>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 9 grudnia 2019 20:48 przez mlk⚽ West Ham - Arsenal
West Ham over 5.5 RR @2.05  

Arsenal jest w dołku i West Ham nie będzie się cackać. Będą atakować, robić wrzutki a to owocuje rożnymi.
Poza tym moja wizja na ten mecz to:
BTS  
over 2.5  
over 4.5 ŻK  
Xhaka otrzyma ŻK  

Przede wszystkim, Arsenal nie ma defensywy. West Ham monolitem również nie jest. Stąd może paść sporo bramek. Do tego Ljunberg czyli tymczasowy trener Arsenalu ostatnio apelował do piłkarzy, szczególnie starszych, by nie odpuszczali i wyprowadzili Arsenal na właściwe tory. Jeśli posłuchają to nie odstawią nogi i będą leciały kartki. Woda na młyn Xhaki. Do tego sędzia, czyli nie kto inny jak pan Mike Dean, który lubi popisać się karteczką - ogólnie człowiek złoto ;)
 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobranoc Miłej nocki ja uciekam spać rano do pracy i tak do Świąt jedynie Niedziela wolna 
Trzymajcie się i dużo wygranych życzę ????☺????
 
wsc 161,4K

wsc

Użytkownik
cytat z dnia 10 grudnia 2019 14:22 przez adqsCześć. Działają wam wypłaty z skrila na konto? Mi Wyrzuca jakieś debilne błędy
To MB jeszcze działa? Mi kilka lat temu przyszedł jakiś meil żebym nie korzystał z portfelu bo coś tam. 
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Ostatni przed wieczorną LM
Persepolis wygra
U19 Lyon Lipsk powyżej 1 gola do przerwy
ako 1.91 lvbet
  
Dzisiaj młodzi zapomnieli jak się strzela
 
K 0

kropson1988

Gość
Na dzisiaj propnuje dubel : Inter wygra  + AZS Politechnika Warszawska -1,5 handi setowe @2,37 Betsafe. Rozlicze jak wroce po pracy .
 
wsc 161,4K

wsc

Użytkownik
cytat z dnia 10 grudnia 2019 17:16 przez adrian715 Na 18:00 Triglav (Słowenia Kobiety,Kosz)

LV Bet @7
Niestety, ale zostały nałożone szybko limity na zakład udało mi się postawić 2 kupony po 100 kolejny już mogłem za 41 tylko. 

Równie dobry jest także handi +13.5 na gości @1.96 lvbet patrząc na h2h typy nie mają prawa nie wejść zobaczymy po. 
 
wsc 161,4K

wsc

Użytkownik
cytat z dnia 10 grudnia 2019 17:39 przez wsc

Niestety, ale zostały nałożone szybko limity na zakład udało mi się postawić 2 kupony po 100 kolejny już mogłem za 41 tylko. 

Równie dobry jest także handi +13.5 na gości @1.96 lvbet patrząc na h2h typy nie mają prawa nie wejść zobaczymy po. 
  Tragedia z typem sprawdzales w ogóle informacje i składy przed podaniem go publicznie czy tylko z h2h? 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom