>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W bramce Vegas jednak Subban natomiast między słupkami Isles już dawno potwierdzony Greiss. Ciekawe info sprzed kilku chwil. NJ Devils zwolnili trenera. Podobno dzisiaj ma jeszcze poprowadzić zespół, ale nie wydaje mi się żeby do tego doszło. Byłoby to co najmniej dziwne. Ciekawi mnie wynik tego meczu.
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Do tej pory dwóch trenerów jak poleciało, to obydwa zespoły wygrały kolejne mecze. Ale chyba nie było to tak "nagle" przed samym spotkaniem jak dzisiaj..
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Ostatnio chyba zbyt dużo gram, ale skoro w KHL dzisiaj poszło dobrze, więc spróbuję czegoś z nocki. Może to początek kolejnej dobrej passy? Dzisiaj jak to często bywa wybrałem spotkania w których pogram przeciwko ekipom grającym back to back. Chodzi oczywiście o Leafs i Senators, bo przeciwko Caps nie zagram na pewno po tym co dzisiaj widziałem w ich wykonaniu. Ekipa z Toronto wczoraj zaliczyła sromotną porażkę w Filadelfii. Dzisiaj z pewnością wyjadą zmotywowani do walki, ale w bramce zamiast Andersona wystąpi Hutchinson, a do składu Avs wrócili Rantanen i Grubauer. Colorado w ostatnich spotkaniach pokazuje niesamowitą moc w ofensywie. Leafs również powinni coś ustrzelić. Poza tym w meczach między tymi ekipami rzadko pada mniej niż pięć bramek. Podsumowując celuję w zwycięstwo Avs i niewielki over bramkowy. Kurs wygląda nieźle i warto spróbować. Jesli chodzi o spotkanie w Edmonton to nie daję większych szans przyjezdnym z Ottawy. Wczoraj polegli w Vancouver. Ciężko będzie dzisiaj ograć wypoczętych Oilers.

.
.

  Colorado Avalanche ML i powyżej 6.0 bramek @3,40 Unibet  
.
.
  Edmonton Oilers -2.0 @2,65 Unibet  
.
.
Definitywny koniec z overami. Dobrze, że ratowałem się ostatnim spotkaniem.
.

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Kolega wyżej trochę mnie ubiegł, ale i tak wrzucam analizę którą pisałem do typów dnia. W pełni zgadzam się z zagraniem na Colorado i na over 6, co do Edmonton.. mam mieszane uczucia, jeszcze nie wiem co bym tu wybrał.

Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche

Powtórka z wczoraj - tak jak kurs na Flyers w meczu z Toronto był za wysoki, tak uważam, że dzisiaj kurs na Colorado jest bardzo korzystny i warto spróbować.

Co napisałem wczoraj o Toronto:
Po przeciwnej stronie Toronto - po zmianie trenera zagrali kilka fajnych meczów, udało im się wygrać wyjazdy do Arizony i Colorado, oraz w Detroit 6:0, ale z Detroit wygrywa każdy i o niczym to nie świadczy. Ale właśnie - moim zdaniem jednak nadal powinniśmy pisać, że się "udało", bo porażka 4:6 w Buffalo, a potem wygrana w rewanżu u siebie 2:1 po dogrywce wrażenia nie robią. Dla takiej drużyny jak Toronto takie ekipy jak Sabres powinny być łatwym celem i pewnymi punktami, a nie ledwo wywalczonymi dwoma w 2 meczach. Toronto w listopadzie zaliczyło bilans 6-6-1, w tym serię 6 kolejnych przegranych - w tym z Flyers 2:3 po karnych.

Tak więc do powyższego dodajmy, że przegrali dziś w nocy z Flyers 1:6. To był wyjazd, dodajmy więc bilans Toronto u siebie: 7-3-4,  statystyk ostatnich meczów u siebie nie ma sensu podawać, bo grali mecz z Sabres 1 grudnia (2:1 po dogrywce) a poprzedni 16 listopada, więc nie ma to żadnego znaczenia.

Goście? Po doskonałym początku sezonu (7 wygranych w 8 meczach), potem dopadł ich kryzys, wywołany poniekąd przez kontuzje kluczowych zawodników. Mniej więcej od połowy listopada wracają na właściwe tory, od 8 listopada wygrali 8 z 11 spotkań. Co ciekawe, jedna z tych 3 porażek to wtopa z Toronto u siebie 3:5 24 listopada - to był właśnie jeden z tych meczów po zwolnieniu trenera w Toronto, gdzie drużyna Leafs odzyskała na chwilę oddech.

Od meczu tych drużyn Colorado zagrało 3 razy i 3 razy efektownie wygrało. 4:1 u siebie z Oilers, 5:2 w Chicago i potem u siebie 7:3 też z Chicago. Czyli ostatnie 3 mecze to 16 strzelonych goli i 6 straconych. Stawiając to obok ilości bramek traconych przez Toronto (13 w 3 ostatnich meczach) to uważam, że wysoki kurs na gości w dzisiejszym spotkaniu to okazja. Colorado na wyjazdach prezentuje się poprawnie, bilans 8-5-1, ostatnie 4 wyjazdy to 3 wygrane.

Dodajmy chęć rewanżu za porażkę u siebie, fakt, że Toronto grają mecze dzień po dniu i to po porażce 1:6, zagra u gospodarzy drugi bramkarz, a obydwa zespoły rzadko grają na remis - Colorado tylko 5 remisów w 26 meczach, Toronto 8 w 29, więc typ na wygraną gości w 3 tercjach wydaje się być dobrze uzasadniony.

Colorado reg. time (60 min.) 2.80  
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja na dziś spróbuję pograć w kierunku dwóch dogów jak ich sytuują dziś bukmacherzy.

Ponownie zaufam NYR choć już parę razy się na nich przejechałem, ale jeśli chcą myśleć o PO to nie ma opcji, trzeba zbierać punkty z takimi ekipami jak Kurtki. Niestety goście z Nowego Jorku bardzo niestabilni w swojej grze, potrafią zagrać dobre spotkanie, by kolejne nawet ze słabą ekipą całkowicie zawalić. Jednak w mojej ocenie niedoceniani przez bukmacherów, wiadomo że Kurtki w tym sezonie są osłabione i raczej wszyscy spodziewają się ich poza 8. NYR mają potencjał by o to PO z WC powalczyć więc mam nadzieje, że ogarną się ze swoją grą. Dziś ten kurs zawyżony, dla mnie powinni to wziąć więc przy takim ustawieniu buków próbuję pograć. W bramce Georgiev więc powinno być lepiej niż z Henrikiem.

NYR RT @2,83  
NYR -1,5 @3.95  
NYR ML @2,12  
NYR/+4,5 @3,5  

Do tego spotkanie Canes z Rekinami. Po raz kolejny uważam, że gospodarze są przeceniani przez buków i na pewno nie są takimi faworytami jak wskazują na to kursy. Rekiny na pewno nie są tam, gdzie by oczekiwali, problem w bramce jest cały czas widoczny, dziś teoretycznie drugi Goalie a więc Dell, ale tam większej różnicy to nie robi bo po prostu brakuje im klasowego gracza na tej pozycji i na pewno muszą tutaj szukać wzmocnienia (swoją drogą może jakiś zaciąg z KHL uda im się zorganizować). Z drugiej strony mają moc w ofensywie i jeśli dobrze gra się ułoży to potrafią to pokazać i nadrobić słabszą grę w defensywie, gdzie natomiast mają też graczy z ostatnim podaniem. Dziś przeciwko Canes w trakcie pierwszego meczu w ramach wschodniego tripu. Myślę, że są w stanie sprawdzić gospodarzom sporo problemów, puszczanie Canes poniżej 2 w RT to śmieszna propozycja, więc próbuję grać w kierunku Rekinów.

SJS RT @3,25  
SJS ML @2,37  
SJS -1,5 @4,6  
SJS/+5,5 @5  

Poza tym tak na sucho myślę, że spokojnie gospodarze z handi w Bostonie @2   i Tampie @2,19  , kolejna ekipa z NY przeciwko Subbanowi za @2,36  . Debiut w bramce Habs więc ofensywa Avs powinna zrobić z tego użytek i ogarnąć spotkanie w RT   trochę postrzelać po wczorajszym underze, ale jednak B2B po ciężkim meczu więc ja to odpuszczę.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli chodzi o Bolts to chyba nie grałbym ich po takim kursie, a nawet delikatnie próbowałbym Minnesotę, bo ostatnio radzą sobie nadzwyczaj dobrze. Moja forma ostatnio nie zachwyca, więc nie polecam i sam też nie gram, ale tak na sucho: Minnesota ML @2,88   
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja delikatnie sobie zagrałem dublem te dwa handi. Bolts muszą się trochę ogarnąć i zaczac punktować. Dla mnie zawodzi w tym sezonie Andrei, liczyłem na więcej z jego strony. A Wild trochę lepsze wyniki niż gra ostatnio choć faktycznie w stosunku do początku to się ogarnęli. Ja dziś najbardziej liczę na NYR to pograłem mocniej, SJS trochę delikatniej a te inne to już tylko dodatkowo. 

Widze że Dell już zaczął... Kiedy oni sięgną po jakiegoś bramkarza... 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
ZWROT Chicago Blackhawks DNB @2,28 Unibet ZWROT
Mimo, że Hawks zagrają dzisiaj back to back to spróbuję zagrać w ich kierunku. W sumie można to też nazwać zakładem przeciwko Devils, ale ekipa z Chicago może wyjechać na lód mocno zmotywowana wczorajszą wygraną na bardzo ciężkim terenie w Bostonie. Oba zespoły nie mogą się pochwalić najlepszym bilansem w ostatnich pięciu spotkaniach. Trzeba tylko zaznaczyć, że Devils mają problem ze strzelaniem bramek. W ostatnim spotkaniu z Vegas udało im się zdobyć aż trzy, ale miedzy słupkami VGK walczył Subban, więc można to częściowo zrzucić na niego. Blackhawks wyglądają nieco lepiej biorąc pod uwagę zdobywanie bramek. Warto dodać, że Hawks radzą sobie ostatnio dużo lepiej na wyjeździe niż u siebie natomiast jeśli chodzi o mecze domowe to gorzej od Devils wypadają tylko Red Wings. Ciekawi mnie rzekomy kwas w szeregach NJD i jeśli faktycznie coś jest na rzeczy to nowy trener tak szybko tego nie poukłada.

 

  NY Rangers DNB @1,94 Unibet  

Kolejny interesujący mnie mecz to starcie Rangersów z Habs. Obie ekipy b2b. W bramce Rangersów potwierdzony Georgiev. Gdyby bronił Lundqvist nie wiem czy grałbym ten zakład. Poza tym NYR radzi sobie lepiej niż przyjezdni, którzy ostatnio z całkiem poważnymi problemami. W ostatnich dziesięciu spotkaniach odnieśli tylko jedno zwycięstwo z wracającymi z delegacji Wyspiarzami. W Montrealu chodzą słuchy o zmianie trenera i sytuacja w klubie na pewno nie jest zbyt ciekawa. Nie sądzę, żeby polepszyli swój bilans akurat dzisiaj z zespołem, który wydaje się grać co raz bardziej stabilnie.

 

Ponownie Capitals ratują mi skórę nad ranem.

 

 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Dzisiaj typ na mecz o 19, ponownie zagram na Flyers.

Philadelphia Flyers - Ottawa Senators

Pisałem przy okazji meczu Flyers - Toronto, wygranego przez gospodarzy 6:1, że Flyers to najlepiej punktująca w listopadzie drużyna wschodniej konferencji. Mecz z Toronto to była ostatnia wygrana z rzędu Flyers, seria wyniosła 5 spotkań, bo wczoraj Flyers przegrali u siebie 1:3 z Coyotes. Nie spodziewam się jednak aby miało to zwiastować zniżkę formy gospodarzy, zwłaszcza, że dzisiaj przeciwnik nie należy do najmocniejszych.

Statystycznie Flyers u siebie wypadają okazale, wygrali 9 z 15 spotkań na własnym lodzie, a dodatkowo 4 porażki z 6 to dopiero po dogrywce/karnych. Jednym słowem Flyers punktowali w 13 z 15 spotkań u siebie, co jest bardzo dobrym wynikiem. W tych 15 meczach strzelili 53 gole, tracąc tylko 35. Ciekawa statystyka to też ta, że z 4 granych do tej pory meczów popołudniowych w tym sezonie, Flyers wygrali 3.

Dzisiaj rywalem jest Ottawa Senators, czyli ekipa z dolnych rejonów tabeli, raczej bez szans na wejście do playoff. Typowy sezon na przeczekanie w ich przypadku, co znajduje potwierdzenie chociażby w formie wyjazdowej, gdzie wygrali tylko 5 z 16 meczów, a w bramkach 41 - 62. Wynik bardzo słaby.

Ten mecz to dla Ottawy ostatni z serii 5 wyjazdów, w której dotychczas wygrali tylko raz, w czwartek w Edmonton 5:2. Wcześniej 2:7 z Wild, 1:3 z Calgary i 2:5 z Canucks. Czyli w ostatnich 4 wyjazdach stracili 17 goli. Konkretna średnia, a jak dodamy do tego, że przed nią Ottawa też przegrała, to wiemy, że wygrali tylko 1 z ostatnich 6 spotkań.

Nie spodziewam się wielu bramek w tym meczu, jak to zwykle bywa w meczach popołudniowych w USA, ale stawiam na Flyers w regulaminowym czasie z dwóch powodów : kurs na ML jest zbyt niski, a Ottawa jest drużyną bezkompromisową, w ich 29 meczach tylko 3 razy padł wynik remisowy.

Typ: Flyers reg. time (60 min.) 1.74  
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mi dzisiaj chodzi po głowie zwycięstwo St. Blues nad Toronto. Nutki solidnie wyglądają u siebie, gdzie potrafią pokonać takie zespoły jak Pingwiny czy Bolts. Maple Leafs natomiast w ostatnich spotkaniach w ogóle sobie nie radzą, a w dwóch poprzednich meczach mieli spory problem ze strzeleniem więcej niż jednej bramki. Między słupkami w bramce Nutek Binnington, który w przeciwieństwie do Allena prezentuje dobrą, równą formę. Myślę, że Leafs nie przełamią dzisiaj swojej złej passy, gdyż Blues w tym sezonie jest bardzo wymagającym rywalem.

 

  St. Louis Blues ML i poniżej 6,5 bramki @3,10  

Kolejny zakład już bez szczególnego opisu. Minnesota idzie ostatnio jak burza i mam nadzieję, że dzisiaj pójdą za ciosem w spotkaniu z Hurricanes. Kurs na gości z pewnością nieco przesadzony, więc próbuję.


  Minnesota Wild ML @2,38 Unibet  
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
To ja znowu napiszę jak kilka dni temu po rasijskij  o tym samym meczu, znowu jest to mecz Toronto i znowu widzimy ten mecz tak samo.

Pisałem przy okazji meczu Flyers - Toronto i Toronto - Colorado jak wygląda sytuacja Leafs. Zwolnili trenera, drużyna odetchnęła, wygrała kilka spotkań.. po czym wróciła do bardzo słabej dyspozycji. Entuzjazm wywołany zmianami się wypalił, Toronto przegrało 4:6 z Sabres, potem u siebie wygrali 2:1 po dogrywce, po czym 1:6 z Flyers i 1:3 z Colorado.

Teraz jadą do mistrzów NHL, którzy u siebie wygrali 8 z 14 spotkań, są liderem konferencji zachodniej, może grają w kratkę, ale jednak są na pierwszym miejscu. A kursy na nich są z kosmosu. 1.86 na ML w takim układzie? Gdzie grają u siebie z grającym fatalnie Toronto? Nie wiem co stoi za takim ustawieniem kursu.. Toronto na wyjazdach ma bilans 6 wygranych w 15 meczach.

Blues? jak napisałem, lider konferencji zachodniej, u siebie 8-3-3, po serii 4 wygranych z rzędu: z Tampą 4:3, Dallas 3:1, Penguins 5:2 i Chicago 4:0 przyszła porażka na wyjeździe 0:3 z Penguins. To dopiero drugi mecz w sezonie kiedy Blues nic nie strzelili, po poprzednim takim trafili 5 bramek przeciwko Detroit i wygrali kolejne 7 spotkań.

Nic nie wskazuje tutaj na gości, może oprócz jakiś dywagacji typu przełamania złej passy. Ale 2-9 w golach w 2 ostatnich meczach nie daje wielkiej nadziei, trzeba korzystać z kursu. Do tego Toronto ostatnio rzadko remisuje, w ostatnich 12 spotkaniach tylko 1 remis, poza tym na obcych lodowiskach zdarzyło im się to tylko 1 raz na 15 meczów tego sezonu. Stąd typ na czas regulaminowy.

St. Louis Blues reg. time 60 min, 2.33  
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers

Ciekawe spotkanie drużyn z czołówki obydwu konferencji. Colorado zdecydowanie odzyskało wigor z początku sezonu, ostatnio grają bardzo dobrze, wrócili kontuzjowani zawodnicy, ostatnie 10 spotkań to aż 7 wygranych, seria 5 z rzędu została przerwana porażką u siebie z Calgary w ostatnim spotkaniu, po kilku efektownych wyjazdach : 3:1 z Toronto, 3:2 z Montrealem, 4:1 z Bruins. Przegrali z Flames 4:5, po wyrównanym meczu, ale Flames chyba powoli wracają do wartych uwagi ekip, zwolnili trenera po bardzo słabym początku - a to jednak nadal jest drużyna, która w tamtym sezonie grała bardzo dobrze w ofensywie, więc porażka z nimi w takiej formie w jakiej są teraz ujmy nie przynosi (Flames takze 7 wygranych na 10 ostatnich spotkań).

Dodajmy, że Avalanche u siebie wygrali 8 z 13 spotkań, strzelili 53 gole tracąc 40.

Flyers są po 4 dniach przerwy i akurat oglądałem ich ostatni mecz z Ottawą u siebie, który zresztą stawiałem na nich .. i udało mi się wtedy wygrać, bo wygrali 4:3 po 3 tercjach, ale było w tym meczu dużo więcej szczęścia niż faktycznej zasługi Flyers. Ottawa wyrównała 5 minut przed końcem, ale Flyers troche przypadkową akcją szybko znowu wyszli na prowadzenie i już go nie oddali do końca meczu. Ottawa zdominowała ich fizycznie, nikt nie podjął walki i widać było, że drużynie nie idzie.

Wyjazdy to bilans 7 wygranych w 7 meczach, bilans 38 - 45, Flyers także w ostatnich 10 meczach 7 wygranych. Dodajmy istotny brak w kadrze, kontuzjowany jest Konecny, zszedł w meczu z Ottawą, dotychczas ma 28 punktów, 11 goli i 17 asyst, i naprawde był istotnym elementem ofensywy Flyers.

Stawiam na Colorado w 3 tercjach.

Colorado reg. time, 1.98  
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Zrobiłem podsumowanie moich typów tylko z tego tematu, czyli typy z analizą, przy równej stawce 100 na każdy typ bilans wychodzi następujący:

23-16 (59%)
+966
yield 24,76%

Ciekawy wynik.. a u siebie w temacie ze statystykami wygląda to jednak gorzej. Trudno.

Na dzisiaj proponuję tak:

San Jose Sharks - New York Rangers

Gospodarze w fatalnej dyspozycji w ostatnim czasie. 5 kolejnych przegranych, strzelone tylko 7 bramek przy 23 straconych to dramatyczny wynik, zwłaszcza po zestawieniu tego z ich grą w listopadzie, kiedy to wygrali 10 z 14 spotkań. Zwykle przychodzi jakieś zmęczenie materiału i gorszy okres, ale przegrać tyle spotkań z rzędu, do tego trzy ostatnie z nich wynikami 1:7, 1:5 i 1:3 to już przesada. Nie ukrywam, że to jest dla mnie główny argument przemawiający za wygraną gości.

Rangers mieli w tym sezonie pokazać, że drużyna wraca na wyższy poziom po dwóch bardzo złych latach (77 i 78 punktów w poprzednich latach).. no ale coś jednak tego nie pokazują. Na tę chwilę jak awansują do playoff to będzie duża niespodzianka. Potrzebują ustabilizowania formy, bo najdłuższa seria wygranych to tylko 3 mecze z rzędu, a w ogóle rzadko udaje im się wygrywać choć 2. W tym momencie np. od 8 spotkań na zmianę przegrywają i wygrywają, tym razem wychodzi, że powinni wygrać. I nie ma tu żadnej reguły ani sensu szczerze mówiąc. Za przykład niech posłuży mecz z 3 grudnia z Vegas u siebie przegrany 1:4, aby pojechać na rewanż i 9 grudnia wygrać 5:0. 

Uważam przy tym, że Rangers dają w tym meczu dużo większą gwarancję stabilności i można wiedzieć czego się po nich spodziewać. Sharks są wyraźnie w dołku i mając w perspektywie 7 kolejnych meczów u siebie na pewno wkrótce z niego wyjdą - ale czy już dzisiaj? wątpie.

Rangers ML 2.35  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zgadzam się, że Rangersi to ciekawa opcja na dzisiejszą noc. Chyba najciekawsza biorąc pod uwagę wysokość kursu i sam zastanawiam się, czy tego nie zagrać. Wspomnę tylko, że trener Sharks Peter DeBoer został dzisiaj zwolniony, więc ciężko powiedzieć jak zagrają Rekiny. Ja idę dzisiaj w kierunku faworytów i spróbuję odważnie. Nie zamierzam szukać żadnych niespodzianek i celuję z zwycięstwo Pingwinów i Odrzutowców. Wydaje mi się, że Jackets udało się ograć pewnie Stołecznych tylko dlatego, że Ci wrócili z kalifornijskiego roadtripu i po prostu byli nieco rozbici co skrzętnie wykorzystali przeciwnicy. Poza tym Pens nie pozwolili się pokonać Kurtkom u siebie od bodajże dwunastu spotkań. Jeśli chodzi o Jets to nie ma potrzeby wspominać nic o ich grze oprócz tego, że radzą sobie całkiem nieźle, a wystarczy zerknąć na ostatnie wyniki ekipy z Detroit. Nie daję gospodarzom zbyt dużych szans. Kurs na Jets jest niski i rzadko gram takie, ale w połączeniu z handi i underem daje niezły wynik. 

 

  Pittsburgh Penguins -1,5 i poniżej 7,5 bramki @3,25 Unibet  

  Winnipeg Jets -1,5 i poniżej 7,5 bramki @2,88 Unibet  

 

 
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Kolejny typ na dzisiaj:

Detroit Red Wings - Winnipeg Jets

o fatalnej dyspozycji gospodarzy już pisałem kilka razy w ostatnim czasie i trzeba iść razem z serią, bo naprawdę na horyzoncie nie widać poprawy ich gry. Oczywiście, przełamanie kiedyś przyjdzie i kurs na to przełamanie będzie kosmiczny, ale nie wiem dlaczego miałoby to nastąpić akurat dzisiaj.

Detroit celuje w zaliczenie najsłabszego sezonu w najnowszej historii NHL, dotychczas wygrali 7 z 32 spotkań, a zdobyli jakiekolwiek punkty tylko w 10 meczach.

Mają 12 porażek z rzędu, dwie pierwsze z serii to po dogrywkach/karnych, ale kolejne 10 to porażki w 3 tercjach. Strzelili w 12 spotkaniach 21 goli, stracili 54. Wynik niewiarygodny. W całym sezonie bilans bramek to -62. Kolejna drużyna z najgorszym bilansem to Devils, ale oni mają "tylko" -37. 6 ostatnich spotkań to utrata kolejno 6,6,5,4,5,5 bramek.

Po drugiej stronie Jets którzy jak na razie prezentuja sie bardzo dobrze, 3 pozycja na zachodzie nie jest przypadkiem. Ostatnie 10 meczów to 7 wygranych, do tego Jets fajnie grają w defensywie mimo sporych ubytków w tej formacji przed sezonem. W ostatnich 7 spotkaniach stracili tylko 10 goli. Do tego grają świetnie na wyjazdach, gdzie wygrali 10 z 16 spotkań.

Dodajmy do tego fakt, że obie drużyny dopiero co grały ze sobą w środę i Jets wygrali u siebie 5:1. Bilans Detroit u siebie to 12 porażek w 16 spotkaniach.

Gospodarze zaliczyli tylko 4 remisy w 32 meczach tego sezonu, tutaj typ na czas regulaminowy i tak jest dość ostrożny, bo -1,5 na Jets wydaje się pewne. Ale czasami trzeba zagrać ostrożniej.

Jets w 60 minut, 1.74.  
 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
Typ: remis
Kurs: 4,20
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jest to najciekawsze spotkanie tej nocy, przynajmniej dla mnie. Spotkają się ze sobą dwie drużyny, które są jednymi z głównych faworytów do wygrania całych rozgrywek. Boston Bruins do niedawna byli liderem na wschodzie, jednak teraz są w jakimś dołku, gdyż przegrali cztery ostatnie mecze zdobywając w nich zaledwie jeden punkt. Z drugiej strony mamy Tampę, która mocno zawodzi w tym sezonie. Na chwilę obecną są dopiero na 11 miejscu. Ich dużym problemem jest nieregularność, gdyż potrafią rozegrać kapitalny mecz na poziomie na jakim grali w zeszłym sezonie, a potrafią zagrać fatalnie. Obie drużyny potrzebują tego zwycięstwa- Boston żeby przerwać serię porażek, a Tampa żeby wreszcie wygrać dwa mecze z rzędu. Do tego jest to prestiżowe spotkanie, więc będzie walka jak w playoffach, a co za tym idzie liczę na zacięty, wyrównany mecz. W tym sezonie drużyny te już grały ze sobą w Bostonie i wtedy w regulaminowym czasie gry był remis. W tym meczu również widzę dobre szanse na remis.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
New York Rangers ML @2,15 Unibet
  New York Rangers ML i poniżej 6,5 bramki @3,30 Unibet  ​
Mam na oku kilka spotkań, ale na początek spróbuję Rangersów. Myślę, że są w stanie wykorzystać gorszy okres Kaczek i zgarnąć dwa punkty w Anaheim. Nowojorczycy świetnie sobie radzą w tegorocznym wyjeździe do Kalifornii. Pewnie ograli VGK i SJS zaliczając w między czasie wpadkę w Los Angeles. Dobrze sobie poczynają w przewadze i ogólnie ich gra wygląda przyjemnie. Warto dodać, że ostatnie dziesięć spotkań między ekipą z Nowego Jorku, a Ducks zakończyło się zwycięstwem tych pierwszych w aż ośmiu przypadkach. Forma Kaczek nie zachwyca. Ostatnie dziesięć spotkań w ich wykonaniu to 3-7 na ich niekorzyść.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 14 grudnia 2019 16:58 przez krzysztoflosinCo tam jeszcze masz na myśli? Ja zagralem delikatną tasiemkę Rangers,Preds,Calgary,Penguins,Coyotes,Toronto i Montreal
Dopisze później jak będę miał więcej czasu na zastanowienie się. Uważał bym z Penguins. Ja ostatnio się przejechałem. Pittsburgh bez podstawowych centrów. Nie wiem jeszcze czy Malkin dzisiaj wystąpi. Kings ostatnio bardzo solidnie, więc tutaj może być niespodzianka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom