>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Lazio - Juve
czerwona kartka @3

Tak jak kolega wyżej napisał, niezły meczyk. Dużo podcinek, fauli a do tego szybka gra. Myślę, że ktoś tu zarobi czerwo bo sędzia nerwowy. Skuszę się po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
AHL
Toronto Marlies vs San Antonio Rampage
over 5.5 @1.85
    bez komentarza..
over 6.5 @2.60    

NHL
Vancouver Canucks vs Buffalo Sabres
1 tercja BTS @2.45
    
i za drobne 1 tercja DW 1:2 @13     
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 7 grudnia 2019 21:40 przez mlk⚽ Lazio - Juve
czerwona kartka @3

Tak jak kolega wyżej napisał, niezły meczyk. Dużo podcinek, fauli a do tego szybka gra. Myślę, że ktoś tu zarobi czerwo bo sędzia nerwowy. Skuszę się po takim kursie.
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
1-0 po 1 tercji
Vancouver Canucks vs Buffalo Sabres
Vancouver over 3.5 @2.40
    
Vancouver over 4.5 @4.60    
Bardzo ładna 1 tercja, są o wiele lepsi i sporo sytuacji już mieli więc jak utrzymają taki poziom gry to easy powinno wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 7 grudnia 2019 19:39 przez jozzy22NBA  na 20:00

Porzingis K.  U20.5 pkt,zb,as     @   1.86     betfan

zawodnik musi rozegrać conajmniej 12 minut
  

e: błąd w sztuce typem był u28.5 ale nawet i u20.5 by wszedł
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 7 grudnia 2019 23:07 przez ziomeczek9393ja mam over St Louis Blues vs Toronto Maple Leafs

widzi tam ktoś bramki? zamykają kupon
Osobiście nie widzę tam overa, czysto statystycznie Nutki na ostatnie 15 spotkań mieli 4 razy over 5.5 a w h2h ostatnie 6 spotkań z Toronto tylko raz, niby to tylko statystyki ale widać że Blues nie robią wielkich wyników tym bardziej bez Tarasenko no i jeszcze dochodzi słaba forma Toronto. Drużyny mogą odpalić i postrzelać ale ja tego meczu nie ruszam bo za dużo niewiadomych i to jeszcze po takich kursach.

@ no over 4.5 już zmienia sytuacje nie mniej jednak nie warto grać tam overa ale jak już masz na kuponie to nic tylko życzyć powodzenia :) Let's go BLUES!
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
mam tam over 4,5 regular time ja raczej gram na wyczucie hokej bo mało się znam ale skoro tak mówisz to tym ciekawiej podejdę do oglądania tego spotkania :D każda bramka na wagę złota będą emocje

dzieki za info

a jeżeli o statystykach mówimy to Toronto ma 14:1 overy 4,5 na wyjazdach więc szansa jest :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom