>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Błędnie podałem godzinę rozpoczęcia meczu koszykówki z mojego dzisiejszego typu. Prawidłowa godzina to 18

Poprawione//psotnick
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
W nowej tabeli błąd, z tego co wyliczyłem mam 60 punktów, a w tabeli jest -140, więc 200 mniej. 

Racja, mój błąd. Za 19.11 wpisałem -100 zamiast +100 i stąd różnica. Już poprawione, przy następnej aktualizacji będzie już ok.//psotnick
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
w tabeli liczba punktów się zgadza ale mam 10 na 13 trafionych więc skuteczność 77%

Racja, już poprawiłem, przy następnej aktualizacji będzie już bez tego błędu//psotnick
 
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dziś dostałem - 100 za trafiony typ, czyli Raków =DNB... Niby kiepska analiza, ale napisałem czemu tak obstawiam, więc nie wiem dlaczego minus!!!!... Następnym razem będę wiedział, że należy wypisać wyniki ostatnich meczów, bramki strzelone, stracone...( jakby to o czyms swiadczylo) proszę o plusa za typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 1 grudnia 2019 18:08 przez arystotelesDziś dostałem - 100 za trafiony typ, czyli Raków =DNB... Niby kiepska analiza, ale napisałem czemu tak obstawiam, więc nie wiem dlaczego minus!!!!... Następnym razem będę wiedział, że należy wypisać wyniki ostatnich meczów, bramki strzelone, stracone...( jakby to o czyms swiadczylo) proszę o plusa za typ
Nie ma to znaczenia, więc dostaniesz tego plusa, choć dzień wcześniej już dostałeś ostrzeżenie, bo kolega @ibis Cię upomniał kiepską analizą. Wtedy jednak typ był przegrany, więc się nie odzywałeś. Nie musisz pisać wypracowania na 1000 słów, ale z szacunku dla reszty użytkowników postaraj się następnym razem bardziej, bo takie pseudoanalizy nie będą tolerowane i nie ma znaczenia, czy typ jest trafiony, czy nie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trochę lipnie, że z Unibet nie można podawać typów, jest to jeden z popularniejszych buków... Dzięki temu przegrałem 1 miejsce
I trochę też nie fair bo 28go była podana tabela gdzie nie miałem tego uwzględnionego i dzięki moich obliczeń kurs 1,80 potrzebny był mi do 1 miejsca a tu nagle 3 miejsce, gdybym to widział wcześniej podał bym wyższy kurs a tak to nawet szans nie było
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Witam, Proszę o dodanie analizy do mojegi postu: https://forum.bukmacherskie.com/temat/158396-typy-dnia-4122019-sroda/?page=2#post-6898884

Wielki powrót Mourinho na Old Trafford, tylko że tym za sterami gospodarzy. The Special One ma w sobie gen zemsty i na pewno będzie chciał wygrać ze swoim byłym klubem. United spisuje się w tym sezonie gorzej niż źle. Mają tylko 4 zwycięstwa na 14 rozegranych spotkań w lidze. Dodatkowo maja ogromny problem z zachowaniem czystego konta w meczu. Mourinho notuje dobry powrót do premiership. Z Tottenhamem odniósł 2 zwycięstwa w lidze i jedno w lidze mistrzów. Zdobyli w nich 10 goli i stracili 6. Liczę, że Mourinho odpowiednio taktycznie ustawi swoich podopiecznych, dodatkowo zna bardzo dobrze mocne i słabe strony piłkarzy United co niewątpliwie będzie duzym atutem. Zdziwie się jeśli Tottenham dzisiaj nie wywiezie 3 pkt z Old Trafford.

Dodane//psotnick 
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Coś mi rozrzuciło wszystko i w jednej linii napisane. Dzisiejszy typ na kosza na 20:30 Legia - Trefl - 6,5 gospodarze kurs 3,25.
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Podobnie jak wczoraj coś mi rozrzuca i nie mogę normalnie pisać typ na mecz Inter - Roma +4,5 gola 4,75

Skoro dzieje się to tobie po raz kolejny, a nikomu innemu nie, wynika z tego że problem nie w forum tylko pewnie coś w twojej przegladarce może. Może spróbuj z innej i będzie wiadomo czy faktycznie. A najlepiej korzystaj z szablonu podanego w pierwszym poście i nie będzie takich niespodzianek//psotnick 
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam , pare minut temu dodałem typ na Arsenal remis w spotkaniu, nie zauwazylem typu poprzednika, ktory podał to samo ale nizszy kurs. Czy to sie bedzie liczyć jezeli mam wyzszy ?
 
Do góry Bottom