>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

16. kolejka Premier League (7.12-9.12.2019)

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester City - Manchester United
Typ: Rashford over 1.5 strzalow
Kurs: 1.55
  
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Rashford jest ostatnio w swietnej formie. Strzela gola prawie w kazdym meczu. Dodatkowo jest wiodaca postacia ataku United wiec ta linie minimum 2 strzalow na bramke powinien bez problemu pokryc. Za typem przemawia rowniez to, ze to on wykonuje rzuty karne oraz podchodzi do rzutow wolnych. Kilka dni temu z Totkami mial 6 strzalow na bramke oraz 2 gole na swoim koncie. Mega forma i to on bedzie tu ciagnal ofensywe gosci. Pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


15 kolejkę Premier League udało się skończyć bardzo trafną analizą, która pozwoliła uniknąć błędu oraz trafionym typem na gol Lacazette. Miejmy nadzieję, że 16 kolejka również będzie udana i uda nam się trafić podane typy. Na sobotnie spotkania Premier League trzy typy, w tym dwukrotnie typujemy strzelca.

Klopp zaskoczył wielu ekspertów, a także fanów Premier League w tym mnie jeżeli chodzi o wystawiony skład na derbowe spotkanie z Evertonem sadzając na ławce Firmino, Salaha czy kapitana Hendersona. Jeżeli chodzi o linię pomocy oraz ataku to tak naprawdę zobaczyliśmy jedynie Sadio Mane, który poprowadził The Reds do pewnej wygranej dokładając do swojego dorobku 1 bramką i 2 asysty. Senegalczyk w tym spotkaniu mógł spokojnie dołożyć przynajmniej jeszcze jeden punkt w kwalifikacji kanadyjskiej, gdyż dwukrotnie znalazł się sam na sam z Pickfordem jednak zabrakło mu siły oraz skuteczności, aby strzelić bramkę. Wydaję się, że niemiecki szkoleniowiec Liverpoolu zrozumiał jak ważna jest rotacja w kadrze podczas newralgicznego okresu grudniowo-styczniowego i będzie próbował oszczędzać swoich najważniejszych zawodników w poszczególnych meczach. Ostatnio odpoczywała wymieniona trójka, a tym razem stawiam, że to właśnie Senegalczyk usiądzie na ławce. Dlatego idę w bramkę Salaha oraz wygraną lidera Premier League. Dorobek Liverpoolu jest znany każdemu fanowi piłki nożnej i trudno nie stwierdzić, że to właśnie oni są jutro faworytem. Bournemouth mimo grania z przewagą jednego zawodnika przez prawie 70 minut spotkania przegrało na Selhurst Park z miejscowymi Orłami. Drużyna Wiśni na własnym stadionie to zupełnie inna drużyna jednak nadal wielkim faworytem tego spotkania jest Liverpool. Wisienki ewidentnie „leżą” wicemistrzowi Anglii co pokazuje H2H, gdzie w czterech ostatnich spotkaniach drużyna Kloppa notowała 4 wygrane. Jeżeli spojrzymy tylko na spotkania na stadionie Bornemouth to The Reds wygrali oba ostatnie spotkania po 4-0, a 4 z 8 bramek w tamtych spotkaniach strzelił… Momo Salah. Dla mnie obowiązkowy bet na jutro. Warto również wspomnieć, że podczas jutrzejszego meczu Eddie Howe nie będzie mógł skorzystać z Harryego Wilsona, autora 6 bramek w tej kampanii Premier League. Młody Walijczyk jest wypożyczony z Liverpoolu i jutrzejsze spotkanie będzie musiał obejrzeć z trybun.

Momo Salah strzeli gola, a Liverpool wygra – 2.35/betclic       

Kolejnym typem jest bramka Kane. Postanowiłem, że będę grał w stronę Kogutów oraz Kane do momentu, aż nie zobaczę, że projekt Mourinho nie ma szans. Póki co widać sporą poprawę i co raz większe wydobycie potencjału z materiału ludzkiego jaki posiada. W każdym z dotychczasowych 4 spotkań strzelali oni bramkę i mogą się poszczycić 11 bramkami w 4 spotkaniach. Jeżeli chodzi o defensywę to póki co to wygląda to słabiej jednak Burnley również nie powala z grą pod własną bramką. Jutro również spodziewam się dość otwartego spotkania i być może bramek z obu stron. Wydaję mi się jednak, że przynajmniej jedną strzeli Harry Kane, który jeżeli chce się włączyć o walkę o koronę króla strzelców to musi strzelać przeciwko takim rywalom jak Burnley.

Harry Kane strzeli gola – 1.85/totalbet       

Na koniec leci potężne value jeżeli chodzi o kursy na BTTS. Derby to derby jednak dużo bardziej wolę spróbować gry w stronę bramki obu ekip niżeli pchać się w wygraną City po kursie 1.3. United grające przeciwko top6 to zupełnie inna drużyna niż grając ze słabiakami. Zapewne jest to spowodowane tym, że mogą oddać piłkę i kontrować jednak w tej analizie spróbuje przekonać was do gry w stronę bramki United. Przede wszystkim kieruję się tym, że obrona City jest strasznie dziurawa. Wtorkowe spotkanie z Burnley było pokazem siły City, które przejechało się po swoim rywalu mając całkowitą kontrolę przez całe spotkanie, a mimo to straciło gola. Rozprężenie, niedokładność i wydaję się słaby materiał ludzki w linii defensywnej niewątpliwie pozwala rywalom na zadawanie ciosów drużynie mistrza Anglii. Z jednej strony Fernandinho jest chwalony za dobrą grę w obronie jednak uważam, że środek pola z nim wyglądał dużo lepiej niż z Rodrigo czy Gundoganem. Do tego bardzo przeciętna lewa strona obrony z niepotrafiącym bronić Mendym czy grającym na zupełnie innym poziomie niż koledzy Angelino. United w meczach z top6 pokazywało, że potrafi cierpieć i jutro również spodziewam się takiego obrotu spraw. City dominujące przez całe spotkanie i broniące 5 obrońców United, czekające na wyprowadzenie kontraataków. Czy obie drużyny strzelą gola? Szczerze to nie wiem, ale uważam, że jest na to spora szansa.

BTTS – 1.85/totolotek   
1/2 – 60/fortuna
2/1 – 23/betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna ⚽ , Anglia , Premier League
Godzina: ???? 16:00 ????
Spotkanie: Watford - Crystal Palace
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Dzis na Wicarage Road drużyna Szerszeni podejmie drużyne Orłów. Gospodarze są najgorsza drużyną ligi, z najsłabszym atakiem bo zdobyli tylko 9 goli w 15meczach.W trzech ostatnich kolejkach stracili siedem goli i zdobyli jednego ( oddali w tych meczach 1 celny strzał). Ekipa gości zajmuje 7 miejsce w tabeli i po raz pierwszy od sierpnia 2018 roku udało się wygrać dwa kolejne mecze w lidze bez straty bramki,mimio że większość meczu grali w 10. Problemem może być zawieszenie za czerwoną kartke Mamadou Sakho ,bo poza składem w ostatnim meczu byli kontuzjowani Cahill i Dann, a więc w kolejnym spotkaniu po raz pierwszy w sezonie może zagrać Jairo Riedewald.
W kadrze Watfordu zabraknie Danny'ego Welbecka, a nie wiadomo, czy zagrają Craig Dawson, Daryl Janmaat, Tom Cleverley i Sebastian Prödl.
Orły na wyjazdach grają w kratke ,z dołem tabeli potrafią wygrywać ale tez mało kiedy potrafią zachowywać czyste konto. Watford potrzebuje przełamania,mimo beznadziejnej ofensywy ,po zwolnieniu trenera myśle że ten mecz będzie zacięty i Crystal Palace nie bedzie miało łatwego zadania.
Ostatnie mecze między obiema ekipami była owocne w bramki po obu stronach bo na 10 ostatnich spotkań między tymi ekipami to 7 meczów z BTTS

Powodzenia !
 
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Everton - Chelsea

Wydaje mi się, że BTS TAK jest tutaj całkiem realny. Mamy drużynę Evertonu, która dostała baty od większego brata 5:2. Chelsea z kolei po porażce 0:1 z Młotami wygrało 2:1 z Aston Villą. Widać jak dużo drużynie z Londynu daje Abraham (w meczu z Młotami zastępował go Giroud).
Co do drugiego typu to bym poczekał na pełne składy. Na flashscore jest informacja, że występ Abrahama jest wątpliwy. Przypomnę statystyki strzelanych bramek Chelsea na wyjeździe 19:14. Liczę, że wszyscy to wiedzą którzy interesują się BPL, ale Marco Silva nie jest już trenerem Evertonu zastąpi go Duncan Ferguson.

BTS TAK 1,60 uni // 52 min 2:1  
Chelsea over 1,5 gola 1,84 uni (jeśli Abraham zacznie w podstawie warto rozważyć ten typ) // wynik końcowy 3:1 ahh  ta obrona Chelsea istna komedia 2 bramki za friko oddane ....  
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik


Tottenham - Burnley

W meczu Spurs z United typ mój nie wszedł więc ponawiam zakład. Powoli dostrzegam zależność że drużyny z top4 na Old Trafford zapominają jak się gra w piłkę za to drużyny od 6 miejsca w dół przyjeżdżają na Old Trafford bez żadnego lęku czy strachu przed Diabłami. Spurs lepiej prezentowali się przed własną publicznością niż na delegacjach. Z kolei Burnley dobre mecze przeplata kiepskimi. Dwa mecze wygrane z Watford i West Ham po 3:0 aby następnie przegrać z City i Crystal Palace. Ktoś powie, że z City przegrali, ale Sroki pokazały jak urywa się punkty drużynie prowadzonej przez Pepe. Swego czasu drużyna z Turf Moor potrafiła urywać punkty drużyną z top4, top6 tym razem liczę na gładką wygraną Spurs 2:0 i więcej.

Spurs -1 azjan kurs 1,61 uni // wynik końcowy 5:0   


Watford - Crystal Palace

Miałem iść w stronę Szerszeni, ale widzę że jeden z obrońców Orłów wraca po kontuzji Cahill. Jest to całkiem mocne wzmocnienie linii defensywy Orłów. Ten kto śledzi BPL wie że Szerszenie są czerwoną latarnią obecnego sezonu. Trudno mi mocniej argumentować ten mecz. Po prostu Szerszenie nie mają argumentów aby zagrozić Orłom. Mimo, że ostatnie 3 spotkania to kibice Watfordu cieszyli się z ostatecznego rezultatu obecnie uważam że ciężko jest porównywać te dwie drużyny do siebie. Orły biją się o top6, a Watford o utrzymanie.

Orły DNB kurs 2,10 uni // wynik końcowy 0:0  [zwrot] 
Orły +0,5 azjan kurs 1,56 uni // wynik końcowy 0:0   
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Manchester City - Manchester United

Cały dzień myślę jak ugryźć ten mecz i znaleźć ciekawy bet. BTS TAK wydaję się oczywisty. Obie drużyny mają dziurawą obronę. City straciło w tym sezonie17 bramek, a United nie jest lepsze w tej statystyce 18 bramek.
Nie ukrywam że chciałbym aby United wylądowało poza top6 może wtedy w klubie zostały zrobione porządki Ed Woodward OUT and Glazer OUT !!!!

Co do typów to uważam że:
City -1 azjan kurs 1,47 uni  // wynik końcowy 1:2 no i nie zagrali na 100%  
to jest bezpieczny typ z dużą szansą prawdopodobieństwa. Jeśli City zagra na swoje 100% to jest pewny, że ten typ wejdzie.

Typ bardziej ryzykowny strzelcy gola:
Gabriel Jesus 1,84 uni   
Kevin De Bruyne 3,8 uni   

 
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Aston Villa - Leicester

Ten typ to bardziej taka ciekawostka. Tak się składa, że Lisy zaliczają obecnie bardzo dobrą serie. Mają już na koncie 8 zwycięstw pod rząd. Jak wiemy każda seria się musi kiedyś kończyć nie mówię że Lisy przegrają, ale uważam, że jest realna szansa, że dziś ten pociąg jakim jest 8 zwycięstw pod rząd może lekko zwolnić. Poza tym można tą drużynę wziąć na tapetę jeśli ktoś planuje zagrać progresję. Następni przeciwnicy Lisów to (14.12 Norwich D, 21,12 Manchester City W, 26,12 Liverpool D, 28.12 West Ham  W)

Co do drugiego typu. W wieku 87 lat zmarł były manager Aston Villi Roy Saunders.
https://www.bbc.com/sport/football/50701448
Nie chce tworzyć jakiejś ideologii, ale uważam, że zawodnicy The Villans będą mocniej zmotywowani w tym meczu. Poza tym trener ten poprowadził The Villans do zdobycia w sezonie 1981/1982 Pucharu Europy.

Remis 4.25 uni za drobne // wynik końcowy 1:4 szalony to był typ   
Aston +1,5 azjan 1,44 // wynik końcowy 1:4   

Newcastle - Southamton

Dla mnie Święci to drużyna, która będzie bić się o utrzymanie z Kanarkami i Szerszeniami. Sroki z kolei po zaskakującym remisie z Obywatelami wygrali na trudnym terenie z Sheffield Utd 0:2. Sroki u siebie mają bilans 2Z 4R 1P, Święci z kolei na wyjazdach prezentują się 2Z 2R 3P z czego dwa zwycięstwa zaliczyli z Brighton 24.08 i Sheffield Utd 14.09. Trudno mi uwierzyć w to aby Sroki poległy w dzisiejszym meczu.

Newcastle DNB kurs 1,84 uni // wynik końcowy 2:1  
Newcastle 1x kurs 1,45 bardziej zachowawczy typ // wynik końcowy 2:1  

Norwich - Sheffield Utd

Liczę, że porażka Sheffield ze Srokami było tylko lekkim potknięciem i w dzisiejszym meczu zgarną zasłużone 3 pkt.
Trener Szabli będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Kanarki mają bilans u siebie 2Z 1R 4P, Szable na wyjazdach prezentują się 1Z 6R 0P. Krótko, ale co tu więcej pisać. Kanarki były sensacją początku sezonu teraz jednak zajmują ostatnie miejsce w lidze.

Sheffield Utd DNB kurs 1.66 uni // wynik końcowy 1:2   
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Brighton - Wolverhampton

W tym meczu idę w stronę rzutów rożnych Wilki w ostatnich 4 meczach zaliczyły bilans:

Wolverhampton - West Ham 5 rożnych
Wolverhampton - Sheffield Utd 7 rożnych
Bournemouth - Wolverhampton 9 rożnych
Wolverhampton - Aston Villa 6 rożnych

Jak widać całkiem sporo ja u mojego buka mam linię ponad 4,5 po kursie 1,78 uważam że z palcem w nosie tyle korków nabiją. Poza tym wygranie tego meczu pozwoli Wilkom zająć 5 miejsce i mieć 2pkt przewagi nad United. Poza tym patrząc na mecze h2h z poprzedniego sezonu. To ilość rożnych wynosiła po stronie Wilków:

20.04.19 14:1 mecz u siebie rozgrywany
27.10.18 1:10 mecz rozgrywany na wyjeździe.

Poza tym jedynymi zawodnikami wyłączonymi z gry po stronie Wilków jest Boly (złamana noga 8/0) i Morgan Gibbs - White (kontuzja pleców 3/0) ja w to wchodzę !!

Ponad 4,5 rożnego kurs 1,78 uni // ehhh przy posiadaniu piłki poniżej 40% ciężko o 4 i więcej korka   
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Ham - Arsenal
Typ: Arsenal wygra, wykona powyżej pięciu rzutów rożnych i otrzyma powyżej jednej żółtej kartki
Kurs: 4,20
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Oferta na poniedziałek jak zwykle nie rozpieszcza, ale na szczęście jest dość ciekawy mecz w Premier League. Arsenal w tym sezonie znowu zawodzi i to zawodzi naprawdę mocno. Drużyna ta w lidze zajmuje dopiero 11 miejsce, co dla drużyny tej klasy jest wręcz katastrofą. Nie ukrywam, że mnie osobiście bardzo podoba się skład Arsenalu i jestem zdziwiony, że aż tak słabo im idzie. Drużyna ta ma duży kryzys i biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, to nie wygrali już od dziewięciu spotkań. W końcu musi nastąpić przełamanie i wierzę, że to będzie w tym meczu. West Ham zajmuje dopiero 16 miejsce i jest to jedna z najgorszych drużyn w lidze, więc moment na przełamanie Arsenalu jest świetny. Jeśli chodzi o rzuty rożne, to biorąc pod uwagę styl gry Arsenalu, ich duży potencjał w ataku oraz słabą obronę West Ham, to sądzę, że uda im się wywalczyć przynajmniej sześć rzutów rożnych. Jeśli mecz będzie toczony w szybkim tempie, a na to się zanosi, to kartki również będą i Arsenal może wyłapać dwie lub wiecej żółtych kartek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom