>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Nie wiem do teraz co to miało być w wykonaniu Saskatchewan, a co dopiero jeśli chodzi o Tampę. Dwie pechowe przegrane. Oczywiście nie narzekam, "blisko", "prawie" to nie wygrana, to przegrana i cieszą się typerzy którzy byli po drugiej stronie, bo tym razem oni mieli szczęście. Ja też przyfarciłem w Londynie w meczu Rams-Bengals gdzie w ostatnich sekundach na szczęście nie było TD, o czym zadecydował minimalny kontakt piłki z ziemią, tydzień temu McCaffrey w meczu z Packers. Nie bez powodu mówi się na futbol "game of inches". Ale zobaczcie sami i powiedzcie, jak tu się nie zdenerwować.

Buccaneers mieli piłkę nawet nie na 1. jardzie, oni mieli ją na 1/4 jarda i dwa razy nie wbiegli, a trzeci raz patałach Winston rzucił INT, jego 4 w tym meczu. Byłby over, jest under, jest minus w tym meczu. Szczęście ostatnio pomogło w meczu Green Bay, gdzie zatrzymali McCaffrey'a przed samiutką linią, ale tam to była ostatnia akcja meczu, a tu ta dziadowska drużyna miała 4 szanse.

Zobaczcie sami. Zobaczcie gdzie zbiega sędzia... tam dotarli, zabrakło tyle ile dzieli but sędziego od białej linii... Nagrałem telefonem jak oglądałem ???? https://streamable.com/sos1o

Roughriders w CFL 3 razy w 4 kwarcie mieli piłkę w środku linii 10 jarda i nie ukłuli TD i nie wyrównali... Po prostu niemożliwe decyzje offensive coordinatora Saskatchewan,  Nawet komentatorzy nie mogli uwierzyć, że dał takie zagrywki. Przy 2nd&amp;Goal (tam są 3 próby) z 1.5 jarda chłop gra... no właśnie, niewiadomo co, bo jakoś nie nazwano jeszcze zagrywki gdzie QB wbiega w plecy swojego RB, a następnie kończy z sackiem. Dlaczego nie QB-sneak? To do cholery kanadyjska liga, gdzie neutral zone to nie długość piłki jak w NFL tylko pełny jard, przez co te zagrania praktycznie zawsze kończą się sukcesem. Sekundy przed końcem meczu mieli KOLEJNĄ szansę na wyrównanie i dogrywkę, byli bodajże na 5 jardzie, ale 3 próby nic nie przyniosły. 13-20 w plecy. 
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Zamykamy kolejkę fajnym poniedziałkowym typem, liczę, że trafionym.

#130 - Kansas City Chiefs @ Los Angeles Chargers
Typ: Kansas City Chiefs -3  @ 1.68 - Unibet (stawka 10/10)   680 zł
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
cytat z dnia 31 października 2019 21:29 przez gucci-mane

Długoterminówka #1

Przeanalizowałem, przekonały mnie te trzy zdarzenia i zagrałem w triplu za podwójną stawkę. 
New York Jets liczba wygranych poniżej 5.5 @ 1.83
NFC East Division, Zwycięzca: Dallas Cowboys @ 1.75
NFC North Division, Zwycięzca: Green Bay Packers @ 1.53

Kurs: @ 4.90 - Unibet
Stawka: 21j (2100 PLN)
EW: 98j  (10289.63 PLN)
Prawie 3 tygodnie od postawienia długoterminówki. Jak wygląda to na na dzień dzisiejszy:

Jetsi 3 wygrane. 6 meczów do końca. Mogą wygrać 2 i 4 przegrać. Spokojnie do zrobienia.

Cowboys prowadzą w NFC East z przewagą jednej wygranej nad Philadelphią.

Packers prowadzą w NFC North również z przewagą jednej wygranej nad Minnesotą. 

Póki co wygląda to nieźle  ????????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to generalnie mimo, że nie wszedł podwójny typ z CFL, to niedziela i poniedziałkowy mecz na niewielki minus bo tylko -320 PLN czyli 1/3 stawki na mecz. Szkoda tych cholernych Buccaneers, bo mógł być fajny plus. CFL 0/2, NFL 5/7. Cieszy niezła skuteczność z NFL, ale trzeba robić już plus w tym miesiącu. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Już dzisiaj obstawiłem wszystko na weekend. Mówiłem, że ostatnia niedziela ciężka do typowania i na wieczór wybrałem sobie tylko 5 typów, ale na najbliższą kolejkę widzę już więcej obiecująco wyglądających typów. Moim typem tygodnia są Lions -3 dlatego oczywiście podane dwa razy. CFL w niedziele nie poszło, ale w finale czyli Grey Cup myślę, że rozstrzygnięcie może być tylko jedno. Mecz Ravens @ Rams w poniedziałek. Możliwe, że dojdzie jeszcze 1 typ, a tak już wszystko na weekend podane ????

#131 - Detroit Lions @ Washington Redskins
Typ: Detroit Lions -3 @ 1.74 - Unibet (stawka 10/10)  

#132 - Detroit Lions @ Washington Redskins
Typ: Detroit Lions -3 @ 1.74 - Unibet (stawka 10/10)  

#133 - Tampa Bay Buccaneers @ Atlanta Falcons
Typ: Atlanta Falcons -3 @ 1.65 - Unibet (stawka 10/10)  

#134 - Denver Broncos @ Buffalo Bills
Typ: Buffalo Bills -4 @ 1.91 - Unibet (stawka 10/10)  910 zł

#135 - Miami Dolphins @ Cleveland Browns
Pittsburgh Steelers @ Cincinnati Bengals
Typ: Cleveland Browns + Pittsburgh Steelers @ 1.53 - Unibet (stawka 10/10)  530 zł

#136 - Winnipeg Blue Bombers vs Hamilton Tiger-Cats (finał CFL)
Typ: Hamilton Tiger-Cats @ 1.60 - Unibet (stawka 10/10)   

#137 - Baltimore Ravens @ Los Angeles Rams (w poniedziałek)
Typ: Baltimore Ravens -3 @ 1.84 - Unibet (stawka 10/10)   840 zł
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jednak po przeanalizowaniu tego wszystkiego i indolencji w ataku Texans widzę duże szansę na wygraną Colts. Biorę +3.5 na gości. Mecz dziś w nocy, z czwartku na piątek i zaczynamy następną kolejką tym spotkaniem.

#138 - Indianapolis Colts @ Houston Texans
Typ: Indianapolis Colts +3.5 @ 1.87 - Unibet (stawka 10/10)  870 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Oprócz podwójnego typu na Lions, podwójnie wchodzę również w Seahawks.
Czyste zwycięstwo oraz handicap w wysokości field goala. Pozostałe moje typy na niedzielę dwa posty wyżej.

#139 - Seattle Seahawks @ Philadelphia Eagles
Typ: Seattle Seahawks @ 2.00 - Unibet (stawka 10/10)  1000 zł

#140 - Seattle Seahawks @ Philadelphia Eagles
Typ: Seattle Seahawks +3 @ 1.68 - Unibet (stawka 10/10)  680 zł

Dwa tygodnie po niesamowitym starciu Seattle z San Francisco, które śmiało można uznać za póki co najlepszy mecz sezonu, dojdzie do kolejnego bardzo ciekawego meczu. Po podbiciu Kalifornii, tym razem Seahawks lecą na starcie z Eagles, którzy rozegrają drugi mecz z rzędu na własnym obiekcie. Bukmacherzy wystawili równe kursy. Lepiej rzucić monetą? Nie. Uważam, że jedna z drużyn ma tutaj przewagę i tą drużyną są Seattle Seahawks. Im powierzam swoje pieniądze w niedzielny wieczór i uważam, że są w stanie wylecieć z Philly z kolejną wygraną. Dawno nie pisałem analizy, dlatego postanowiłem podzielić się z Wami paroma istotnymi szczegółami, przez które zagrałem tak a nie inaczej.

Zacznę właśnie od Seahawks. Po zeszłorocznym wyniku 10-6 i przegranej w rundzie Wild Card, w tym roku zanosi się na jeszcze lepszy rezultat w sezonie zasadniczym. Po 10 kolejkach ekipa Pete'a Carolla legitymuje się bilansem 8-2. Ostatnia przegrana miała miejsce ponad miesiąc temu przeciwko czerwonym jak cegła rozgrzanym jak piec Baltimore Ravens, którzy mają swoją perełkę w postaci Lamara Jacksona. Druga porażka to przegrana 27-33 z New Orleans Saints. Obie drużyny z którymi Seahawks przegrali łączy fakt, że mają bilans 8-2, zatem sroce spod ogona nie wypadły. Dwa tygodnie temu Seahawks po thrillerze zakończonym dogrywką, jako pierwsi zaaplikowali San Francisco 49ers ich pierwszą porażkę w tym sezonie i zniszczyli ich idealny bilans. Co bardzo istotne, do przygotowania się na niedzielnego mecz mieli o tydzień dłużej niż Philadelphia, która zeszłego weekendu grała i przegrała z Patriots. Bye-week zawsze dobrze wpływa na zregenerowanie drobnych urazów oraz przygotowanie się do meczu pod względem taktycznym. Od 2010 roku Seahawks wracający do gry po bye-weeku mają wynik 8 wygranych i 3 przegranych. Po podpisaniu nowego, gigantycznego kontraktu jeszcze bardziej odpalił Russell Wilson. Przez większość sezonu lider w wyścigu po nagrodę MVP. Teraz może współlider, bo wymieniony wcześniej Lamar Jackson z Baltimore również przentuje niesamowitą grę. Zobaczmy na ratio TD-INT w wykonaniu Wilsona - 23-2. Tak, tu nie ma pomyłki. Tylko 2 przechwyty przy aż 23 touchdownach. Do tego 2737 jardów. Te liczby sprawiają, że ofensywa Seahawks w rankingu total offence zajmuje 4 miejsce z liczbą 389 jardów w ataku na mecz. Dla porównania w tej samej statystyce Eagles są dopiero na 22 pozycji z 337.8 yd na mecz. To są liczby, ale oglądając grę na boisku widać geniusz tego chłopaka. To jak potrafi znaleźć wyjście z trudnych sytuacji. To jak szanuje piłkę i wystrzega się strat, jednocześnie mając potężną liczbę jardów i touchdownów. Gdy robi się gorąco i kieszeń upada potrafi sam pobiec z piłką. Po podstawowym running-backu to on zajmuje drugie miejsce pod względem "wybieganych" jardów - 256 w 50 biegach. To średnia prawie 6 jardów/scramble. Wokół Wilsona zbudowano wybuchową mieszankę w ataku, na którą składa się między innymi RB Chris Carson. Dobrze idzie więc nie tylko gra podaniowa, ale także gra dołem, za którą odpowiada Carson i robi to we właściwy sposób. Po 10 meczach ma 4 TD, które może nie są zawrotną liczbą, ale 853 jardy to już coś. W dodatku jeśli chodzi o grę dołem, Seahawks plasują się na 6. miejscu w tej kategorii zdobywając średnio 133.2 jarda na mecz. Eagles są 5 pozycji niżej zdobywając średnio 10 jardów mniej. Wilson kręci swoje fenomenalne liczby, bo jest komu w Seattle odbierać podawaną przez niego piłkę. Jest Tyler Lockett, z 793 jardami i 6 TD, którego status wskazuje na to, że dzięki bye-weekowi zagra w tym meczu i jest to nieocenione wzmocnienie, bo to najlepszy receiver w ekipie. Do tego jest niesamowity rookie D.K Metcalf który do tej pory złapał 35 podań na 595 jardów, zdobywając dla swojej drużyny 5 touchdownów. Jest nikt inny jak Josh Gordon, czyli wielki talent, który przez długi czas zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, ale ostatecznie, na tę chwilę jest czysty i może grać w NFL. Robi to dla Seahawks i robi to dobrze, bo mimo, że gra tak naprawdę niewielką ilość snapów w meczu to ma na koncie solidne 314 jardów. Po bye-weeku prawdopodobnie dostanie więcej szans. Atak wygląda więc bardzo groźnie i to przekłada się na liczbę zdobywanych punktów wynoszącą 27.5 na mecz. W tej statystyce Eagles również odstają, bo oni mają średnią 23.4. Trochę gorzej jest w defensywie, bo właściwie każdy mecz wyglądał jak jedna wielka wymiana ciosów, która przełożyła się na średnią traconych punktów na poziomie 25.4. Eagles tracą natomiast średnio 23 punkty w meczu. Mocnym punktem defensywy gości jest natomiast wykorzystywanie strat rywali. Różnica między własnymi stratami, a tymi, które popełniają przeciwnicy wynosi +6. W przypadku Eagles ta różnica to -2. Seahawks mają zatem 8 przechwytów/odzyskanych fumbli więcej, co przy 10 meczach jest sporą różnicą. Możliwe, że obrona Seahawks straci w tym spotkaniu Jadeveon'a Clowney'a, ale ma status game-time decision, więc sprawa otwarta.

Niemożliwe? Nie istnieje. Najmniej prawdopodobne udane podanie od 2017 roku. Statystyki w NFL robią wrażenie, ale Next Gen Stats to już kosmos. Przykład co potrafi zrobić Russel Wilson, wydawać by się mogło, że z niczego (kieszeń padła).
Filmik z akcji po kliknięciu w obrazek.

 

Wszystko co istotne o Seattle Seahawks zostało napisane, czas zająć się gospodarzami. W Week 11 wchodzą oni po beznadziejnym meczu z Patriots. Beznadziejnym dla obu drużyn, bo występ New England Patriots sprawił, że dziennikarze rzucili się na Brady'ego i Belichicka pytając o nieudolność w ataku. Taka duża "afera" pomimo wywiezionej wygranej z jednego z najgorętszych terenów w NFL. To co mają powiedzieć w Philadelphii? Po TD który otworzył mecz i dał prowadzenie, reszta układała się beznadziejnie. Nie kleiło się nic. To był po prostu bardzo słaby mecz Philadelphii. Czy to tylko jednorazowa wpadka? Nie byłbym tego taki pewien. Mówimy bowiem o drużynie która ma bilans 5-5. Która przegrała w tym sezonie m.in z Lions i Falcons, oraz została rozniesiona przez Vikings i Cowboys. Przed meczem z Patriots mieli bye-week na uporządkowanie spraw, ale jak widać niewiele to przyniosło. Jeszcze tydzień przed nim, w Week 9, na własnym stadionie męczyli się z Chicago Bears, którzy są po prostu tragiczną drużyną. Pzypominam niedawny, "niesamowity" występ ofensywy Bears, która zdobyła... 9 jardów do przerwy. 9 jardów. Jak jest problem w ofensywie, to po głowie zazwyczaj dostaje się rozgrywającemu, choć w tym przypadku Wentzowi nie można za wiele zarzucić. Ratio 16-4 TD-INT to bardzo dobry wynik. Problemem mogą być natomiast kontuzje. W tym słabiutkim meczu z Patriots, który spokojnie można było wygrać, bo Brady i spółka praktycznie leżeli na deskach, nie zagrały dwie bardzo ważne postacie. Po pierwsze running-back Jordan Howard, który jest liderem jeśli chodzi o rushing yards z liczbą 525 jardów i aż 6 touchdownami. Wieści nie są dobre, bo wszystko wskazuje na to, że zabraknie go również w tym starciu. Jeszcze wczoraj dowiedzieliśmy się, że nadal nie ma zielonego światła na treningi w kontakcie przez swoją kontuzję ramienia. Obowiązki na pozycji RB będzie musiał przejąć Sanders, który ma tylko 1 TD w tym sezonie. Drugim kontuzjowanym graczem jest Alshon Jeffery, którego status to questionable, przez co może nie zagrać również w niedzielę. To z kolei cios w grę podaniową, bo choć współpraca Wentz-Jeffery nie wygląda tak okazale jak powinna wyglądać, to jednak jest to ważna postać w układance trenera Petersona. 

Beznadziejny występ Patriots... który mimo to wystarczył na pokonanie Philadelphii.
Proszę zwrócić uwagę na najlepsze wyniki biegiem i podaniami - 33 i 53 jardy. Brady bez touchdowna.





Podsumowując. Mamy Philadelphię Eagles, która tydzień temu nie wykorzystała tego, że Patriots grali bardzo słabo i przegrała. Mamy kontuzję podstawowego running-backa i ważnego receivera. Mamy bilans 5-5, który pokazuje, że nie jest to ta półka na której obecnie znajdują się niedzielni rywale. Mamy statystyki, gdzie jak wskazałem wyżej, w większości przypadków lepsi są Seahawks.  Po drugiej stronie mamy Seattle, które do meczu przygotowywało się dwa tygodnie i miało dodatkowy czas na wyleczenie urazów i przygotowanie gameplanu. Mamy dobre wieści mówiące o tym, że dostępny będzie najlepszy receiver, Tyler Lockett. Mamy Wilsona, który gra sezon życia. Jeśli tylko wszystko zostanie na takim poziomie jak to było przez 10 spotkań tego sezonu, to uważam, że goście mogą wywieźć kolejną wygraną. Skoro udało się z niepokonanymi 49ers na ich terenie, to dlaczego tego samego nie zrobić z Eagles, którzy wygrali 5 meczów i tyle samo przegrali. Równe kursy w takim przypadku? Grzechem byłoby nie zagrać na gości i ja tego grzechu nie popełnię. Biorę również handicap +3 co robi z tego podwójny typ. 

Na koniec jeszcze do posłuchania klasyk sprzed lat, kawałek Ciary, kobiety Russella Wilsona (tylko nie przy dziewczynie, żonie. NSFW!). Liczę, że będzie tak jak w piosence i że RW będzie mógł po meczu zaśpiewać trenerowi Carollowi "they love the way I riiiiiiide it". Polecam ze względu na walory... wizualne, ale nawet i muzyczne. 
Teledysk otworzy się po kliknięciu w obrazek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Typy na dziś podałem we wtorek, więc pozwolę sobie lekko podbić temat, bo może ktoś coś dziś gra i chciałby sobie porównać z typami innych. Ja jestem gotowy na niedzielę z NFL i dziś jestem Russellem Wilsonem, który odpowiada za mój podwójny typ na Seahawks ???? 

 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#141 - Dallas Cowboys @ New England Patriots
Typ: Dallas Cowboys +7 @ 1.67 - Unibet (stawka 10/10)   670 zł

#142 - Dallas Cowboys @ New England Patriots
Typ: Dallas Cowboys powyżej 19.5 @ 1.83 - Unibet (stawka 10/10)  

#143 - Dallas Cowboys @ New England Patriots
Typ: Dallas Cowboys @ 3.10 - Unibet (stawka 10/10)  

#144 - Green Bay Packers @ San Francisco 49ers
Typ: Green Bay Packers +3.5 @ 1.84 - Unibet (stawka 10/10)  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Kolejka na minus. 7 typów weszło, 7 nie. W grze jeszcze na dziś na noc Ravens, może będzie 8 z przodu. Jutro napiszę parę słów o meczu Dallas, gdzie sędziowie czynili cuda żeby Patriots wygrali. W czwartek Święto Dziękczynienia i mecze. 

edit 27.11

No to kolejka na 8-7. 8 wygranych i 7 przegranych więc daje to minus. Niestety przejechałem się na Dallas. Dlaczego tak mocno wjechałem w ten typ? To było starcie ofensywy nr 1 czyli Dallas Cowboys i defensywy nr 1 New England Patriots. Brady i spółka w ostatnim meczu długo męczyli się z Philadelphią która jest obecnie tragiczna. Wygrali 17-10. Dallas za to wbiło 35 punktów Lions. Zdecydowałem, że wybuchowa ofensywa jest w stanie jednak zadecydować. Cowboys grali słabo, a mimo to trzymali się na dystans mniej niż TD przez cały mecz aż do końca. Niestety dużo popsuł deszcz, który padał przez cały mecz. To nie żadne tłumaczenie, ale nawet komentatorzy twierdzili, że ten mecz jest "ugly" i ogólnie dawno nie było takiej beznadziejnej pogody w meczu NFL. Prescott zmuszony był założyć rękawiczkę co na pewno też wpływało na pewność jego rzutów. Zabrakło catchów Coopera, który był targetowany tylko 2 razy i nie złapał tych podań kończąc mecz z wynikiem 0 jardów. Wyłączył go Gilmore, ale jego kolano nie jest też całkowicie zdrowe. Szkoda, że były takie warunki, bo gdyby było sucho to Cowboys może by to wygrali. Ale jest jak jest, wtopa i tyle. 
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Powyżej dodałem mały opis niedzielnych typów na Dallas. Jutro Święto Dziękczynienia w Stanach i tradycyjne czwartkowe spotkania, w tym dwa w dogodnym dla nas czasie. Jak co roku mamy na rozkładzie Dallas Cowboys i Detroit Lions oraz regularnie w ostatnich latach Chicago Bears.. Wybrałem sobie propozycje na wszystkie 3 mecze i wyglądają dla mnie na całkiem atrakcyjne i realne. 

#145 - Chicago Bears @ Detroit Lions
Typ: Chicago Bears -3 @ 1.73 - Unibet (stawka 10/10)   730 zł

Detroit Lions przegrali ostatnio z tankującymi, beznadziejnymi Redskins. Stafford kontuzjowany i pewnie w tym sezonie już nie zagra, jest więc Jeff Driskel który jak określają statusy jest "banged up" po ostatnim meczu. Zagra, ale na wczorajszym treningu był w pewien sposób oszczędzany. Driskel to jednak nie Stafford i siła Lions spada bardzo mocno. Nie twierdzę, że to zła drużyna, W Chicago nie ma bajki, ale Trubisky w ostatnim meczu przeciwko Giants pokazał się całkiem dobrze i zaliczył największą ilość jardów w sezonie. Widać więc progres. Do Bears wraca Mack-Attack, po dwóch meczach nieobecności. Khalila Macka nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać, a do tego do gry wracają również Taylor Gabriel i Allen Robinson. Znów mamy więc starterów zamiast słabszych zastępstw, a to czyni Bears groźną pakę. Obecnie siedzą na wyniku 5-6 i walczą jeszcze o pozostanie przy życiu w walce o ewentualne playoffy i ten mecz muszą wygrać. Trzy niedziele temu obie drużyny grały ze sobą i Chicago wygrało 20-13. Myślę, że w czwartek może być podobnie. Go Bears.

#146 - Buffalo Bills @ Dallas Cowboys
Typ: Buffalo Bills +7.5 @ 1.70 - Unibet (stawka 10/10)   700 zł

#147 - Buffalo Bills @ Dallas Cowboys
Typ: Buffalo Bills powyżej 19.5 punktów @ 1.75 - Unibet (stawka 10/10)  750 zł

We wcześniejszym poście opisałem okoliczności niedzielnego meczu z Patriots. Teraz po powrocie do królestwa Jerrego Jonesa, wydaje się, że Cowboys znów z furią zaatakują jako przystało na ofensywę numer 1 w lidze, choć teraz już tylko mając... 1 jard więcej niż Ravensi. Ale na drodze staje TRZECIA defensywa ligi. Buffalo Bills nie są lekko mówiąc najbardziej medialną drużyną NFL i niektórzy ją trochę lekceważą. A oni wykonują swoją robotę, bez całego medialnego szumu jak ma to miejsce na wielkich rynkach jak Nowy Jork, Los Angeles czy Boston. I są tego owoce - bilans 8-3 i pogoń za Patriots w walce o wygranie dywizji, a co bardziej realne wywalczenie dzikiej karty w AFC. Frank Gore, żywa legenda wśród running-backów dalej robi robotę, ostatnio wskakując na 3 miejsce wszechczasów w ilości jardów rushem, przechodząc legendę Barrego Sandersa. Drugim RB jest chłopak o twarzy dziecka, ale pokazujący wielki talent mordując liniowych, linebackerów i safety rywali, Devin Singletary. Josh Allen ze swoim ratio TD-INT 15-8 pokazuje, że wybranie go w zeszłym roku w 1. rundzie w drafcie nie było pomyłką. Bills świetnie pokazali się w zeszłym tygodniu przeciwko Broncos wygrywając 20-3. Z Broncos którzy 2-punktami przegrali z Colts, WYGRALI z Browns i przegrali tylko 4-punktami w Minnesocie z Vikings. Bills średnio zdobywają 21 punktów na mecz i drugim moim typem jest to, że przekroczą granicę 19.5 punktów na co wystarczą 2 TD i 2 FG. Oczywiście wiem o tym, że ostatnie 4 wygrane to 2 zwycięstwa nad Miami, jedna nad Denver i jedna nad Redskins, czyli bardzo słabymi drużynami. Defensywa nr 1 ligi ostatnio zatrzymała najlepszą ofensywę Dallas i liczę, że w tym przypadku defensywa nr 3 również będzie w stanie to zrobić. Uważam, że zagranie -7 na Dallas byłoby tu zbyt proste i oczywiste. A NFL w takich przypadkach jest okrutne. Spodziewam się wyrównanej batalii i biorę Bills z punktami w wysokości ponad TD oraz over punktowy gości.

#148 - Atlanta Falcons @ New Orleans Saints
Typ: New Orleans Saints -6 @ 1.81 - Unibet (stawka 10/10)   810 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
I pięknie zielono! To co Dallas zabrało, tym razem oddało i to nawet z malutką nawiązką. Mówi się, że defensywy wygrywają mistrzostwa, tu defensywy wygrały z Dallas. Najpierw nr 1 defence Patriots z nimi pojechał, teraz nr 3 defence Bills zgwałcił Team America w ich własnym królewstwie. 

Musicie to zobaczyć co Josh Allen, quarterback Bills wczoraj zrobił. Coś niesamowitego. Zrobił coś czego wieloletni fani futboli nigdy na oczy nie widzieli. Na dole posta 3 filmiki - niemożliwa akcja Allena. Drugi filmik to highlightsy z meczu, też polecam obejrzeć bo było mega widowisko. Trzeci filmik to zimowa atmosfera w Buffalo.

Wyrasta nam gwiazda. Zawodnik podobny do Cama Newtona, bynajmniej nie pod kątem koloru skóry, ale budowa, szybkość, scrambling. A do tego dochodzi jego własna już odwaga. Buffalo Bills to drużyna lekceważona, od 19 lat tylko raz byli w playoffach. Gdzie im medialnie do Patriots, 49ers, Seahawks czy Ravens. Tak jak pisałem w analizie, robią swoje bez szumu. Pięknie oglądało się Allena robiącego co chce. Na trybunach zasiadła cała jego rodzina, rodzice, dziadkowie, siostry i dużo znajomych z miasta. Do tego królestwo Jerrego Jonesa odwiedziało sporo fanów z Buffalo. Ja jestem kibicem tej drużyny nie od wczoraj. Nie są tak medialni jak napisałem wyżej, a robią swoje. Mają ciekawy skład, Cole Beasley, Allen, Gore, Singletary. Do tego defensywa, która trzymała Dallas, najlepszą ofensywę ligi na ten czas na 7 punktach. Stracili dopiero punkty w momencie gdy wszyscy wiedzieli już kto wygrał. A co sprawiło, że wiele lat temu polubiłem Bills? Śnieg! Który spada tam w grudniu i często grają przy padającym śniegu, a czasem i w niezłych zaspach. Futbol przy takiej pogodzie jest uroczy. Filmik poniżej. 




W niedzielę nowy miesiąc i nowa kolejka. Na dniach zrobię podsumowanie listopada. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś ze mną gra, bo po reputacji raczej tego nie widać, gdy nie ma nawet jednego punktu ????

https://www.youtube.com/watch?v=NMxahdX7V-g

https://www.youtube.com/watch?v=hmVut-6Acp4

https://www.youtube.com/watch?v=JMJox-O9H0c

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wjeżdżam już w pierwsze typowania na niedzielę.
Jest podwójny typ kolejki więc podane dwa razy. Na pewno jeszcze dojdą z 2-3 typy w tej kolejce.
Ale na pierwszy ogień już dziś idzie:

#149 - Tampa Bay Buccaneers @ Jacksonville Jaguars
Typ: Tampa Bay Buccaneers @ 1.83 - Unibet (stawka 10/10)   830 zł

#150 - Cleveland Browns @ Pittsburgh Steelers
Typ: Cleveland Browns @ 1.80 - Unibet (stawka 10/10)   

#151 - Cleveland Browns @ Pittsburgh Steelers
Typ: Cleveland Browns @ 1.80 - Unibet (stawka 10/10)   

#152 - San Francisco 49ers @ Baltimore Ravens
Green Bay Packers @ New York Giants
Typ: Baltimore Ravens + Green Bay Packers @ 1.95 - Unibet (stawka 10/10)   950 zł

W niedzielę popołudniu jeszcze dodam nowy post z pozostałymi typami. W grudniu trzeba rozwalić system.
Zachęcam do obejrzenia filmików w poście wyżej. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Pozostałe typy ne dziś. Może jeszcze zdecyduje się na pewien typ na nocny mecz, ale jeszcze się waham.
Zagrałem już też na poniedziałkowy mecz, ale wstawię to jutro. Zatem 7 typów w grze, jedziemy!

#153 - Tennessee Titans @ Indianapolis Colts
Typ: Tennessee Titans +1 @ 1.91 - Unibet (stawka 10/10)   910 zł

#154 - Los Angeles Rams @ Arizona Cardinals
Typ: Los Angeles Rams -1 @ 1.70 - Unibet (stawka 10/10)   700 zł

#155 - Los Angeles Chargers @ Denver Broncos
Typ: Los Angeles Chargers -3 @ 1.77 - Unibet (stawka 10/10)   
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Thielen out dlatego gram Seahawks podwójnie. Kurs na -1 to teraz 1.72.

#158 - Minnesota Vikings @ Seattle Seahawks
Typ: Seattle Seahawks -1 @ 1.72 - Unibet (stawka 10/10)  720 zł
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


No i piękne zakończenie kolejki. Seattle zmazało trochę żenadę jaką odwalili Cleveland Clowns... W czwartek zaczynamy następną kolejkę, więc zapraszam po typy, bo widzę, że jednak parę osób nadal ze mną gra ;) Polecam obejrzeć highlightsy z nocnego meczu bo był mega, m.in fake punt jaki zrobili Seahawks będąc głęboko po swojej stronie boiska. Do tego niedzielna akcja Miami Dolphins, jakiej w NFL jeszcze nie było. O tym wszystko możecie przeczytać w dziale NFL, do którego odwiedzania zachęcam, bo jest tam paru kozaków typujących tę samą ligę co ja...  :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Myślę, że Dallas Cowboys mogą sprawić mikołajkowy prezent. Dlatego już dziś na czwartek idzie: 

#159 - Dallas Cowboys @ Chicago Bears
Typ: Dallas Cowboys -1 @ 1.70 - Unibet (stawka 10/10)  

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom