>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 9.12.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax - Roda Kerkrade 
Typ: X2 i obie strzelą
Kurs: 4.10
Bukmacher: ForBet
Analiza: Młodzi z Ajaxu są pro-ofensywną drużyną i w każdym meczu zależy im nie tyle na zdobywaniu punktów, co strzelaniu sporej ilości goli i pukaniu do drzwi pierwszego składu. Roda nie tak dawno grała w Eredivisie i ich celem jest powrót do najbardziej prestiżowych rozgrywek w Holandii. Na ten moment szanse są iluzoryczne, ale nie można wykluczyć, że właśnie dzisiejszy mecz będzie punktem zwrotnym. Roda dysponuje bardziej doświadczonym na papierze zespołem i jeśli zagrają dobrze z tyłu, to mogą wywalczyć minimum remis. Nie sądzę by obyło się tu bez goli, więc każda z drużyn najprawdopodobniej strzeli. Spadki kursów na gości dość mocne w ostatnich godzinach.

​​​​​​​  100
 
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Szwecja, Basketligan
Godzina: 19:04
Spotkanie:  BC Lulea - Norrkoping Dolphins
Typ: Norrkoping Dolphins+12.5 
Kurs: 1.40
Bukmacher: Forbet
Analiza: Oferta dziś nie jest najbogatsza, jednak zawsze w tak ubogi dzień wpadnie w oko jakiś rodzynek. Ja dziś zwróciłem uwagę na wyrównany moim zdaniem pojedynek w koszykarskiej lidze w Szwecji. Kursy jednak tego nie odzwierciedlają i zdecydowanie typują gospodarzy na faworytów tego pojedynku, co postaram się wykorzystać. Co prawda Lulea to obecny wicelider tabeli, jednak ich obecny rezultat jest chyba trochę na wyrost. Obie ekipy poziomem sportowym są bardzo porównywalne. W minionej edycji obie awansowały do play-off, dalej zaszli moi dzisiejsi faworyci.
Brandon Rozzell to klucz do gry drużyny BC, Amerykanin od lat występujący na Starym Kontynencie dobrze wszedł w ten sezon i zalicza naprawdę dobre wyniki punktowe. Poza nim w ekipie gospodarzy jest jeszcze dwóch graczy zza oceanu, reszta to Szwedzi. Proporcje w Norrkoping bardzo podobne, liczba graczy krajowych i zagranicznych praktycznie identyczna. Właśnie Amerykanie znaczą o sile obu ekip, czyli sytuacja taka sama, jak praktycznie w całej Europie. Analizując sobie kadry dzisiejszych drużyn nie widać przepaści, tak jak napisałem wyżej bardzo podobny potencjał po obu stronach, dodatkowo motywację Dolphins zwiększy fakt, że zagrają w hali wicelidera. Na pewno postawią się faworytowi i powalczą o korzystny rezultat, liczę po cichutku na ich wygraną, a handicap pobieram dość pewnie.

  40
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna - Premier League
Godzina 21:00
Spotkanie : West Ham-Arsenal
Typ : Remis 1 polowa
Kurs : 2.65
Bukmacher : Etoto
Analiza :

 

Witam,podaje inny typ ponieważ nie zauwazylem jak ktos mnie uprzedził z typem na czysty remis na koniec spotkania.podaje zatem remis 1 polowa.

Kurs na Młoty spada, na Kanonierów rośnie z ok 1.9 do 2.0 w chwili obecnej. Prawda jest taka ,ze obie ekipy w kryzysie. Jednak pada w ich meczach sporo goli , Arsenal 2.9 gola na mecz, natomiast Młoty 2.8 .

West Ham na 15 meczy zanotował małą ilość remisów ,bo tylko 4 ,natomiast Kanonierzy maja największa ilość remisów biorąc pod uwagę ostatnie 10 meczy to aż 6 podziałów punktów, a na ostatnie 5 meczy to były 3 remisy!

Dzis grają i lada dzień maja wylot do Belgii, bo W Liege grają w czwartek ostatnia kolejke LE i tam remis także mogą ugrać bo wtedy maja promocje dalej. Wiec nie wiem jak oni dysponują siłami na dziś i jak to rozplanują, wydaje mi się ,że derby to będzie obstrzał z obu stron, bo  w meczach obu ekipa pada sporo bts, Arsenal na 5 meczy zanotował 4 bts, West Ham nieco mniej ale dziś są dość nisko w tabeli i musza ukłuć tak slaby w obronie Arsenal , który praktycznie z każdym dostaje po golu.

Paradoksalnie Remis i obie strzela jest mniej wyceniany niż sam remis wiec nie radze grać tej opcji. Polecam podwójna szanse X , pierwsza polowa lub mecz : kurs 1.95 w Etoto.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę dziś wielu wygranych.

Ps. Wczoraj Cagliari zawiodło mnie w 1 połowie nie strzelając nic, niestety typ nie wszedł…

​​​​​​​  100
 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Ham - Arsenal
Typ: X lub 2 i poniżej 4,5 bramki w meczu
Kurs: 1.74
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Kanonierzy najgorzej od 42 lat!!! Ljungberg zastąpił tymczasowo Emery’ego, ale Arsenal jak grał słabo tak słabo wciąż gra. Nie wygrali oni bowiem żadnego z 9 ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach. Teraz zagrają derbowe starcie z West Ham'em, a Młoty też są pogrążone w kryzysie i znajdują się tuż nad strefą spadkową. Odkąd Łukasz Fabiański złapał kontuzję uda to gra jego drużyny kompletnie się posypała, zwłaszcza w defensywie. West Ham stracił aż 18 goli w 9 ostatnich spotkaniach ligowych. Dodatkowo przegrali 3 z 4 ostatnich meczów domowych i stracili w nich 9 bramek, w tym po 3 w dwóch ostatnich spotkaniach. Arsenal z kolei zawsze może liczyć na Aubameyanga, który strzelił 6 z 7 ostatnich goli wyjazdowych dla swojej drużyny. Nie chce mi się wierzyć aby Arsenal mógł dziś przegrać z tak słabym West Ham'em ani żeby odniósł jakieś okazałe zwycięstwo, gdyż morale w drużynie nie są najwyższe. Dlatego proponuję jak dla mnie dość bezpieczny typ na remis lub zwycięstwo Arsenalu i poniżej 4,5 bramki w meczu.

  74
 
gamen0 162,9K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Ham - Arsenal
Typ: 1X
Kurs: 1.93
Bukmacher: efortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w 16  kolejce Premier League pomiędzy zespołami West Ham United  i Arsenalu.  Gospodarze z dorobkiem 16 punktów plasują się na 16 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 19 oczek i zajmują 11 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry. Oby dwa zespoły przechodzą kryzys i z pewnością zwycięzca tego meczu może się odbudować przed trudnym okresem i dużą ilością spotkań w grudniu. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej wyrównane a o wyniku dzisiejszego spotkanie zadecydują detale.   Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że strzelą jakiegoś gola. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to remis 2:2  po bardzo ciekawym spotkaniu.

​​​​​​​  100
 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Ham - Arsenal
Typ: Arsenal wygra, wykona powyżej pięciu rzutów rożnych i otrzyma powyżej jednej żółtej kartki
Kurs: 4,20
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Oferta na poniedziałek jak zwykle nie rozpieszcza, ale na szczęście jest dość ciekawy mecz w Premier League. Arsenal w tym sezonie znowu zawodzi i to zawodzi naprawdę mocno. Drużyna ta w lidze zajmuje dopiero 11 miejsce, co dla drużyny tej klasy jest wręcz katastrofą. Nie ukrywam, że mnie osobiście bardzo podoba się skład Arsenalu i jestem zdziwiony, że aż tak słabo im idzie. Drużyna ta ma duży kryzys i biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, to nie wygrali już od dziewięciu spotkań. W końcu musi nastąpić przełamanie i wierzę, że to będzie w tym meczu. West Ham zajmuje dopiero 16 miejsce i jest to jedna z najgorszych drużyn w lidze, więc moment na przełamanie Arsenalu jest świetny. Jeśli chodzi o rzuty rożne, to biorąc pod uwagę styl gry Arsenalu, ich duży potencjał w ataku oraz słabą obronę West Ham, to sądzę, że uda im się wywalczyć przynajmniej sześć rzutów rożnych. Jeśli mecz będzie toczony w szybkim tempie, a na to się zanosi, to kartki również będą i Arsenal może wyłapać dwie lub wiecej żółtych kartek.

​​​​​​​  100
 
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia 
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Ham - Arsenal
Typ: Przedział goli [3-4]
Kurs: 2.40
Bukmacher: etoto

Przed nami kolejne derby, tym razem londyńskie. Już ten fakt przemawia za bramkami w meczu. Gospodarze mają na pewno na uwadze fatalną formę Kanonierów, przyszedł nowy trener, ale efektów póki co nie widać. W zespole atmosfera nie najlepsza, Młoty powinny to wykorzystać. Z drugiej strony wszyscy wyczekują też przełamania gości, którzy na papierze od swoich rywali są lepsi. Ten mecz może pójść w każdą w stronę, dlatego 1x2 typować nie będę. Za to przedział goli wydaje się być idealny. West Ham w swoich ostatnich 10 meczach u siebie strzelił 17 bramek, w tym po dwie takim firmom jak Tottenham czy ManU. Arsenal za to w 10 ostatnich wyjazdowych meczach tych goli zdobył 16. To skłania mnie to zagrania overa, nie czuję z drugiej strony dużej ilości goli, więc granicę strzelania wyznaczam na 4 gole. Bezpośrednie pojedynki ostatnio underowe, chociaż na dzień dzisiejszy, biorąc pod uwagę sytuację w lidze, zachowawcza gra nie powinna mieć miejsca, zobaczymy raczej sporo sytuacji podbramkowych, udanych bądź nie, ale te 3/4 gole powinny właśnie wpaść. 

  140
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Ham - Arsenal
Typ: powyzej 4,5 gola
Kurs: 3.5
Bukmacher: sts

Gdybym chcial isc dzis na latwizne, to gram 'obie strzela' i zaklad jest wygrany. Slusznie kolega zauwazyl ze dziwne rzeczy dzieja sie z kursami na to spotkanie, tak jakby ktos przykladal i zbijal linie, naziemni slepo obnizaja kursy na 'obie strzela' automatycznie, nie myslac.
Co oczywiscie nie znaczy, ze jest ustawka, obie strzela sobie szybko po golu i mecz zacznie sie od nowa, co to to nie, ale bramki oczywiscie padna. I to sporo, kwestia ile.
Nawet wczoraj choc na pierwszy rzut oka Aston Villa totalnie polegla, to jednak grali swoje bez kompleksow i z wszelkimi konsekwencjami.
Dlaczego bramki? Jak mowilem, menadzer Arsenalu to ma srednei pojecie o trenerce, zeby nie powiedziec, ponizej sredniej, wstawili go na tymczas, zeby kibice sie nie burzyli no i w przeszlosci byl dobrym obronca. To troche za malo zeby ogarnac druzyne, mimo najszczerszych mozliwych checi. Niestety zagralem grubego overa zamiast Brightonu no i Arsenal polegl tylko 1-2.
Dzis spodziewam sie wiekszej ilosci bramek. Niekoniecznie Arsenal przegra, moze i skonczy sie mecz dla nich katastrofa (znowu), a moze sie ogarna? Nie wierze w to. Ozil i Xhaka nic nie pokazali, a dzis sa w skladzie i dadza kolejny popis.
West Ham ma pecha do bramkarzy. Kontuzja Fabianskiego, ktory ciagnal cala druzyne, potem hiszpanskie nieporozumienie i teraz 33 letni debiutant, ktory w pierwszym meczu nie puscil  gola, potem w kolejnym okazalo sie ze nie jest juz tak super hiper.
W sumie nawet nie wiem, kto wygra, bardzo ciezko mi uwierzyc w Arsenal, raczej dostana 4-1 niz wygraja, no ale zobaczymy. 
Bramki jednak beda padac

​​​​​​​  100
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom