>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 9 grudnia 2019 16:25 przez dj_jonesstary, zorientowałem sie minute pozniej i od razu napisalem. Wezcie to rozpatrzcie po ludzku.
Możesz podać jakiś inny typ na bazie tej analizy, a ten powtórzony usuniemy. Tylko daj znać że podałeś drugi typ.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Czy edycja posta grubo przed meczem jest problemem? Pomyliły mi się wątki, potem bukmacher i musiałam edytować... :)

takie rzeczy należy zgaszać w tym temacie, tym razem uznamy, ale na przyszłość samemu nie edytować  //waldi1979
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Witam, chciałem spytać któregoś z moderatorów czy można jakoś przywrócić ustawienia początkowe, bo od dłuższego czasu każdy mój post jest pisany normalnie, a wyświetla się jakby było wszystko pisane razem. Ponadto nie widać u mnie opcji do przyznawania reputacji, cytowania, czy zgłaszania.

zgłoszone do osób wyżej, zobaczymy co da się zrobić / ibis
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 27 grudnia 2019 09:34 przez fullmaxWitam, chciałem spytać któregoś z moderatorów czy można jakoś przywrócić ustawienia początkowe, bo od dłuższego czasu każdy mój post jest pisany normalnie, a wyświetla się jakby było wszystko pisane razem. Ponadto nie widać u mnie opcji do przyznawania reputacji, cytowania, czy zgłaszania.

zgłoszone do osób wyżej, zobaczymy co da się zrobić / ibis
jakiej przeglądarki używasz? z tego co się orientujemy (jesteśmy w trakcie diagnozy) to tak się dzieje na przeglądarce Edge, sprawdziłem Twoje konto na FireFoxie i dodaje normalnie posty, przycisk od reputacji również jest, spróbuj do czasu rozwiązania problemu przesiąść się powiedzmy na FF
 
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Witam. Proszę o korekte rozliczenia mojego typu z 4.01.Typ na Sparta i over 4,5. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla Sparty, więc typ powinien zostać rozliczony na   , tymczasem jest   100
Pozdrawiam

Poprawione//neutralny
 
Do góry Bottom