>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacherologia

Status
Zamknięty.
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Slovacko - Jablonec 

56. Slovacko 2,49 pin 
      
57. Oba strzela tak 2,05 William Hill       

Będzie ciekawie ;)

Zostal jeszcze mecz z Rumunii i Anglii
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Voluntari - Sepsi Rumunia

58. Wygrana Sepsi 6,41 pin 
      
59. Łamak do przerwy Sepsi caly mecz Voluntari 26 WillHill       

 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Wczoraj karne zgrupowanie 

Dzis dwa typy na rozruszenie

Kosz

60. Chorwacja Cibona - Zabok Cibona -28,5 1,83 b365       
61. Europe Cup Oradea - Fibor Fribourg 4,75 betway       
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
W sumie szkoda, ze nie opisałem Friburga  w typach dnia, wahałem się miedzy nimi a Middlesbrough

O Middlesbrough się tyle rozpisałem - nie wejdzie? Remis może być, ale Boro jest beznadziejne!

Do odrobienia jeszcze troche po poniedziałkowych wyczynach, ale tutaj nie widze tragedii

62. Middlesbro - Barnsley, Barnsley, 3,8 rynek idzie w nasza strone       

https://forum.bukmacherskie.com/temat/158363-typy-dnia-27112019-sroda/?page=1#post-6897480

63. Hull - Preston powyżej 2,5 1,82 pin       
64. Sheffield Wed - Birmingham, Sheffield Wedn 1,92 Unibet       
65. QPR - Nottingham, QPR 2,29 pin       

I typ 'szalony wół'

66. West Brom - Bristol City, Bristol City 6,5 WillHill       

To sa wszystko bardzo ciekawe mecze, ciekawe ktory z trojki Barcelona, Leipzig i Liverpool skonczy sie łamakiem. 
Nie ma co szukac niespodzianki w Sheffield, trenerzy raczej nie pojda na piwo dzis wieczorem i w ogole. Pelna mobilizacja w Sheffield, podejrzewam ze Garry Monk ufundowal nagrode specjalna za zwyciestwo z Birmingham.

Mozna spodziewac sie bramek w Hull. Jarrod Bowen strzeli, Kamil Grosicki strzeli, tez do gry. Ale bramki wystarcza.

West Brom gra bez dwoch pomocnikow i troche na farcie ostatnio wygrywaja, powinien im sie trafic mecz, w ktorym sie potkna, za duzo ostatnio wszystko sie uklada po ich mysli a wchodza w ciezki okres czterech meczow z druzynami z czolowki (Swansea i Preston jeszcze napewno)


 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 27 listopada 2019 20:19 przez rondaniTo sa wszystko bardzo ciekawe mecze, ciekawe ktory z trojki Barcelona, Leipzig i Liverpool skonczy sie łamakiem. 
Póki co, wiele wskazuje, że spotkania w Liverpoolu oraz Lipsku mogą zakończyć się łamakami. W obu meczach po 0-1 do przerwy. Zagrałam w obu 1x, więc wciąż mam nadzieję.
Powodzenia. ????
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dzis tylko dwa typy, 

łamak do przerwy goście i caly emcz gospodarze, później podsumuje

67. Sevilla - Karabach       10j 
68. Lazio - Cluj        10j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dzisiaj w LE aż pięć łamaków i to chyba dosyć niespodziewanych.
W Bernie, Malmo, Stambule.
Ale chyba najbardziej zaskakujące w Londynie i Kazachstanie. Jak dla mnie.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Witam

Dopiero wieczorem będzie czas żeby temat ogarnąć, typy dziś 'z kronikarskiego obowiazku'

Banik - Opawa
69. Opawa 7 j 8 willhill 
      7j
70. Łamak Opawa - Banik 26 willhill 7j          7j
 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Nie zebym się usprawiedliwial, ale jak wiele może się zmienić w kilka dni

Gramy Barnsley z Middlesbrough, Boro wciska i dziś dostaje spłuczkę od Leeds, Barnsley wygrywa
Bristol City dostaje w dziob, dziś urzadza tegie lanie gościom
Sheffield Wednedday zawodzi majac w strzałach 27-3 we srode, dziś wygrywa na wyjeździe


Praktycznie wszyscy zagrali tak jak chciałbym we srode. Ech


Ale mam cos na dziś

Eastleigh - Crewe, 

73. Eastleigh wygrana 4,2 
      10j
74. Eastleigh do przerwy i caly mecz 8,2 betfair        10j



komentarz w typach dnia i zakonczmy ten slabiutki miesiac 10j
 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Witam poownie, wreszcie więcej wolnego czasu.
Podyskutujemy sobie ciekawie w weekend, jeśli ktoś będzie chciał się wypowiedzieć na temat jutrzejszego meczu, to bardzo chętnie poczyta.
Być może szykuje się 'ustawka' ale moim zdaniem...zresztą tez je wyraze, nie chce nakierowywać dyskusji.

Poki co przystawka, później typ dnia i może cos ciekawego, no i podliczenie zalegle.

Ale na początek

Czechy 1 liga

Slovan Liberec - Slavia

Liberec wygrana 7 j
Liberec do przerwy i caly mecz 7 j
łamak do przerwy Liberec mecz Slavia

i zaczynamy ogarniac
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ostatnio juz nawet jak jest znakomity typ (Aves) to nie wiem jakim cudem wczoraj znalazla sie Braga

1. Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Primera Liga       
Godzina: 21:30
Spotkanie: Aves - Braga
Typ: Spotkanie bez remisu - Aves (czyli Aves.  remis zwrot)
Kurs: 5.3
Bukmacher
efortuna

Najwieksze niespodzianki maja to do siebie, ze pojawiaja sie, kiedy ich nikt sie nie spodziewa. Tak bylo wczoraj z Aldosivi, ktore wygralo z Colonem majac statystyki wyjazdowe 0-0-7. Aves 10 przegranych z rzedu, Braga zdaje sie wracac na wlasciwe tory, ale w lidze moga powalczyc co najwyzej o 3 miejsce, czolowka juz odjechala. Ten sezon maja slabszy niz poprzednie, oczywiscie wynika to z zaangazowania w Lige Europy, gdzie juz wywalczyli awans, ale wciaz do zdobyca jest pierwsze miejsce, ktore zapewni latwiejsze losowanie i zapewne to bedzie priorytetem na najblizsze dni dla podopiecznych pana czupura z Legii,, juz zapomnialem jak mu tam.
No wlasnie trener to tez troche wariat, wszedzie widzi wine zlych wynikow, tylko nie u siebie, latwo go zagotowac
No i trzeci powod. Juz dwa dni bez niespodzianki w Portugalii. Dwa dni temu Porto rozjechalo jakichs ogorkow w pucharze, wczoraj Benfika rozjechala Boaviste, dzis trzeci mecz na swieczniku.Do trzech razy sztuka?


Zamiast Aves wpisalem Brage i -100 zamaist +430 fajnie co

Nie ma to jak. We srode w typach dnia zablokowany Manchester United, we czwartek Newcastle, w piatek kompletny niewypal, sobota patrz wyzej.

Dzis jest bardzo fajny typ wiec zagramy tutaj, a nie w typach dnia - znowu zablokowany!
Oczywiscie Aston Villa


https://forum.bukmacherskie.com/temat/158421-typy-dnia-8122019-niedziela/?page=1#post-6899572

Oczywiscie swietny typ, a od siebie dodam ze Leicester przedluzyl kontrakt z Rodgersem do 2025 roku, a przedluzenie kontraktu przez trenera albo nagroda meisiaca oznacza jedno - pijatyke i rozkojarzenie przed kolejnym meczem. Rodgers moze zaczac przegrywac wszystko, jest ustawiony. 
Do tego Aston Villa nie gra zle z tpowymi druzynami, czesto te mecza sie do ostatnich minut. Tak bylo z Tottenhamem czy Liverpoolem czy Arsenalem.
Ich problemem nie jest strzelanie goli, ale slabe koncowki, choc wcale nie graja  Hutnika Krakow czy Slaska Wroclaw czyli aut, rzut rozny, trybuny. Mimo prowadzenia atakuja, majac ciekawy sklad i mnostwo opcji w ataku


Dzis napewno beda bramki, over to ciekawa opcja, kwestia jest linia

A wieczorem zagram cos pewniejszego, nawet jak typ bedzie zablokowany, to niewazne, bedzie tutaj. Mecz bardzo popularny i druzyna, ktora tez ostatnio nawygrywala sie za duzo i musi znac swoje miejsce, nie moze podskoczyc najwiekszym, w odpowiednim czasie musi ustapic (Sewilla to zaden kandydat do mistrzostwa, tyle powiem)

Tak ze do wieczora, a dzis Aston Villa nie przegra, ale my jedziemy za 10 j Aston Villa 4,8 Unibet

W ogole system placenia trenerom niezaleznie od wynikow jest chory, powinno byc tak, ze zarabiaja jakas pensje 'czy sie stoi czy sie lezy' ale zasadniczym skladnikiem powinny byc wyniki, czy to liczba wygranych, czy to miejsce w tabeli, czy to osiagniecie zalozonego celu.

Teraz taki Leicester najprawdopodobniej  pojedzie seria nieudanych meczow, bo trener zostal 'zepsuty' nie ma juz motywacji. Pelno jest takich przypadkow, gdzie trener tylko czeka na zwolnienie i kase (Mourinho zeszly rok, ten amator z Evertonu w ostatnim tygodniu, tylko sie bujal i czekal na sciecie)

Zreszta to chyba od druzyny zalezy, w jaki sposob placi trenerowi, ja bedac prezesem napewno placilbym za wyniki! 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
West Ham - Arsenal 

2. Do przerwy/caly mecz West Ham/West Ham 6,8 betfair
       7j
3. Powyzej 4,5 gola 3,65 betfair
       8j

Gdybym chcial isc dzis na latwizne, to gram 'obie strzela' i zaklad jest wygrany. Slusznie kolega zauwazyl ze dziwne rzeczy dzieja sie z kursami na to spotkanie, tak jakby ktos przykladal i zbijal linie, naziemni slepo obnizaja kursy na 'obie strzela' automatycznie, nie myslac.
Co oczywiscie nie znaczy, ze jest ustawka, obie strzela sobie szybko po golu i mecz zacznie sie od nowa, co to to nie, ale bramki oczywiscie padna. I to sporo, kwestia ile.
Nawet wczoraj choc na pierwszy rzut oka Aston Villa totalnie polegla, to jednak grali swoje bez kompleksow i z wszelkimi konsekwencjami.
Dlaczego bramki? Jak mowilem, menadzer Arsenalu to ma srednei pojecie o trenerce, zeby nie powiedziec, ponizej sredniej, wstawili go na tymczas, zeby kibice sie nie burzyli no i w przeszlosci byl dobrym obronca. To troche za malo zeby ogarnac druzyne, mimo najszczerszych mozliwych checi. Niestety zagralem grubego overa zamiast Brightonu no i Arsenal polegl tylko 1-2.

Dzis spodziewam sie wiekszej ilosci bramek. Niekoniecznie Arsenal przegra, moze i skonczy sie mecz dla nich katastrofa (znowu), a moze sie ogarna? Nie wierze w to. Ozil i Xhaka nic nie pokazali, a dzis sa w skladzie i dadza kolejny popis.

West Ham ma pecha do bramkarzy. Kontuzja Fabianskiego, ktory ciagnal cala druzyne, potem hiszpanskie nieporozumienie i teraz 33 letni debiutant, ktory w pierwszym meczu nie puscil  gola, potem w kolejnym okazalo sie ze nie jest juz tak super hiper.
W sumie nawet nie wiem, kto wygra, bardzo ciezko mi uwierzyc w Arsenal, raczej dostana 4-1 niz wygraja, no ale zobaczymy. 
Bramki jednak beda padac
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
4. Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A       
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cagliari - Lazio
Typ: Lazio 
Kurs: 1,8
Bukmacher: STS
Analiza:

Krotko i na temat. Lazio wygra ten mecz. Dlaczego? Raz ze odpadli z Ligi Europejskiej po to by wlasnie skoncentrowac sie na lidze.
Tak to dziala. Wczoraj Manchester, ktory wygral, nie mial prawa wygrac swojego meczu, chocby za rywala mial postawiony rzad workow ziemniakow i nie wygral (choc gralem dwojke, byl remis).
Pilkarze Lazio odpuscili Lige Europejska, maja ambicje wejscia do LM, zapewne do konca sezonu beda bic sie o 4 miejsce z Roma i Atalanta.
Cagliari mimo swietnego poczatku to jednak tylko objawienie sezonu. Zupelnie inny kaliber niz LAzio, ktore majac Immobile idzie jak burza, a Ciro strzela bramki na potege.
Z tabeli wynika, ze spotkanie bardzo wazne w kontekscie walki o TOP 4. Tylko ze Cagliari pod koniec sezonu nie bedzie krecilo sie w okolicach 4 miejsca, LAzio jak najbardziej. 
Goscie to zdecydowanie silniejsza druzyna. Dwojka i tyle w temacie
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Czesc

moim zdaniem ten mecz nie byl czysty ale o tym kiedy bedzie czas

5. Dzis Dortmund wygrana        10j 
6. Fortuna remis nie ma zakladu        10j

i przygotuje typ dnia

Dzien dobry

PS ogladalem 2 polowe meczu tego Cagliari i szla akcja za akcje, moim zdaniem Cagliari zapraszalo ich caly czas zeby strzelili, sami oczywiscie tez mieli okazje strzeleckiezablokowane w ostatniej chwili

Nie wiem jakim cudem bylo 8 doliczonych minut, no ale widocznie zamowiony wynik trzeba bylo dostarczyc na boisku, zanim sedzia skonczyl ten cyrk

Cagliari juz trzeci raz z rzedu bodaj robi takie cuda w koncowce, moim zdaniem to nie jest przypadek ale chlopaki cos majstruja ptrzy live i zakladach przy okazji swoich meczow, innego wytlumaczenia nie ma. I znowu lamak, znowu odwrocenie losow meczu w doliczonym (poprzednio z Sampdoria i Lecce). Za duzo tego, zeby uwierzyc, ze to sport
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 17 grudnia 2019 20:29 przez rondani...Nie wiem jakim cudem bylo 8 doliczonych minut, ... Za duzo tego, zeby uwierzyc, ze to sport
No cóż, szczerze przyznam, że gdy się dowiedziałam, iż sędzia dołożył siedem (nie osiem) minut też byłam zaskoczona, zresztą komentatorzy również.
Ale co ciekawe, zauważ, że bramka padła już po doliczonym czasie. Sędzia pozwolił po siódmej doliczonej minucie kontynuować grę Lazio do momentu aż padł drugi gol.
Wiesz, daleka jestem od teorii spiskowych ale masz wiele racji.

A na pocieszenie... gol Dortmundu w 24 minucie! Brawo Weigl! Piękny strzał zza pola karnego ????
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ja bylem przekonany ze ten mecz wygra Lazio na sportowo rusza na nich i ich rozniosa, ale jakos nic nie grali w 1 polowie, ewidentnie wyglada na to ze scenariusz byl rozpisany gdzies za kulisami
Łamak to jedna z oznak ze ktos chcial zarobic duze pieniadze z niczego, swietne kursy na to sa. Oczywiscie istnieja tez łamaki sportowe i przypadkowe, ale to tez  jedna z ulubionych metod zarobku pewnych panow ktorych nie znam

Ale bylo kilka przeslanek, ze Lazio ten mecz wygra, o niektorych moge napisac i napisalem, a inne mozna spojrzec i juz widac, ze cos nie tak bylo przed meczem

Dzis juz za pozno, jest glosny mecz, ze Liverpool zagra rezerwami. Napewno padna tam gole, byc moze az 4, terazx piszac to nie patrze co sie dzieje, moze juz 2-0, ale za duzy szum wokol tego meczu, zeby Aston Villa wygrala 5-0, lamala wszystkie linie handikapow itp. Nie bedzie tak dobrze. Ale Villa wygra raczej. Jak ktos moe to niech gra wygrana Aston Villi i powyzej 3,5 gola, nie wiem gdzie takie cudo mozna na zywo puscic
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Hiszpania - Copa Del Rey 
8. Rayo Majadahonda - Ferrol 2 4 betfair
       10j

Witam


sorki ze tak pozno i z marszu ale po zakupach i pracy.
Jak wejdzie to cos wiecej powiem na temat tego meczu, a jak nie to nie warto. 
I przygotuje typ dnia, ktory oby wszedl

Dzien dobry

PS Podsumowanie miesiaca jutro. Kolejny bedzie zyskowny, a ten zakonczyl sie stratami, wiec bedzie mniej typow i zwieksze stawki


Ale do uslyszenia jeszcze pozniej dzis
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom