>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zawleczki, nakrętki, kapsle

mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
26# Brazylia Serie A
Fluminense - Fortaleza
Fortaleza to score @1,62 Unibet
10j
ew.wygrana: 6,2j


27# Brazylia Serie A
Fluminense - Fortaleza
Fortaleza ov1 @2,59 Pinnacle
5j

ew.wygrana: 7,95j

Fluminense już zapewniło sobie utrzymanie, poza tym w obecnym sezonie notorycznie gubi punkty z teoretycznie słabszymi rywalami, stąd tak słaba pozycja w lidze. Fortaleza za 'panowania' Rogerio Ceniego radzi sobie moim zdaniem ponad przeciętnie, będą puchary, poza tym w ciągu ostatnich 10 spotkań przegrali tylko raz. Jest to też topowa ekipa, jeśli chodzi o bramki na wyjazdach. Aż żal nie spróbować po takich kursach na przynajmniej bramkę gości. Żadnych poważnych braków w ekipie gości. 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
28# CS:GO ESL Pro League
Renegadesmousesports 
Renegades +1,5 maps @1,83 bet365
10j
ew.wygrana: 8,3j


Znów moim zdaniem złe kursy, za dużo dają na Renegades. Nie jest to może piątka z najwyższej półki, ale są na pewno niewygodnym rywalem. Za takim kursem może stać fakt, że rzeczywiście 'myszy' grają niezły turniej, a z Liquid zaprezentowali się ponad przeciętnie, nawiązywali równą walkę na drugiej i trzeciej mapie. Nie jest to może typ dnia, ale ja się na to skuszę. Finały ESL'a pokazują, że faworyci 'lubią' tracić mapy i robić swoje w dalszej części meczu, tu może być podobnie. Mousesports to też nie jest ekipa, która trzyma koncentracje cały mecz, Nie wykluczam, że mogą zrobić szybkie 2-0 i pożegnać Renegades, ale bardziej przemawia do mnie wczesniej wspomniany scenariusz, w którymś momencie się zatną, lub Australijczycy dobrze wejdą w mapę i będą schodki. 

29# Peru Primera Division
Sporting Cristal - Alianza Lima
ov10,5 corners @1,95 Pinnacle
10j
ew.wygrana: 9,5j


30# Kostaryka
Herediano - Alajuelense
over9,5 corners @1,83 Pinnacle
10j
ew.wygrana: 8,3j


Zakłady na rożne podpieram specyfiką obu lig, które overom rożnych sprzyjają. Obie ligi są szybkie i dynamiczne, sporo gry skrzydłami, dodatkowo w Peru jest to mecz o finał ligi, gdzie Sporting Cristal musi gonić wynik, na Kostaryce finał już mamy, z tym że jest to tylko jeden mecz więc wszystko albo nic, a liga Kostarykańska jest przyjazna rogom. Zapewne będzie można też łapać niższe linie live, choć w przypadku Kostaryki bym nie czekał, powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
31# ESL Pro League CS:GO
100Thieves - fnatic
fnatic @1,9 Unibet
10j
ew.wygrana: 9j


Na dziś tylko jeden typ z CS'a, chyba że coś do wieczora się zmieni. Prócz tego spotkania mamy jeszcze mecze NaVi - EG, Astralis - Liquid i zwycięzców ze spotkań mousesports - Renegades oraz G2 - ATK, więc mniemam, że te pierwsze wymieniane ekipy przejdą dalej. 

Ale do meczu fnatic. U buków mecz 50/50 nawet z lekkim wskazaniem na 100T. A ja znów idę w drugą stronę. Pierwsze mecze fnatic były straszne przede wszystkim przez te nieszczęsne jetlagi, z drugiej strony zaś wygrywali spotkania i to trzeba mieć na uwadze. Problemy myślę już im na dobre przechodzą, patrząc po meczu z MiBR gdzie mieli mimo wszystko cały czas kontrolę nad grą, tylko w głupi sposób oddali mapę, przy dobrym wyniku po prostu zaczęli grać za pewnie i lekko trollowali można powiedzieć. Koniec końców wygrana i dziś zmierzą się z Australijską ekipą 100Thieves. W przypadku bo1 stawiałbym bardziej na nich, ale system w tej fazie pucharu jest inny, mamy bo3 i tutaj już fnatic dla mnie jest większym faworytem. Pomijając lekko 100Thieves, bo to jest ekipa raczej zrównoważona, bez wielkiej gwiazdy i tu też kryzysy rozkładają się na każdego, tak u fnatic najważniejsza będzie dyspozycja Krimza i Goldena. Krimza ze względu na otwierające kille i pewność na mapie, gdzie wczoraj na d2 zrobił 47 killi daje dużo zespołowi. Golden ze względu na to, że często mu się zdarza po prostu głupio umrzeć, jakkolwiek to zabrzmi. Potem trochę mu zajmuje, żeby się wyzerować i do meczu wrócić. Flusha, JW i Brollan trzymają poziom i każdy jest w stanie również zrobić przewagę. 
Dla mnie indywidualnie i zespołowo Szwedzi są zespołem lepszym, dlatego próbuję po lepszym kursie. Przeciwko nim przemawia tylko czynnik losowy tj. gorszy dzień (choć też jak pokazali przy gorszych dniach na początku turnieju potrafili wyciągać zwycięstwa), lub 100T musi zagrać najlepszy mecz na turnieju. Powodzenia.

Co do NaVi - EG i Astralis - Liquid. Będą to pierwsze hitowe spotkania w turnieju, ale dla mnie no-bety. Również ze względu na moją lekką sympatię do s1mple i NaVi będę im kibicował przeciwko Amerykańskiej ekipie. Astralis - Liquid to takie CS'owe el clasico, gdzie w ogólnym rozrachunku zdecydowanie lepsza jest ekipa Duńska i myślę że na swojej ziemi zdobędą kolejne trofeum, po drodze pokonując właśnie Liquid. Astralis jest obecnie najlepszą ekipą w CS'a i moim zdaniem (jak i wielu ekspertów) w obecnym peaku najlepsza ekipa w historii CS:GO
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
32# ESL Pro League CS:GO
ATK - mousesports
mousesports @1,65 Pinnacle
20j
ew.wygrana: 13j


Można rzec, że sensacyjny awans ATK, ale tutaj myślę że ich przygoda się konczy. Nie mam pojęcia jak G2 z nimi przegrało, ale dla mnie to jest okazja do gry na myszy. Przy meczu z G2 mecz stałby się no-betem. Mousesports miało swoje lekkie problemy na 1 mapie z Renegades tak jak pisałem wcześniej ale udało im się wygrać w miarę pewnie to spotkanie i teraz szansa na niespodziewany mimo wszystko półfinał, w którym imo się znajdą. Jestem ich dziwnie pewny, więc stawka podwójna. Kursy powinny być dużo mniejsze na nich i myślę, że do meczu jeszcze to spadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
33# Brazylia Serie A
Gremio - Cruzeiro
Cruzeiro ov4,5 corners @2,1 betway
10j
ew.wygrana: 11j


34# Brazylia Serie A
Gremio - Cruzeiro
ov10 corners @1,71 pinnacle
10j
ew.wygrana: 7,1j


Ostatni alarm dla Cruzeiro by uniknąć spadku. Gremio już zapewniony awans do Libertadores, motywacja nie będzie u nich na największym poziomie, choć grają mecz u siebie i też odpuszczania nie będzie. Liczę tu mocniej na Cruzeiro, że weźmie się w garść i powalczy o jakieś punkty, obie ekipy robią sporo rogów, tu powinien być mecz na obie bramki, dodatkowo linia na gości fajnie ustawiona więc pobieram. 

Z CS:GO na jutro czekam na kursy EG - mousesports i będzie grane na Evil Geniuses, dla mnie mocny bet.

35# CS:GO ESL Pro League
EG - mousesports
EG @1,62 Pinnacle
10j
ew.wygrana: 6,2j


36# CS:GO ESL Pro League
EG - mousesports
EG -1,5 @2,73 pinnacle
5j
ew.wygrana: 8,65j


Agumentacja jest w sumie prosta. EG to obecnie druga ekipa w rankingu CS'a i nie chce mi się wierzyć, że skończą ten turniej na ćwierćfinale. Mousesports pokazało, że jest w stanie walczyć z najlepszymi, ale dyskwalifikują ich te wahania podczas meczu, przez które oddają mapy, lub ostatecznie przegrywają mecze. Drabinkę mieli względnie łatwą i dlatego się tu znaleźli, pokonanie ATK nie należało do najtrudniejszych zadań, a to chyba najlepszy rywal jakiego mogli sobie wymarzyć na tym etapie. Teraz już tak łatwo nie będzie i myślę że tu Evil Geniuses - może nie bez trudu - ale poradzi sobie z rywalami. Nadzieją na walkę z EG dla myszy jest top formy dla ropza, który obecnie najbardziej się w ekipie wyróżnia. H2H nie wygląda korzystnie dla EG, ale DH w Malmo i Asia Championship można powiedzieć, że ekipa olała brzydko mówiąc, co widać po miejscach które zajmowali i wynikach spotkań z tych turniejów. Finały ESL'a to już duzy prestiż i widać że Amerykańskiej ekipie zależy na minimum 1/2. 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
37# Holandia Eredivisie 
Ajax - Willem II
Lang to score @1,75 Unibet
10j
ew.wygrana: 7,5j


Młody Holender korzysta na nieobecności Neresa i Promesa z powodu kontuzji, w ostatnim spotkaniu strzelił hattricka, dziś też powinien dostać całe spotkanie, a że liczę na sporo bramek to kuszę się na tego młodziana, kursy na overy czy gole innych słabe kursy. Myślałem jeszcze nad Ziyiechem ale ryzykuję jednak z Langiem.

 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
40# ESL Pro League CS:GO
fnatic - mousesports
ov4,5 map @2,75 betway
5j
ew.wygrana: 8,75j


41# Kostaryka
Alajuelense - Herediano
ov10,5 corners @1,83 bet365
10j
ew.wygrana: 8,3j


42# Peru
Binacional - Alianza Lima
ov9,5 corners @1,72 bet365
10j
ew.wygrana: 7,2j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
43# KMŚ
Monterrey - Al-Sadd
Monterrey @1,9 unibet
10j
ew.wygrana: 9j


44# Bundesliga
Dusseldorf - Lipsk
ov9,5 corners @1,92 unibet
10j
ew.wygrana: 9,2j


45# KMŚ + Szwajcaria
Monterrey - Al-Sadd ov8,5 corners @1,37
Servette - Thun o2,5 @1,58
Unibet AKO: 2,16
10j
ew,.wygrana: 11,6j
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
47# Hiszpania
Valencia - Real
ov10 corners @1,9 Pinnacle
10j
ew.wygrana: 9j


48# Kostaryka
Herediano - Alajuelense
ov9,5 corners @1,5 Betway
10j
ew.wygrana: 5j

49# Boliwia
Bolivar - Aurora
Boliver o3,5 goals @2,0 bet365
10j
ew.wygrana: 10j


50# Boliwia
Bolivar - Aurora
ov4 @1,79 Unibet
10j
ew.wygrana: 7,9j


51# Boliwia
Bolivar - Aurora
ov5,5 @3,75 bet365
5j
ew.wygrana: 13,75j


W dwóch pierwszych spotkaniach widze po prostu rogi i walkę na dwie bramki, z golami nie jestem pewien, ale w obu powinny być rogi, ekipy robią ich sporo. 
I mój bet dnia to Bolivar, ostatnia kolejna w Boliwii, zwycięstwo być tutaj musi i czekać na wynik Wilstermann. U siebie są potężni i potrafią zrobić festiwal bramek, ostatnio z Aurorą 6:3 u siebie, niedawno pokonali 7:2 Guabirę, myślę że podejdą do tego meczu na serio i nastrzelają bramek, na live też będę polował.


Frajerzy z Aurory, 5-0 do przerwy i trener gości oddał walkowera, śmiech na sali. 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
52# Paragwaj
San Lorenzo - River Plate
San Lorenzo @1,92 pinnacle
10j
ew.wygrana: 9,2j


53# Paragwaj
Dep. Santani - Sportivo Luqueno
Sportivo Luqueno @2,0 Unibet
10j
ew.wygrana: 10j


San Lorenzo do utrzymania potrzebuje zwycięstwa i czekać na potknięcie Deportivo Capiaty, Sportivo Luqueno zwycięstwem zapewni sobie prawdopodobnie eliminacje do Copa Sudamericana, Santani już spada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
54# CS:GO
EG - forZe
forZe +1,5 map @1,8 unibet
10j
ew.wygrana: 8j


Po pierwsze to jest LAN, więc dzieją się różne cuda. Po drugie EG może tutaj pocwaniakować i niekoniecznie wygrywać to spotkanie, by po wyjściu z grupy nie trafiać od razu na NaVi, bo to będzie poważna przeszkoda. Mogą równie dobrze wygrać 2-1, tego nie wykluczam, a to też nam wygrywa zakład, forZe musi ugrać jedną mapę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
55# Champions Cup Finals CS:GO
G2 - ENCE
G2 @1,66 bet365
10j
ew.wygrana: 6,6j


G2 jest dla mnie zdecydowanie lepszą ekipą na ten moment, gładko przeszli fazę grupową, teraz czas na bo3 i czuję, że awansują do finału. ENCE ze zmianami w składzie dalej nie do końca wiadomo na co ją stać, dużo tu zależy od indywidualnych popisów allu i sergeja. Fajny kurs i gram tylko na zwycięstwo, bo obawiam się że G2 może stracić mapę. 

Zaraz inne typki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
56# Boliwia
Destroyers - San Jose 
ov3 @1,93 unibet
10j
ew.wygrana: 9,3j


57# Kostaryka
Alajuelense - Herediano
ov12,5 corners @2,63 betway
5j

ew.wygrana: 8,15j


3 kolejki do końca, gospodarze walczą o utrzymanie jeszcze, San Jose o puchary. Boliwia to śmieszna liga do oglądania, sporo pudeł i dziwnych sytuacji ale i też sporo goli. Destroyers u siebie tracą bardzo mało bramek, ale końcówka sezonu skłania mnie do grania overka, obie ekipy mają o co grać i każde punkty na wagę złota.

Z Kostaryki klasycznie dalej w rożne idę, na razie wchodziły i gram dalej. Jest to ostatni mecz w sezonie, gospodarze mają stratę 1-0, sami powinni sporo nabić. Próbuję jednak większą linię za mniejszą stawkę. 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
58# Epicenter 2019 CS:GO
mousesports - EG
ov2,5 maps @1,9 betway
10j
ew.wygrana: 9j


Na szybko, bo zaraz meczyk, a zaspałem lekko. Myślę, że tutaj EG ugra chociaż jedną mapę, myszy są faworyzowane, ale nie wierzę, że wygrają tutaj 2-0. Mousesports są w końcówce roku w bardzo dobrej formie, EG w tym turnieju też spisuje się nienagannie i oczekuję wyrównanego meczu.

przy edycji inne typy

59# Boliwia
Jorge Wilstermann - Sport Boys
Wilstermann ov2,5 goals @1,73 unibet
10j
ew.wygrana: 7,3j


60# Boliwia
Real Potosi - The Strongest
The Strongest ov2,5 goals @1,96 unibet
10j
ew.wygrana: 9,6j


Obie ekipy mają zawodników do strzelania, poza tym toczy się walka o mistrza
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
61# Champions Cup CS:GO
G2 - Spirit
G2 2-0 @2,2 bet365
10j
ew.wygrana: 12j


Jest to LAN i trochę się obawiam, że może się tu coś zdarzyć niefortunnego, ale to najwyżej zapolujemy jeszcze na live. Umiejętnościami i doświadczeniem G2 jest półkę wyżej od rosyjskiej ekipy i wg mnie powinni się z nimi łatwo rozprawić w dwóch mapach i wygrać pucharek oraz trochę pieniążków. Bardzo fajnie wyszło też, że wczoraj z ENCE mieli bardzo trudny pojedynek, gdzie na 3 mapie wygrali dopiero po dogrywce, to może być imo fajny trening przed dziś, by nie doprowadzać do takich sytuacji, a też pokazało to, że w momentach kryzysu lub stresującej sytuacji, francuska ekipa jest w stanie sobie z nią poradzić i wygrywać mecze. Sami zawodnicy już są strasznie głodni sukcesu, bo nigdzie nie mogą zwycięstwa ugrać, zawsze czegoś brakowało. Dziś warunki do wygranej są idealne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
62 i 63# Epicenter CS:GO
Vitality - Mousesports

Shox under18,5 kills (1 mapa) @1,62 (po podatku) sts
Shox under 18,5 kills (2 mapa) @1,62 (po podatku) sts

10j i 10j
ew.wygrana: 6,2j i 6,2j


Fajna linia i mimo jeszcze nieznajomości map pogram sobie takie typy. Shox nie jest potężnym fragerem w Vitality, główną rolę zabijaki pełnią Zywoo i Alex. Jak na razie na tym turnieju fragi Shoxa prezentują się tak: 
1 mecz (14/12)
2 mecz (8/13/15)
3 mecz (17/9)

17 fragów, czyli najbliżej linii ugrał na Vertigo, a tutaj akurat wątpię, że jedna lub druga ekipa będzie chciała grać tą mapę, w tamtym wypadku był to pick Heroic, z którym Vitality grało i 'najgorszy' frager w ekipie miał 17 zabójstw, aex-aequo z RpK bodajże. 

Próbuję tutaj na undery, mousesports to mocna ekipa, sporo map kończą minimum 2/3 graczami, ciężko imo będzie shoxowi tak fragować przeciwko nim, a 19 zabójstw to sporo. Jedyną szansą jaką widzę to dogrywki, albo naprawdę słabszy dzień reszty ekipy i nieco agresywniejsza gra shoxa.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
64# Epicenter CS:GO
Vitality - Mousesports
Mousesports win map @1,6 betway
10j
ew.wygrana: 6j



Za chwilę startujemy, czekałem na picki map i jeśli myszy wybiorą mirage lub traina ew. vertigo, to gram na wygraną mapę.
Myszy dały 2 mapę miragę, no to próbuję.
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
65# Boliwia
Blooming - Guabira
ov3,5 @1,83 bet365
10j
ew.wygrana: 8,3j


66# Boliwia
Blooming - Guabira
ov2,5 goals Blooming @2,02 Unibet
10j
ew.wygrana: 10,2j


Blooming walczy o pucharki, Guabira jest strasznie mierna na wyjazdach, czuję i tutaj sporo bramek. 
 
Do góry Bottom