>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 6.12.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na piątek - 6. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, 1 Liga 
Godzina: 19:30
Spotkanie: FCSB - Gaz Metan
Typ: 1 
Kurs: 1,65
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


W 20 kolejce spotkań ligi rumuńskiej FCSB zmierzy się z Gaz Metanem. Gospodarze zajmują 6 miejsce w tabeli (30 pkt.) , tyle samo, co ich rywal Gaz Metan, na miejscu 5. FCSB ma jednak rozegrany mecz mniej.

Gospodarze grają na własnym stadionie w kratkę (3-2-4) , ale podejmowali już zespoły z górnej części tabeli ( Astra, Cluj, Dynamo B.) Za to na wyjazdach jest to najlepiej spisująca się drużyna w lidze.

Goście w meczach na wyjeździe także radzą sobie z naprzemiennym szczęściem (3-2-4). 

FCSB do niedawna jeszcze jako Steaua Bukareszt, wygrała 4 z 5 ostatnich ligowych pojedynków i widać, że pną się w  ligowej tabeli.

Kurs na zwycięstwo gospodarzy nie jest zbyt wysoki, niemniej jednak uważam, że FCSB powinno wygrać na własnym obiekcie w meczu z Gaz Metanem. 

  65
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 208

ech0zzz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Seria A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter - As Roma
Typ: BTTS  (obie strzelą tak )
Kurs: 1,62
Bukmacher: Totolotek

Analiza:

   
 Starcie dwoch drużyn które są ostanio w formie , będzie to najciekawsze starcie piątkowego wieczoru. Inter imponuje forma w tym sezonie po objęciu przez Antonio Conte, ten trener ma coś w sobie, że kolejna drużyna po objęciu gra jak natchniona. Atak Lukaku Lautaro jest w tym sezonie widowiskowy, strzelaja dużo bramek. 
    Roma to samo forma dobra wszystko się zgadza, w tym meczu powinno paść kilka bramek. Kieruje się tutaj statystyką ostatnich meczy, Inter na ostatnie 5 meczy 4 razy strzelali i tracili , wynik przeważnie 2:1  ale najbardziej przekonuje mnie statystyka meczy miedzy tymi drużynami ostatnie 7 meczy to wynik obustronny. Więc licze na podtrzymanie serii. 
   Rozmyślalem nad  BTTS +2.5 ale dzisiaj zagram bezpiecznie . Pozdrawiam,.

​​​​​​​  100

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Niżny Tagił Kwalifikacje
Godzina: 15:30
Spotkanie: Simon Ammann - Anti Aalto 
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Forbet

Analiza:


Moim zdaniem Aalto jest obecnie zdecydowanie lepszy. Porównując miejsca obu panów we wszystkich seriach w Kuusamo (w Wiśle nie startowali). 

1 trening:44 vs 20
2 trening:28 vs 16
Kwalifikacje: 22 vs 21
Seria próbna: 27 vs 21
1 seria: 27 vs 40
2 seria: 16 vs - 

Zatem Szwajcar okazał się lepszy od Fina tylko w 1 serii konkursowej i jako, że jest to najważniejsza seria to rozumiem, że tym kierował się bukmacher uznając Ammanna za faworyta. Moim zdaniem faworytem jest Aalto, który był lepszy w pozostałych 4 seriach, gdzie panowie mogli rywalizować.

Ponadto uważam, że Fin mógł nieco psychicznie odpaść przed własną publicznością - to samo zrobił rok temu, gdzie 2 razy był poza 30stką w Kuusamo, a tydzień wcześniej w Wiśle był 6 a tydzień później w Niżnym Tagile 12 i 7. Teraz może być podobnie i Aalto może tu regularnie skakać w okolicy top15. Czy stać na to Ammanna? Uważam, że nie. Szwajcar przeciwnie do Fina przeważnie w Kuusamo wypadał dużo lepiej niż na skoczniach poprzedzających i następujących po Kuusamo. Skocznia ta wybitnie mu leży. W końcu wygrywał tam 3 krotnie i 5-krotnie był na podium. Małysz do spółki ze Stochem Kubackim i Żyłą nie byli w stanie zanotować tylu dobrych wyników na tamtejszej skoczni co Szwajcar. W Niżnym Tagile spodziewam się, że mu pójdzie znacznie gorzej i będzie miał problemy z walką o czołową 30-tkę.

  120
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska
Godzina 18:00
Spotkanie : Korona : Arka
Typ : rzut karny w meczu
Kurs : 2.75
Bukmacher : ETOTO

Obie drużyny grają poniżej oczekiwań i obie potrzebują punktów , zdobywanie bramek to spory problem zarówno u Korony jak i Arki , Korona bilans bramek 10:23 a Arka 13:26 ale stracone bramki pokazują że nie jest sztuką strzelenie im bramki , ja liczę na rzut karny w tym meczu a głównym powodem jest pan Mariusz Zlotek który poprowadzi to spotkanie , widać że pan Mariusz lubi jak piłka ustawiona jest na 11 metrze , do tej pory aż 39 razy wskazał na wapno , w tym sezonie w 8 meczach które sędziował wskazał na magiczny punkt 2 razy a w meczach z udziałem Korony które sędziował 5 karnych 3 dla Korony 2 dla rywali natomiast mecze z udziałem Arki 4 karne 3 dla Arki 1 dla rywala , jakoś te gole trzeba strzelać a jak nie idzie z akcji to może z karnego , liczę na wapno w tym meczu !

  100
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter - AS Roma
Typ: Spotkanie/BTS - Inter/Nie
Kurs: 3.65
Bukmacher: Fortuna


Inter imponuje w tym sezonie. Grają nie tylko skutecznie ale także ładnie dla oka. Osobiście bardzo cenię Antonio Conte - ten szkoleniowiec upraszcza futbol i tam gdzie się pojawia, pojawiają się także sukcesy. To co moim zdaniem wyróżnia Inter w tym sezonie to po prostu odważna gra, inteligentne przesuwanie - a za tym idzie łatwość w kreowaniu sytuacji podbramkowych. Ekipa z Mediolanu jest w tym sezonie prawie, że bezbłędna. Punkty straciła jedynie w 2 spotkaniach, wiele wskazuje na to, że dziś dopisze sobie kolejne 3 oczka do kolekcji. Przede wszystkim widać, że w tym zespole jest maksymalna koncentracja, liga jest dla nich bardzo ważna - a to pomaga być im niesamowicie regularnymi. Warto wspomnieć, że o ile Inter zwykle gra bardzo ofensywnie - tak w meczach z czołówką ligi nie pada wiele bramek. Osobiście nie doszukałem się wśród tych spotkań ani jednego meczu z wynikiem powyżej 3.5 gola. Myślę, że jest to też wypadkowa tego jak duży nacisk Antonio Conte stawia na taktykę. Często takie spotkania decydują się w środku pola - jest to jednak walka przyjemna dla oka bowiem oparta na kreatywności i wymianie podań, nie zaś na fizycznej walce w powietrzu. Juventus dawno nie miał tak silnego konkurenta w walce o Scudetto (wyłączając Napoli 2 sezony, które jednak bardzo szybko wywiesiło białą flagę po bezpośrednim pobiciu Starej Damy) jakim jest w tym roku Inter. Wiele wskazuje na to, że walka może toczyć się do ostatnich kolejek. Aby tak się stało Inter musi wygrywać mecze takie jak te. AS Roma spisuje się coraz lepiej, wciąż jednak gra w kratkę i zalicza słabe mecze. 3 kolejki temu dość pewnie pobiła ich Parma w stosunku 2-0. Inter nie zachował czystego konta na własnym boisku od 4 ligowych kolejek. Każda passa kiedyś się kończy, ja widzę dwa główne powody dla których może się tak stać. Przede wszystkim szacunek do rywala. W obozie Interu na pewno zdają sobie sprawę z możliwości Romy - spodziewam się, że zagrają na maksymalnej koncentracji i dołożą sporo starań by nie dać się zaskoczyć w defensywie, bo strzelenie gola takiej ekipie jak Roma na pewno nie będzie łatwym zadaniem. Ten mecz jest ważny i prestiżowy, może wyglądać bardzo podobnie jak starcia z Milanem i Lazio, które Inter rozstrzygał na swoją korzyść bez straty gola. Drugi powód to kluczowy mecz Interu z Barceloną w Lidze Mistrzów. Bardzo prawdopodobne, że Antonio Conte zechce wygrać ten mecz minimalnym nakładem sił. Nie będzie forsowania tempa - a dużo więcej niż zwykle piłkarskich szachów, które nie sprzyjają overowym wynikom.

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York Knicks - Denver Nuggets
Typ: New York Knicks (ML)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Nie lubię zbytnio grać na drużyny, które notują długą serię porażek. Mimo to zdecydowałem się na Knicksów, bo ich seria porażek w jakiś sposób jest usprawiedliwiona. New York Knicks przegrali siedem ostatnich spotkań, ale kalendarz mieli piekielnie trudny. Ich rywalami była czołówka wschodu, czyli Boston Celtics, dwukrotnie Philadelphia 76ers, Milwaukee Bucks, Toronto Raptors, do tego jeszcze solidny Brooklyn Nets i San Antonio Spurs. Z Brooklynem powalczyli, bo przegrali tylko różnicą dwóch punktów. Teraz zagrają z kolejnym mocnym rywalem. Widzę jednak szansę dla gospodarzy, gdyż Denver Nuggets nie są w najlepszej formie. Nuggets przegrali prestiżowy mecz z Los Angeles Lakers 96:105, wcześniej przegrali po dogrywce z Sacramento Kings. Knicks bilans mają fatalny, bo wygrali tylko cztery spotkania, ale ich skład nie jest taki najgorszy i u siebie jak zagrają dobry mecz, to moga wygrać z Denver.

  100
 
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik


Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - VHL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Kurhan vs Orsk
Typ: Podwójna szansa (1.Tercja lub mecz) 2-2
Kurs: 2.42
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Jako że dostaję masę pytań to pozwolę się odnieść do dzisiejszego typu, żeby nikt mi nie zarzucił, że typy są losowe i bezpodstawne. Co do meczu to okazał się kompletnym niewypałem. Pozwolę sobie skomentować ten mecz w paru słowach, bo podczas gotowania miałem przyjemność obejrzeć go w całości. Dinamo St.Petersburg w 75% czasu rozgrywało mecz przy bramce przeciwnika... Tver cofnięte do obrony, czasem z dwójką zawodników przy bramkarzu i jeszcze ten nieszczęsny bramkarz, 18 czy 19-latek który wszedł z rezerwy. Chłop wyłapywał takie strzały, że nie powstydziliby się bramkarze z KHL. Tak jak to w sporcie bywa, 2 lagi do przodu i 2 bramki strzelone z kontry po bandach... Wiem że może to okazać się 'spamem' ale musiałem odnieść się do tego typu.

Typ na dzień 6.12.2019
Zauralje Kurhan vs Jużny Ural Orsk
Nie chciałem znów wałkować tematu Omskich Yastrebów z ligi MHL, choć wydaje mi się prostsze. Dziś spotykamy się aby omówić mecz pomiędzy Kurhanem a Orskiem. Wystawione kursy przez bukmacherów zrobiły na mnie delikatnie zdziwienie. Kurhan postawiony jest jako faworyt z kursem 1.95, natomiast kurs na Orsk wynosi 3.10.
Czemu mój typ skierowany jest w stronę underdoga? Postaram się to w miarę przejrzyście wytłumaczyć.
Po pierwsze bazując na aktualnej formie i stabilności zespołu, Orsk biję swoich rywali na głowę. Na 5 ostatnich spotkań wygrywali 4-krotnie w regulaminowym czasie gry, między innymi 2-krotnie z Karagandą, która jest bardziej wymagającym przeciwnikiem. Aktualnie są na 13 pozycji, która jest gorsza niż w ubiegłym sezonie, gdyż grali w playoffach. Można to śmiało stwierdzić, że przyczyną aktualnej pozycji była słaba predyspozycja na początku sezonu. Teraz obrali dobrą drogę i myślę że z pewnością w przyszłym czasie wrócą na odpowiednie tory. Jeżeli chodzi o kadrę to mają paru ciekawych graczy: Kondratyev wychowanek z Petersburga, który trzyma pierwsze miejsce w skuteczności zespołu. Marzoev doświadczony napastnik, który notorycznie wpisuję się na listę od 7 sezonów.  Kurepanov czy Ivanov którzy mieli już styczność z KHL.
Kurhan na 5 ostatnich spotkań, dwie wygrane z czego jedna po rzutach karnych. Przegrana z wyżej wspomnianą Karagandą, czy z Kazzinc-Torpedo i Nomad Astana (ta wiem wiem że Nomad Nur-Sultan), które w podobnym czasie grały z Orsk i dosyć wysoko przegrały 3:1 i 5:2. Po 32 meczach Kurhan zajmuję 6 pozycję z bilansem bramkowym 73:62. O kadrze również nie można nic bardzo wyróżniającego napisać, no może jedynie o Shiafotdinovie, choć i tak jak dla mnie zmarnowany talent z MHL.
Więc do rzeczy, czemu taki typ 2-2, a nie może over 1.5 strzelonych bramek przez Orsk. Jasne chciałem pójść w tę stronę, ale wydało mi się zbyt bardzo monotonne, jeżeli ktoś chcę śmiało znajdzie taki typ w granicach 1.8. Analizowałem ostatnie występy Orsk i oprócz wysokich zwycięstw rzuciła mi się w oczy jedna mała rzecz. Strasznie mocno otwierają spotkania, na 5 ostatnich meczy w 1 tercji strzelali we wszystkich pojedynkach remisując zaledwie 1 raz. Pozostałe spotkania jeżeli mowa o 1 tercji wygrane.
Podsumowując, mogę stwierdzić że patrząc na ostatnie wyniki Orska kursy jak dla mnie są grubo przesadzone. Zespół ten w aktualnym sezonie ma lepszych zawodników i po słabszym początku sezonu wraca do odpowiedniego rytmu. Więc pokuszę się tu o wytypowania go jako zwycięzce w tym pojedynku z mała podpórką rzecz jasna :)

gl

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Toronto Raptors - Houston Rockets
Typ: Capela powyżej 16.5 zbiórki
Kurs: 1.93
BukmacherforBet

Niestety wczoraj zabrakło 2pkt ale scenariusz przewidziany i Dallas kolejny win i dobrze, że użytkownicy, którzy korzystają są trochę mniej pazerni i biorą mniejsze handi ;) Dzisiaj trochę uboga oferta więc typ na mojego pewniaka ostatnimi czasy czyli szwajcarskiego centra Clinta Capele, który ostatnio trochę przekracza swoją średnią, gdyż ta została zaniżona przez kiepski start sezonu gdzie zaliczył spotkania z 7,6, a nawet 4 zbiórkami. Teraz notuje serie 10 z rzędu double double, a w 8 ostatnich meczach tylko raz nie osiągnął granicy 20 zbiórek i brakło zaledwie jednej ;) Tak więc Clint jest w formie, a w ostatnim spotkaniu nie spudłował nawet rzutu i zdobył 22pkt oraz 21 zbiórek. Dzisiaj zagra przeciwko mającemu już swoje lata Gasol'owi, który nigdy nie był wybitnie zbierającym zawodnikiem i w ogóle całe Toronto to słabo zbierająca drużyna, która jest 1 w NBA pod względem zbiórek przeciwnej drużyny gdzie średnio pozwalają na 48.9 zbiórek, a kto jak nie Capela te piłki zgarnie?

  100
 
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Piłka Nożna, Boliwia
Godzina: 01:30
Spotkanie: Blooming vs Wilstermann
Typ: Blooming
Kurs: 2,5
Bukmacher: STS
Analiza: Mecz między 8 i 2 zespołem w tabeli. Blooming ma 26 pkt , a Wilstermann 40 pkt. Blooming miał ostatnie dwa mecze słabsze. Natomiast Wilstermann wygrał 7-1 z drużyną z końca tabeli. Blooming jednak dobrze gra u siebie. Wilstermann ma passę meczów bez przegranej, nawet San Jose i Bolivar nie dali im rady. Jednak dziś jest trochę kontuzji u gości, więc można spróbować, win lub DNB.

  100

 
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Typ: 1X i obie strzelą
Kurs: 2.19
Bukmacher: Forbet
Analiza: Któraś z tych drużyn się w końcu przełamie? Górnik nie wygrał już 8 spotkań w Ekstraklasie. W przypadku Wisły Kraków jest jeszcze gorzej, bo oni nie wygrali aż 10 spotkań i najczęściej przegrywają. W tym meczu każda z drużyn doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że może pokonać swojego rywala. Minimalnym faworytem jest Górnik, bo ma po swojej stronie atut własnego boiska i mimo wszystko kadrę z wiekszym potencjałem, bo mimo że nie wygrywali, to spory procent meczów wyciągali na remis. Najbardziej prawdopodobnym typem wydaje się być BTS, w połączeniu z 1X daje kombinacje 1X i BTS z niezłym kursem 2.19. Motywacja w obu szeregach - 100%-owa.

  119
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - MS kobiet
Godzina: 12:30
Spotkanie: Francja - Dania
Typ: over 46.5 bramki
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betclic

Spotkanie bardzo waæne dla obu ekip i dlatego liczę że bramkowo w tym meczy będzie się działo a linia dosyć niska moim zdaniem i kurs do dubla jak najbardziej do gry. Kto przegra to spotkanie ten odpada z turnieju.
W tabeli na tę chwilę 3 jest Francja a Dania. Obie ekipy mają po 5 punktów za 2 zwycięstwa, remis i porażkę.
Wyniki Francji do tej pory wyglądały następująco:
porażka 27:29 z Koreą Południową
remis 19:19 z Brazylią
wygrana 46:7 z Australią
wygrana 27:25 z Niemcami
W meczach z udziałem Francji na tych mistrzostwach padało średnio 49,75 bramki. Jedynie w meczu z Brazylijkami dzisiejsza linia nie zostałaby pokryta.
Dania z kolei na tych mistrzostwach osiągnęła następujące wyniki:
wygrana 37:12 z Australią
remis 26:26 z Koreą
porażka 25:26 z Niemcami
wygrana 24:18 z Brazylią.
I znowu w tylko w meczu z Brazylią linia którą proponuję nie zostałaby pokryta. średnio w meczach z udziałem ekipy z Danii padało na tym turnieju 48,5 bramki. Jeśli popatrzymy do historii spotkań Francji z Danią to zobaczymy że na ostatnie5 spotkań w 3 linia bramkowa była pokrywana. Tak jak pisałem na początku, stawka tego meczu jest bardzo duża i liczę że bramki się dziś posypią.

  100
 
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Chiny CBA
Godzina: 12:35
Spotkanie: Zhejiang Guangsha Lions - Tianjin Gold Lions
Typ:eek:ver 204,5
Kurs: 2,45
Bukmacher : Forbet
Analiza: W tym pojedynku praktycznie wynik znany jest już przed rozpoczęciem pojedynku i tylko pytanie jest takie iloma punktami gospodarze Zhejiang Lions wygrają to spotkanie bo każdy inny wynik niż ich pewne wysokie zwycięstwo będzie bardzo dużą niespodzianką.Drużyna ta to jeden z kandydatów do walki o czołowe pozycje w lidze w tym sezonie rozgrywkowym.Obecnie graja oni bardzo dobrze i teraz zajmują wysokie 4 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach zanotowali oni 9 zwycięstw i tylko 4 pojedynki przegrali.W ostatniej kolejce przegrali jednak wysoko 107-88 pojedynek z Shanxi Zhongyu.Ich rywale zespół Tianjin to zdecydowanie słabsza drużyna która teraz zajmuje dalekie 19 miejsce w tabeli.

  100
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Korea Południowa, KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Anyang KGC - Mobis Pheobus
Typ: Anyang poniżej 78.5 pkt. włącznie z dogrywką
Kurs: 1.58
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dziś daleka wycieczka do Azji. W ramach rozgrywek tamtejszej najwyższej klasy koszykarskiej zmierzą się ze sobą trzeci w tabeli Anyang z siódmym Mobisem. Jest to bardzo specyficzna liga, gdzie trudno wytypować wygraną, bo mecze często bywają wyrównane, a zwycięstwa underdogów są na porządku dziennym. Osobiście nigdy nie gram na wygraną jednej z drużyn, bo szanse na trafienie wynoszą zazwyczaj 50%, a to w bukmacherce nie przejdzie. Po raz kolejny czepiam się więc ilości punktów. Tym razem jednak nie będzie to ogólna liczba, a suma oczek gospodarzy, bo oglądałem ich 2-3 mecze w tym sezonie i biorąc pod uwagę dość mocnego dziś rywala mimo, iż tabela tego nie pokazuje myślę, że KGC będzie miało problem ze zbliżeniem się do osiemdziesiątki. O ile na papierku nie wygląda to najgorzej, bo gospodarze w tym sezonie rzucają średnio 77.88 pkt. na mecz, tak w rzeczywistość może okazać się zgubna. Goście mają jedną z najlepszych obron w lidze, tracą na wyjazdach średnio tylko 74.4 pkt i na szczelnej defensywie opierają swoją grę. Personalnie również według mojej opinii Pheobus przewyższa swojego rywala i kwestią czasu jest, kiedy obie ekipy zamienią się miejscami w tabeli. Patrząc na tabelę kursy mogą zaskakiwać, bo w końcu u siebie gra trzecia drużyna z siódmą, więc to jasne, że Anyang powinien być faworytem, to jest jednak Korea i tu naprawdę dzieją się cuda, choć nie aż takie jak w Filipinach. Moim zdaniem kursy wystawione idealnie, bo też skłaniam się ku gościom, jednak wyniku nie typuję. Widzę tu underowy pojedynek, a jak już ktoś by uparł się dla zabawy to polecałbym zakład, jaki oferuje forbet, że Mobis wygra, a w meczu będzie poniżej 153.5 pkt. po przyjemnym kursie 2.85. Podstawowe zdarzenie jednak prezentuję powyżej i jest to mój typ dnia.

  58
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna / 2. Hiszpania
Godzina: 12:00
Spotkanie: Albacete - Extremadura UD
Typ: Albacete i under 3.5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna

Spotkanie pomiędzy typowym średniakiem jeśli chodzi o rywalizację w La Liga 2, a zespołem, który w chwili obecnej plasuje się na przedostatnim, 21. miejscu, mając cztery punkty przewagi nad outsiderem La Coruną. W tym roku w Albacete obydwa zespoły rywalizowały już ze sobą, i jednobramkowe zwycięstwo odnieśli gospodarze. Mecz był dość wyrównany, nieobfitujący w dużo sytuacji bramkowych, a jedyny gol został zaliczony w 89. minucie. Warto dodać, że gospodarzom pomogła wówczas czerwona kartka gości, którą ujrzeli parę minut wcześniej.

Rok temu obydwaj dzisiejsi rywale grali ze sobą na boisku dzisiejszych gości. Górą było Albacete, wygrywając stosunkiem bramek 1:2. Wówczas Extremadura była w znacznie lepszej formie. Poprzedni sezon zakończyli na 13. miejscu, gromadząc 53 punkty w 42 meczach (co daje średnią 1,26 punktu na mecz). W obecnym sezonie po 18 spotkaniach zgromadzili 16 punktów (0,89 na mecz), z czego połowę na wyjeździe.

Gospodarze zaś u siebie mają zdobytych 10 punktów w 8 spotkaniach. Nie jest to dobra statystyka, tym bardziej, że strzelili 5 bramek, tracąc 9, tym samym będąc najbardziej underowym zespołem w lidze. I rzeczywiście - w sześciu na siedem ostatnich spotkań padało mniej niż 2,5 bramki. Nie spodziewam się jednak dzisiaj porażki z ich strony, ponieważ przed miesiącem wygrali ligowe spotkanie z liderem. Extremadura zaś przegrała ostatnio na wyjeździe 3:0 z Sananderem, który jest o oczko wyżej w tabeli od nich. W połowie listopada wygrali z ostatnią La Coruną, dzięki czemu są trochę mniej zagrożeni ostatnim miejscem.

Podsumowując, niewiele bramek w przypadku obu drużyn i typ raczej z naciskiem na gospodarzy, to typ który wydaje się mieć spore szanse powodzenia.

  100
 
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy 
Godzina 20:45
Spotkanie : Frankfurt - Hertha
Typ : Frankfurt
Kurs : 1.87
Bukmacher :Totalbet
 Analiza: Dzisiaj postanowiłem nie kombinować i zagrać na gospodarzy. W ramach 14. kolejki Bundesligi 10 w tabeli Frankfurt podejmuje Herthe, która po fatalnej serii 5 przegranych meczów z rzędu znajduje się w srefie spadkowej. Po derbach Berlina uszło z nich powietrze, ostatni mecz z BVB grali z przewagą 1 zawodnika drugą połowę i nie byli w stanie strzelić bramki, widać duży dołek zespołu, myślę, że nie czas jeszcze na przełamanie. Po drugiej stronie Frankfurt, który również w trzech ostatnich meczach ligii zanotował porażki, natomiast ten ostatni mecz z Mainz dobrze grali, ale czerwona kartka wszystko zepsuła i przegrali.
W między czasie grali z Arsenalem, gdzie zagrali super 2. połowę i wygrali, chociaż drużyne z Londynu teraz każdy leje :p

Patrząc na składy i oceniając realny potencjał drużyny kurs 1.87 jest do grania, Frankfurt musi zacząć punktować, żeby powtórzyć wynik sprzed roku.

​​​​​​​  100


 
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik


Dyscyplina: Snooker - UK Championship
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stephen Maguire - Matthew Stevens
Typ: Stephen Maguire (handicap -1.5 frame)
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Zaczynamy fazę ćwierćfinałową w UK Championship w dyscyplinie Snookera. Moja propozycja zakładu będzie dotyczyła spotkania Stephena Maguire z Matt'em Stevensem. Faworytem meczu według bukmacherów jest ten pierwszy i ja się z tym zgadzam, a nawet uważam, że wygra różnicą kilku-frejmową, tak jak było to w przeszłości. Maguire wygrał wszystkie mecze bezpośrednie ze Stevensem (było ich 5). Szkot w tym turnieju musiał pokonać takich zawodników jak: Joe Castle (6:4), Brown'a (6:2), Dott'a (6:2) oraz po ciężkim boju z dobrze w tym turnieju dysponowanym Michaelem White (6:4). Matthew Stevens moim zdaniem miał jednak dużo lepszych przeciwników - szczególnie trzech ostatnich - Selby 6:5, Hamilton 6:2 oraz Ryan Day 6:5. Dwukrotnie udawało mu się wygrać decidera. Wbił dwie setki w turnieju, gdzie Maguire ma ich na koncie 4. O 20:00 spotkają się dwa różne style gry, jednak uważam, że Stephen jest w dużo lepszej dyspozycji i na takim etapie spotkania po prostu nie odpuści zawodnikowi z 43 miejsca rankingowego. Powodzenia! ;)

  88
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania
Godzina 21:00
Spotkanie : Villareal - Atl. Madryt
Typ : 1 połowa bądź mecz remis
Kurs : 1.63
Bukmacher : Fortuna

Dzisiaj w hiszpanii ciekawy mecz, gospodarze podejmuja klub z Madyrtu klub który gra srednio który nie za wiele strzela i czesto remisuj badz wygrywa w koncowce meczu 0:1 . Villareal obecnie na 13 pozycji czyli srodek tabeli a Atletico 6 miejsce popatrzyłem na tebale i miałem racje atletico na 15 meczy strzelilo jedynie 16 goli. Duzo bardziej bramkostrzeli sa pilkarze Villarealu maja az 28 choc nie wierze ze dzisiaj uda im sie strzelic chociaz 2 bramki z dobra obrona Madrytu bedzie im ciezko dlatego od razu tutaj widze remis. W swoich spotkaniach H2H bywały spotkania gdzie właśnie te ekipy remisowy spotkania 1:1. Dla odważnych mozna tutaj grać remis do przerwy. 

  63
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Hokej, Austria - EBEL 
Godzina: 18:30
Spotkanie:  Znojmo - Villach 
Typ: over 7,5
Kurs: 3,20
​Bukmacher: STS

Z uporem maniaka zostaje przy golach, przy wysokiej lini w hokeju, dwa razy próbowałem ta linie i dwa razy kończyło się na 7 trafieniach, myślę, że do 3x sztuka bo okazja znow wyborna. 
Od Znojmo i Villach tylko Innsbruck częściej pokrywal ta linie, zarówno Znojmo i Villach robili sześciokrotnie w tym sezonie. Obie ekipy zmierzyły się że sobą w zeszły piątek i 
​​​Znojmo wygrało w delegacji 5:3. W tym roku jeszcze raz padł bardzo wysoki wynik w starciu tych zespołów, w styczniu Znojmo wygrało 6:4 zaś pozostałe trzy spotkania kończyły się niższymi wynikami. 
Oba zespoły maja o co grać, jako sąsiedzi w tabeli walcz o TOP5 na koniec sezon a więc grę w rundzie zwycięzców. Póki co Znojmo na 7 a Villach na 6 pozycji. 
Myślę, że dzisiaj zobaczymy festiwal strzelecki z obu stron a wynik zakręcie się w granicy może nawet 10 golach. 

Tradycyjnie do ako proponuję over 5,5 @1,65 

  100
 
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka Polska PLKGodzina: 20:15Spotkanie: Ostrów Wlkp - Śląsk Wrocław Typ: Śląsk Wrocław w meczu Kurs: 3.56Bukmacher: stsAnaliza: Dziś badzro szybko bo kursy lecą na to spotkanie. Śląsk jest po 4 ligowych porażkach z rzędu bardzo rozdrażniony i zmotywowany na zwyciestwo. Ostrów gra u siebie bardzo w kratkę i stosunkowo często zdarzają się im bardzo słabe mecze. H2h na korzyść Śląska ale nie jest on najnowszy więc nie ma się nim co sugerować. Goście swoje ostanie mecze rozgrywali z czołówką ligi a mimo to wyglądali całkiem dobrze. Uwazam że kurs jest zdecydowanie za wysoki i jestem pewny że jesczcze spadnie, rano wynosił około 3.80. Dla grających trochę mniej ryzykowanie polecam jakieś delikatne handi po przyjemnym kursie. 
  256
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom