>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To może szybki skok do khl
Dzis spróbuję dwa mecze. 
Sibir znów gra hokej skuteczny, obaj golie też wrócili z dalekiej podróży, jest dobra obrona a z przodu coś ostatnio lubi wpaść więc tak

Sibir ml kurs 1.79    


​​​​​​Drugi typ to Moskwa. Widziałem ich mecz z Loko. Grają teraz kawał dobrego hokeja Bocharow bo okresie rozregulowania robi solidną robotę. Kazań ostatnio bez pomysłu trochę, może zmęczenie materiału jest, dziś idę w kierunku stołecznych. 

Dynamo z x kurs 2    
Dynamo ml kurs 2,69    
wsjo fortuna 
Toz sie pomylilem co do Kazania, ale w bramce Moskwy nie było solidności 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Lokomotiv - Avtomobilist
  Lokomotiv ML i powyżej 5,5 bramki @4,60 Unibet  Popieram zakład na Dynamo. Po tym co widziałem ostatnio w wykonaniu Kazania nie ma dzisiaj innego wyjścia jak zagrać w kierunku gości. Sam upatrzyłem sobie spotkanie w Jarosławiu. Wydaje mi się, że gospodarze sprawiają się ostatnio lepiej niż przyjezdni i powinni sobie poradzić z Avto, które ma trochę problemów w bramce. Z reguły mecze między tymi zespołami obfitują w bramki z wyjątkiem dwóch ostatnich spotkań o stawkę, gdzie było mało bramek. Liczę, że dzisiaj przy niedzieli postrzelają sobie przed kolacją i będzie dobre widowisko.​

 

Jak kolejnym razem będę chciał grać over to mnie powstrzymajcie. Myślałem, że jak wczoraj poszło dobrze grając w samotności to forma wróciła, ale jednak nie do końca :)

 


 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis wojskowy hit , pełna hala w Moskwie bo przyjezdza odwieczny rywal. Dla mnie w wyzszej dyspozycji jest ekipa Nikitina. Oststnie zwyciestwa przekonujace ale i sam sposob gry rowniez, juz prawie wszystko funkcjonuje jak trzeba i jeszcze sporo miejsca by sie poprawic. SKA meczy sie strasznie, w bramce nie do konca jasna sytuacja , troche kontuzji po drodze. Dzis mecz z gatunku postaw sie a wygraj. Ja ide w kierunku CSKA

CSKA RT kurs 1,9 fortuna    

Jezeli Nikitin nadal przy prowadzeniu będzie murował brame a nie pozwoli grac zawodnikom to w kazdym meczu na szczycie bedzie kolo remisu. Za to ich wczoraj Barabanow pokarał i bardzo dobrze bo mieli mecz w reku a go wypuscili przez bezsensowna taktyke. Szkoda tylko kasy mojej i waszej bo pewnie wielu z Was poszlo w cska na rozne warianty
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja przy okazji Wojskowych Derbów najczęściej próbuje pograć coś w stronę wyższego kursu, a zazwyczaj i tak kończy się zwycięstwem CSKA. Dzisiaj znowu ciągnie mnie w kierunku przyjezdnych, ale postanowiłem spróbować nieco inaczej niż zwykle i ustrzelić coś specjalnego. Jako, że CSKA miała ostatnio spore wahania formy może uda się to wykorzystać Wojskowym z Petersburga i ugrać choćby jeden punkt. Zmniejszam stawki do 1/10 i spróbuję tak:
Remis i poniżej 4,5 bramki @4,60  
Dokładny wynik 2:2 @10,50  
Dokładny wynik 3:1 @13,00  
Unibet


Dwie minuty! Dwie minuty wystarczyło utrzymać wynik 2:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam dawno nie wrzucałem kanadyjek bo za bardzo nie ma czasu (liga ,żona,dzieci,firma nie no żart) jakoś nie mam motywacji i chęci żeby cokolwiek wykrzesać z siebie, uwięziony w zabójczym schemacie szarej rzeczywistości, który przyprawia o szaleństwo i chęć samounicestwienia, gdzie nie spojrzysz tam marazm, śmierć i puste spojrzenia coraz bardziej wygasające z każdym dniem, najczęściej myślę o sobie jako o człowieku "po drugiej stronie rzeki",przyswajam sporo rzeczy, ale jakoś nie mam ochoty zaśmiecać sobie i tak zaśmieconego mózgu,tym bardziej staram się odbiegać od stereotypu swojego społecznego standardu ,logika mnie przerosła, jest pojeb.. ale tak na poważnie to postaram się częściej wrzucać typy, dzisiaj hit więc zagram dwóch zawodników z obu drużyn, nie spodziewam sie dużej ilości bramek ale 3,4 bramki myślę że zobaczymy więc właśnie liczę że po fajnych kursach zrobią asysty.

1.Sekac +0,5 pkt (Cska) 2,2 k fortuna
2.Kemppainen  +0.5
pkt (Ska) 2.45 fortuna
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Salavat Yulaev Ufa - Traktor Czelabińsk
  Traktor lub remis @2,18 Unibet  
  Traktor +1,5 i powyżej 2,5 bramki @2,20 Unibet  Na początek spotkanie w Ufie. Zagram już teraz dlatego, że kursy na gości już sporo spadły i pewnie spadną jeszcze do rozpoczęcia meczu. Gospodarze radzą sobie ostatnio bardzo słabo bez względu na to czy grają u siebie czy nie. Traktorzyści natomiast od trzech - czterech spotkań wyglądają obiecująco. Fajnie radzili sobie z CSKA i bardzo mało brakowało do wyrównania. Jakiś czas temu ekipa z Czelabińska pokonała Salavat u siebie, a dzisiaj są jak najbardziej zdolni, żeby powtórzyć wynik. Goście okupują dno tabeli od jakiegoś czasu i żeby powalczyć o play offy trzeba zacząć już dzisiaj, bo za nami już połowa sezonu, a mają kilka punktów do nadrobienia.

.

.

Lokomotiv Jarosław - Metallurg Magnitogorsk
  Lokomotiv -1,5 (handicap) @3,20 Unibet  Ryzykownie, ale myślę, że gospodarzy stać na osiągnięcie dzisiaj takiego rezultatu. Wynik ostatniego spotkania z Avtomobilistem nie odzwierciedla kompletnie przebiegu spotkania, gdyż poza pierwszą tercją (w której Lokomotiv stracił bramkę) "Jarosławcy" przyczepili się do bramki Kovara jak rzep do psiego ogona i przez 40 minut nie dali złapać ani chwili oddechu defensywie Avto. Poza momentem kiedy Kronwall sobie przeskrobał i zostawił drużynę w osłabieniu na 5 minut. Zresztą można zobaczyć kto rządził na lodzie zaglądając do statystyk. Lokomotiv przeważał w strzałach na bramkę 37:17. Kovar po prostu miał "dzień konia". Myślę, że tamto spotkania tak zirytowało zawodników Loko, że dzisiaj po prostu wyładują złość na Magnitce, która wygrała ostatnio z Ufą, ale też wyglądało to tak, że Ufa grała cały mecz, a Hutnicy mieli moment kiedy przechwycili krążek po złym podaniu i strzelili bramkę ustalając wynik na 1:0. Handicapy w KHL ciężko ustrzelić, ale tym razem zaryzykuję. Na dzisiaj to wszystko :)
.
.
Jeszcze kilka takich dni jak dzisiaj i listopadowa dobra passa pójdzie w zapomnienie.
 
M 90

mabre

Użytkownik
Bez większej analizy typuję over bramkowy +3,5 w Jarosławiu. Kurs 1,43 Fortuna do AKO dobry.
H2H ich ostatnich czterech pojedynków to za każdym razem pokryta nawet wyższa linia +4,5 bez OT. Na taką linię kurs już bardzo zachęcający 2,03 Fortuna  

Pozostałe mecze odpuszczam ale na sucho Jekaterynburg x2  

 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
A ja spróbuję dla zabawy zagrać Traktor -1.5 za @7.5  . nie ma Metsoli, bramkarz ściągnięty z Torosu 5 spotkań w KHL w tym sezonie, ufa w dołku może się uda a kurs zacny. Do tego Traktor ml za @2.9  . 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej

Loko będzie dziś gryźć lód, jest moc w ataku, obrona swoje robi, nawet jak zabraknie Nakladala daja radę. Myślę że w 60 minut będzie po meczu 

Loko Rt kurs 2,3    

A jednak nie w RT, szkoda
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nowosybirsk - Omsk
      Sibir ML i goście strzelą powyżej 1,5 bramki @4,90 Unibet      
Jest przełamanie.
Piszę już dzisiaj, bo moje zdanie odnośnie tego spotkania na pewno się nie zmieni. Omsk wracając z dalekiego wschodu zaliczy w drodze powrotnej derby Syberyjskie. Przy takiej okazji Nowosybirsk lubi się Jastrzębiom postawić szczególnie kiedy gra u siebie, a biorąc pod uwagę świetną formę gospodarzy z ostatniego tygodnia tym bardziej jestem przekonany, że istnieje duża szansa pozostania dwóch punktów w Nowosybirsku. Opis trochę nieskładny, ale mimo że wysokie kursy pozwalają na niezły zysk długofalowo to moje ostatni wyniki nie działają na mnie zbyt motywująco.

 

 

Dołożę jeszcze AKO z niższymi kursami już bez opisu - wrzucam tylko screen kuponu, bo czas wychodzić.
  @3,15 Unibet  
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis spróbuje dwóch meczy

W Niznekamsku bedzie gorąco , bo i Wilki poza ósemka a Trakor spory dystans juz , cele u Traktorzystów wysokie, patrzac na roster powinni byc w ósemce. Ale nie są , graja w kratke. Gospodarze miali swietny okres , osttnio przełamanie ale czy na dłużej?
Czym sie kierowały buki przy wystawianiu kursów? chyba pozycja w tabeli bo na tafli nie bedzie róznicy, ja ide w zdeterminowany Traktor

Traktor z x kurs 1,82    

Kolejny mecz w Sochi gdzie miejscowi podejmuja Avto. Pantery to nieobliczalny zespoł od kilku sezonów i tą łatkę maja i w tym sezonie, potrafia wygrac z liderem i wtopić ze słabsza druzyna. Ja ide w kierunku wiekszego potencjału i stabilności i mimo ubytków kadrowych licze ze Avto ogarnie ten mecz

Avto ml kurs 1,8    
wsjo fortuna

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj popieram @mark1973 w całości i sam też sobie upatrzyłem właśnie te dwa spotkania na dzisiaj. Początkowo chciałem też pograć coś w stronę Metallurga, ale odpuszczam, bo nic konkretnego nie mogę wydedukować. Co do Traktora to rownież nie rozumiem kursów. Ostatnio wysoka porażka z Ufą w rewanżu, ale poza tym gra wygląda nieźle. Jedynie bramkarz odniósł poważną kontuzję w spotkaniu z Salavatem i dzisiaj raczej nie zagra. Mimo to próbuję zakładu w stronę Traktorzystów. Jeśli chodzi o spotkanie w Soczi to nie mam nic ciekawego do dodania i również stawiam na gości.

 

  Traktor Czelabińsk lub remis i obie drużyny strzelą @2,25 Unibet  

  Avtomobilist Jekaterynburg -1,5 @3,15 Unibet  
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj zabrakło troche szczescia bo przynajmniej jeden typ miał duza szanse. No trudno dzis tez gam

We Fietisow arenia gospodarze podejmuja Vitjaz. Pierwszy mecz po zmianie strefy czasowj nie wyszedł Admirałom, brakło skutecznosci bo widziałem ze okazje były ale guma sie uparła :) Dzis rywal, którego sa w stanie pokonać , który nominalnie ma miedzy słupkami trzeciego bramkarza. Ide w zdeterminowanych Adirałów

Admirał ml kurs 1,74    


Mecz w Nowosybirsku bedzie bardzociekawy , gospodarze sa na swojej tafli bardzo groźni , sklad na ten sezon solidny ale i ławka trenerska tez solidna, wiele mocnych ekip Sibir pokonał. Goscie z Helsinek maja potencjal na top 3 zachodu , wiem ze sie powtarzam ale tak jest, narazie ledwie sponaja ósemke. Jednak mysle ze maja teraz bardzo dobry moment , graja dobry zrównowazony hokej i jezeli tylko Niemi nie nawali w bramce( nie ma jeszcze potwierdzenia) to dwa punkty wyladuja wg mnie w Helsinkach

Jokerit ml kurs 2    

Meczu w Jarosławie tez nie moge sobie odpuscic. Loko gra dobry hokej na ta chwile , widac ze jest zespół i ta mieszanka rutyny z młodoscia funkcjonuje, dodatkowo Pelino potrafi słuchac graczy. Dynamo z Moskwy zawsze grozne dla kazdego ale mysle ze dzis dwa punkty zostana w Jarosławiu

Loko ml kurs 1,75    

Musze zobaczyć całą powtórkę , owczem obrona trochę w demobilu ale bardziej martwi brak skuteczności

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tak na szybko. Dynamo Moskwa ostatnio w słabej formie, a dzisiaj zagrają na trudnym terenie w Jarosławiu. Lokomotiv powinien sobie z nimi poradzić i zdobyć komplet punktów co najmniej w dogrywce. Jeśli chodzi o mecz w Mińsku to liczę na to, że Żubry wracając do siebie przełamią serię porażek podejmując u siebie ekipę z Czerepowca, która zdecydowanie jest do ogrania mimo ostatniego korzystnego wyniku z Ryżanami i Admirałami.

 
  Lokomotiv ML + Dynamo Mińsk ML @3,04 Unibet  ​

 

Liga Kontynentalna wciąż obrażona, więc poszukam szczęścia u konkurencji. Szukajcie mnie w NHL :)

 
Otrzymane punkty reputacji: +46
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro sporo meczów, kilka słów na ich temat bo nie bedzie pozniej czasu

D.Moskwa - SKA

Goscie w gazie od jakiegoś czasu, jak to w SKA długa łąwka z talentami, kazda formacja moze odpalić, Dynamo u siebie solidne ale wg mnie na SKA bedzie jutro za mało

SKA ml kurs 1,8    

Omsk-Astana

Dzis w Bałaszycha był mecz na szczycie wschodu. Pozstaw sie a zastawa sie, wsjo musiało grac najwazniejszy win. Jastrzebie latały wysoko, co okrasiły zwycięstwem na liderem. Jutro przyjezdza zmotywowana Astana, która na ten moment tez prezentuje skuteczny hokej. Czy po meczu takiej spiny jak dzis Avangard bedzie stać na drugi taki sam mecz? osobiscie mam watpliwosci .Ja ide w kierunku gości bo to tez soidna ekipa i maja swoje porachunki z Avangardem/

Astana RT kurs 4,25     
Astana ml kurs 3    
Astana z x kurs 2,1    

Vitjaz - Torpedo

Gospodarze wracaj ze wschodniego tripu, ostatnio gra w kratke i spadek w tabeli. Goscie z kolei mieli dosc wymagazjacych rywali ale gra lepsza niz ostatnie wyniki. Ja obieram kierunek na gosci bo raz ze Vitjaz musi sie zmierzyc ze zmiana strefy czasowej a dwa goscie to solidna ekipa i moge cos jutro ugrac

NN ml kurs 2,02    

Jokerit -Spartak

Klauny mocne, cos drgneło w tej ekipie od kliku spotkań, wreszcie pokazuja to co maja w potencjale, ale zebym nie przechwalił. Goscie na dalekim wschodzie nie ugrali zbyt wiele i mysle ze tutaj w Helsinkach tez nie wywiozą punktów

Jokerit RT kurs 1,95    
wsjo fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Po przerwie reprezentacyjnej dzis duza dawka meczów, ale nie stawiajcie duzych sum bo róznie moze to dzis wygladać, niektóre ekipy miały wysoki udzial swoich graczy w turniejach , inne spokojnie sie przygotowywały , pytania czy forma nie uciekla albo czy ktos juz wskoczył na wlasciwe tory dzis sa na czasie.
Co do konkretow bo raza po oczach niskie kursy na faworytow, ja mysle ze ktos dzis poleci , osobiscie stawiam na SKA i kursy fajne.
Stawiałbym tez dzis na Jokerit bo maja patent w tym sezonie na Moskwe i maja tez potencjał by to zrealizwoac , wiec szedł bym w kierunku Helsinek, mimo trudnego terenu  
Inny mecz ktory jest za chwile to mecz Kunlun i Admiralów. W ekipie gosci kontuzji w pucharze nabawił sie Olkinuora i dzis napewno nie zagra , zagraniczne towarzystwo Smokow wg mnie z wiekszym potencjałem i tutaj bym postawił nawet Kunlun RT  
Inny ciekawy mecz bedzie w Ufie bo goscie w dobrej formie i potrafia grac z faworytami a kursy swietne wiec obrałbym kierunek Sibiru  
W Moskwie takie male derby miedzy Spartakiem a Vitjazem, tutaj mam wrazenie ze pule dwoch punktów zgarna podopieczni Znaroka ale czy bedzie to w RT nie jestem pewniem  
Teoretycznie słabszych rywali maja CSKA i Avto ale kursu nie do gry bo i w RT moze sie nie skonczyc  
Fajnym kierunkiem wydaje mi sie kierunek Niznekamska, Magnitka czesto lubi takie mecze po przerwie zwyczajnie uwalić a warsztat pracy trenera Butsajwe bardzo sobie cenie, jako mentor i motywator tez idealnie sie nadaje, ale przede wszystkim dobry taktyk wiec wydaje mi sie ze Wilki zaskocza dzis Magnitke  
Nie pisze nic o Loko bo mnóstwo chłopakow sie rozjechalo na rozne turnieje , i senioskie i mlodziezowe, ze nie wiem czy dzis wszystcy załapia rytm a Zubry we wlasnej hali mogą im zagrac na nosie  
To tyle z luźnycch przemyslen rozpoczynajacych KHL po przerwie
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś słaba oferta i tylko jeden mecz wg mnie do gry. 
Kunlun dziś też powinien sobie poradzic z Admirałami, którzy mają kontuzjowanego Olkinuore. Smoki kadrowo silniejsze i mają dłuższą ławkę, dodatkowo mają szansę umocnić się w osemce. 

Kunlun RT kurs 2 fortuna     
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis KHL uraczyła nas bogatą ofertą, mysle ze kazdy cos dla siebie znajdzie
Ja proponuje takie typy:

Z grubej rury ide w wojskowe derby. Mecz pod kazdym wzgledem trudny do typowania, bo po obu stronach gwiazdy lub wschodzace gwiazdy, to ze SKA meczyło sie z Cherepami ostatnio nic nie znaczy, dzis nowe rozdanie i rywal balszoj. Mimo ceizkiego spotkanie mi dzis jawi sie win CSKA, mam wrazenie ze tam wiecej charakternych chłopaków mimo wszystko, i chec odwetu zrobi swoje stawiem na ekipe Nikitina

CSKA ml kurs 1,88    

Drugi typ mało patriotyczny jeżeli o mnie chodzi, nieststy obawiam sie o Loko w Heslinkach. Klauny mocne i potencjał tez wg mocniejszy niz ta wybuchowa mieszanka Pelino, bedzie ciezko , Loko zapowiada walke ale mam wrazenie ze to bedzie za mało na Jokerit

Jokerit ml kurs 1,73    

Patrze tez na mecz Podolska i Rygi. Osobiscie nie rozumiem polityki kadrowej Vitjaza bo oddaja najzdoniejszych i najbardziej kreatywnych graczy a w zamian wg nie to czego by sie spodziewali, mimo ze rywal na papierze słaby to jednak mysle ze moga dzis zaskoczyc pod Moskwa i przynajmniej punkt wywieźć


Ryga z x kurs 2,03    


Dynamo Moskwa podejmuje Cherepy, ktorzy mało nie ograli w RT SKA, ale to bardzoej wojskowi pokpili sprawe. W Moskwie nie spodziewam sie fajerwerkow ze strony gosci i ide w solidna eipe Krikunowa 

D.Moskwa RT kurs 1,7    

Z innych starc kusza mnie kierunki Sibiru bo nie wiem czy jastrzebie odnaja rytm po przerwie   , w derbach Tatarstanu  cos mnie ciagnie w kierunku Ufy, ostatnio wtopa ale i rozruch był ciezki, jeden mecz maja za soba po przerwie wiec jakas przewaga jest , moze skonczy sie dogrywka, ale kursy zdecydowanie do w kierunku Ufy z x  
Jezeli Traktor chce jeszcze PO , a napewno cele przynajmniej taklie sa to dzis mus win, nie ma wyjscia, ale jak bedzie po przerwie trze zobaczyć  








 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Spróbuję ustrzelić coś w pierwszych dwóch dzisiejszych spotkaniach. Jekaterynburg elegancko wszedł do gry po przerwie pewnie pokonując Chabarowsk 3:0, a Kovar wybronił wszystkie 35 strzałów oddanych w swoją stronę. Ładnie pracowały dwie formacje Avtomobilista, które zrobiły wynik. Myślę, że dzisiaj w kolejnym spotkaniu przed własną publicznością są w stanie powtórzyć rezultat z przed trzech dni. Neftekhimik całkiem nieźle pograł w Magnitogorsku urywając punkt, ale Wilki mogły wygrać ten mecz w czasie regulaminowym. Sprawę spartaczyli w trzeciej tercji. Myślę, że dzisiaj będzie nieco trudniej niż w potyczce z Metallurgiem i  stawiam na pewne zwycięstwo Jekaterynburga.

.

  Avtomobilist Jekaterynburg -1.5 @2,23 Unibet  

.

Ciekawi mnie również spotkanie w Czelabińsku. Nie wiem jak Traktorzyści zaprezentują się po przerwie. Przed urlopem radzili sobie średnio, ale nie najgorzej natomiast Amur przegrał cztery spotkania z rzędu w tym trzy na własnym terenie. Mecze po przerwie często bywają szalone, ale będę się trzymał swojego toku myślenia. Obie drużyny grają w większości underowo i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jedni i drudzy mogą "pochwalić się" jednymi z najmniej skutecznych ofensyw. Traktor strzela tylko 1,9 gola na mecz natomiast Amur - 1,8. Zaryzykuję więc zwycięstwo gospodarzy, ale równocześnie nie liczę na zbyt wiele bramek.

.

  Traktor Czelabińsk ML i poniżej 5,5 bramki @2,32 Unibet  
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Miałem dzisiaj polecieć praktycznie każdy mecz ale poczekam jak polecą 2 pierwsze spotkania o 15 i może zaatakujemy później single jak nie idziemy w duble bo jak wiadomo wygrane idą falami. O 15 mamy dwa meczyki Jeka podejmie Niżniekamców, którzy zagrali solidnie z Magnitką na wyjeździe i dlatego był plan, żeby isć w ich kierunku aczkolwiek wydaję mi się, że opcja z bramkami będzie pewniejsza a raczej w tym meczu ich się spodziewam.  Drugi meczyk to spotkanie Traktorzystów z Amurkiem, który naprawdę zaskakuje pozytywnie w tym sezonie. Gracze z Czelabińska ciągle w dołku choć wygrana z Ufą mogła zrobić wrażenie, niestety młoda gwiazda Kravtsov został wezwany do Nowego Jorku i potencjał ofensywny drużyny mocno się osłabił. Amurek za to podoba mi się w ofensywie chłopaki ustabilizowali rosterek i widać to w tym sezonie. Ostatnio pechowa porażka z Kitajcami u siebie no i wyrok w Jekaterynburgu , kilka meczy na styku jak to w KHL. Dzisiaj punkty są jak najbardziej w zasięgu graczy z Chabarowska. W meczy w Jekaterynburgu grałbym też kanadyjkę ale niestety w betclicu jej brak.

Over 5,5 @2,90 Betclic  
Chabarowsk @ 2,90 Betclic     Traktor jak zwykle grał brutalnie i nic poza , Amurek lepszy w każdym aspekcie zasłużony win szkoda, że nie w reg.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom