>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UK Championship 2019 (26.11-8.12.2019)

Status
Zamknięty.
F 67

fish1991

Użytkownik
cytat z dnia 7 grudnia 2019 12:36 przez fish1991Nie będę się tu bawił w żadne statystyki i długie wypociny. Oglądałem wczorajsze 4 ćwierćfinały(nie każdy w całości) i poprostu moim zdaniem Yan Bingtao bierze ten turniej. Jest to dla mnie na równi z Dingiem koleś który nie bierze jeńców w tym turnieju. Gra chytrze, pewnie, ręką mu nie drży, jak coś spieprzy to za chwilę wraca ze świetnym trafieniem. Jak dla mnie dzisiejszy mecz Yan-Ding to przed wczesny finał i wybieram wyższy kurs.
Yan Bingtao wygra UK Championship
6.30 BetFan
No niestety doświadczenie wzięło górę.  Więc tak jak mówiłem, jeśli nie Yan to Ding wygrywa UK. 
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
cytat z dnia 7 grudnia 2019 15:33 przez fish1991

No niestety doświadczenie wzięło górę.  Więc tak jak mówiłem, jeśli nie Yan to Ding wygrywa UK. 
Po co ludzie wprowadzasz w błąd i wypisujesz takie idiotyzmy ,że  Ding wygrywa to.Ding dziś rozegrał średnie spotkanie i jakby trafił na duzo lepszego gracza miałby spory problem .Nie popisał się ani jednym wysokim podejściem (no chyba że 85 raz ,ale czy to wysokie na tyle szans ) Pudłował przy otwartych układach i zostawiał stół łatwyz którego nie  korzystał rywal. Każdy może wygrac ten turniej z tej trójki co została
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 7 grudnia 2019 18:28 przez marasspec

Po co ludzie wprowadzasz w błąd i wypisujesz takie idiotyzmy ,że  Ding wygrywa to.Ding dziś rozegrał średnie spotkanie i jakby trafił na duzo lepszego gracza miałby spory problem .Nie popisał się ani jednym wysokim podejściem (no chyba że 85 raz ,ale czy to wysokie na tyle szans ) Pudłował przy otwartych układach i zostawiał stół łatwyz którego nie  korzystał rywal. Każdy może wygrac ten turniej z tej trójki co została
Dzisiaj zgoda, gorszy mecz Dinga, ale Yan zagrał jeszcze słabiej io wynik nie był nawet przez moment zagrożony. Dla mnie i tak Ding jest głownym faworytem, bo tak po prawdzie, patrząc na drugi półfinał to nie ma z kim przegrać, oprócz samego się oczywiście:)
----------------------

(Trochę późno, ale miałem problem z kompem i nie było kiedy...)

Stephen Maguire - Mark Allen
Handicap frejmowy: Stephen Maguire (+2.5) @ 1.52  6-0 ..demolka..
Handicap frejmowy: Stephen Maguire (+1.5) @ 1.93  
Zwycięzca: Stephen Maguire @ 2.59  

Myślę, że buki mocno się mylą stawiając Allena jako głównego faworyta do wygrania całego turnieju. Moim zdaniem faworytem do tytułu jest zdecydowanie Ding, a Allena może nawet w finale nie być. I nawet nie chodzi o wczorajsze męczarnie z Bondem, zresztą takich meczów trudnych z niżej notowanymi miał w tym turnieju więcej. Bardziej chodzi o to jak gra, a jest o snooker wypełniony masą błędów, niedokończone brejki, pudła w dziwnych momentach, dla mnie to jest papierowy faworyt i Maguire może na tym skorzystać. Zresztą już zapowiedział że interesuje go tylko atak i jak będą wchodzić długie wbicia to między czerwonymi już sobie poradzi. I byłby to powrót Magsa to macierzy, bo przecież zaczął swoją karierę, jako młodzian wygrywając w wielkim stylu UKC kilkanaście lat temu. Potem jego kariera różnie się wiodła, raczej niespełniony talent, ale pare tytułów zgarnął, ciągle w nim sa wielkie umiejętności. Dodatkowo ciekawie będzie oglądać mecz dwóch przyjaciół, bo sami chętnie przyznają że trzymają się ze sobą najbliżej z pro zawodników. Moim zdaniem to też działa na korzyść doga, bo wspólne treningi sprawią że nie będzie przed nimi tajemnic czy zaskoczeń. Ja widzę value w Szkocie.

Betfan
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom