>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wokół Biało-Czerwonych

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wszystko co związane z nasza reprezentacją przygotowująca się do EURO 2020, kogo powinien powołać selekcjoner, o przygotowaniach, sparingach czy formie naszych Orłów. Mimo, że losowanie dopiero 30-go listopada, to możemy podyskutować na temat kogo chcielibyście trafić i przeciwnie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dzisiaj odbyło się losowanie, Polska trafiła do Grupy E:

1. Hiszpania
2. Polska
3. Szwecja
4. Zwycięzca play-off Ścieżka B (Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Irlandia, Irlandia Północna).

Znany jest też terminarz:

15 czerwca Polska - zwycięzcą barażu B (Dublin)
20 czerwca Hiszpania - Polska (Bilbao)
24 czerwca - Polska - Szwecja (Dublin)

4 drużynę poznamy po finale barażu, który odbędzie się 31 marca 2020. Co sądzicie o losowaniu, mamy szansę na wyjście z grupy, pierwsze miejsce "zarezerwowane" raczej dla Hiszpanów, ale o 2 musimy powalczyć, ale łatwo nie będzie.
 
J 46

janek_jot

Użytkownik
Myślę, że trafiliśmy do bardzo dobrej grupy. Z Hiszpanią będzie ciężko, ale przy dobrych wiatrach jest realna szansa by wygrać, ugrać punkt. Szwecja jest spokojnie do ogrania, ze zwycięzcę play-offów  zdobędziemy 3 pkt. Mam przeczucie, że Polska sprawi niespodziankę i zajdzie daleko.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
W Fortunie 1.48 na Hiszpanów z Polską. No przecież to jakiś żart. Gdyby nie fakt, że to za pół roku to dodając na Anglię z Czechami robi się netto lokata prawie 69%.

Żaden bank tyle nie oferuje. ????
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Robert Lewandowski doznał poważnej kontuzji, która wykluczy go z treningów na cztery tygodnie. Diagnozą jest złamanie kości piszczelowej w miejscu styku z kolanem.

https://fcbayern.com/de/news/2020/02/diagnose-pause-fuer-robert-lewandowski

Wszystko jednak wskazuje na to, że będzie to na tyle niegroźny uraz, że Robert powinien zdążyć wrócić do formy zanim rozpoczną się Mistrzostwa Europy. Natomiast pod znakiem zapytania stoją jego występy w dwóch meczach towarzyskich (27 marca z Finlandią i 31 marca z Ukrainą).
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 26 lutego 2020 20:43 przez successfulRobert powinien zdążyć wrócić do formy zanim rozpoczną się Mistrzostwa Europy. Natomiast pod znakiem zapytania stoją jego występy w dwóch meczach towarzyskich (27 marca z Finlandią i 31 marca z Ukrainą).
@successful tu nie ma znaków zapytania. Dopiero pod koniec marca zdejmą mu gips. Jego udział w meczach z Finami i Ukrainą jest wykluczony. 
I tutaj widzę dylemat. Bo niby kim nasz pseudoselekcjoner zastąpi RL? 
Piątkiem, który dołuje od kilku miesięcy? Wątpię aby Krzychu odbudował formę w Berlinie.
Milik?
Ostatnio w kadrze kiedy zagrał poprawnie, z Irlandią północną?  W ogóle, "od zawsze" nie mam przekonania do Arka. Nie wiem ale są piłkarze z niezłymi predyspozycjami, którzy nie potrafią za diabła udźwignąć presji kadry (vide Linetty, kontuzjogenny (?!) Rybus) i podobnie jest z Milikiem.
Więc gdy nie ma Roberta to kto? 
Jakoś kiepsko to widzę... I martwię zarazem, jako wierna fanka biało-czerwonych. Euro tuż, tuż, a tu takie numery...
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jeszcze przedwczoraj nie było to takie oczywiste, że do końca marca. Udział w meczach towarzyskich stał pod bardzo dużym znakiem zapytania ale jego brak nie był pewny. Dziś już jest. Co do formy reprezentacji i jej ewentualnych wybitnych piłkarzy będzie można powiedzieć coś więcej w kwietniu. Na dzień dzisiejszy istotnie nie wygląda to różowo.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski zostało odwołane ze względu na epidemię koronawirusa oraz kwarantannę naszych trzech reprezentantów występujących na co dzień we Włoszech, to jest Wojciech Szczęsny (koronawirusa wykryto u Daniele Ruganiego, jego kolegi z Juventusu) oraz Karol Linetty i Bartosz Bereszyński (zakażony jest Manolo Gabbiadini, ich kolega z Sampdorii).
Polska miała zagrać 27 marca z Finlandią we Wrocławiu oraz 31 marca w Chorzowie z Ukrainą.
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Po Krystianie Bieliku kolejny z naszych reprezentantów doznał zerwania więzadeł krzyżowych a jest nim Jacek Góralski co niemal na 100% przekreśla jego udział w turnieju. Szkoda,bo walki nie można mu było nigdy odmówić i takiego zawodnika z pewnością w kadrze będzie brakować.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Rozumiem ze mecz z Anglia bedzie gdzies w Europie a nie na Wembley?

Bo jest kwarantnna plus testy w jej trakcie (kuriozum!!!) przy kazdym przybyciu do UK. Watpie zeby jakis pilkarz na to poszedl
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Piątek wypada z gry na okres 3-4 miesiące, a więc występ na Euro jest wykluczony.

Kto za Krzyśka?

Moim faworytem jest Kuba Świerczok, który o sobie daje mocno znać w ostatnich spotkaniach Piasta w ekstraklasie.
Jeszcze jest Wilczek. Inne propozycje?
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Inne propozycje?
Mnie zastanawia obecność na wszelkich listach POTENCJALNYCH następców obecność Dawida Kurminowskiego z Żyliny... <śmiech> rozumiem 17 bramek w 34 meczach,ale jaki to jest poziom i co on tam robi to nie mam zielonego pojęcia. Pojedzie Świerczok,albo „Kownaś”,takie moje zdanie.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Mnie zastanawia obecność na wszelkich listach POTENCJALNYCH następców obecność Dawida Kurminowskiego z Żyliny... <śmiech> rozumiem 17 bramek w 34 meczach,ale jaki to jest poziom i co on tam robi to nie mam zielonego pojęcia. Pojedzie Świerczok,albo „Kownaś”,takie moje zdanie.
Poziom taki sam jak i naszej eklapy a ze strzela w swoim klubie to i się pojawił na liście ale wiadomo ze nie ma szans bo są jednak zawodnicy bardziej znani
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Ja bym się jeszcze zastanowił nad Kacprem Przybyłko z MLS. Chłopak już od dłuższego czasu daje tam o sobie znać. Sousa już przy poprzednim zgrupowaniu potrafił zaskoczyć niektórymi nazwiskami, więc może teraz też kogoś takiego "nietypowego" wyciągnie.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Paulo Sousa ogłosił szeroką kadrę na Euro 2020, która prezentuje się następująco:

Bramkarze: Szczęsny, Fabiański, Skorupski i Majecki
Obrońcy: Bednarek, Bereszyński, Dawidowicz, Glik, Helik, Kędziora, Piątkowski, Puchacz, Rybus
Pomocnicy: Frankowski, Jóźwiak, Klich, Kozłowski, Krychowiak, Linetty, Moder, Płacheta, Zieliński
Napastnicy: Kownacki, Lewandowski, Milik, Świderski, Świerczok
Lista rezerwowych: Augustyniak, Grosicki, Gumny oraz Szymański
 
Otrzymane punkty reputacji: +309
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Moim zdaniem bardzo dobry ruch z brakiem Grosickiego. Co miał dać tej reprezentacji to juz dał, wiadomo szacunek. Ale nikt nie ma prawa być powoływany do kadry narodowej za zasługi. To samo się tyczyło Błaszczykowskiego pod koniec. Grosicki sam wybrał swój los zostając w WBA i praktycznie kilka lat siedząc na trybunach. No sorry, gdyby grał chociaż w Championship sytuacja byłaby zupełnie inna. Już abstrahując od tego, że sił to miał może na 20 minut meczu ze 2 lata temu. Moim zdaniem nie potrzeba powołań typu Atmosferić a ręki która to ułoży i odpowiednio zmotywuje. Oby było tak za Sousy.
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Zgadzam się z Tobą w pełni. Grosicki sam sobie zgotował ten los. Przykładowo Milik potrafił się zachować jak należy i pójść do innego klubu (trochę późno, ale jednak), kiedy wiedział, że w Napoli nie dostanie szansy. No i teraz chłop sobie elegancko strzela bramki we Francji i mamy go w niezłej formie na turniej. A to, że Grosicki wolał zostać na trybunach w Anglii, bo pewnie dostaje tam sporo hajsu to no cóż.
Co do komentarzy odnośnie tego, że powinien zostać powołany, by wchodzić na końcówki i "dać z wątroby" to no nie wydaje mi się, żeby to było jakkolwiek dobrym pomysłem. Zostało to już sprawdzone w eliminacjach w marcu i moim zdaniem nie dał właściwie nic. Więc również jestem zdecydowanym entuzjastą braku Grosickiego.
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Też uważam, że Grosicki dobra decyzja. W tym wieku już nie ta dynamika. Brak gry nie pomaga. W ustawieniu 3-5-2/5-3-2 wahadłowi muszą myśleć też o grze z tyłu. Grosicki raczej nie posiada takich tendencji. Wytrzymałość przy braku gry pewnie zostawia sporo do życzenia, więc nawet jakby chciał biegać obrona-atak to by nie wytrzymał.

Szymańskiego jednak bym brał. Jeden mecz mu nie wyszedł i od razu skreślony. A moim zdaniem bardziej rokuje niż Frankowski, Płacheta i nawet jak trener nie jest do niego przekonany to na ławce by sie przydała taka uniwersalna alternatywa w postaci Szymańskiego.

Za to fajnie, że znalazło się miejsce dla Kozłowskiego. Na razie jego kariera przebiega bardzo dobrze i wyjazd na taką imprezę w takim wieku powinno dać sporego kopa.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Grosicki to bardzo dobry zawodnik jak PL. Jednak ktoś dobrze napisał, że facet sam sobie zgotował ten los. Chciała go Legia, i wystarczyło tylko zejść lekko z zarobków, a Grosik grał by regularnie i nie martwiłby się o powołanie.
Wczoraj widziałem fajny wpis odnośnie Marka Hamsika, który w wieku 33 lat przeniósł się do ligi szwedzkiej aby dobrze przygotować się na ostatnie dla niego Mistrzostwa Europy!. Można?, można!
Najbardziej martwi mnie wypowiedź Lewego, który to niby powiedział, że jest mu smutno bo nie ma Grosickiego...
Niestety w kadrze dalej jest grupa ludzi, która się trzyma razem i brak powołania ''kolegi'' skutkuje głupimi wypowiedziami.
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Co do Szymańskiego to w Rosji zrobiono z niego środkowego pomocnika/środkowego pomocnika ofensywnego, na skrzydle gra już rzadko. A jednak u nas w kadrze jest już trochę ludzi na tę pozycję - Klich, Zieliński, Moder czy chociażby Kozłowski. Więc Sebek miał sporą walkę o pozycję. Oczywiście pewnie mógłby być takim człowiekiem od grania albo na ŚPO albo na skrzydle (bo pewnie jeszcze pamięta jak się tam gra), ale cóż, tak chciał Sousa.

Hamsik w dodatku przeniósł się do Szwecji z Chin, a tam na pewno trzepał gruby hajs. Także widać, jak ktoś ma poukładane w głowie to zdecydowanie można! Osobiście mam nadzieję, że Sousy nie ruszy ta wypowiedź Lewego i nagle nie zechce zmienić planów i powołać Grosickiego (w przypadku Jerzego Brzęczka bym się nie zdziwił, gdyby tak się stało), by tylko Robert miał kumpla.
 
Do góry Bottom