>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pisemko o ujemnym saldzie - wezwanie do zapłaty

patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Witam,

25.08 bieżącego roku zagrałem 3 kupony za łączną sumę 1500 pln (700, 500, 300). Wszystkie były zakładami typu single na under zwycięstw jednego zespołu z NFL. Jak się okazało któregoś dnia wszystkie zostały rozliczone jako zwrot (coś koło środka września). Postanowiłem wypłacić całą sumę, ale po pewnym czasie napisałem do supportu z zapytaniem dlaczego zakłady zostały rozstrzygnięte w ten sposób. Okazało się, że był to błąd systemu i ponownie je przywrócono. Stan konta wskazywał wtedy -1500 pln. Kilka tygodni później z ciekawości postanowiłem wpłacić 2 pln, żeby zobaczyć co się stanie. ???? Stało się dokładnie to co powinno, czyli stan konta zmienił się na -1498 pln. Dnia dzisiejszego otrzymałem pismo z wezwaniem do zapłaty.

Teraz pytanie, czy wpłata na konto gracza załatwi sprawę, czy trzeba wpłacić na ten podany w ich dokumencie?
Jest jakaś szansa, że wpłacając na konto podane w dokumencie moje konto gracza zostanie zbanowane/zamknięte?

Dodam, że kupon już wszedł, tylko trzeba będzie niestety poczekać do zakończenia sezonu. Trochę kuriozalna sytuacja, bo po rozliczeniu na + i tak będą mi winni około 5 stówek (odliczając 1500 wkładu). ????

Poniżej zdjęcie pisma od nich:
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dobrowolna zaplata z zastrzezeniem, ze w przypadku braku dokonania wplaty wkrocza oni na droge sadowa. Gra nie warta swieczki tym bardziej, ze kupon jest i tak juz wygrany tyle, ze kasa jest zamrozona w czasie. Ja tam bym wplacil i sobie na pelnym chillu poczekal az rozlicza mi kuponiki na wygrane.
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
cytat z dnia 6 grudnia 2019 18:51 przez ranczo0123Dobrowolna zaplata z zastrzezeniem, ze w przypadku braku dokonania wplaty wkrocza oni na droge sadowa. Gra nie warta swieczki tym bardziej, ze kupon jest i tak juz wygrany tyle, ze kasa jest zamrozona w czasie. Ja tam bym wplacil i sobie na pelnym chillu poczekal az rozlicza mi kuponiki na wygrane.
No jak dla mnie też najrozsądniejsze rozwiązanie. Tylko pytanie czy lepiej wpłacić na konto gracza, czy na podane w dokumencie. Bo nie chciałbym, żeby np. po wpłacie na konto z pisma moje konto gracza zostało zamknięte. Nie wiem jakie oni tam mają kruczki prawne i czy takie coś podpinało by się pod to, żeby zbanować konto.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie ma powodu zeby Ci banowac konto. Uderz do nich na maila i spytaj gdzie chca kase. Po mojemu to bez roznicy gdzie ta kase wplacisz ale lepiej miec pewnosc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 14

szafa5

Użytkownik
To jest STS a nie Pinnacle czy Betfair, oczywiście że Cię zbanują. Poza tym skoro jesteś na + w tej konfrontacji to wpłać kasę na podany w piśmie nr konta. To pismo jest ich oficjalnym stanowiskiem skierowanym do Ciebie od ich "papugi" i zastosuj się do niego. Masz marne szanse na wygraną z nimi w sądzie, a skórka nie warta wyprawki w tym przypadku.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


pisma to se moga wysylac i straszyc - nic Ci nie zrobia, olej ten temat

Tym papierem conajwyzej mozna se dupe podetrzec.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 7 grudnia 2019 07:17 przez szafa5To jest STS a nie Pinnacle czy Betfair, oczywiście że Cię zbanują. Poza tym skoro jesteś na + w tej konfrontacji to wpłać kasę na podany w piśmie nr konta. To pismo jest ich oficjalnym stanowiskiem skierowanym do Ciebie od ich "papugi" i zastosuj się do niego. Masz marne szanse na wygraną z nimi w sądzie, a skórka nie warta wyprawki w tym przypadku.
Niby dlaczego maja go zbanowac? ????
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
cytat z dnia 7 grudnia 2019 07:17 przez szafa5To jest STS a nie Pinnacle czy Betfair, oczywiście że Cię zbanują. Poza tym skoro jesteś na + w tej konfrontacji to wpłać kasę na podany w piśmie nr konta. To pismo jest ich oficjalnym stanowiskiem skierowanym do Ciebie od ich "papugi" i zastosuj się do niego. Masz marne szanse na wygraną z nimi w sądzie, a skórka nie warta wyprawki w tym przypadku.
Powiedzmy, że wpłacę na numer konta podany w piśmie. Jaką mam pewność, że moje konto gracza nie zostanie zamknięte? Pewności też nie ma, że po wpłacie wyżej wymienionej kwoty na konto z pisma saldo zmieni się na 0. Jak dla mnie to oni tylko czekają na wpłatę, żeby zamknąć konto z ujemnym saldem zasłaniając się jakimiś kruczkami z regulaminu. Wtedy zamiast zyskać 5 stówek stracę 1,5k. Posłałem im maila, zobaczymy co odpiszą. W każdym bądź razie dzięki wszystkim za pomoc.
 
S 14

szafa5

Użytkownik
cytat z dnia 7 grudnia 2019 11:55 przez ranczo0123

Niby dlaczego maja go zbanowac? ????
A dlatego, że rozpoczynając grę w tej fantastycznej firmie jednocześnie zgodził się z jej regulaminem. Proponuję czytać takie rzeczy, wtedy jest tylko trochę łatwiej... Otóż w pkt 5 który nosi tytuł dosyć zwodniczy "Maksymalne kwoty wygranych" jest też podpunkt 5.6... Powinniście go przeczytać. Życzę miłej lektury.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 10 grudnia 2019 19:22 przez szafa5

A dlatego, że rozpoczynając grę w tej fantastycznej firmie jednocześnie zgodził się z jej regulaminem. Proponuję czytać takie rzeczy, wtedy jest tylko trochę łatwiej... Otóż w pkt 5 który nosi tytuł dosyć zwodniczy "Maksymalne kwoty wygranych" jest też podpunkt 5.6... Powinniście go przeczytać. Życzę miłej lektury.
No i gdzie tam masz info, ze mu zbanuja konto? W tym punkcie jest napisane, ze do czasu uiszczenia oplaty moga mu konto zablokowac a nie, ze jak wplaci kase to mu od razu po tym zamknal konto.
 
Do góry Bottom