>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

A-League

E 37,5K

emce15

Użytkownik
Witam, zgadzam się z przedmówcą w 100%, jest to liga i dział do góry nogami???? Jestem na forum od dawna, i choć nie udzielam się zbytnio, zawsze odwiedzam ten dzial (oraz hokej - pozdrowienia dla pasjonata khl) Tu rowniez jest konkurs który jako jedyny mnie interesuje i nie mowie o punktach reputacji tylko zmierzeniu się że znawcami i tego działu (wiadomo o kim mowa:) Także trzeba bronić tego co najlepsze, stop "dobrym zmianom" 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Panowie spokojnie, nikt Australii nie zamyka, wiadomo, że panuje tu specyficzny klimat i to jest też urok tego działu. Od kiedy pamiętam to @majekx i @qowalsky6 prowadzą tu zarówno live jak i przedmeczowe zapowiedzi oraz typy. Chodzi tylko, żeby w tym live napisać zdanie czy dwa dlaczego akurat tak,  tak robi właśnie @qowalsky6 i nikt nie ma o to pretensji. Druga sprawa to te wykropkowane wulgaryzmy, nikt nie chce tu wprowadzać niewiadomo jakich restrykcji, ostatnia kolejka była dość nerwowa jeśli chodzi o typy, więc przyjmijmy, że było to jednorazowe i od przyszłego weekendu wróci stara dobra Australia. Nikt nie ma tu złych intencji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 9
ins - outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-outs-round-9-0
06.12. 09:30 Melbourne City - Perth Glory - czy Fornaroli pogrąży swój dawny klub? Czy City jednak wykorzysta dobrą passę? Dam ostrożnie 1 dnb po @ 1,55   za miedziaka, w taśmie mam 1 po @ 2,10
edit
Pogrążył Bruno dawnych kolegów :(

07.12. 07:00 Wellington Phoenix - WS Wanderers - bardzo dobrze Nix zagrało, czy Reds tankowało? Okaże się w sobotę, czy Nix się poprawiło, czy to był "przypadek", ja dam 1 dnb po 1,60 za miedziaka, 1 po @ 2,15 do taśmy, za drobne do tego over 3,5 po @ 2,4507.12. 09:30 Sydney FC - Brisbane Roar - @ 1,45 na 1, hmmm, pre na razie dziękuję, jeśli nie będzie tankowania to Blues Sky "powinni" to ogarnąć. No ale z tym Roar to wiecie :) Aha i Ams na VAR, hehe... Poczekam na live...08.12. 06:00 Western United - Melbourne Victory - derby czyli no bet, no chyba, że Besart się popisze i zepnie na swój dawny klub więc jego gol za drobne można przemyśleć :)08.12. 08:00 Adelaide United - Newcastle Jets - nie zagra McGree u gospodarzy, może mu wstyd? To może Jets? Też dziękuję. Może remis w takim razie? A może znowu tankowanie? Sami widzicie. Pre no bet...
GL&amp;KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Melbourne City - Perth Glory 0:3
Melbourne City i powyżej 1,5 gola @2,37 Fortuna  no i tradycyjnie wszystko na opak

Na początek kolejki idę w stronę gospodarzy, którzy u siebie nie przegrali od 16 spotkań, z których wygrali 11 i 5 zremisowali, w tym sezonie 3 mecze w roli gospodarza i 3 wygrane, Glory w delegacji gra w kratkę, dotychczas 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. City nie wygrało z Perth u siebie od 3 lat, jednak na 5 meczy 3 razy był remis, do typu jednak sugerowałem się głównie ostatnią formą, a ta jest po stronie Melbourne, dodatkowo dokładam over 1,5 gola, we wszystkich meczach w Melbourne gospodarze trafiali więcej niż raz do siatki, uważam, że będzie 2:0 lub 2:1. Wszystko oczywiście zweryfikuje boisko, bo wyniki w A-League są równie nieprzewidywalne co w naszej Ekstraklasie.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry,

@qowalsky6 - roztacza nam ligę w ciemnych barwach. Na pewno ostatnia kolejka mocno przyczyniła się do takiej ostrożności. Ja jednak sobie myślę, że wszystkich meczy nie Pan Li nie będzie drukował... i właśnie dzisiejsze spotkanie takim traktuje. Chciał bym zagrać typ od @waldi1979 , ale trochę się boję i wybieram bezpieczniejszą opcję:

City - Glory

1 - @2,03   

Do tego jednak jak by miał być mały wałeczek zabezpieczam się rzutami rożnymi:
ov10,5 - @1,95   
i delikatnie ov12,5 - @3,2   

Statystyki mówią, że City średnio u siebie zdobywa 5 rzutów rożnych. W ostatnim ich meczy padło w sumie tylko 10 rzutów rożnych - a to poniżej ogólnej ich średniej 5,5-5,1
Perth na wyjazdach średnio zdobywa 5,02 rzutów rożnych. Ostatnia ich kolejka to tylko w sumie 7 rzutów rożnych - przy ogólnej średniej 6,5-3,2.

Zatem oba zespoły tydzień temu obniżyły średnią... zatem teraz celuje, że ugrają powyżej i tym samym średnia wróci do wcześniejszego poziomu.

Trochę logika pokrętna... no ale zobaczmy co z tego wyjdzie.

GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


Dzień dobry Panowie. Czy na Mikołaja w Australii znowu będą jaja ? ;] Puściłem sobie właśnie przed wyjściem do pracy kupon dubelka: Novara win 2 set (live) oraz :

 Melbourne City - Perth Glory 

over 2.5 gola @ 1.56

No i teraz czekać zostało czy City podtrzyma swoją wyborną ostatnio passę jeśli chodzi o wyniki overowe czy przerwie ją Perth grający ostatnio tak jak każdy widzi. Wczoraj wieczorem jeszcze kurs w forbecie był 1.7, spadł trochę i to martwi. No nic zobaczymy, oby Mikołaj się postarał. ;] 
     
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
drif 4,6K

drif

Użytkownik


Hallo Hallo

Witam koneserow A-League.

Duzo sie widze dzieje w dziale nie zawsze na dobre ale coz takie juz uroki. Tak samo jak samej Ligi ????
 

Melbourne City v Perth Glory – Perth @3.45 Betfair – 0.5j   

Melbourne City v Perth Glory – Draw/Perth @1.86 Betfair – 1j   

First Half Over 1.5 Goals – @2.5 Betfair – 0.5j   

Over 10.5 Corners – @1.8 Bet365 – 1j    Total   2.88j

A-League   2.88j

Mysle ze Perth ma patent na chlopcow z City.

City nie wygralo z Perth u siebie od ponad 3 lat (ostatnia wygrana Kwiecien 2016.) Na 6 spotkan 3 przegrane 3 remisy. @waldi1979  cos nie te statystyki mamy ???? A juz nie wspomne, ze wygrali tylko raz na ostatnie 10 meczy. Nie wiem ale moze oni nie potrafia grac z druzyna z WA w ostatnim czasie.  

Z drugiej strony ilez mozna przegrywac, no niby mozna ale po zeszlorocznym sukcesie od Perth raczej oczekuje sie calkiem innej gry. Tydzien temu przegrali tutaj na tym samym stadionie z Victory. Ale przeciez moglo byc calkiem inaczej. City mimo wysokiego 2 miejsca w mojej opinii jak narazie mialo tylko dwa powazne sprawdziany 0-0 w derbach ( no ale wiadomo to derby i na dodatek 1 kolejka) i wygrana 2-1 z Western United. Z druzyna ktora tak naprawde w tym sezonie (tak mysle) to sie bedzie „sklepywala”. Reszta potentatow jak dla mnie to zaplecze A-League.

Trudny mecz do typowania City w formie i aplikuje duzo bramek. Perth nie wygralo od 4 kolejek. To juz ponad miesjac. No i czas jednak odbic sie od dna tabelii.

G’day!

 

Typy dlugoterminowe

To Finish Bottom – Wellington Phoenix @2.62 – Bet365 – 10j

Top Goalscorer – Adam Le Fondre @3.5 Bet365 – 10j   
 
Otrzymane punkty reputacji: +174
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
CITY - GLORY
9.30 Piatek 06.12.19
1/BTS
Kurs 3.40
Etoto

Witam, daje jednak no gospodarzy przy czym licze ze goscie cos strzela dla oslody:) Gospodarze powyzej 1.5 zazwyczaj strzelaja w meczach domowych.
Mysle,ze trzeba isc z nurtem i liczyc ,ze karta sie nie obroci..
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Fornaroli strzelil takiego Jana,ze glowa boli. I ten blagalny gest w strone trybun. Ci obroncy w City to w gaciach se grzebali jak on skakal do pilki. Okregowka
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Delbridge miał udział we wszystkich 3 bramkach... najpierw dał się przepchnąć 'staremu lisowi' Fornaroliemu, 2 gol to widać w meczowych protokole meczowym a przy 3 golu dał się wyprzedzić Mrceli jak jakiś nowicjusz.... nie wiem jak wyglądał u Niego początek dnia, ale końcówka zdecydowanie nie należała do Niego. Ciekawe czy za tydzień będzie w podstawowym składzie?

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 6 grudnia 2019 08:34 przez drif 

City nie wygralo z Perth u siebie od ponad 3 lat (ostatnia wygrana Kwiecien 2016.) Na 6 spotkan 3 przegrane 3 remisy. @waldi1979  cos nie te statystyki mamy ????
te same ;) po prostu "przekręciłem" jedno słowo, co zresztą wynika z dalszej części zdania " City nie wygrało z Perth u siebie od 3 lat, jednak na 5 meczy 3 razy był remis, do typu jednak sugerowałem się głównie ostatnią formą, a ta jest po stronie Melbourne". Dzięki za wyłapanie błędu, już poprawiłem. Takie uroki pisania na nocce ;)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 5 grudnia 2019 18:59 przez qowalsky6Kolejka 9
06.12. 09:30 Melbourne City - Perth Glory - czy Fornaroli pogrąży swój dawny klub? Czy City jednak wykorzysta dobrą passę? Dam ostrożnie 1 dnb po @   1,55 za miedziaka, w taśmie mam 1 po @ 2,10
Nie spodziewałem się takiego scenariusza, wydawało mi się, że coach City (Erick to doświadczony trener przecież) wymyśli coś na styl Glory, ale jak nie ma obrony to sobie można... Na dodatek Bruno (tego się trochę bałem i ...) zrobił swoje i klops. Chwała driftowi, że poszedł pod prąd. Bramki i rogi też padły więc towarzystwo raczej zadowolone. "Czarno" widziałem tą kolejkę i na razie dla mnie minus... Skrót meczu poniżej:
https://www.a-league.com.au/video/mini-match-melbourne-city-v-perth-glory-hyundai-a-league
 
drif 4,6K

drif

Użytkownik


Wtajcie

Dzis kolejne nieprzewidywalne emocje w Australii, jak co tydzien od Pazdziernika do Maja.
 

Wellington Phoenix v WS Wanderers – @3.2 Betfair – 0.5j    
Wellington Phoenix v WS Wanderers – @1.76 Betfair – 1j   

Duke Score Anytime – @2.87 Bet265 – 0.3j   
Duke Score First – @7.5 Bet365 – 0.2j   
Yeboah Score Anytime – @3.5 Bet365 – 0.3j   
Yeboah Score First – @9.5 Bet365 – 0.2j   Total   2.5j

A-League   0.38j 
 
Ps: Nie lubie pisac po meczach bo wynik poszedl w swiat. Ale tak jak napisali koledzy ponizej jedni grali drudzy wygrali. Nadal jednak uwazam, ze Phoenix to beda dostarczyciele punktow.  No i troche zle dobrane stawki co do strzelcow goli.  


Kursy na Wellington spadaja co dla mnie jest blednym trendem, ale coz nie moj problem dla mnie nawet lepiej. Druzyna z Nowej Zelandii w mojej opinii to Wooden Spoon tegorocznych zmagan. Nie widze argumentow by oni mogli zdzialac cos wiecej niz ostatnie/przedostatnie miejsce. Konkurencja jest zbyt silna, nawet CCM wzmocnilo sie sie kilkoma zawodnikami by w koncu wynurzyc sie na powierznie. Z Phoenix jak kazdy juz wie doeszlo kilku podstatwowych ludzi. Trener, bramkarz, krol strzelcow ostatniej edycji. W szczegolnosci Kurto i Krishna dawali im moc. Nawet jeden z komentatorow FoxSport uwaza ze Kurto za najlepszego bramkarza A-League. Wiadomo dolaczyli tez nowi.

Davila – no niby strzela narazie laduje prawie w kazdym meczu 5 goli zobaczymy co dalej. Gdzies tam platal sie pomiedzy Hiszpania i Portugalia wiec ta „europejskia kultula gry” powinna byc. Ale przeciez to „nieokrzesany” Meksykanin. Zobaczymy. Ball – chlop z zaplecza League One. Taylor – weteran z pokazna historia w Newcastle United. Steinmann – HSV ale tak naprawde mlodzik (24) ktory sie gdzies tam stara przedzierac  w zasiekach. Itd, itd

No to teraz wypadalo by porownac WSW i pisac w nieskonczonosc...

Ktos powie wygrana w Adelaide. No tak ale wiadomo nie od dzis, ze takich spotkan jak tamto sie w A-League nie rusza. Ok wygrana z Roar u siebie. Jak dla mnie kolejna druzna z aspiracjami o dolna czesc tabelii. A napewno juz jesli bedzie ona prowadzona przez Fowlera. Wiec Phoenix mecze tego pokroju z Brisbane wygrac wypadalo a wrecz nalezo i tak tez sie stalo. WSW to troche inny kaliber jak dla nich i nie wydaje mi sie by mieli dzis oni szansze na korzystny rezultat. Moze remis jest w ich zasiegu. Co dla mnie bedzie wynikiem troche niespodziewanym. Jesli ktos bardzo lubi statystyki to ostatnie 6 spotkan miedzy tymi druzynami w NZ to 1W-2D-3L.

Wiem ze @qowalsky6  jest zwolennikime tej druzyny jak gra u siebie (zarcik) bo czasem osiagaja  dobre i zaskakujace wyniki.

Fakty ktore dzis do mnie przemawiaja. WSW 3 porazki pod rzad. Trzeba to zakonczyc dzis, i jest doskonala okazja. Wellington jak dla mnie w tym roku to beda chlopcy do bicia. Mysle za ta druzna napewno nie osiagnie sukcesu z ubieglego roku wrecz przeciwnie w moim odczuciu powtorzy suckes z roku 2017/2018 czyli walka o Wooden Spoon do ostatniej kolejki.

Strzelcy goli.   

Kwame Yeboah. Widac, ze te 4 lata gry na europejskich boiskach uksztaltowaly troche jakos tego zawodnika. Ladne 2 bramki ktore zaplikwal City. Szczegolnie ten gol na 2-2. Pierwsza pila, niezbyt latwa pozycja, wysoki koziol Bang!!! Widac ze chlopak ma potecjal, zobaczymy jak to bedzie. Mam nadziej ze Babel bedzie dawal mu tak duzo minut gry jak do tej pory.

Wydaje mi sie tez, ze Niemiec ustawi gre wlasnie z jednym napstnikimem na szpicy i bedzie to Yeboah. Wiec wieksza szansa ze zdobedzie gola.

Duke duzo nie bede pisal. Podstawa napadu i kapitan druzyny. Malo strzela narazie ale moze wlasnie dzis.

Ogolnie jade dzis na wozku z druzna z Sydney a jak bedzie zobaczymy.

 

Dgrugi mecz

Sydney Fc v Brisbane Roar  –  Sydney to score Penalty @5.5 Bet365 – 0.1j   
Sydney Fc v Brisbane Roar  – Any other home win @6 Betfair – 0.1j   

Le Fondre Score 2 or more – @3.5 Bet365 – 0.1j   
Le Fondre Score 3 or more – @9.5 Bet365 – 0.1j   
Le Fondre Score Anytime – @1.61 Bet365 – 0.5j   
Wenzel-Halls Score Anytime – @3.6 Bet365 – 0.2j    Toatal   1.6

A-League    1.98j 

Mecz w Sydney stal pod znakiem zapytania. Oficialnie jednak mecze sie odbedzie. Przyczyna to smog w powietrzu ktory jest nad Sydney (nietylko nad Sydney) od pewnego juz czasu spowodowany przez bardzo dlugie pozary (Bushfire) w NSW i QLD. Ktore w tym roku zaczely sie bardzo wczesnie i niestety sieja spustoszenie nie tylko w przyrodzie, dobydku ludzkim a co najsmutniejsze pochlonely zycia ludzkie.

Mecz osobiscie dla mnie bez wiekszych emocji bo nie lubie w tej lidze tych kursow typu @1.5 gdzie faworyt ma przyslowiowo „rywala podanego na talerzu”. Przyklad znakomity byl tydzien temu w ostatnim meczu kolejki w Adelaide. Aczkolwiek wydaje mi sie ze Sydney przejedzie sie dosc gladko w tym spotkaniu. Nie bede duzo pisal bo postanowilem zagrac kilka lajtowych typowby chipsy lepiej smakowaly  podczas ogladania.

Strzelcy bramek.

Adam w formie ladnie zaplikowal 2 w Geelong w ostatnim tygodniu. Ogolnie to narazie strzela jak na zawolanie.  Mysle ze gdzies tam w glowie ma to, ze rok temu nagrode za najlepszego strzelca sprzatnal mu z przed nosa Krishna . Gdyby nie ten pamietny Hat-trick z City... bla bla bla. Nie ma co gdybac trzeba grac i strzelac wiec Adam do dziela.

Dylan narazie malo jest na boisku. Ostatni mecz 90min i wogole to jakis samolubek he he przeciwko CCM strzelal prawie z kazdej dogodnej sytuacji i widac jak bardzo che zdobyc gola. Wiadomo rywal o wiele trudniejszy ale moze gdzies znajdzie sobie dogodna pozycje na oddanie strzalu i przylozy. Przeciez umiejetnosci posiada. O ile Fowler go wystawi.  

Tak odnosnie Fowlera przy tym meczu to mysle ze dzieki niemu Roar bedzie walczylo o Wooden Spoon w tym sezonie. Albo bedzie to pierwszy trener do zwolnienia. Jakie wasze zdanie? 

G’Day!
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
W 1 poł. gra się Nixom nie kleila, inny stadion (w Auckland), Wędrowcy trochę ich postraszyli. Pod koniec to jednak gospodarze ciutke lepiej wyglądali. Kierunku drifta nie neguję przecież ja wiem b. dobrze jaka jest ta liga :) Równie dobrze Wędrowcy mogą wygrać - wszystko się może zdarzyć.  Na razie "sprawiedliwy" wydaje się podział punktów a jak się skończy? Zobaczymy...Co do Nix to grałem przeciw nim w pierwszych kolejkach, ale widzę postęp w pracy Turka więc troszkę optymistyczniej do Nowozelandczykow (i ich szans w tym sezonie) podchodzę... 
Edit
1-0 ładna,  techniczna bramka Sotirio... Muller po klasycznej niemieckiej akcji na 1-1...
Do 70 min. znowu przewaga Wędrowców, Nixi coś tam próbują ale pchają się środkiem i nic z tego...
Edit
No i trochę fartem na 2-1 po karnym... A jeszcze w ostatniej akcji spitolili kontrę na 3-1. Co nie znaczy, że wygrali lepsi w tym meczu :) ot Australia (w tym przypadku N. Zelandia :)). Miedziak na dnb  , ( który pre zapowiadałem), drobne rzucone na over 3,5 (też pre opisane) niestety na    choć okazji było sporo. So, nie tak łatwo będzie Nixom wcisnąć wooden spoon w tym sezonie. 3 mecz wygrany z rzędu choć lepsi nie byli :)
edit highlights
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-wellington-phoenix-v-western-sydney-wanderers-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Witajcie.. w Nowej Zelandii pachnie niespodzianką. Jednak NZ daje dodatkową 'siłę' Nixom. Taki scenariusz już był goście grają a Phoenix zdobywają bramki.
Ps. I już 1:1...

Drugi mecz... Raz był gra Roar, dwa kursy na win SFC tylko 1,5, trzy kurs na gola LeFondre tylko 1,72.
Widać buki odrobiły lekcje i kursami na to spotkanie nie rozpiszczają. A takie kursy w Australi to może być niemiła niespodzianka - dla mnie no bet


Może na żywo zagram rożne w stronę gospodarzy, bo pewne jest, że to oni będą cisnąć i rowadzć grę. Zobaczymy jakie będą kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Sydney przed chwilą strzeliło na 4-0, ale nie został gol uznany. Pozostaje za miedziaka po januszowym kursie 1,50 zagrać over 3,5    w tym spotkaniu... Okazje są...
edit
Dopiero w 86, ale to było w miarę pewne. 4-0 :) Kurs na live też był już pod koniec spoko :) Fajnie...
edit
Ooo Le Fondre na 5-0 :) Przynajmniej ten mecz bez niespodzianki...
edit FT 5-1, karny (a jakże :)) w doliczonym dla Roar...
highlights
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-sydney-fc-v-brisbane-roar-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +172
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Pomysł na jutro?

WU - Victory

Oba zespoły są w kryzysie... kolejny z meczy, gdzie wynik może być każdy i to nie będzie adne zaskoczenie... uważam, że jedyne pewne to rzuty rożne, a właściwie ich brak. Dlatego gram:

rzuty rożne un10,5 - @2,05  

WU mając w skłądzie Besarta wszystkie akcje gra środkiem, i widać to w statystykach - mecze u siebie, średnia 4,4, wszystkie mecze - średnia zdobytych rożnych 4,61.
Statystyki rzurów rożnych Victoryna wyjeździe są jeszcz gorsze - 1,3. Średnia rożnych zdobytych w weszystkich spotkaniach 4,64.
Ostatnio Victory co prawda mocno podbiło średnią, ale myślę że to był przysłowiowy wypadek przy pracy.


Drugi mecz:

Adelaide - Jets

Znowu odpuszczam 1x2 - znowu nie widzę tutaj faworyta. Zatem parzę na rzuty rożne. Adelaide u siebie średnia 6,48. Średnia we wszystkich spotkaniach 4,64.
Jets - średnia rzutów rożnych na wyjazdach: 6,3. Ogółem we wszystkich spotkaniach:5,83.
Z tych statystyk wynika że będzie over - i ja idę w tym kierunku:

rzuty rożne ov10,5 - 1,67  
rzuty rożne ov12,5 - 2,6   


Pozwodzenia.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
E 37,5K

emce15

Użytkownik
WU-Victory

Jak wyżej wspomniano, kryzys w obu zespołach, choć ostatnie zwycięstwo trochę pewnie poprawiło humory w Melbourne. Ja proponuję jutro, choć po średnim kursie, remis poł/koniec. Z obu zespołów tylko Ola Toivonen się trochę wyróżnia pod względem strzeleckim ale i on jest do zatrzymania. Pierwszy typ, opis chaotyczny, kurs niski - cały ja???? 

Podwójna szansa 0-0
Fortuna 1,69

Pierwsze koty za ploty   
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
drif 4,6K

drif

Użytkownik


Niedzielny piknik z A-L 

Western United v Melbourne Victory – Victory @3.35 Betfair – 0.3j    
Western United v Melbourne Victory – Draw/Victory @1.75 Betfair – 0.6j   

First Half Under 0.5 Goals – @3.5 Betfair – 0.1j   
First Half Over 1.5 Goals – @3 Betfair – 0.1j    
Over 10.5 Corners – @1.85 Bet365 – 1j    
Over 3.5 Cards in Match – @1.61 Bet365 – 1j 
   Total   0.66j

A-League   2.64j 

Nie moge sie zgodzic z moimi przedmowcami, ze w obu zespolach kryzys. Jak jeszcze Victory jest w kryzysie to z tym moge sie zgodzic bo przeciez to doswiadczona druzyna z zawodnikami grajacymi razem od dluzszego czasu, doswiadczony trener. Ale kryzys w Western United? To, ze przegrali 3 mecze z rzedu nie oznacza, ze jest kryzys. Tak jak wspomnialem we wczesniejszym poscie dla mnie to sa zawodnicy ktorzy dopiero zaczeli grac ze soba. Nie wszystko jeszcze dziala tak jak powinno te trybiki nie chodza tak jak w innych druzynach, aczkolwiek w niektorych druzynach A-League to wogole nic nie dziala. Oni potrzebuja czasu na to by stworzyc jakis kolektyw albo podstawy kolektywu. A co za tym idzie potrzebuja ogrania, zrozumienia, czytania wlasnej gry i partnerow. Nawet linia obrona - bramkarz nie funkcjonuje jak powinna. Przyklad 1 gol strzelony z Sydney FC to byla pila Kurto ale powinien krzyknac zadzialac cos a on nic. Jesli WU osiagna w tym roku play-off to bedzie to ogromy sukces moim zdaniem. Wiec ja im daje ten sezon na zgranie sie.  

Co do meczu. Derby no wiadomo jedni i drudzy beda chcieli ugrac dobry rezultat. Poza tym grali juz ze soba i z 2-0 zrobilo sie 2-3 wiec sa rachunki do wyrownania. Notabene WU radzi sobie lepiej na wyjazdach niz grajac w Geelong. Victory ostatnio troche sie jakby obudzilo ale to nadal zbyt malo. Ciezko wytypowac wynik ale ja i tak zawsze z Victory. Moze to zwyciestwo z Perth dodalo im skrzydel. Zobaczymy. Uwazam, ze bedzie to ostry mecz i zaciety wiec w tym meczu chcialem pograc na karne i czerwona kartke ale bet365 nie ma czerwieni a z karnymi to wymyslaja czy druzyna strzeli czy nie strzeli wiec nigdzie nie widzialem typu na to, ze bedzie przyznany karny. Pogralem wiec sama ilosc kartonikow. Rowniez Over cornerow co prawda w pierwszym spotkaniu tych druzyn bylo tylko 8 z czego MV nabilo 7 dzis jednak mysle, ze bedzie lepiej.

 

Drugiego spotkania nie gram.
 
Do góry Bottom