>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Potwierdzam opinie powyżej - firma ,,krzak" a ostatnio to już całkiem przegięli.

Chciałem postawić na Siegemund w meczu z Ferro. Niezbyt duża kwota (kilka stówek). I moje zdziwienie numer jeden - kurs spada z 1,63 na 1,55 przed akceptacją...kalkuluję, że jeszcze nie ma tragedii, bo gram to w dublu i podatek ominę. I nagle znowu zmiana na 1,52...Takie cuda u nich już nie pierwszy raz. Kursy spadały mi już na Lidze Światowej (z 1,4 po dwóch zmianach do kuszącego 1,21, co mnie skutecznie zniechęciło), a nawet w teoretycznie porządnych ligach europejskich (z tego co pamiętam to cięli mi kurs w niemieckiej na overze bramkowym).

Wnioski są proste - niby brak podatku, a jak coś Ci wejdzie to traktują Cię jak wroga numer jeden.

PS. Oczywiście cięcie kursu dzisiaj tylko dla mojego kuponu, bo w ofercie nadal widzę kurs standardowy. Świetne traktowanie ,,specjalne". 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mam podobne odczucia co reszta. Na początku jeszcze przyjmowali zakłady normalnie, teraz to praktycznie każdy zakład za wiecej niż 100 czy 200 zł to mielenie i weryfikacja. Na ogół kończy sie to tym że albo nie przyjmują betu albo zjeżdzają z kursem albo w ogóle wycofują zdarzenie z oferty. Jesli jest to jeszcze jakis niszowy zakład albo niszowy sport to niemal pewne że będą kłopoty z zagraniem tego. 
Dotyczy to też swieżych kont na które nie mają historii. 
Zakłady w dziale rozrywka to są chyba po to zeby tylko fajnie wyglądać bo tam o jakimkolwiek większym (w tym przypadku więcej niż 100zł ) praktycznie nie ma mowy. Z miejsca zmiana kursu albo wyrzucenie z oferty. 
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Wycofali częściowo z promocji powiększenie wygranej o 20%, dla min 4 zdarzeń i min 1.25 kurs każde z nich. Teraz obowiązuje ona od godz 16- tak dowiedziałem się od pana z czatu. 
Mają bogatą ofertę, ale kursy u nich cieniutkie więc nie wiem czy to dobra ścieżka żeby utrzymać graczy u siebie.
Dziś np totalbet Ukraina -1,5 to kurs 1,3, natomiast w betfanie 1,2. 
 
P 0

pieterex

Użytkownik
cytat z dnia 11 października 2019 11:49 przez spekul@ntWycofali częściowo z promocji powiększenie wygranej o 20%, dla min 4 zdarzeń i min 1.25 kurs każde z nich. Teraz obowiązuje ona od godz 16- tak dowiedziałem się od pana z czatu. 
Mają bogatą ofertę, ale kursy u nich cieniutkie więc nie wiem czy to dobra ścieżka żeby utrzymać graczy u siebie.
Dziś np totalbet Ukraina -1,5 to kurs 1,3, natomiast w betfanie 1,2. 
No chyba musiałeś coś źle zrozumieć.. Od 09.10 weszła zmiana (nawet w regulaminie jest napisane), że nie będzie już tego dodatkowego 20% więcej. W ich newsach też jest info, że tylko to usuwają. Jakoś zagrałem wczoraj mecze po godzinie 16 i normalnie bez podatku było. 
Aż napisałem do nich czy to prawda i konsultant potwierdził mi, że wszystko jest ok. Spytałem o tą godzinę to powiedział, że o tej godzinie została wprowadzona zmiana, a nie że do 16 można grać bez podatku :) 
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 23:38 przez madangeloMam podobne odczucia co reszta. Na początku jeszcze przyjmowali zakłady normalnie, teraz to praktycznie każdy zakład za wiecej niż 100 czy 200 zł to mielenie i weryfikacja. Na ogół kończy sie to tym że albo nie przyjmują betu albo zjeżdzają z kursem albo w ogóle wycofują zdarzenie z oferty. Jesli jest to jeszcze jakis niszowy zakład albo niszowy sport to niemal pewne że będą kłopoty z zagraniem tego. 
Dotyczy to też swieżych kont na które nie mają historii. 
Zakłady w dziale rozrywka to są chyba po to zeby tylko fajnie wyglądać bo tam o jakimkolwiek większym (w tym przypadku więcej niż 100zł ) praktycznie nie ma mowy. Z miejsca zmiana kursu albo wyrzucenie z oferty.
Dlatego czasem lepiej anonimowo zagrać w punkcie naziemnym. Szczególnie na terminalu samoobsługowym. Szczególnie jak ktoś lubi gotówkę.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A ile ci taki terminal przyjmie? Tyle samo pewnie co na necie i od razu blok oferty, bo jakieś ich 'algorytmy' wyczają że ktoś 'załadował' 200pln i zwiną ofertę.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
cytat z dnia 11 października 2019 12:33 przez pieterex

No chyba musiałeś coś źle zrozumieć.. Od 09.10 weszła zmiana (nawet w regulaminie jest napisane), że nie będzie już tego dodatkowego 20% więcej. W ich newsach też jest info, że tylko to usuwają. Jakoś zagrałem wczoraj mecze po godzinie 16 i normalnie bez podatku było. 
Aż napisałem do nich czy to prawda i konsultant potwierdził mi, że wszystko jest ok. Spytałem o tą godzinę to powiedział, że o tej godzinie została wprowadzona zmiana, a nie że do 16 można grać bez podatku :) 
Błędnie zostałem poinformowany. Zresztą- tak czy siak gorzej dla nich i na ten moment wydają się mało atrakcyjni, przede wszystkim jeśli chodzi o wysokość kursów (zwłaszcza tych w okolicach 1.25).
pozdrawiam
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
cytat z dnia 11 października 2019 12:47 przez zksstalA ile ci taki terminal przyjmie? Tyle samo pewnie co na necie i od razu blok oferty, bo jakieś ich 'algorytmy' wyczają że ktoś 'załadował' 200pln i zwiną ofertę.
Jeszcze nie testowałem limitów ale problemów nie miałem. Zresztą w innych naziemnych też. W STS-ie obsługa sama proponuje by rozbijać zakłady na kilka kuponów w celu uniknięcia dodatkowego podatku. Przyjmowali nawet po 10 000zł (akurat nie ode mnie ale byłem świadkiem). Mi nikt nie robił problemów jak stawiałem po kilka stówek na grupowe mecze MŚ U20 kiedy remis urządzał dwie drużyny.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja szczerze mówiąc, nie mogę narzekać. Raz czy dwa nie przyjęli mi większej stawki, ale ogólnie stawka do 1000zl przechodzi u mnie bez problemu, nawet przy rozbijaniu. 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ten buk to jest najgorszy buk w jakim byłem w życiu... Jak pisałem w sierpniu... To są megacwaniaki...

Limity na 100 czy 200zł są ustawione CELOWO bo myślą sobie, że jak ktoś gra mocno może wiedzieć coś czego oni nie wiedzą więc przez 15 min. są sprawdzają i "weryfikują"... Piszą niektórzy, że im przyjmują - być może grali coś co było od początku wtopą ? Jak dla mnie buk nastawiony wyłącznie na "dojenie", w przeciwieństwie do innych już od samego początku swoimi algorytmami próbuje ustalić czy ktoś jest dobrym typerem czy nie...
 10 tyś no i nigdzie nie spotkałem się z 15 min. "weryfikacją" mającą na celu ustalenie tego czy oni sami się nie pomylili...

Dla mnie takie zagrania buka są po prostu maksymalnie nieuczciwe i godne potępienia bo każdy gracz i tak na starcie jest w pozycji przegranej bo wszystko co ma to własne emocje, jakąś tam wiedzę i intuicję, a staje na przeciw tysiącom zatrudnionych za grubą kasę analityków, setkom komputerów i dlatego tylko 10% wygrywa, a takie cwaniaki mimo tego wszystkiego, jeszcze sobie robią "weryfikację" 15 min. żeby sprawdzić czy sami się nie pomylili...

Bet na wybory mi oczywiście wszedł ale zamiast postawić 20 tyś postawiłem 200zł po 15 min. ręcznej "weryfikacji" gdzie ofermy z 2 miesiące trzymały zawyżony kurs 2,00 jak wszędzie indziej był już po 1,50.. A zakład usunęli po moim becie na te marne 200zł !!! Jak dla mnie to nawet jak by mi dali i 10 tyś bonusu więcej tam nic nie zagram...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
mam takie samo zdanie. po jednym zakladzie za 200zl kolejny za 100 odrzucaja.stawialem potem za 5zl i chyba do 35 tak doszedlem i blok...usuniecie zdarzenia albo spadek kursu. smieszny bukmacher i smieszny czat. zostali sponsorem pudziana, proponuje zeby przejeli jego haslo 'tanio skóry nie sprzedam' xd na live limity niewiele wieksze. 
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 25 października 2019 18:22 przez jozzy22Całkiem przyjemnie się u nich gra zwłaszcza ze mamy granie bez podatku. Poki tak będzie to będziemy grac
Już raczej w czasie przeszłym. Dowalili minimalny kurs 1.45 zamiast 1.25. Łowcy jeleni.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
cytat z dnia 9 grudnia 2019 17:06 przez kamil997Juz dowalili 3 typy na kupon i kurs 1,45
No to czas pożegnań. Mają jedną z najwyższych marż na rynku i tylko trzymała mnie przy nich ta promocja, że min kurs 1.25 i AKO 2.00 daje kupon bez podatku. Tydzień temu lekki [CUT] jak zmienili na 2 zdarzenia po kursach co najmniej 1.45. 3 zdarzenia z kursami 1.45 to już gruba przesada. Chociaż i tak było pewne, że prędzej czy później będą się wycofywać z tej promocji, forbet jak wchodził na rynek to też na początku oferował grę bez podatku.

Tak czy siak, wypłacam hajs stamtąd i baj baj.
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@alexdamiao ale to chyba weszło dzisiaj w ciągu dnia,bo do południa było jeszcze 2x1.45. Po południu postawiłem 3 czy 4 duble też 2x1.45, nawet nie patrzyłem ewg, a po czasie wchodzę i muka. Podatek zabrany ???? 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
No cóż, przed minutą zleciłam na Betfan wypłatę mojego depozytu. Jestem ciekawa czy jutro pieniążki pojawią się na koncie.
Tak szczerze to wiązałam spore nadzieje z tym bukmacherem. Ale jak widać nie ma w biznesie odstępstw od reguły. Promocja jest tylko promocją, ma przyciągnąć graczy. Ale co dalej? Dziwi mnie polityka firmy, która (wśród takiej obecnie konkurencji na rynku) wycofuje się tak szybko z obranego kursu. Strzał w kolano. Jeżeli myślą, że wizerunek Pudziana pomoże to widać jak krótkowzroczny to marketing. Może z dziesięć lat temu... 
-----------------------
Uczciwie muszę przyznać, że przelew pojawił się po... 5 minutach na moim koncie od momentu zlecenia. W pół do pierwszej w nocy? I nie były to jakieś śrubki. Aż zaskakujące. Ale warte odnotowania.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zwyczajowo gram na BETFAN kupony właśnie duble po kursie min. 1.45. Jakże się zdziwiłem, gdy przed akceptacją zamiast charakterystycznego 1.00 zobaczyłem 0.88. Spojrzałem do regulaminu tej promocji a ten datowany jest na 9 grudnia. Czyli faktycznie przedwczoraj zrezygnowali z tej superpromocji. Szkoda :( Korzystałem chętnie :) Ale trzech kursów po 1,45 nie będę stawiał za każdym razem.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Kompletnie nie rozumie zdziwienia. To było pewne ze prędzej czy później  ta promocja zniknie. W Polsce nie może być inaczej bo nikt by nie dał im możliwości działania na.naszym rynku
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jeszcze jakiś czas temu, w momencie ogłoszenia współpracy z Pudzianem, jasno powiedziano że jest wysokie nastawienie na rewolucję (nie: ewolucję) rynku bukmacherskiego. Jasnym jest, że ciężko wejść na rynek z ultranowatorskim pomysłem, bo byłby on albo nieopłacalny, albo zgoła trudny do wymyślenia, ale można było liczyć na to, że klientów w jakiś sposób będą zaskakiwać, bynajmniej czymś, czego dotąd nie znali.

Obecnie gdy tej promocji już nie ma, niczym się nie wyróżniają (oprócz Bonusu Pakiet Pudziana, którym przyznaję, kupili mnie (i którego z bardzo dobrym sukcesem wykorzystałem), ale na decyzję wpłaty depozytów mocno wpłynęła właśnie opcja braku podatku przy dublach po 1.45.

I dalej trzymam, że dziwię się, że to już zniknęło.
 
Do góry Bottom