>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik


Pittsburgh Penguins - Calgary Flames, under 5,5

Pens mają 12 underów na 23 spotkania, u siebie 8 w 13 spotkaniach. Co ważne, w ostatnich 11 meczach u siebie, tylko dwa razy pozwolili przeciwnikowi strzelić więcej niż 2 gole. 

Calgary under w 16 na 26 spotkań , wyjazdy 10 na 15 spotkań. Ostatnio Calgary ma spore problemy ze strzelaniem goli. Strzelil 6 goli w ostatnich 6 meczach, w tym aż 3 razy nie strzelili żadnej bramki.

Patrząc na statystyki ostatnich meczów Pens u siebie, i ostatnich meczów Calgary w ogóle, typ na under 2,5 Calgary wydaje się świetny.

Tyle, że ostatnio jednak po dogrywce udało im się trafić 3 gole z Flyers, niedawno też odbyło się spotkanie zawodników (bez udziału trenera) gdzie mieli wyjaśnić sobie swoje niepowodzenia, menadżer drużyny zapewnił, że na razie nikogo zwalniać nie będzie, drużyna musi się ogarnąć i zacząć grac na poziomie - a ten poziom w zeszłym sezonie był taki, że Flames byli drugą drużyną pod względem strzelonych goli.

Penguins tez ostatnio nie przekonują, wygrali co prawda z Devils i Toronto wysoko, tracąc w obu meczach po jednym golu, ale jednak dwie porażki w dwóch meczach z Islanders (co prawda - po dogrywkach) pokazują, że na lepsze drużyny to może być za mało.

Stawiam tutaj under, bo jest fajny kurs, można też delikatnie zagrać na under 2,5 Calgary.
 

Under 5,5 : 2.02  

Under 2,5 (z dogrywką) Calgary: 1.90  
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja również jak kolega wyżej biore Dallas ale w bezpieczniejszej wersji  RT @2.16  . 
Drugie spotkanie to Pittsburgh z Calgary. Calgary w kryzysie, mało strzelają, wyjazdy im nie leżą w tym sezonie, osatnio wygrana z tez w słabej formie Ulotkami. Pens jak narazie brak stabilności, u siebie nie wygląda to źle. Dzisiaj w bramce drugi goali Tristan Jarry patrzac na statystyki to rewelacja 1.80 bramki i 0.945 obron ale chlopak gra mało bo tylko 6 spotkań. Jeżeli uda mu sie utrzymać dotychczasowy poziom to przy niemocy strzeleckiej w Calgary widze tutaj pewna wygrana Pingwinów @2.02 .

i dubelek zabójca ????
Tampa  +Islanders ML   ako 2.96
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: New York Rangers - Minnesota Wild
Typ: Brendan Lemieux strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 5,00   
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Analiza będzie dość krótka, bo kieruję się ostatnim meczem tego zawodnika. Brendan Lemieux rozegrał mecz życia w swoim ostatnim występie przeciwko Montrealowi. Był to mecz wyjazdowy i udało mu się strzelić dwie bramki. Na te dwie strzelone bramki jak najbardziej zasłużył, bo w tamtym spotkaniu był bardzo aktywny, oddał wiele strzałów na bramkę. Brendan Lemieux to jest dość młody zawodnik, jest z rocznika 96. Młodzi gracze lubią pójść za ciosem i po bardzo dobrym występie zaliczyć kolejny udany występ. Jak dotychczas w tym sezonie jeszcze nie udało mu się zdobyć bramki u siebie. Po tak dobrym ostatnim meczu na wyjeździe uważam, że solidnie powalczy o tego pierwszego gola w domowym spotkaniu, a że Minnesota w defensywie najlepsza nie jest, to może się uda.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj wyjątkowo zagram sobie AKO przeciwko dwóm ekipom, które grały wczoraj back to back. Chodzi oczywiście o Stars i Wild. Dallas nie dość, że wczoraj grało u siebie z VGK to w ciągu doby musieli przebyć dystans do Chicago, odpocząć i przygotować się do mecz, a w dodatku w bramce zamiast Bishopa wystąpi Khudobin. Myślę, że to dobra okazja dla Hawks na przełamanie serii trzech porażek. Jeśli chodzi o drugi mecz to Minnesota praktycznie bez podróżowania, ale między słupkami zobaczymy debiutanta. W bramce wystąpi fiński golkiper Kahkonen. Co prawda w bramce Diabłów będzie bronił Domingue, który grał do tej pory jeden mecz, ale poradził sobie wtedy wyśmienicie. Stawiam na kolejne zwycięstwo Devils.
.
  Chicago Blackhawks ML + New Jersey Devils ML @3,34 Unibet  
.
  New Jersey Devils -1,5 (handicap) i Minnesota poniżej 2,5 bramki @3,45 Unibet  ​
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dla mnie bet numer jeden na dzisiaj to spotkanie w Little Caesars Arena gdzie do Detroit zawitają dzisiaj goście z Toronto. Jak gra Red Wings wszyscy wiemy - słabo, dzisiaj dodatkowo są osłabieni brakiem najlepszego strzelca A. Manthy co jest poważnym problemem i cała gra praktycznie spadnie na barki Anthanousiu, Bertuzziego i Larkina wystawionych w jednej linii w dzisiejszym spotkaniu. Pozostali zawodnicy grać w hokeja potrafią ale ich gra i statystyki wypadają blado na tle w/w może poza Fabrimm i Hronkiem. W bramce wystawiony jest J.Bernier GAA 3.30/Sv. 0.890 z drugiej strony mamy F. Anderson GAA 2.68/Sv. 0.916 który ostatnio stał się pierwszym bramkarzem. Gra Toronto po zmianie trenera zaczęła wyglądać lepiej i wygrali dwa spotkania z Coyotami i Colorado czyli lepszymi drużynami niż gospodarze. U Liści odpowiedzialność za grę rozkłada się na większość drużyny i obrońców którzy potrafią zagrać ostatnie podanie. Kadrowo bez zmian, brak nowych info o kontuzjach.
Ja dzisiaj nie widzę żadnych argumentów aby Skrzydła mogły jakoś zagrozić gościom i uważam że przedłużą swoją serię porażek o kolejny mecz i gram Toronto handicap -1 @2,14  0:6 bez niespodzianki
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
NHL 01:00
NY Rangers vs Carolina Hurricane
T. Teravainen over 2.5 strzału 
@2.00
    
Tutaj nie ma się co rozpisywać tylko czysta statystyka, Teravainen jest 2 osobą, która najczęściej próbuję oddać strzał (132razy), dodatkowo ma 69 celnych a na 12ostatnich spotkań pokrył tę linie aż 11 razy więc myślę że po takim kursie trzeba śmiało brać.



NHL 01:00
Buffalo Sabres vs Calgary Flames
over 5.5 @1.95
    
over 6.5 @2.95    

Dzisiaj czeka nas dość ciekawy mecz (przynajmniej moim zdaniem) obie ekipy w "czerwonej formie" Szabelki na ostatnie 12 spotkań zaledwie 2 wygrane natomiast Calgary na 8 ostatnich spotkań tylko 1 zwycięstwo. Chcę tutaj zobaczyć dobre widowisko i wymianę ognia bo uważam że obie ekipy tutaj będą mocno walczyć aby wrócić na właściwe tory bo mają potencjał ale po ostatnich wynikach widać że coś jest nie tak.Calgary króluję, jeśli chodzi o łapanie kar są aktualnie na pierwszym miejscu gdzie na 27 meczów złapali ich aż 116 także jak każdy wie PP jest sporą szansą na bramkę a przy takiej formie obu drużyn nie ciężko o frustracje czy nerwy co zaowocuję kolejnymi 2min.

 

NHL 01:00
Ottawa Senators vs Boston Bruins
Ottawa 1 tercja DNB
@2.20 ZWROT


Już wczoraj wiedziałem że dziś ugryzę mecz Bruins fakt faktem wygrali 8:1 ale tak naprawdę ten kto oglądał wie jak to wyglądało. Montreal grał lepiej i to oni cały czas naciskali a Boston po prostu wykorzystał to co mógł a w szczególności GK Montrealu 
 w 2 minuty wpuścić 3 bramki to też trzeba umieć ^^ ale teraz tak na poważnie goście graja b2b gdzie jeszcze musieli się przemieścić 200km niby nic ale zawsze takie czynniki wpływają szczególnie jak tak mocno wygrali pewnie czują się pewnie, do tego dojdzie zmęczenie i początek meczu mogą przespać a Ottawa u siebie ostatnio coraz śmielej sobie pogrywa i to nie będzie takie łatwe spotkanie. 


 

NHL 04:30
LA Kings vs NY Islanders
over 5.5
@2.05
    
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Montreal Canadiens - NJ Devils
Canadiens -1.0 i poniżej 7,5 bramki @3,15 Unibet
Idę dzisiaj w stronę gospodarzy. Nie dość, że przegrali niedawno z Devils i powinni chcieć wziąć rewanż to na dokładkę dostali ostatnio niesamowity łomot od Bruins i dzisiaj z pewnością wyjadą na lód mocno zmotywowani. Biorąc pod uwagę formę Diabłów z ostatnich spotkań gram tak, bo nie spodziewam się wielu bramek z ich strony natomiast Montreal z pewnością kilka strzeli. Spróbował bym overu, ale wydaje mi się, że po porażce z Bruins Sens mogą nie pozwolić na zbyt wiele przyjezdnym i dobrze zagrają w obronie. Liczę na wynik w okolicach 4:1 lub 4:2
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik


Ostatnio mam mniej czasu i wybitnie mi nie idzie jak chodzi o typowanie (chociaż akurat w tym temacie podałem ostatnio trafione typy, mam na myśli głównie własny wątek..), więc tutaj podzielę się tylko ciekawymi statystykami:

Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers

W 8 ostatnich meczach granych B2B Flyers wygrali tylko raz. 7 porażek.
W 10 ostatnich meczach granych po 1 dniu odpoczynku, Montreal wygrał aż 7 razy.

W ostatnich 6 sytucjach jak Flyers grali 4 mecze w 6 dni, 4 mecz przegrywali aż 5 razy. Wygrali tylko raz.
W ostatnich 6 sytucjach jak Flyers grali 3 mecze w 4 dni, 3 mecz przegrywali aż 5 razy. Wygrali tylko raz.

W ostatnich 10 meczach granych w sobotę, Flyers przegrali aż 8 razy. Montreal w soboty ma bilans 8-3 w ostatnich 11 meczach.

Ostatnie 9 meczów tych drużyn w Montrealu to 7 wygranych gospodarzy. Flyers wygrali tylko 2..

Flyers grając jako nie-faworyt mają bilans 6-13 w ostatnich 19 meczach.

Montreal w ostatnich 7 sytuacjach, w których rywalem był przeciwnik z kilkoma wygranymi z rzędu, wygrał 6 razy.

Dodajmy do tego kilka innych statystyk:

Montreal przegrał 6 ostatnich spotkań. Dyspozycja bardzo zła, strzelili 16 goli, tracąc ..31
Montreal przegrał 5 ostatnich spotkań u siebie - wszystkie z nich to z tej serii powyżej.

Najwyższa pora zagrać porządny mecz, chociaż Flyers wygrali 3 spotkania z rzędu, tyle że mają prawo być zmęczeni. Zagrali we wtorek, czwartek i piątek wieczorem. Montreal grał w środę i piątek (ale o 1:30, więc o 20 godzin wcześniej niż Flyers w piątek)


Teraz trzeba sobie zadać pytanie - czy Flyers zagrają wbrew swoim słabym statystykom czy to Montreal przełamie wreszcie serię porażek.

i ja na to pytanie nie odpowiem, bo nie mam pojęcia. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Monahan (Calgary) over 0.5 punktu @1.60 2j  
Carlson (Washington) over 0.5 punktu @1.50 2j   
Barkov (Florida) over 0.5 punktu @1.50  
Barzal (Islanders) over 0.5 punktu @1.55 2j  
Point (Tampa) over 0.5 punktu @1.65  
Nylander (Toronto) over 0.5 punktu @1.55  
Guentzel (Pittsburgh) over 0.5 punktu @1.50  
Perron (St. Louis) over 0.5 punktu @1.70 2j  

Można kombinować z AKO, osobiście nie mam dziś do tego głowy

7/8 piękny poranek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes
Typ: remis
Kurs: 4,50
Bukmacher: STS
Analiza:

Ten sezon póki co nie jest udany dla Tampy. Spodziewałem się, że nie będą błyszczeć w regular season, ale aż tak słaba postawa tej drużyny jest dla mnie zaskoczeniem. Już się wydawało, że łapią wiatr w żagle, a dwa ostatnie mecze jednak przegrali. W swoim ostatnim występie Tampa była blisko pokonania Washington Capitals, bo prowadzili 3:1, jednak Capitals wyrównali i wygrali w dogrywce. Carolina Hurricanes ma niezły sezon. Ostatnie dwa spotkania przegrali, ale wcześniej prezentowali się dobrze. Obie drużyny w ostatnim czasie mało remisują, ale tu widzę szanse na dogrywkę. Obie drużyny po dwóch porażkach dadzą z siebie wszystko, żeby nie przegrać kolejnego spotkania, żadna z ekip nie odpuści, dlatego widzę tu zacięty mecz. Ostatnie spotkanie pomiędzy nimi zakończyło się remisem w regulaminowym czasie gry i szanse na remis widzę również w tym meczu.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Detroit Red Wings - Washington Capitals
Uważam że zwyciężca może być tylko jeden w tym spotkaniu i będzie nim Washington. Detroit nadal słabo i nie zapowiada się aby dzisiaj mieli się przełamać chociaż w bramce Caps ma wystąpić Ilja Samsonov. W ostatnich meczach trochę bramek przepuścił ale Skrzydła za wiele nie strzelają czym dają szanse na dobre statystyki bramkarzom rywali. Do bramki Detroit desygnowany jest J.Berner. Ovechkin jeżeli dzisiaj strzeli w PP ma szanse wskoczyć na 3 m. w historii wśród zawodników z największą liczbą strzelonych goli w przewagach. Typ na dzisiaj to Washington z handi -1 po kursie 2,12   w fortunie. Patrząć na spotkania h2h to widać że Caps przeważnie wygrywają ale często są to mecze na remis lub wygrane jedną bramką. Washington może nie jest w super formie w tej chwili ale sądzę że typ powinien wejść a i kurs uważam za warty gry.

Ovechkin bramka 2.00  

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Minnesota Wild - Dallas Stars
  Stars ML i poniżej 6 bramek @2,70 Unibet  
Radulov urządził na koniec mały sabotaż w dodatku nie strzelił decydującego karnego i lipa.Spróbuję delikatnie w kierunku Stars. Wczoraj całkiem nieźle poszło, ale zabrakło czasu na forum. Dzikusy poradzili sobie nieźle w dwóch ostatnich spotkaniach, ale przeciwnicy nie byli najwyższych lotów (Ottawa i Devils) natomiast Dallas dwa ostatnie spotkania przegrali. Myślę jednak, że dzisiaj się przełamią i zdołają ograć gospodarzy. Minnesota nie potrafi ostatnimi czasy grać z Gwiazdami dlatego m. in. liczę na zwycięstwo gości. Między słupkami Stalock i Bishop, więc bramek nie powinno paść wiele o ile bramkarze wykażą się dobrą formą. Do składu gości wrócił Hintz i już pokazuje się z dobrej strony. Poza tym więcej jakości widzę w składzie przyjezdnych i stawiam na ich zwycięstwo. Przepraszam za mało składny opis, ale dzisiaj ponownie jestem trochę zabiegany, jest późno, a mecz już niedługo.​
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Rzadko tutaj piszę o typach na faworytów, a już chyba nigdy nie pisałem o graniu na moją ulubioną ekipę - czyli Boston.

Dzisiaj dla odmiany, zagram na nich, bo wydaje mi się, że mają doskonałą okazję ponownie upokorzyć odwiecznych rywali w NHL - czyli Montreal.

O Montrealu pisałem wczoraj - dzisiaj to już seria 7 porażek. Strzelili 18 goli w 7 meczach, a stracili 34. Graja naprawdę fatalnie, wczoraj nie dali rady - co prawda po dogrywce - u siebie Flyers, którzy grali poprzedniego wieczora.

Gospodarze po świetnym październiku, w listopadzie złapali zadyszkę - przegrali 4 mecze z rzędu, w sumie mieli 5 porażek w 6 spotkaniach, ale już odbijają na odpowiednie tory - 6 kolejnych meczów wygrali, w tym pokonali właśnie Montreal - na wyjeździe - aż 8-1. Ogólnie w ostatnich 6 meczach Boston 26 goli strzelił a tylko 11 stracił. Dodajmy do tego świetny bilans własnego lodowiska - na 14 spotkań Bruins wygrali 10 razy, a 4 razy przegrywali po dogrywce/karnych - nie przegrali jeszcze ani razu w 3 tercjach w tym sezonie na własnym lodzie - świetny bilans. Montreal na wyjazdach wygrał 5 z 13 spotkań, z ostatnich 4 wyjazdów przywieźli tylko 1 zwycięstwo.

Wszystko przemawia za gospodarzami, ale wiadomo - to jest NHL. Jednak stawiam na swoją ekipę i zobaczymy co się będzie działo.

Boston -1,5 - Montreal, 2.28  
Boston reg. time, 1.80  

3:1   
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
W ogóle ostatnio brak czasu, żeby coś napisać, ale dziś krótko coś wrzucę od siebie. Pierwsze spotkanie w Nowym Jorku i gospodarze w charakterze doga, nie do końca rozumiem dlaczego. Cały czas mocno niedoceniani przez oddsmakerów, a tak naprawdę pokazują solidny hokej, do gry wrócił Mike i już punktuje, ostatnio ładnie postawili się Miśkom. Dziś przeciwko Vegas, którzy nie zachwycają, trochę odbili się tym meczem z Preds i bramką w ostatniej sekundzie i potem wygrana oraz kolejny wygrany mecz, ale dziś dalej w bramce Subban, NYR z dobrą grą w ostatnim czasie, po tym kursie na pewno warto próbować.

NYR RT @2,88  
NYR ML @2,12  
NYR/+4,5 @3,45  
NYR -1,5 @3,95  

Do tego za mniejszą stawkę próbuję zagrać Hawks, przyczyna taka jak zawsze w przypadku grania meczu Nutek w moim przypadku a więc Allen w bramce. Na pewno gospodarze ostatnio w cieniu, znów dołują, ale potrafili ograć Stars grających w B2B, myślę, że jak Allen doda "coś ekstra" to mogą sobie z obrońcami Pucharu poradzić. O ile pierwszy typ za NYR, ten bardziej przeciwko Allenowi więc nie zachęcam.

Hawks RT @2,85  
Hawks ML @2,11  
Hawks -1,5 @4  

I wyłącznie drobnymi DRW, tylko na przeczucie, jakoś tak mi sie wydaje, że dziś w końcu mogą złapać jakieś punkty, ale to bardziej dla zabawy. Oczywiście racjonalnych przesłanek ku tej ekipie obecnie brak

DRW RT @3,85  
DRW -1,5 @5,8  
 
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Zgadzam się z typami na Rangers, ale żeby się nie powtarzać, myślę też że będzie dużo bramek:

Rangers w 25 meczach mają 10 meczów powyżej 6,5 gola. U siebie 5 overów w 14 spotkaniach.

Vegas 13 overów 6,5 gola na 28 spotkań, wyjazdy to 5 z 13.

Obydwie drużyny strzelają sporo goli. goście w 15 meczach przekroczyli barierę 2,5 bramki, a gospodarze 16 razy.

W bramce Rangers dzisiaj wiekowy Lundqvist, który w tym sezonie traci średnio 3.16 (przy 91% skuteczności obron) bramek w meczu, u gości Subban, który również traci średnio ponad 3 gole - 3.09 (90% skuteczności).

Obie ekipy trafiły w tym sezonie już 83 gole, czyli Rangers średnio 3.32 na mecz, a Vegas 2.96.

Ale uwaga - i Rangers i Vegas w ostatnich 7 meczach tylko raz over 6,5.

Licze na niską formę bramkarzy, bo oboje na razie nie prezentują się zbyt dobrze.


Rangers - Vegas over 6,5 , 2.11  
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Dodam jeszcze jeden typ, krótko bo i o czym pisać.

Detroit - Islanders -1,5, 2.16  

Detroit ostatnio gra tak: 1:5, 0:2, 0:6, 1:6, 2:5

Detroit ma najgorszy bilans bramek w lidze : -53 gole. Dośc powiedziec, że 3 kolejne najgorsze ekipy pod tym względem mają W SUMIE podobny wynik na minus. Zdecydowanie najgorsza ekipa tej ligi. 7 meczów bez żadnego punktu, 7 meczów i 8 strzelonych goli.

Islanders ostatnio obniżyli loty, 3 porażki w wyjazdowej serii po zachodnim wybrzeżu - 1:2 OT z Sharks, 0:3 z Ducks, 1:4 z Kings.
Po powrocie do siebie wygrali z CBJ 2:0 i teraz zyskują doskonałą okazję do podbudowania bilansu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Florida Panthers - Minnesota Wild
  Florida Panthers -1.0 i poniżej 8.5 bramki @3,00  ​
Dzisiaj próbuję tylko jednego zakładu. Oglądałem ostatni mecz Wild z Dallas i w sumie to o ich zwycięstwie zadecydowało w sumie trochę szczęścia w końcówce, a następnie w dogrywce. Nie zaprezentowali nic szczególnego. Pantery natomiast u siebie są bardzo mocne, a w bramce ponownie Driedger, który nie mógł wymarzyć sobie lepszego debiutu w ostatnim meczu z Nashville (3:0). Może nieco ryzykownie, ale myślę, że Panthers ogarną punkty w ciągu godziny nie pozwalając tym samym na wiele gościom.

PS. Ciekawa sytuacja w bramce VGK. Dzisiaj prawdopodobnie zagra Garret Sparks, który oprócz Fleury'ego, Subbana i Danska będzie czwartym bramkarzem broniącym w tym sezonie bramki Knights.

 

Dokładam za drobne: VGK -2,5 @3,95 Unibet   - podobno atmosfera w szatni Devils jest "nieco" niezdrowa. Obiło mi się o uszy, że Simmonds i Subban mieszają i generalnie jest w zespole trochę kwasu, ale na ile to prawda nie wie nikt. Taki brudy wychodzą dopiero po "wietrzeniu" szatni lub zwolnieniu trenera jak to ma miejsce w Toronto po wyjeździe Babcocka.
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs

Kolejny przypadek o którym pisałem już wielokrotnie. Trzeba korzystać z niezrozumiałych kursów w NHL.
A takim nazwałbym kurs na ML na gospodarzy.

Flyers to najlepiej punktująca drużyna listopada w konferencji wschodniej. 22 punkty w miesiącu, bilans 10- 2- 4, po prostu rzadko przegrywają w ciągu 60 minut, zaliczyli aż 9 remisów, których 5 wygrali w dogrywce/karnych, a 4 przegrali. Ale - grają bardzo dobrze, tracą mało goli - dość powiedzieć, że w tych 16 listopadowych meczach tylko 6 razy dali sobie wbić więcej niż 2 gole, w tym 2 razy te "trzecie" bramki w meczu to były rzuty karne. 
Obecnie Flyers mają serię 4 wygranych z rzędu, z ostatnich 6 wygrali 5. U siebie notują bilans (w sezonie) 8-1-4 czyli bardzo dobra gra i tylko 1 porażka w regulaminowym czasie na 13 spotkań.

Po przeciwnej stronie Toronto - po zmianie trenera zagrali kilka fajnych meczów, udało im się wygrać wyjazdy do Arizony i Colorado, oraz w Detroit 6:0, ale z Detroit wygrywa każdy i o niczym to nie świadczy. Ale właśnie - moim zdaniem jednak nadal powinniśmy pisać, że się "udało", bo porażka 4:6 w Buffalo, a potem wygrana w rewanżu u siebie 2:1 po dogrywce wrażenia nie robią. Dla takiej drużyny jak Toronto takie ekipy jak Sabres powinny być łatwym celem i pewnymi punktami, a nie ledwo wywalczonymi dwoma w 2 meczach. Toronto w listopadzie zaliczyło bilans 6-6-1, w tym serię 6 kolejnych przegranych - w tym z Flyers 2:3 po karnych.

Nie rozumiem kursu na gospodarzy, którzy powinni być faworytem, prezentują równą, dobrą formę, mają w miarę szczelną defensywę i skuteczny atak. W listopadzie zdobyli 48 goli tracąc 39 goli.

Mój typ to:

Flyers ML , 2.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Do dwóch powyższych typów na Florydę   i Philadelfie   sie dołączam.
Vegas nie lubie za dużo mnie kosztowali w tym sezonie ????
Montreal Canadiens - NY Islanders 
Wyspiarze ostatnie mecze wyjazdowe słabe, dzisiaj graja b2b po Detroit ale Skrzydła sa mało wymagajace w tej chwili to może to była dobra zaprawa przed dzisiejszym spotkaniem, zobaczymy. Habs seria ośmiu porażek, kiedyś musi sie to skończyć. W bramce znowu stanie C. Price który ma również spory udział w tej serii, po drugiej stronie prawdopodbnie T. Greiss jeden z najlepszych bramkarzy w tej chwili w lidze. Kurs na wygrana Islander 2.80  (ew.ML 2.08)   jak dla mnie wysoki, jeżeli potwierdzi sie goalie to najprawdopodobniej to zagram.
Myślę jeszcze nad Coyotami   oraz Jets-wysoki kurs  
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom