>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

drif 4,6K

drif

Użytkownik
Panowie kto oglada. Co za derby! No w koncu mecz w A-League ktory che sie ogladac. Szybki mecz tepo ladne duzo walki i co najwazniejsze juz 4 gole.  Victory sile ofensywna ma ale obrona to juz tragedia. Berisha co za mecz. I te 2 bramki. 
Jak tepo bedzie takie w drugiej polowie to powinny byc jeszcze bramki.  

Po euforii i szybkim tempie 1 polowy "uchodzcy" z western's suburs wyszli z zalozeniem, ze trzeba dowiesc rezultat do konca. Do 80 minuty mieli tylko 39 celnych wymian pomiedzy soba... i nie zagrozili w zaden sposob bramce Victory. Do 80 min nie mieli zadnej wrzutki w pole karne. No ale coz taki jest juz football ⚽ 
Moze gdyby Toivonen nie pokpil sparwy i uderzyl jak nalezy na 2-3 to i moze zrobilby nam sie mecz. Tak czy inaczej Derby Melbourne po raz kolejny na korzysc Uchodzcow z Zachodu. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 5 grudnia 2019 18:59 przez qowalsky6 08.12. 06:00 Western United - Melbourne Victory - derby czyli no bet, no chyba, że Besart się popisze i zepnie na swój dawny klub więc jego gol za drobne można przemyśleć :) 
Ba, już Besart w ht 2 gole wcisnąć zdołał :) Cieszy mnie udany kierunek, a bramki jeszcze raczej w Melbourne zobaczymy.. 
live Edit
80 min. Wynik bez zmian...za drobne   over 4,5 po @ 2,0, no trochę słabo że nic w 2 poł nie wpadło... 
Edit
Victory cisnelo do końca, ale na tablicy wynik bez zmian. Jakim cudem? To już tylko oni wiedzą. Derby dla Filipa i jego WU! no i Besart strzelił 2 bramki w swoim stylu jak za dawnych lat gdy grał w Victory :) 
highlights
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-western-united-v-melbourne-victory-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Daje powyżej 2,5 kartki w meczu Adelaide-Newcastle kurs 2.

Sędzia do kartek ok, coś tam po przerwie powinien sypać. Rożnych nabili pełno, więc nie ma co walić linii po 20 sztuk, liczę, że kartek poleci trochę.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Adelaide - Jets
Live 60' 1:1 - Jets win - @3  

Jets atakuje, fajnie te akcje wyglądają, jak nie spuchną to mają realne sznase na komplet punktów. Po grze widać, że bardziej gością się chce grać.

65' i j szcze za drobne - Jets ov1,5 - @2  


83' Jets atakuje, a tymczasem to Adelaide strzela gola. Troisi wpadł w pole karne i ograł obronę Jets. 2:1


Niestety.. wynik końcowy 2:1. Po zdobyciu bramki na 2:1 gospodarze już grali to co potrafią najlepiej, czyli szanowanie piłki i dużo podań na połowie rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 10
piątek 13  - go :)
Roar vs WU - na poważnie to nic :) 4fun może x? Taki psikus przykładowo...
sobota
Big V vs Nix - over/bts za drobne, szału nie ma...
Blue Sky vs CCM - on the paper Rozbitkowie bez szans, co na to Pan Li? :)
Glory vs WSW - za drobne over i to tyle... GL!
Ps nie mam czasu na elaboraty...  więc piszcie koledzy. KTF!
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Siema Spece !
ja polecę statystyką, na merytoryczne wpisy na szczęście można wpaść tu na qowala, majekxa i kilku innych nieco rzadszych od wyzej wymienionych bywalców tematu...wiec pewnie mi wybaczcie....chyba że moderator tu znowu wpadnie i mnie wywali ;)
Ja w kazdym razir przypominam, ze w pierwszych 8 meczach sezonu padły tu 4 remisy, później ilość remisów była taka ... powiedzmy typowa....a od 20 meczów remidu brak. Powszechnie wiadomo, ze kazda seria się kiedyś konczy, tylko nikt nigdy nie wie kiedy :)
Ja spróbuję postawić że to już teraz ⚜
Gram 4 duble w postaci: pewniaki remis w meczu jutrzejszym porannym z 4 kolejnymi meczami tej kolejki, ze stawkami średnimi na duble z 3 meczami i na jeden mecx stawka symbolicznie mała (dubel remisu jutro z remisem w sobotę w meczy w Sydney FC - bo trudno uwierzyć w choćby remis Marynarzy na tym trudnym terenie).
jeśli remisu nie będzie jutro rano - to powtórzę ten manewr na kolejne spotkania.
A jak stawiacie overy to ja życzę nam 2:2 3:3 lub wyżej :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Roar gra.. czyli wynik może być każdy.

Ja pobieram rzuty rożne. Średnia sezonowa obu ekip:
Roar - 4,69-2,98
WU - 4,16-6,93

ostatnie mecze:
Brisbane Roar    5-0
Western United    3-13

i ilość rożnych w sumie vs zdobyte przez zespół
wyjazdy WU - 11/9, 8/1, 8/2

dom Roar - 11/4, 7/4, 6/4


Wychodzi, że Roar trzyma poziom u siebie. WU natomiast zaczęło ostatnio grać więcej skrzydłami, czy jednak uda im się zdobyć ponad 6 rzutów rożnych? ja osobiście wątpię. Dlatego gram:

un10,5 rzutów rożnych - @1,95    

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Undery rożnych w Australii to nie jest najlepszy pomysł. Oczywiście typ może dziś wejść. Ja dziś czuję dużo rożnych, ale czekam na live.
 
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam .
Ja na dziś próbuje w meczu Brisbane -Western United 
ht bts @3.75 lub   
ht over 1.5 2,37   
Sądzę ,że w tym meczu zobaczymy kilka bramek , co do rzutów rożnych to trzeba poczekać na live i zobaczymy w którą stronę ten mecz będzie zmierzał . Powodzenia i zieloności wszystkim .
Plus i minus to jedyne co słyszę , plus i minus to jedyne czym żyję .
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Roar-Western

1/BTS
3.65
Etoto

Obie ekipy bromkostrzelne ale tez traca. Ta liga jest for fun only i ciezko prorokowac kto wygra ale Roar dobrze sie gra u siebie a goscie potrafia tez zaskoczyc, sa pare miejsc wyzej, mysle ,ze pojda z kontra.

EDIT:  No to poszli z kontra...Nie wiem czy Roar sie podniesie. Bija glowa w mur i moze byc zaraz 0-3 znowu z kontry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Brisbane Roar - Western United 0:2

podwójna szansa 0-0, @1,73 Fortuna
  
powyżej 3,5 gola, @2,48 Fortuna  

Krótko, bo mecz za chwilę, najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem wydaje mi się tutaj remis, obie ekipy grają w kratkę, WU po dobrym początku przegrał 3 mecze pod rząd, ale w ostatniej kolejce wrócili na zwycięską ścieżkę, Roar ostatnio naprzemiennie wygrana przegrana. Drugi typ trochę na przekór, obie ekipy identyczna średnia, 2,44 gola na mecz, ale wydaje mi się, że dzisiaj postrzelają, może 2:2, hmm?

Składy:


 
Otrzymane punkty reputacji: +89
drif 4,6K

drif

Użytkownik
Witajcie

No i znow nowe zwariowane zmagania z A-L 
Nie mialem zbytnio czasu aby opisac ten mecz a szkoda bo narazie jest jak powinno. Nie wiem czy gralbym czysta wygrana Uchodzcow ale tak jak koledzy wyzej w kierunku remisu napewno by mozna cos postawic. Mecz juz Trwa i jest 0-1 wiec nie ma sensu by opisywac. Jedyne co gralbym dzis strzelca Wenzel-Halls @3.5 jak juz wspominalem w ostatnij kolejce on szuka i szuka pewnie ustrzeli cos niedlugo tylko pytanie kiedy ;) 
Co do samej gry Brisbane no moje zdanie jest znane powtarzac sie nie bede z Folwerem to oni moga kwiatki sadzic.
A WU to co widac, ze oni beda grac na jednej polwie mecze haha  37 cenych wymian  w meczu z Victroy. Podstarzale dziadki okupuja i bronia wlasna bramke liczac na kontry :D Strzelili gola i teraz czekamy do konca meczu moze sie uda. 

Tak czy inaczej powodzenia w meczu dzisiejszym i Happy weekend!

A tak jeszcze dopisze kilka slow bo 1 polowa sie konczy. Gdzie ten Filip poszedl ale mam nadzieje, ze to tylko ten sezon. Chyba bardzo sie chcial wydostac z NZ. Szkoda ze Thomas siedzi w Victory bo Filipek by tam doskonale pasowal. 
20% posiadania pilki przez Western United. Panowie to rozbitkowie maja lepsze klepanki. 
Jesli oni to dowioza.... Wlasnie pisze i bang 0-2 OMG.... I jeszcze spalony. C'mon! No dobra nie bylo hehe. 
Mysle, ze bedzie czerwien w tym meczu. Puszczaja nerwy powoli. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Newcastle Jets vs Melbourne City FC powyżej 11 rzutów rożnych @2.10
etoto
Zapowiada nam się ciekawe spotkanie w niedzielny poranek, ponieważ o godzinie 8:30 Newcastle Jests podejmie Melbourne City. Gospodarze nie są w najlepsze formie, zajmują 8. miejsce z dorobkiem 8 punktów. Ich bilans bramkowy to 8:10. 
Przyjezdni plasują się na drugim miejscu z dorobkiem 16 oczek. Mają o połowę więcej bramek straconych, ale dużo tracą - 14 goli na 8 rozegranych spotkań. 
Ciężko jest wskazać zwycięzcę. Sugerując się tabelą, to można rzec, że przyjezdni powinni to wygrać. 
Nie chcę zgadywać, na siłę próbować kto wygra. Dlatego uważam, ze ciekawą opcją są rzuty rożne w tym meczu. 
W poprzednim sezonie pomiędzy tymi drużynami była następująca ilość rożnych: 15, 14. Idąc dalej 10, 5, 12. 
Rzuty rożne Jest w ostatnich 5 spotkaniach: 10,2,4,6,3 śr. 5
Rzuty rożne City w ostatnich 5 spotkaniach 7,4,3,5,7 śr. 5,2

Widać, że obie drużyny nie mają problemów z nabijaniem rzutów rożnych. W tym meczu powinniśmy być świadkami kilku goli i sporej liczby rzutów rożnych. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Najpierw spotkanie poranne, bo nie wiem czy wstanę:

V - Nixi.

Davila gol - @3,35   

Domyślny typ miał być bts+ov2,5, ale po kursie @1,75 jak dla mnie za duże ryzyko. Jeżeli Nixi coś strzelą, a jest szansa na to, patrząc na postawę V w ostatnich meczach, to kto miał by strzelić dla gości jak nie Davila? Meksykanin ma dobry czas - w 4 ostatnich meczach strzelał gole. Po 8 kolejkach ma 6 bramek na koncie (o 1 więcej od Toivonena). Do tego miesiąc temu już strzelił gola Victory w Melbourne. Po tym kursie myślę że jest tutaj fajne value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Melbourne Victory - Wellington Phoenix, obie strzelą, @1,50  0:0Sydney FC - Central Coast Mariners, obie strzelą, @1,71  1:0Perth Glory - WS Wanderers, obie strzelą, @1,66  2:0
AKO: 4,26 (bez podatku) betfanNa jutro trochę nietypowo, ale gram tripla na btts ze wszystkich jutrzejszych spotkań. Tripla dlatego, że niestety, ale betfan ostatnio coraz bardziej utrudnia granie bez podatku, ale to nie temat o tym. Do rzeczy, typy można powiedzieć statystyczne, bo ostatnio coraz mniej logiki w Australii, tak jak w naszej Ekstraklasie.
Melbourne Victory - Wellington Phoenix
Gospodarze 5 ostatnich meczy, w 4 obie strzeliły
Goście 5 ostatnich meczy, we wszystkich obie strzeliły
5 ostatnich bezpośrednich meczy, w każdym btts
Sydney FC - Central Coast Mariners
Gospodarze 5 ostatnich meczy, w 4 obie strzeliły
Goście 5 ostatnich meczy, w 3 obie strzeliły
5 ostatnich bezpośrednich meczy, w każdym btts
Perth Glory - WS Wanderers
Gospodarze 5 ostatnich meczy, w 4 obie strzeliły
Goście 5 ostatnich meczy, w 3 obie strzeliły
5 ostatnich bezpośrednich meczy, w każdym btts
Tyle ode mnie, bez kombinowania, może tędy droga...
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Witam, próbuję ponownie dzisiaj
Sydney - CCM over 3,5   
Fortuna 2,17

​​​​​​Jak wiadomo Sydney lubi strzelać i ma kto La Fondre, Barbarouses, Ninkovic, a i CCM zawsze coś ustrzeli. Właśnie CCM dla odmiany w tym sezonie też lubi pomieszac pod bramka przeciwników i właśnie liczę, że i oni pomogą w moim typie????, bo Sydney to jak zawsze gra i strzela. 
Oby pierwszy plus, pozdrawiam i jak zawsze wyczekuje live naszych ekspertow????

I znow   oby do trzech razy sztuka
 
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam jeżeli ktoś ogląda poranny mecz to polecam   over żółtych kartek ,   kartka dla Toivonena jak ktoś ma możliwość zagrać ,   jak również czerwo ,   karny no i mam nadzieję   gole . Pare sytuacji już było słupek , poprzeczka . 
Powodzenia .  Ja nie mam wielu opcji więc próbuję 
  1 gol metoda zdobycia rzut karny @13 , ze stawką ostrożnie .
No trudno może w drugim meczu , zabrakło mi goli .
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To żeś Grendel wyczuł temat, graty, czerwo zaliczone, pytanie, które sobie kibice w Melbourne zadają brzmi: jakim cudem nie ma goli?
Dlatego dla sportu over 0,5 po @ 1,65   i remis po @ 2,0   sobie pogram:) GL!
Ps
za ery Muscata to na Big V w 10 grające z Nix bym nawet jedynkę dał :) A dzisiaj pod wodzą Szwaba to eeeehhh.... Szkoda słów... 
Edit
FT 0-0 co tu komentować? Żenada ten sezon, czerwo to nie okoliczności łagodzące... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +107
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Witam,

dziękuję @grendel  za ten pomysł na czerwoną kartkę.

Na drugie dzisiejsze spotkanie:
SFC - CCM

pobieram 1/1 - @1,78   

że gospodarze wygrają to chyba nikt nie ma wątpliwości, ale pobierać takie coś po kursie ~@1,4 - w Australii to trochę jazda po krawędzi, i można łatwo się sparzyć. Pewnie będzie bts bo SFC jednak trochę traci goli. Ja pobieram kierunek, że mocno zaczną, szybko strzelą i utrzymają prowadzenie do końca spotkania.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
Do góry Bottom