>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
witam:) jestem nowy na forum :) ale nba obstawiam juz troszke i cos trafiam
chciałbym aby ktos ze mna przedyskutował dzisiejsze mecze
***hornets vs wizards
tutaj miałbym 2 typy 
-under 117.5 hornets
lub - wizard over 114.5
wizardzi duzo trafiaja a obrona hornets jakas wybitna nie jest natomiast teoretycznie wizard na chwile obecna chyba najgorzej gra defensywnie w całej lidze ale nie wydaje mi sie zeby hornets ugrało nawet 113 pkt 
***phil vs denver 
tutaj dalbym under 210.5 albo i mniejszy
***miami vs atlanta
over 100.5 atlanta ktora bardzo duzo trafia, nie wydaje mi sie zeby 101 pkt bylo dla nich problemem
**portland vs nyc hmmm   mysle zeby dac handi na 2polowe dla port -1.5 albo po prostu na podbicie kursu po kursie 1.2 zwyciestwo z dogrywka 
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
W pełni się zgadzam, z tym ze duzo ludzie piszą by pisać a jakby policzyć ich zagrane kupony to dawno już domy i samochody przegrali ????
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Chyba mnie pogrzało.... ale,  po 3 drinkach czuję moc przewidywania :)
W Miami - nie zagra Adebayo - a trochę chłop walczy i zbiera pod tablicami. Bardzo ważne pkt z ofensywnych zbiórek. To na własne oczy widziałem wielokrotnie. Bez niego jak bez reki - czarną robotę czarny chłop robi :)
Winslow,'a  - nadal nie będzie. Czyli następny silny ( skrzydłowy )
Derrick Jones - wypada
Wiec Krótką ławką grają 
Vince Carter 1500 mecz w NBA  - tu nie wiem jaki ma to wpływ, bo nie lubię takich, że "będzie chciał" , że coś.... że mu zależy..." juz się nauczyłem przez swoją karierę, że jak ktoś coś chce to czasami kupa wychodzi. ale ... Jeśli ten mecz potwierdzi ostatnie 2 mecze Atlanty, że oni powyżej 40% będą mieli w rzutach za 3 ... a T. Young bedzie robił swoje, to.... tak jak Martin Luter King powiem...
Miałem sen, iż pewnego dnia... ta Atlanta powstanie:

Spotkanie: Miami Heat - Atlanta Hawks
Typ: zwycięstwo Atlanta 
Kurs: 3,8     Dzizas! 50 sekund przed końcem +6 Atlanta i do tego stanu 0-19 Miami 
Bukmacher: fortuna
kupon:
2 razy ten:

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
galica13 522

galica13

Użytkownik
Miałem sen, iż pewnego dnia... ta Atlanta powstanie:
Spotkanie: Miami Heat - Atlanta Hawks
Typ: zwycięstwo Atlanta 
Kurs: 3,8  
Bukmacher: fortuna
malutko brakło
ale
Gratulacje
Nie wiem czy farta, przeczucia czy dobrej analizy, ale gratuluję.
Chociaż argument z tym, że Miami wąski skład na ten mecz itd. można powiedzieć w jakimś sensie, że się sprawdził, bo może zmęczenie spowodowało, że w pierwszej kwarcie trzymali ich na dystans, a potem każdą kolejną wygrała Atlanta.
 
I 88

ingram

Użytkownik
Orlando Magic - LA  Lakers/ Orlando Magic +8 1.95 bet365  przegrali 9 cioma
Witam, polecam wam dzisiaj granie na handicap +8 w stronę gospodarzy, Niskie tempo gry jakie preferuja gracze Orlando, oraz fakt, że lakersi niezbyt udaną mają historię gry z miejscowymi, skłania jak najbardziej do grania takiego handicapu. Będzie to pierwszy z pięciu spotkań na wschodzie dla Lakers, myśle, że rozłożą odpowiednio siły na ten road trip ktory rozegrają w przeciągu 8 dni. Orlando u Siebie notuje bardzo dobre wyniki, ogladałem ich ostatnio sporo, i mysle ze napsują krwi liderom konferencji zachodniej.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 219,5 @ 1,80 Betonline (92:112)
Toronto Raptors - Los Angeles Clippers G 01:00 I 12.12




Poswiece troche szasu dla meczu na szczycie(mimo ze tego czasu brak). Mowa o meczu Toronto Raptors - Los Angeles Clippers, Kawhi Leonard rozegral 84 mecze w barwach Toronto czy to tak duzo? a jeszcze dziwniejsze jest to aby nazwac to powrot do domu ale z drugiej strony ten gosc wygral dla nich lub mial spory wklad w pierwsze mistrzostwo w histori tego zespolu, wiec sadze tez ze Dinozaury beda chcieli przypomniec Leonard-owi o tym co zostawil za soba dla LA Clippers.

Trendy jakie sie rysuja dla tego meczu to Toronto (16-7 W/P) jest dzisiaj +2,5 punkta underdogiem w domu przeciwko Clippersa(18-7) Od grubo kilku lat druzyny ze wskaznikiem 660 procent wygranych jako slabszy jak Toronto byly druzynami odnoszacymu ujemny ATS , wynik Październik-grudzień: 61-74-3 (45%) ATS ale w srodku sezonu poprawily sie wyniki w ATS i wynosily: Styczeń-kwiecień: 53-42-1 (56%) ATS. - wiec trend nie jest przychylny dla gospodarzy ale grajacy nie moze opierac calej gry na trendzie, nie tedy droga.

Pujdzmy ta droga ze Toronto bylo wstanie wygrac z Chicago przedostatniej nocy ale tylko jednym punktem ,przyczym zdobyli 93 punkty na wyjezdzie ale jeszcze gorszy cien rzuca na nich to ze przegrali wczesniej trzy mecze podrzad z mocnymi druzynami jak Houston, Philladelphia czy dobrymi Miami. Mimo to ze dwa mecze z tych były w domu to żadnen z pojedynkow nie był w zasięgu nawet sześciu punktów. Lowry był beznadziejny, gdy wrócił przeciwko Miami, a Dinozaury grały w ostatnich kilku meczach bez Freda VanVleet, który jest dziś wątpliwy i nie wiadomo czy zagra. Wskaźniki in/out wokół Lowry są nadal slabe: zespół byl gorszy o 9,5 punktu na 100 posiadan z nim na parkiecie w tym sezonie.

Myśle że i tak Toronto miało ostatnio trochę szczęścia. W ostatnich czterech meczach opublikowali beznadziejne statystyki strzeleckie. Ale według NBA.com podczas tego odcinka mieli mieli sporo otwartych rzutow bedac na czawrtym miejscu w posiadaniu w lidze problem polega na tym, że przekonwertowali je na wskaznik najgorszych zespolow z miejsc 25-30. W otwartych strzalach opublikowali smieszne 35,0% eFG% w ciągu ostatnich czterech meczy.

Clippers maja utalentowany sklad i mają tutaj pewne zalety. Oba zespoły maja dobre przejscie na zmiane - bedac w rzeczywistości w TOP 5 ligi i chociaż LAC prubuja ograniczają to, Toronto absolutnie tego nie robią. Zezwalaja na posiadanie bedac na trzecim miejscu w lidze. Co więcej, być może największa słabościa Toronto w tym sezonie jest po obu stronach sa zbiorki na tablicach: są na 27 miejscu ofensywnie i 29 w obronie. To nie jest dobra statystyka przeciwko drużynie Clippers z Montrezl Harrell i  atletycznymi skrzydłowymi, którzy na pierwszym miejscu w ofensywnych zbiorkach.

LAC mają gorszy profil rzutow, biorąc pod uwagę ich uwielbianie do rzutow z pol dystansu, ale powinni także uzyskać o wiele więcej możliwości przez zbiorki. Sądzę jednak, że Toronto odbije sie od dna strzelecko i over stanowi pewną wartość i jak widze profesonalni gracze również atakują tę stronę. Gdy Raptory otrzymaja odrobinę szczęścia przy rzutach, Clippers prawdopodobnie uderza w zbiorki ofensywne w celu uzyskania łatwego zdobycia drugiej szansy, a obie drużyny powinny przy dobrym strzelaniu popchnac tempo, jezeli Toronto ujrzy te dobre strzaly ale w NBA na tak slabym poziomie jest sie na krotko przy dobrych druzynach. Moglbym isc tutaj w Clippersow ale mam dylemat, sadze ze nanich bedzie 66% ludzi siedziec ze wzgledu na ostatnie wyniki ktore sa nie najlepsze i rowniez bym sie do nich dolaczyl ale zaryzykuje zakladu na over.  Update : widze ze Fred VanVleet nie zagra a kursy spadaja na LAC to napewno wzmozy gre na gosci ale ja zostane przy swoim.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


W tym sezonie to chyba mój pierwszy post w tym dziale. W tym sezonie nie mam czasu na oglądanie NBA jednak po wygranej na LM zapewne za szybko nie zasnę, więc obejrzę sobie odbiór pierścienia przez Leonarda. Nie o tym jednak mowa.

 

Rano widziałem kursy w okolicy 10 na porażkę Bucks we własnej hali. Miałem przez chwilę w głowie, aby to zagrać, ale odpuściłem. Będąc w pracy pojawiło się info, że wypada Giannis, więc kursy dramatycznie poleciały w dół. Teraz nie dostrzegam value w kursie NOP, więc typowanie wyniku odpuszczam jednak uważam, że warto zagrać linię na dwóch pozostałych liderów Bucks, a mianowicie Middletona oraz Bledsoe. Prawie 30 punktów, które Giannis zdobywa na mecz trzeba gdzieś rozłożyć. Linia na obu zawodników zawyżona o 3 punkty jednak uważam, że nadal są warte zagrania. Bez większej analizy, bo to czysta matematyka. Bucks nadal są faworytami choć bez Antka będą mieli pewnie dużo trudniej. 30 punktów gdzieś trzeba rozdzielić, więc po 3 więcej niż średnia obu obwodowych jest dla mnie bardzo prawdopodobna.

 

Middleton powyżej 20.5 pkt - 1.8/unibet   
Bledsoe powyżej 17.5 pkt - 1.9/unibet   

 

Odpowiednio 24 i 29 punktów. Łatwy hajs ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
thechosenonee 2,5K

thechosenonee

Użytkownik
Orlando Magic - Los Angeles Lakers
Typ: Lakers -6,5  1.65 STS   
Orlando bez Vucevica to slaba druzyna (wypada takze Markelle Fultz, rowniez zawodnik S5) w moim mniemaniu. Ich ostatnie zwyciestwo z kims powaznym (sixers) mialo miejsce jak na parkiecie byl czarnogorzec, natomiast ostatnia seria 4 zwyciestw nie imponuje mi ani troche, zadna z druzyn ktora pokonali nie jest druzyna, ktora aspiruje na play offy w tym sezonie, a orlando zakladajac, ze wszyscy sa zdrowi chyba do takich mozemy zaliczyc. Na floryde przyjezdzaja jeziorowcy, chyba nie trzeba nikomu ich przedstawiac. Davis niby ma status GTD, jednakze ma taki status prawie co mecz i w kazdym gra, takze tym bym sie nie przejmowal, aczkolwiek nie ma to dla mnie i tak wiekszego znaczenia. Bardzo dobry start lakers w tym sezonie przeklada sie na to ze beda rywalizowac o najlepszy bilans w NBA, aby by przy ewentualnym finale miec przewage parkietu. W wywiadach lebron oraz davis tez mowili, ze chca grac. A zeby miec szanse z milwaukee (to moim zdaniem glowny rywal o najlepszy bilans) trzeba takie mecze jak ten z oslabionym orlando bez swojego all-stara po prostu wygrywac, bo z pewnoscia beda duzo, duzo trudniejsze mecze. Mysle, ze beda chcieli to szybko wygrac zeby ewentualnie odpoczac w 4q/koncowce meczu. Licze na blow-out ze strony Lakers.Toronto Raptors - Los Angeles Clippers
Typ: Los Angeles Clippers 1.7 STS   
Po powrocie Lowry'ego druzyna z Kanady to po prostu nie jest to samo. Ich ofensywa to jest isnty dramat, Lowry uwaza siebie chyba za najlepszego zawodnika druzyny (nie wiem czy jest chociaz w 3 najlepszych), kozluje pilke w kazdej ofensywnej akcji przez 15 sekund i nic z tego nie wychodzi. Ofensywa raptors to po prostu nie to samo co przed powrotem lowry'ego i ibaki. Gdy w S5 gral fred vanvleet ich ofensywa to po prostu bylo cos pieknego. Swietna zespolowa koszykowka. Vanvleet niestety nie zagra dzisiaj, co jest bardzo, ale to bardzo duzym minusem. Ibaka i Lowry zabrali minuty bardzo dobrym zawodnikom z lawki, ktorzy pokazali sie na prawde z dobrej strony podczas ich absencji tj.Boucher, Davis. Druzyna z Toronto po prostu nie ma tego "flow", ktore bylo gdy podstawowym rozgrywajacym byl Freed Vanvleet, takie jest moje odczucie. Z drugiej strony przylatuja Clippers, ktorych tak jak wyzej Lakers chyba tez nie trzeba przedstawiac. Do Kanady wraca MVP i zdobywca tytulu z miejscowa druzyna Kawhi Leonard. Nie lubie pisac, ze ktos na pewno bedzie chcial, i bedzie sie bardzo staral, ale w przypadku Kawhi'a mysle, ze jest to bardzo prawdopodobne. Wydaje mi sie, ze bedzie tam bardzo mily przywitany. Nie jest jeszcze do konca zgrany z George'em (PG byl kontuzjowany) , ale mysle, ze to tylko kwestia czasu, mimo, ze za duzo meczy w sezonie regularnym ze soba nie zagraja (kawhi duzo meczy odpusci z powodu load menagement'u). Mysle jednak, ze to jest na "+", Leonard i George beda chcieli sie pokazywac z jak najlepszej strony gdy sa razem na parkiecie, szczegolnie na tle obecnego mistrza NBA. Mysle, ze kolejnym plusem moze byc to, ze na lawce Clippers centrem jest Harrel, czyli jeden z najlepszych rezerwowych centrow, jesli nie najlepszy. Gdy bedzie na parkiecie, zapewne w raptors gasola (swietnego obroncy) zbyt czesto nie zobaczymy , takze mysle ze bedzie mogl zrobic roznice pod koszem. Toronto to na pewno, ciezki teren, dlatego clippers powinni spiac poslady. Uwazam ich za lepsza druzyne.




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 220,5 @ 1,82 Unibet (Po regulaminowym under ale w OT 20 pkt przebiło )
San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers  G 02:30 I 13.12


Ten mecz widzi mi sie jako zle rzuty kontra zla ofensywa, Spurs wykonują najgorsze rzuty i ograniczaja do najgorszych rzutow, pozwalają na piąty najgorszy profil strzału (dla przeciwników) w lidze. Na podstawie średnich ligowych z lokalizacji w których oddawali rzuty przeciwnicy powinni rzucac około 51,8% eFG%. Kręcą oni 53,5%; San Antonio jest jedyną drużyną w pierwszej dziesiątce ktorzy zezwalaja pinizej 52%. Tymczasem druzyny rzucaja znacznie lepiej przeciwko im niz powinny a obrona Spurs moze byc wrazliwa ale musi byc taka. Potwierdzeniem tego jest spadek lini z otwarcia mimo ze zawendrowal do 220,5 to zostala zbita ale w tym odbicu jest drugie dno a jest nim problematyczni goscie i ich ofensywa.

Pojedynek z Cleveland moze byc dobrym pojedynkiem dla obrony Spurs, Cavs znajduja sie w dolnej piatce najgorszych druzyn ligi w oczekiwanej ofensywie eFG% a w tym momencie ich eFG% jest ponizej tego co powinno byc ale nie jest to zaskoczeniem dla tak mlodego zespolu jak ten - Pozatym Efektywnosc ofensywana to dopiero 29 miejsce ligi a tempo gry bardzo powolne (24).

W tym sezonie under poszeld 14-9 z drużynami przyjeznymi, które maja mniej niż 10% oczekiwanego eFG w porównaniu z drużyną gospodarzy, która znajduje się w pierwszej dziesiątce pod względem oczekiwanego eFG. Suma pozostaje na poziomie 219,5. Druzyny rzucajace z pol dystansu znajduja znajduja sie obie w pierwszej dziesiatce dystrybucji z tego sredniego zasiegu rzutow, wezeme w tym meczu ponizej lini.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Utah - GSW
Utah over 57 pkt 1 połowa  1.8
Utah -3.5 2 kwarta


W listopadzie linie pokryte dwukrotnie i jesli Jazzmani podeją powaznie do meczu, a licze ze we własnej hali tak bedzie to sprawa do HT powinna byc załatwiona,nawet przy nieobecnym Conleyu który i tak bądz co bądz na chwile obecna gra poniżej oczekiwań
GSW jest juz tak przewalone kontuzjami ze nie ma atutów ani w D ani w O, na moje pozostaje tylko isc na wymianke, ale przy szczelnej defensywie rywali moze byc ciężko.Jazz gra swój next game dopiero 18go z Magics wiec beda mieli sporo czasu na odpoczynek

ciekawie na Florydzie
w Miami chodza słuchy ze Dragic Herro i Winslow,out dzisiaj out wiec nic tylko uderzać w overki Nunna i Butlera
spróbujemy tak wobec niepotwierdzonych info
Los Angeles Lakers @ Miami Heat. Points (Nunn, Kendrick):  Over 16 1.90

Lakers -4 1.74
Miami gra jak gra i ich gra bardzo mi sie podoba jednak jak spojrzec na ważniejsze mecze to potrafią umoczyć.Lebron i spółka mam nadzieje podtrzymają serię


Small play dublem:
Los Angeles Clippers @ Minnesota Timberwolves. Total Points In Lowest Scoring Quarter:  Over 49.5 1.93
New York Knicks @ Sacramento Kings. To Win 1st Half With Handicap: 
Sacramento Kings (-4.5) Price: 1.87
ako: 3.609

Minny gra w ataku jednak D to dramat, martwia tylko pewne absencje w ekipie LAC no i oby ciuchcia zbyt mocno nie odjechała do 3q - tego bym sobie życzył.W Knicksach to jest taki misz masz ze samym zawodnikom chyba juz sie nawet grac nie chce.Kings na dobrej ścieżce po wygranych w niezłym stylu.W Sacto nigdy nie grało sie łatwo i jesli tu ma być na powaznie a zakładam ze Kings bedzie zalezeć to do HT powinien być choć lekki odjazd.Potem niech sie dzieje co chce

Powodzenia
 
 
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 11

basta

Użytkownik
Mecz: Miami Heat - Los Angeles Lakers
Godzina: 01:00
Typ: under 216,5 pkt 
Kurs: 1,72 # betclic   
Dobre drużyny, które grają dobrze w ataku, ale także w defensywnie i tutaj wg mnie gra defensywna przeważy w dzisiejszym spotkaniu. Miami u siebie przeciwko LA. Lakers będzie chciało przede wszystkim tracić jak najmniej. Dla odważniejszych under 212,5 po kursie 2,04 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 13 grudnia 2019 20:32 przez yazUtah - GSW
Utah over 57 pkt 1 połowa  1.8
  
Utah -3.5 2 kwarta  

W listopadzie linie pokryte dwukrotnie i jesli Jazzmani podeją powaznie do meczu, a licze ze we własnej hali tak bedzie to sprawa do HT powinna byc załatwiona,nawet przy nieobecnym Conleyu który i tak bądz co bądz na chwile obecna gra poniżej oczekiwań
GSW jest juz tak przewalone kontuzjami ze nie ma atutów ani w D ani w O, na moje pozostaje tylko isc na wymianke, ale przy szczelnej defensywie rywali moze byc ciężko.Jazz gra swój next game dopiero 18go z Magics wiec beda mieli sporo czasu na odpoczynek

ciekawie na Florydzie
w Miami chodza słuchy ze Dragic Herro i Winslow,out dzisiaj out wiec nic tylko uderzać w overki Nunna i Butlera
spróbujemy tak wobec niepotwierdzonych info
Los Angeles Lakers @ Miami Heat. Points (Nunn, Kendrick):  Over 16 1.90  [zwrot] 

Lakers -4 1.74  
Miami gra jak gra i ich gra bardzo mi sie podoba jednak jak spojrzec na ważniejsze mecze to potrafią umoczyć.Lebron i spółka mam nadzieje podtrzymają serię


Small play dublem:
Los Angeles Clippers @ Minnesota Timberwolves. Total Points In Lowest Scoring Quarter:  Over 49.5 1.93
New York Knicks @ Sacramento Kings. To Win 1st Half With Handicap: 
Sacramento Kings (-4.5) Price: 1.87
ako: 3.609  

Minny gra w ataku jednak D to dramat, martwia tylko pewne absencje w ekipie LAC no i oby ciuchcia zbyt mocno nie odjechała do 3q - tego bym sobie życzył.W Knicksach to jest taki misz masz ze samym zawodnikom chyba juz sie nawet grac nie chce.Kings na dobrej ścieżce po wygranych w niezłym stylu.W Sacto nigdy nie grało sie łatwo i jesli tu ma być na powaznie a zakładam ze Kings bedzie zalezeć to do HT powinien być choć lekki odjazd.Potem niech sie dzieje co chce

Powodzenia
  
 
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Phoenix - San Antonio
godz. 23:00
Typ: San Antonio   
@ 2,0 fortuna

Na Twitterze ćwierkają, że dzisiaj ze składu wypada Devin Booker. Już tak mi kilka razy wyćwierkali ...a później okazało się, że ci co mieli nie grać - zagrali.
Mecz w tv na canale. Poczekam na wyjściowy skład. Jeśli to prawda.... to bez Bookera nie widzę wygranej Phoenix. 
Mecz w Meksyku w pasmie globalnym. 
O taktyczny plan San Antonio się nie martwię. Gregg Popovich stary wyga, przed całym światem nie lubi lipy odwalać. Będzie konsekwencja w grze i żelazna taktyka, a brak ( jeśli ) Bookera  dodatkowy handicap.

22:33 edit:
Official: Mikal Bridges will get the start for Devin Booker (wrist/forearm)
Nie ma wyjścia trzeba grać na San Antonio
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 14 grudnia 2019 22:17 przez auxiPhoenix - San Antonio
godz. 23:00
Typ: San Antonio
@ 2,0 fortuna

Na Twitterze ćwierkają, że dzisiaj ze składu wypada Devin Booker. Już tak mi kilka razy wyćwierkali ...a później okazało się, że ci co mieli nie grać - zagrali.
Mecz w tv na canale. Poczekam na wyjściowy skład. Jeśli to prawda.... to bez Bookera nie widzę wygranej Phoenix. 
Mecz w Meksyku w pasmie globalnym. 
O taktyczny plan San Antonio się nie martwię. Gregg Popovich stary wyga, przed całym światem nie lubi lipy odwalać. Będzie konsekwencja w grze i żelazna taktyka, a brak ( jeśli ) Bookera  dodatkowy handicap.

22:33 edit:
Official: Mikal Bridges will get the start for Devin Booker (wrist/forearm)
Nie ma wyjścia trzeba grać na San Antonio
sie udało.Niestety dla mnie Kevin Love w ostatnim meczu sieknął za 3 na OT tam sie juz nie udało.Informacyjnie tylko gdybys chciał jeszcze dawac na Spurs...światełka dla nich nie widze...na chwile obecną to druzyna która oddaje najmniej rzutów zza łuku w lidze.Z Cavs to był dramat dzisiaj w nocy tez nie lepiej FG% ,warto zwrócic na to uwagę..mowi sie o tym otwarcie.a POP??sie umiałem - powiedział ostatnio ze Spurs i tak sa w stanie rzucac tyle punktów zeby wygrywać mecze
swoja drogą odnosnie Devina ESPN live tez dał popis
 
2:10
Devin Booker technical foul (1st technical foul)102 - 98
co do ćwierkających ptaszków warto odświeżac stronke która podałem na kilka min przed meczem

wyćwierkały jeszcze to:Luka Doncic exits game with ankle sprain...mysle ze warto śledzić ten temat
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 0

psiopsio

Użytkownik


Atlanta - LA. Lakers
Typ: over 222.5
Kurs: 1,65 sts 
 

Krótko na temat: z kim jak nie z Atlantą pokazać cały potencjał w tym sezonie? Z drugiej strony Hunter i Young będą próbować coś podziałać. Może być ciekawa, szybka gra. Liczę na fajne widowisko 
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: New Orleans Pelicans - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic +5.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 1.42
Bukmacher: Forbet
Analiza: Trzeba oddać Orlando, że może nie grają w tym sezon najpiękniej w lidze, jednak póki co z obecną kadrą wyniki ich bronią. A co według mnie najważniejsze w tym meczu. Po jedenastu meczach nieobecności na parkiet wraca Nikola Vucevic, czyli lider i obecnie chyba największa gwiazda Magików. Oczywiście nie dostanie tylu minut, co normalnie, jednak myślę, że sam fakt, iż będzie on na parkiecie da kopa kolegom do lepszej gry, nie chcę skłamać, ale wydaje mi się, że na początku sezonu to właśnie on był ich najlepiej punktującym graczem. Orlando po czterech wygranych z rzędu obecnie przechodzi mały kryzys, bo na ich koncie trzy kolejne porażki, fakt że rywale poza Detroit dość wymagający, jednak jak na drużynę aspirującą do play-off porażki jak z Pistons, czy Rockets są nie do przyjęcia. Dziś idealny rywal na przełamanie się dla gości. Pelikany po świetnych preseasons plasują się na przedostatnim miejscu Zachodu i z utęsknieniem czekają na Ziona Williamsona, który ponoć ma ich zbawić. 
Jak na jedenaście kolejnych porażek buki dość odważnie wystawiły kursy w stronę Pelikanów i nie faworyzują gości, moim zdaniem jednak Magic ze swoją solidną defensywą nie mogą dziś przegrać, jeśli poważnie myślą o "ósemce". Do tego powrót Vucevicia spowoduje uwolnienie kolejnej motywacyjnej dawki u graczy trenera Clifforda, dodatkowo chęć przerwania złej passy. Moim zdaniem to idealny moment, stawiam na Orlando, a w moim typie podpieram się małym handi, bo jeśli już Orlean ma wygrać to tylko po jakimś game-winerze.

  119-130
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Brooklyn - Philadelphia
Typ: Brooklyn    
Kurs: 2,43
Bukmacher: fortuna

Joel Embiid podobno się rozchorował. Jakieś enigmatyczne "choroba górnych dróg oddechowych" Może to katar- wysmarka się i jednak zagra. :) Również wątpliwy jest występ Al Horford'a - temu co jest? - nie wyczytałem/nie podają.
Często jednak to co podaja w mediach okazuje się spekulacją. Mimo wszystko spróbuję już teraz zagrać w stronę Brooklyn, bo jeśli wymienionej dwójki faktycznie nie będzie kursy polecą w dół.

Allen J.  +12,5 pkt   8 pkt - 3 i 4 kwartę przesiedział na ławce
kurs: 1,82 
Fortuna

Allen w poprzednich meczach z Denver zdobył 19 , z Charlotte 21, z Toronto 7 
Bez Embida łatwiej będzie Allen'owi o punkty. Myślę, że przeskoczy linię
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
New Orleans Pelicans - Orlando Magic
Orlando wygra i poniżej 216 pkt. @3.65     119-130
JJ Redick powyżej 20 punktów @3.60  23 pkt.
Jrue Holiday powyżej 20 punktó[email protected]  29 pkt.
Betclic
Podstawowy typ na ten mecz przedstawiłem powyżej, jednak jak co niedzielę dla zabawy spróbuję złapać jakiś większy kurs. Under punktowy jest mocno zależny od zwycięstwa Magików, bo jeśli Orlando dziś wygra to myślę, że ponownie dzięki dobrej defensywie, a wynik jak zwykle w ich meczach będzie underowy, choć z Pelikanami pewnie będzie tych oczek więcej niż zazwyczaj. Myślę, że linia wystawiona odpowiednio, jednak jak moje przewidywania się sprawdzą to liczba punktów powinna stanąć trochę poniżej ilości 216.5.
Dodatkowo spróbuję sobie pograć wyniki punktowe i stawiam tu na zawodników gospodarzy. Holidaya chyba tłumaczyć nie muszę. Jeden z ulubieńców Gentry'ego, zazwyczaj duża ilość minut, duża liczba rzutów zarówno z akcji, jak i wolnych. Skuteczność co prawda nie najlepsza, jednak dziś przy wyrównanym meczu myślę, że 20 oczek powinien rzucić, tym bardziej że lubi też trafić za trzy, jeśli Nowy Orlean chce trzymać dystans do Magic to Jrue musi być jednym z najlepiej punktujących Pelikanów. Poza tym stawiam jeszcze Redicka, bo przy szczelnej obronie gości może być wiele okazji do rzutów dystansowych, a w tym aspekcie gry JJ czuje się całkiem nieźle, widzę value w tym kursie, bo 20-punktowe zdobycze w tym sezonie Redick już zaliczał.

 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
goodvin 493

goodvin

Użytkownik


Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Brooklyn Nets - New Orlean Pelicans
Typ: Połowa/Cały mecz -Brooklyn/Brooklyn      
Kurs: 2,26
Bukmacher: Betclic

Jutro Pelikany graja u siebie do tej pory ich bilans to 6W/21L u siebie 4W/10L obecie zajmują 14 pozycje w western conference, ostatnie 12 swoich gier przegrali i wątpie żeby dzisiaj się przełamali tym bardziej że grają z netsami którzy pomimo kontuzji kyrie irvinga radzą sobie bardzo dobrze, co można było zaobserwować wczoraj w meczu z 76ersami. Ich bilans na chwilę obecną to 14W/12L w eastern conference na wyjeździe 6W/7L obecnie zajmują 7 pozycje w eastern conference. Także uważam że po tym co wczoraj pokazali nie będzie problemu z dominacją nad pelikanami. dla mniej odważnych polecam brooklyn nets ML po 1,86
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom