76 @ Etoto

Witam,
W Kenii dzis mecz bardzo slabego w tym sezonie Chemelil i Ulinzi Stars.

Gospodarze na 12 meczy zero wygranych, zaledwie jeden remis i tylko 5 bramek strzelonych. Są na ostatnim miejscu z 1 pkt na 12 kolejek, na prawdę nie ma cienia wątpliwości ,ze w tym sezonie są chłopcami do bicia.

Po przeciwnej stronie dziś jest Ulinzi Stars ,którzy graja solidna pilke. 7 miejsce, 18 pkt czyli 7 straty do lidera. Na 6 wyjazdów zaliczyli tylko jedna porazke i jeżeli dziela punkty to z najlepszymi z czolowki. Na ostatnie 5 meczy ich forma to 2 wygrane i 3 remisy( wygrane u siebie i remisy na wyjazdach z dobrymi przeciwnikami, traca bardzo mało, w 4 meczach na 3 wyjazdy nie stracili gola)

Nie uważam ,ze gospodarze dziś strzela w swiatlo bramki.

Minimalne zwycięstwo gości 0-1 zalatwia dziś sprawę.

Pozdrawiam

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik

obstawiał ktoś ten mecz? ja mam po 1,76 2 dnb, ale do przerwy to tam było 0-0 🤷‍♂️ buki wywaliły w przerwie ten mecz, na sofascore wynik 0-1 i bramka dla gości w 11 minucie:unsure:

edit: dobra chyba nie strzeliła gola...

“I am missing six players who are recovering from injuries. The situation upsets me but we have to do our best. It’s my hope that they will recover soon so that they can fuel our ambition of clinching the title this season.
“Our match against Wadadia will be a tough one since they’ve been on an impressive streak, winning against Ulinzi Starlets and Nakuru City Queens,” Nyamunyamuh said.
The list of injured players include keeper Diana Temebesi, Felistus Kadari, Marceline Wayodi, Maureen Achieng and Ruth Kasoa.

I 170

In4mat0rr

Użytkownik
Jeśli chodzi o Kenie - polecam obserwować mecze Talanty - regularnie coś się dzieje w ich kierunku na giełdzie