>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Czutki na dzisiejszą Premier League:

⚽ Aston Villa - Leicester - under 3.5, Villa handi +1,5 - myślę, że wynik będzie niski, dość późno się otworzy. Leicester gra bardzo solidnie, nie bez powodu są drudzy w lidze. Uważał bym natomiast na zespół z Birmingham, robili już niespodzianki. Nie zdziwię się, gdy będzie tu remis. Nie czuję natomiast dużej ilości bramek. Może 1-1. może 0-1 i pewnie dopiero w drugiej się rozkręci.
⚽ Newcastle - Southampton - remis, BTS - obydwa zespoły wygrały w zeszłej kolejce, Newcastle wręcz na mini-fali po remisie z Man City. Wydaje mi się, że może być sporo bramek w tym meczu, bo obydwa zespoły mają o co grać i są zachęceni ostatnimi wynikami. Żadna z drużyn nie potrafi zasadniczo bronić. Może paść tutaj sporo bramek a koniec końców być remis, żeby ich pogodzić.
⚽ Norwich - Sheffield United - Sheffield lub remis, under 2.5 - tutaj czuję bardzo niski wynik, może jakieś nudne 0-0 czy 0-1. Według mnie za mało jakości w zespole Norwich. Sheffield utrzyma ich ładnie defensywnie i może samo coś strzeli. Zobaczymy jak będzie.
⚽ Brighton - Wolverhampton - Brighton lub remis, BTS - myślę, że Brighton tego nie przegra. Myślę też, że może być kilka bramek ale nie jestem w stanie powiedzieć ile - Wolves lubi czasami znacznie przesadzić. Scenariusz dla mnie najbardziej prawdopodobny to Brighton lub remis.


Może po raz kolejny coś ktoś skorzysta, to takie luźne przemyślenia.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 8 grudnia 2019 14:28 przez tyksiolPiszesz o Aston z Lisami a w komentarzu o Birmingham ?sam mam Aston 1x
Klub Aston Villa jest z miasta Birmingham. Aston to dzielnica w tym mieście ????
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Gloucester vs Connacht Connacht over 13,5 pkt 1,85

Można się kilka minut wstrzymać i poczekać aż kurs wzrośnie ale ogólnie szczerze polecam ten typ.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
cytat z dnia 8 grudnia 2019 14:59 przez styrbjornGloucester vs Connacht Connacht over 13,5 pkt 1,85

Można się kilka minut wstrzymać i poczekać aż kurs wzrośnie ale ogólnie szczerze polecam ten typ.
Tak jak wspomniałem, można było z tego wyciągnąć sporo wyższy kurs. Ale biorę co jest.    26:17
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Na wieczór 
Pyramids (Alessiouty) wygra
Charleroi wygra handi +1.25
Bologna wygra handi +1.25
Osasuna wygra handi +1.25
Ako 2.04 lvbet
 
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Rangers over 0.5 @2     

@ właśnie dzbany zmarnowały karnego..



ciśniesz cały mecz&gt;dostajesz gola na 0-1&gt;w 65' goście dostają czerwo a wy karnego&gt;karny niewykorzystany&gt;przewaga zawodnika niewykorzystana&gt; DRAMAT..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom