>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:05
Spotkanie: Charlotte Hornets - Phoenix Suns
Typ: Phoenix Suns wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 4,90   
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Charlotte Hornets jest drużyną, która dostarcza swoim kibicom mnóstwo emocji. Ich mecze to istne horrory, które czasem kończą się happyendem, a czasem nie. Szczęśliwe zakończenia miały niedawno rozegrane obydwa mecze z Detroit Pistons, które to Hornets wygrali 102:101 i 110:107. W drugą stronę jeszcze doskonale pamiętam ich niedawny mecz z Chicago Bulls. To było coś niesamowitego, że Hornets to przegrali, bo w ostatniej minucie meczu mieli 8 punktów przewagi, a całe spotkanie przegrali 115:116. Takich spotkań na styku Hornets mieli już wiele w tym sezonie. Wiele wskazuje na to, że mecz z Phoenix Suns również będzie emocjonujący i kto wie, czy o zwycięstwie znowu nie zadecyduje ostatni rzut. Lekkim faworytem są Phoenix Suns, którzy dysponują mocniejszym składem i uważam, że Suns wygrają różnicą 1-5 punktów.

Bezpieczniejszy typ: Phoenix Suns (ML) @1,55 eTOTO   
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Indiana Pacers -8 HC @ 1,83  Betonline (104:117)
Memphis Grizzlies - Indiana Pacers  G 02:00 I 03.12


Grizzly wczorajszego wieczoru wygraly jako 12-punktowy underdog w Minnesocie i to pomimo braku Ja Morant-a. Morant znów jest dziś wieczorem poza skladem a Memphis moze zaliczyc mocny zjazd w dol, poniewaz przeciwnik nie jest szczególnie idealne do match-upu a Kyle Anderson i Brandon Clarke zostali juz wykluczeni, a Jonas Valanciunas jest niewiadoma gry z powodu choroby.

Wczorajszy mecz był dość dziwny, Grizzly wchodzilo dość wszystko, osiągając nawet 42,9% za trzy(nie birac rzutow z Cornerow), a Wilka nic nie szlo. Wygenerowali mnóstwo otwartych pozycji, ale bardzo niewiele wpadło. Wahałbym się powiedzieć, że pojedynek był bardzo wskazujący w grze do przodu( tylko 40% gry z pola Memphis). Dzisiaj juz tak moze nie wchodzic wszystko przy grze na "hurra"(100 rzutow Miskow). W Mephis sa kontuzje: Morant, Clarke, Anderson i Valanciunas beda latani przez innych kolegow z lawki, Mogą się "rozmnażać" rzutowo ale drużyna która zagra bez czterech głównych graczy zawsze boli bardziej co potencjalnie powoduje rowniez brak głębi.

Tymczasem Pacers w końcu stają się zdrowi. Wszyscy ich główni zawodnicy spoza Victora Oladipo wrócili do rotacji i ostatnio grają w świetną koszykówkę. W ciągu ostatnich dwóch tygodni zajmują piąte miejsce w lidze z różnicą +10,9 punktu. Grizzly odnotowali wiele niesamoowitych rzutow a szczególnie w grze w obronie na pomalowanym. Dzisiaj w nocy z potencjalnie bardzo cienkim polem ataku nie jestem pewien, czy odnajdą tyle samo sukcesów przeciwko Mylesowi Turnerowi i Domantas Sabonis jak w mczeu z Minnesota grajac back-to-back, dlatego zaryzykuje i wezme spread osmio punktowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Los Angeles Lakers +3,5 HC @ 1,82 Unibet (96:105)
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers   G 03:00 I 04.12
 


Mecz na szczycie konferencji Western; Lakers kontra Nuggets ladnie to brzmi ale kto tak naprawde ma wiekszy potencjal aby wygrac ta gre, kto ofensywnie stoi nad kim?. Wlasnie sprubuje odpowiedziec na te pytanie i pierwsze co przypomina sie, siegajac pamiecia to Denver w ciagu ostatnich czterech sezonow zajmowali miejsca w top pienc a jak jest teraz?, obecnie zajmuja osiemnaste miejsce w rankingu ofensywnym!, to daleko jak na drugi zespol konferencji. Widoczny regres do poprzednich sezonow ale smart money musi byc po stronie Denver, linia przesunela sie z -1,5 do -2,0 ja rozumiem ze grajacy moga sie tym nie sugerowac bo niemamy jeszcze srodka sezonu, nawet!

Coz ale jakies symptomy gorszehj ofensyw sa widoczne a dodac tez trzeba ze w zeszlym sezonie Denver usiebie nie byl jakim zabujcza druzyna bo osiognal bilans 27-19, wiec 19 meczy przegrac usiebie to nie jest malo . Mozna powiedziec ze ta linia -2,0 powinna byc bardziej korzysta dla Lakers, Mimo ostatnich sezonow tak dobrej gry ze strony Denver jest to ze regresja gry z czasem nadejdzie, chodz dziwnie to brzmi do drugiego zespolu konferencji , to latwiej brzmi do wykonanego progresu LA Lakers porownujac do poprzednich sezonow . Dlatego my tymczasme probujemy wyprzedzic prawdopodobne wydarzenia i tak jak samochod ktory nie zapalil szesc razy zrzedu nie zapali i siudmy a jesli samochod jest w dobrej kondycji to on zapali siedem razy razy z duzym prawdopodobienstwem osmy i dalej.

W NBA ofensywa inaczej dziala i jest w szczegolnosci trudniejsza w utrzymaniu, chodzi o rytm, pewnosc siebie/zespolu, energia a grupa ludzi te rzeczy sa trudne do oszacowania. Ofensywa Denver wyglada jakby zrobila o jeden krok za duzo i spadla w dno zanrzujac sie do polowy w mule i te porownanie nie jest pomylka bo nawet w ciagu ostatnich pienciu meczy gdzie wszystko wyglada lepiej, Denver nadal zajmuje dopiero 20 pozycje w lidze podwzgledem ofensywnym. Mają trzeci najgorszy oczekiwany eFG% za pośrednictwem PBPS. Są na szóstym najgorszym pod względem faktycznym eFG% na 50,42% i to jest rzeczywiście lepszy wynik niż ich oczekiwany!, masakra, ich benzadziejna skutecznosc przekracza oczekiwana statystyke!.

Wiadome jest to ze Denver nie będzie taki zespolem przez  cały sezon a Jokic znajdzie płuca i zespół poradzi sobie z kilkoma problemami z rotacją. I z pewnością Jamal Murray mógłby się dziś rozluźnić by ukształtować grę. Ale na dzien dzisiejszy pozycja Denver jest lepsza niz ich gra ofensywna co trudno jest w to uwierzyc, dlatego liczb nie oszukasz a pozycja nie oddaje wszystkiego gdy sie zaglebisz w statystyki ,nie ufam tej ofensywie, szczególnie przeciwko obronie Lakersów, która pozostaje bardzo dobra na ten moment, wiec widze wygrana po zacietym meczu dla LAL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Washington - Orlando 
Typ: Zwycięstwo Washington 
  
1,86  fortuna

Orlando w dalszym ciągu bez Vucevic'a. 2 tygodnie temu w własnej hali Orlando pokonało Washington ledwie 4 punktami 125-121 a w tym meczu grał  Vucevic 30 pkt, 17 zbiórek, 6 asyst.
Na swojej ziemi dla mnie faworytem jest  Washington.

Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
Typ : Lakers   
  
2,24 fortuna

Chciałem coś tu pisać na ten temat ale kolega @gy_gy_craveel już mnie uprzedził i ładnie opisał.  Nie będę się powielał, wszystko popieram i na ten typ decydowałem się już rano. 
Miałem atakować grubiej , ale... stawkę mi już  podwyższyły 2 typy z piłki nożnej. 


 
I bezpieczniej tak:



Wiec już nic więcej, tylko czekać. Powodzenia sobie i wszystkim

EDIT: Kupony spłonęły, ale nie jest źle - w nocy jak tylko zobaczyłem, że Wizards moczy... odpaliłem singla na Lakers ;)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:05
Spotkanie: Washington Wizards - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 4,80   wygrali, ale różnicą siedmiu punktów
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Jedni i drudzy należą do tej grupy drużyn, które walczą o zajęcie ósmego miejsca na wschodzie. Można więc powiedzieć, że to spotkanie ma duże znaczenie i obie ekipy dadzą z siebie wszystko, by wygrać. Patrząc na H2H, to Orlando w Waszyngtonie rzadko wygrywa, ale w tym sezonie wydają się być lepsi niż wcześniej, a Washington Wizards bez Walla jednak bardzo dużo tracą. Biorąc pod uwagę kilka ostatnich spotkań, to lepszą formę prezentuje Orlando Magic, którzy wygrali dwa z ostatnich pięciu spotkań. Wizards na pięć ostatnich spotkań zagrali tylko jedno dobre, a było to z Phoenix Suns z którymi zwyciężyli 140:132. Z drużynami z Los Angeles oba mecze przegrali bardzo wysoko, z Denver też nie powalczyli. Porażka u siebie z Sacramento Kings była bolesna, bo jeśli chce się zrobić playoffy, to właśnie w takich meczach trzeba szukać zwycięstw. Myślę, że goście są lekkim faworytem i widzę ich zwycięstwo po zaciętym meczu różnicą 1-5 punktów.

 
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
cytat z dnia 3 grudnia 2019 23:25 przez 5xharoldx5Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:05
Spotkanie: Washington Wizards - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 4,80
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Jedni i drudzy należą do tej grupy drużyn, które walczą o zajęcie ósmego miejsca na wschodzie. Można więc powiedzieć, że to spotkanie ma duże znaczenie i obie ekipy dadzą z siebie wszystko, by wygrać. Patrząc na H2H, to Orlando w Waszyngtonie rzadko wygrywa, ale w tym sezonie wydają się być lepsi niż wcześniej, a Washington Wizards bez Walla jednak bardzo dużo tracą. Biorąc pod uwagę kilka ostatnich spotkań, to lepszą formę prezentuje Orlando Magic, którzy wygrali dwa z ostatnich pięciu spotkań. Wizards na pięć ostatnich spotkań zagrali tylko jedno dobre, a było to z Phoenix Suns z którymi zwyciężyli 140:132. Z drużynami z Los Angeles oba mecze przegrali bardzo wysoko, z Denver też nie powalczyli. Porażka u siebie z Sacramento Kings była bolesna, bo jeśli chce się zrobić playoffy, to właśnie w takich meczach trzeba szukać zwycięstw. Myślę, że goście są lekkim faworytem i widzę ich zwycięstwo po zaciętym meczu różnicą 1-5 punktów.
 
Wizards bez Walla są od początku sezonu. To żaden wyznacznik. Jego role przeją Beal i jest w TOP ligi
Brak Vucevica to jednak większa strata  
Kilka ostatnich spotkań Orlando to ledwie dwa zwycięstwa - ze słabiutkim Claveland i słabymi Golden State. Bez Vucevica Orlando wiecej tracą.
Beal - 28 pkt na mecz - 5 miejsce w lidze
Vucevic -  11,6 zbiórki na mecz ( 9 miejsce w lidze ) 17,1 pkt/na mecz,   Kluczowa postać nieobecna
zczerze... to licze na pogrom Orlando.
Cóż, zobaczymy jak będzie teraz - we wcześniejszym jakimś tam wpisie zdaje się, że Ty miałeś racje. 
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
https://www.youtube.com/watch?v=zlAkIarPbzI   Nie znam sie na przepisach ale to chyba powinno byc zaliczone co nie ?:) Nigdy czegos takiego nie widzialem. Noszalancja Rockets ktorzy przegrali  mecz +16 w 4 kwarcie + niezaliczone punkty doprowadzily do porazki po 2 dogrywkach. 115-107 na 1:11 do konca :):)

Dlaczego linik wyswietlony 2 razy skoro wkleilem go tylko 1 raz?
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 4 grudnia 2019 11:17 przez profhttps://www.youtube.com/watch?v=zlAkIarPbzI   Nigdy czegos takiego nie widzialem. Noszalancja Rockets ktora przegrala mecz +16 w 4 kwarcie + niezaliczone punkty doprowadzily do porazki po 2 dogrywkach.
Rakiety to chyba najdziwniejsza drużyna ligi, a ten mecz to podsumowanie ich charakterystyki. Sytuacja Hardena niesamowita, swoją drogą chciałbym zajrzeć głęboko w przepisy co w takich sytuacjach, jednak racjonalne by bylo, aby jednak punkty były zaliczone, piłka w końcu była w koszu. Sędziowie tego nie widzieli? Tak naprawde od tego momentu zaczęły się kłopoty Rockets, a pozamiatal ich w świetnym stylu rezerwowy Walker. No i na koniec ofensywny faul Brodacza na DeRozanie. Rywale gasza Hardena niemiłosiernie w tym sezonie i to w kluczowych momentach. Myślę że już nie raz w szatni Houston latały różne przedmioty. ????
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Panowie.... 
Co taka cisza w dziale? 
Dzisiejszej nocy odbyło się 7 spotkań, a tu.... od wczoraj rano nic!. 
Ja zamilczałem, bo po wtopie Washington Wizards u siebie z Orlando, która była dla mnie całkowitym zaskoczeniem, pomyślałem sobie, że może nie ma co się mądrzyć?
ale.... swoje robiłem i było tak:





Dzisiaj - kompletnie nie mam pomysłu na nic. Grzecznie idę spać a jutro kupię sobie  jakiś sweterek :) 
A może.... ktoś coś na dzisiaj ma?  Piszcie śmiało! Ostatnio ( wczoraj )  kolega @fuxior z z działu NHL swoją analizą przekonał mnie do typu na Colorado! Wiec mu zaufałem! ... i dołożyłem do swoich.... i wyszło tak:



Piszcie panowie nie bójcie się nic! "w kupie siła" a co kilka mózgów to nie jeden!
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York Knicks - Denver Nuggets
Typ: New York Knicks (ML)
Kurs: 5,00   
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Nie lubię zbytnio grać na drużyny, które notują długą serię porażek. Mimo to zdecydowałem się na Knicksów, bo ich seria porażek w jakiś sposób jest usprawiedliwiona. New York Knicks przegrali siedem ostatnich spotkań, ale kalendarz mieli piekielnie trudny. Ich rywalami była czołówka wschodu, czyli Boston Celtics, dwukrotnie Philadelphia 76ers, Milwaukee Bucks, Toronto Raptors, do tego jeszcze solidny Brooklyn Nets i San Antonio Spurs. Z Brooklynem powalczyli, bo przegrali tylko różnicą dwóch punktów. Teraz zagrają z kolejnym mocnym rywalem. Widzę jednak szansę dla gospodarzy, gdyż Denver Nuggets nie są w najlepszej formie. Nuggets przegrali prestiżowy mecz z Los Angeles Lakers 96:105, wcześniej przegrali po dogrywce z Sacramento Kings. Knicks bilans mają fatalny, bo wygrali tylko cztery spotkania, ale ich skład nie jest taki najgorszy i u siebie jak zagrają dobry mecz, to moga wygrać z Denver.

@auxi miałem nosa z tym Orlando, ale niestety wygrali siedmioma punktami, choć mieli piłkę na zmniejszenie tej różnicy i gdyby ich zawodnik wbijał pod kosz zamiast próbować kalecznego rzutu za trzy, to kto wie ;)
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
@5xharoldx5  a wiesz... że też taraz patrzyłem na ten New York Knicks, że tu może być ich win.

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York Knicks - Denver Nuggets
Typ: New York Knicks (ML)
Kurs: 4,50
Bukmacher: fortuna

Denver oglądałem z Sacramento... ten Jokić jakby naćpany albo niewyspany. Zirytowany jakiś grał - ledwie 7 pkt. strzelił
Ta obserwacja tylko mnie utwierdziła, że w następnym meczu Denver trzeba kłaść na LA Lakers. ( ogólnie dla mnie LA idą na mistrza i wszystko co powyżej 2, to jest promocja niezależnie z kim grają i gdzie ) ale... w tym meczu ten Jokić też, coś nie pograł. 13 pkt i... raptem 5 zbiórek, jak na takiego "konia" -  to strasznie mało! Wiem... w NY nie ma Lebrona którego nie przepcha, ale jakiś taki ospały znowu łaził ( oglądałem skróty ) Teraz Denver frunie dzień po dniu do NY. Tajemnica Denver polega na tym, że we własnej hali zawsze byli groźni. Denver jest położone na wysokości 1700m.n.p.m  każda drużyna która tam frunie musi się aklimatyzować. Mniej lub wiecej jest to odczuwalne, zwłaszcza gdy jest się w trasie. Teraz to Denver zlatuje z góry prawie 2000 km na niziny. Lot ok 4 godzin, zmiana wysokości, zmiana ciśnienia. Drugi mecz z rzędu, dzień po dniu. Jokić ospały... czy go bryza wschodniego wybrzeża orzeźwi? A może cała drużyna odczuje skutki zmiany ciśnienia?
Ostatnie 6 meczy Denver:  4 winy u siebie... zejscie na niziny do Sacramento i...klapsy. Wejście na górę do siebie... i klapsy z LA a teraz lot daleki na niziny do NY . Zakręci się w głowie?
Spróbuję delikatnie singielka:



P.S. Wklejam te kupony, żeby pokazać , że nie gadam dla gadania, albo nie klepie postów z d... dla reputacji,  tylko to co mówię to gram. 

Edit:   Wejdzie nie wejdzie.... chodzi o to, że nie ma co kleić kuponów z Denver za 1,21. Słabo to płatne.
 
 
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Washington Wizards - Philadelphia 76'

W składzie gospodarzy nie ma Bryanta, więc głównym centrem będzie Hachimura, a więc młody zawodnik, który będzie znacznie przegrywał pojedynki ze swoim rywalem Embidem. Dodatkowo dla centra Wizards nie będzie dobrej zmiany na tej pozycji, więc znowu Embid będzie miał pole do popisu.
Znaczna przewaga w warunkach fizycznych, forma i ogranie Embida, dla mnie bardzo mocny bet na noc.

Embid over 12.5 RB
1.70



NOP - Suns

Linia na poziomie 235 pkt, więc powinno być mocno ofensywnie. Nie gra Baynes, więc punkty będą się rozkładały na innych zawodników. 
Wątpię, że Kaminsky zagra równie dobre spotkanie, więc skupię się na innym regularnie punktującym zawodniku.

Oubre zagrał wczoraj bardzo słabe, generalnie był bezproduktywny, szybkie 2 PF w 1q, słaby występ, dlatego liczę na znaczną poprawę w jego grze. Booker gra strasznie w kratkę, dlatego zaufam bardziej regularnemu zawodnikowi, który miał wczoraj występ najgorszy w sezonie (poza 1 pkt z Lakers), trzeba mu zaufać :)

Oubre over 18.5 pts
1.87 
dubel za 5j (Oubre + Embid)

NY Knicks - Denver Nuggets


Świetna defensywa Nuggets vs bardzo słaba ofensywa Knicks, którzy są na ostatnim miejscu points per game, a 3 ostatnie spotkania to średnia 95.7 pkt

under 99.5
1.57 
under 209.5
1.50 (dubel za 3j z Bruins - Hawks under 6.5 RT) 

Rano poszło jeszcze:
76' -3.5    1.50
Nuggets - 4.5 1.55 

dubel za 5j 

Oubre 21+ 
2.12
Embid 15+RB
2.51

dubel za 1j - 5.32 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
cytat z dnia 5 grudnia 2019 23:48 przez auxi@5xharoldx5  a wiesz... że też taraz patrzyłem na ten New York Knicks, że tu może być ich win.

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York Knicks - Denver Nuggets
Typ: New York Knicks (ML)
Kurs: 4,50
Bukmacher: fortuna

Denver oglądałem z Sacramento... ten Jokić jakby naćpany albo niewyspany. Zirytowany jakiś grał - ledwie 7 pkt. strzelił
Ta obserwacja tylko mnie utwierdziła, że w następnym meczu Denver trzeba kłaść na LA Lakers. ( ogólnie dla mnie LA idą na mistrza i wszystko co powyżej 2, to jest promocja niezależnie z kim grają i gdzie ) ale... w tym meczu ten Jokić też, coś nie pograł. 13 pkt i... raptem 5 zbiórek, jak na takiego "konia" -  to strasznie mało! Wiem... w NY nie ma Lebrona którego nie przepcha, ale jakiś taki ospały znowu łaził ( oglądałem skróty ) Teraz Denver frunie dzień po dniu do NY. Tajemnica Denver polega na tym, że we własnej hali zawsze byli groźni. Denver jest położone na wysokości 1700m.n.p.m  każda drużyna która tam frunie musi się aklimatyzować. Mniej lub wiecej jest to odczuwalne, zwłaszcza gdy jest się w trasie. Teraz to Denver zlatuje z góry prawie 2000 km na niziny. Lot ok 4 godzin, zmiana wysokości, zmiana ciśnienia. Drugi mecz z rzędu, dzień po dniu. Jokić ospały... czy go bryza wschodniego wybrzeża orzeźwi? A może cała drużyna odczuje skutki zmiany ciśnienia?
Ostatnie 6 meczy Denver:  4 winy u siebie... zejscie na niziny do Sacramento i...klapsy. Wejście na górę do siebie... i klapsy z LA a teraz lot daleki na niziny do NY . Zakręci się w głowie?
Spróbuję delikatnie singielka:



P.S. Wklejam te kupony, żeby pokazać , że nie gadam dla gadania, albo nie klepie postów z d... dla reputacji,  tylko to co mówię to gram. 

Edit:   Wejdzie nie wejdzie.... chodzi o to, że nie ma co kleić kuponów z Denver za 1,21. Słabo to płatne.
Nie grają dzień po dniu, tylko dzień po dniudniu
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Washington Wizards Under 110,5 pkt @ 1,90 Unibet (103 pkt)
Miami Heat - Washington Wizards  G 02:00 I 07.12


Widze ze w temacie cisza, wiec specjanie dla tych ktorzy nie spia a chcieliby cos jeszcze pograc(jeden zaklad jest w moim temacie) a wiec kroto ale mysle ze moze to byc wartosciowy zaklad. Jak wiemy Washington to taki kolos na glinianych nogach , jezeli sa dopuszczanie na otwartych pozycjach strzeleckich to wala overy i tak ostatniej nocy zaskakujaco pokonali Philladelphie aplikujac 119 punktow dlaczego, dlatego ze osiogneli skutecznosc 81% eFG na otwartych rzutach. Co dalej, dalej jest tak ze zagraja trzeci mecz w ciagu czterech dini w miare wypoczetymi Miami ktorzy sie nie spiesza z tempem gry i maja w miare obrone ale badz co badz to dziwna druzyna tak jak ta w NHL  St.luis.

Washington jest back-to-Back oraz maja kilka kontuzji jak brak Thomas Bryant i Isaiah Thomas ale trzba wziasc tutaj pod uwage to ze ci gracze sa obciazeni ogromna liczba minut, Hachimura gral ponad 40 minut dwa razy od wtorku , Beal rowniez podazyl ta liczba minut, poprostu czarodzieje pokonali dwa razy wiecej mil niz ostatnio Miami a ich starterzy sa bardzo obciazeni to wyglada jak "utrata harmonogramu" jezeli tak to mozna nazwac w takim przypadku nic dzienwgeo ze kusry wynosza 1,18 na Miami ale mozna tu zaryzykowac i wziasc - 7,5/8 handicap ja proponuje jednak under druzyny Washingtonu 110,5 punkta ktory spadl o jeden pukt  poprostu wychodze zalozenia ze moze tu wystapic zmeczenie materialu.

aha i bym zapomnial ,korzystajac z okazji  sluchajcie rozpoczęło się już głosowanie na najlepszą analizę listopada  - wiec zachcecam do glosowanie, czy podobaja sie analizy ? czy jest sens sie produkowac , bo jak widze niema chcetnych do glosowania a to mija sie z celem aby siedziec i poswiecac swoj czasn na przelewanie swojej wiedzy na forum - link na dole do glosowanie - zachcecam do oddania glosow na wszytkie wybrane analizy przez was -pozdrawiam

https://forum.bukmacherskie.com/temat/158415-najlepsze-analizy-listopada-glosowanie-uzytkownikow/?page=1#post-6899155
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Luźniutkie typy na dzisiejszy wieczór na mecze za oceanem, które zapowiadają się całkiem ciekawie.

Brooklyn Nets - Denver Nuggets
Denver wygra i poniżej 213.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.85 Betclic
Joe Harris zdobędzie więcej niż 20 pkt. włącznie z dogrywką @4.10 Betclic
Gary Harris zdobędzie więcej niż 20 pkt. włącznie z dogrywką @6.10 Betclic
Spencer Dindwiddie zdobędzie więcej niż 25 pkt. włącznie z dogrywką @2.00 Betclic

Charlotte Hornets - Atlanta Hawks
Charlotte Hornets -9.5 włącznie z dogrywką @3.75 Forbet
Poniżej 216.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.65 Forbet
Trae Young zdobędzie ponad 40 pkt. włącznie z dogrywką @6.75 Betclic
Devonte' Graham zdobędzie ponad 30 pkt. włącznie z dogrywką @5.10 Betclic
Terry Rozier zdobędzie ponad 20 punktów włącznie z dogrywką @2.00 Betclic
E: same  .???? Niby dla zabawy, ale przebiegi obu spotkań zaskakujące.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Portland - Oklahoma
Typ: zwycięstwo (razem z dogrywką)   Portland  - 4,5 
Kurs: 2.01  
  
Bukmacher: Fortuna

Oklahoma po odejściu Rassela Westbrooka z drużyny, która celowała w coś więcej niż playoff stała się drużyną marzącą o zakwalifikowaniu się do nich. Została zaszeregowana gronie przeciętniaków ligi. Na skutek odejścia Westbrook'a do drużyny trafił weteran Cris Paul. Na papierze solidna postać, tyle że, z jego motywacją może być różnie. Paul wolałby grać w drużynie, która walczy o mistrzowski pierścień aniżeli inspirować młodzież.  Oklahoma to młody zespół - fundamentalnym elementem Oklahomy na najbliższe lata ma być m.in. Shai Gilgeous–Alexander ale póki co, drużyna jest w układaniu na przyszłe lata.
Portland - po fatalnym dla nich starcie sezonu wydaje się, że wchodzą na "właściwą ścieżkę". Szczególnie po niedawnym dołączenie ( połowa listopada Carmelo Anthony'ego. Ich ambicją jest nie tylko dostać się do playoff.
Lillard, MaCollum i Carmelo  Nawet kiedy jeden z nich ma gorszy dzień, pozostała dwójka jest w stanie pociągnąć drużynę do zwycięstwa.
W tym sezonie już dwukrotnie odbyły się mecze Portland z OKC. Dwukrotnie wygrywali Portlandczycy.  
31.10 Oklahoma - Portland  99 - 102
28.11 Portland - Oklahoma 136 - 119
Czemu teraz miałoby być inaczej - nie znajduję uzasadnienia. 
Portland to drużyna, która stanowi zagrożenie dla najlepszych. Ze średniakami powinna wygrywać - zwłaszcza gładko we własnej hali. 
Przy okazji poprzedniego spotkania obu drużyn zamieszczałem analizę w dziale NBA, niewiele czasu minęło ( tydzień ) i właściwie nic się nie zmieniło, wiec pozwolę sobie niżej przekopiować 


Portland - Oklahoma
Typ: zwycięstwo Portland @ 1,77  136 - 119
Portland jedno z niewielu dotychczasowych zwycięstw ( bo tylko 6 ) odniosło własnie nad OKC i to w dodatku na wyjeździe. Dzisiaj grają u siebie.  W tamtym meczu w Portland nie było jeszcze Carmelo Anthony'ego. ( właściwie to do niedawna go nie było wcale, bo jest graczem Portland od tygodnia ) a w OKC pauzował wtedy Adams.  Przed sezonem kurs na to, że Portland wygra konferencję zachodnią wynosił 19 natomiast, że zrobi to OKC wynosił 81- zatem... to, że OKC jest słabsze kadrowo od Portland to nie tylko moja opinia. Teraz w Portland jest jeszcze dodatkowo stary dobry Melo, który jest w dobrej dyspozycji.
Portland do tej pory zdecydowanie  poniżej oczekiwań, coś chłopakom nie szło. Oglądając mecz z Chicago uważam, że wszystko funkcjonowało poprawnie i chyba był to moment przełamania i odwrócenia trendu. Melo i McCollum i Lillard wyglądali bardzo przyzwoicie. Teraz we własnej hali... już z "mniejszym ciężarem" ( bo pasmo porażek przełamane )  jest doskonała okazja wejść na właściwą drogę zgodną z oczekiwaniami, bo rywal średni. Jedno jest pewne, że bedzie im się chciało.

 
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Apropos zakończonego przed chwilą meczu Brooklyn Nets - Denver Nuggets  105:102
Wiecie co jest dobre i ciekawe u bukmacherów? Ten ich system. Nie wiem jak to działa, ale jeśli ustalą kursy przed meczem, to na live niezależnie od przebiegu meczu faworyt z przed meczu zostaje faworytem. Kilka minut przed końcem - mecz wyrównany a kursy live tłuste na jednych, a na drugich ochłapowe. 
W tym przypadku... Kilka minut przed końcem Denver zdobywa prowadzenie plus 3 a kurs na zwycięstwo Brooklyn 5,75
Nie można się wyspać przez to polowanie :) Takie promocje trzeba brać.
I dziwna jedna psychologiczna sprawa ... Gracze gotowi są grubo stawiać na kursy 1,3-1,8 ale jak jest promocja to strach ich ogarnia aby odpalić odważniej. 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 210,5 pkt @ 1,75 Bwin (90:104)
Utah Jazz - Oklahoma City Thunder  G 03:00 I 10.12


W tym pojedynku linia mocno spadla jest to spowodowane tym ze profesjonalini gracze zatakowali linie ponizej gdy okolo 45% zakladow jest ponizej ale z wieksza gotowka , bylo kilka ruchow w dol, mimo ze linia najwyzej byla przy poziomie 213,5 to mocno osunela sie do 208 punktow , jezli wiekszasc zaklado czy wyborow jest powyzej lini a linia spada oznacza ze w tym przypadku wieksza gotowka jest po stronie under to znaczy ze w tym przypadku mamy do czynienia  reverse line movement ( Wystarczy tak dla przykladu sprawdzic Covers.com - publiczni sa powyzej ale profesjonalni/liderzy ranks po nizej ale tutaj podaje przyklad bo covers nie jest dlamnie wyznacznikiem ,chyba tylko wtedy kiedy trzeba omijac public bet)

Po pierwsze, żadna z drużyn nie jest zbyt dobra w ataku. Obaj są mniej więcej w dolnej 10 ligi pod względem wydajności i są zarówno blisko lub ponizej rzutow z pomalowanego i tzry punktowego wskaznika. Są to dwie najgorsze druzyny ofensywne pod wzgledem zborek na tablicy.Te dwie druzyny nie ulatwiaja samym sobie zdobywanie punktow na to wychodzi.

Jazz będzie dziś bez Mike Conley, oni grali bez niego w dwoch ostatnich meczach. W pierwszym meczu ofensywnie walczyli bez niego, ale można było się tego nieco spodziewać w stosunku do Lakersów. Potem w sobotę nie samowicie zagrali bez niego, chociaż tego można było się spodziewać w domu przeciwko szybkim grajacym Grizzly. Nie wiele nam to mowi, mimo wszystko. Coz możemy zmierzyć styl ataku, nawet jeśli liczby wydajności są zbyt niskie lub nadmiernie zawyżone z powodu pojedynków. Przeciw Lakers Jazz zagrali 84,0% posiadania na połowie przeciwnika z Grizzly  prawie 93%  którzy lubia narzucic tempo.

Co by nie mowic Jazz sa najbardziej toporna druzyna grajaca na polowie przeciwnika, laczac to z nie najlepsza ofensywa i slabymi zbiorkami nie jest to zaskoczeniem ze ofensywa nie rozwija sie zgodnie z oczekiwaniami. Wszystko jest tak trudne jesli nie masz swobodnej gry i matametyki po swojej stronie.

Analogicznie mozna to samo powiedziec o Oklahomie sa ostatnia druzyna pod wzgledem zbiorek w ofensywie a profil rzutow maja jeszcze gorszy niz Utah i sa na drugim miejscu pod wzgledem topornej gry na polowie przeciwnika. Z pewnością można by napisac owiele wiecej ale to naprawdę bedzie trudnym zdobywaniem punktow przeciwko ustawionej obronie. Moim zdaniem  jest to powolna gra z rzutami z poldystansu  i z problemami na zbiorkach. Mysle ze w takim przypadku wart jest zagrac ponizej lini 210 i wyzej przy wzglednych kursach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
auxi 41,2K

auxi

Auxi
cytat z dnia 8 grudnia 2019 23:46 przez auxiApropos zakończonego przed chwilą meczu Brooklyn Nets - Denver Nuggets  105:102
Wiecie co jest dobre i ciekawe u bukmacherów? Ten ich system. Nie wiem jak to działa, ale jeśli ustalą kursy przed meczem, to na live niezależnie od przebiegu meczu faworyt z przed meczu zostaje faworytem. Kilka minut przed końcem - mecz wyrównany a kursy live tłuste na jednych, a na drugich ochłapowe. 
W tym przypadku... Kilka minut przed końcem Denver zdobywa prowadzenie plus 3 a kurs na zwycięstwo Brooklyn 5,75
Nie można się wyspać przez to polowanie :) Takie promocje trzeba brać.
I dziwna jedna psychologiczna sprawa ... Gracze gotowi są grubo stawiać na kursy 1,3-1,8 ale jak jest promocja to strach ich ogarnia aby odpalić odważniej. 
 
Pisząc post liczyłem na to, że ktoś podchwyci temat, a tu jednak cisza.
Każdy ma jakąś swoją taktykę. Z tego co widzę kolega @gy_gy_craveel to statystyka trendy  i w większości linie over/under.
Ja po jakimś tam doświadczeniu opieram swoją grę na łowieniu wysokich kursów i typach wygra/przegra.  Skoro bukmacherzy zarabiają na przegranych meczach faworytów, ja też tak szukam. W meczach live można szukać jeszcze wyższych kursów i cała sztuka polega na tym, aby tak operować stawką i kursami tak aby nie podpalać się, nie odbijać pochopnie i wychodzić na swoje nawet przy kilku niepowodzeniach.
dwa dni - dwa mecze

Kupon stawiany przy ok 3 punktowej przewadze faworyta:



Kupon stawiany przy ok 13 pkt przewadze ( w tym przypadku "faworyta" )



Przytopionych kuponów procentowo mam więcej niż trafnych , ale ogólnie nie narzekam, jakoś idzie.
Swoje kupony wklejam ostatni raz na forum. Jestem tu świeży - na forum ( nigdy nie dzieliłem się ogólnie swoją grą ) ale widzę, że  różnie ludzie odbierają - wiec zaprzestaję. 
Kupony były aby uwiarygodnić, że to co podaję w typach to gram. Niektórzy piszą aby pisać.



Na dzisiaj gram 2 typy przedmeczowe. 

Phoenix  - Minnesota
typ: Phoenix 
  
@ 1.61 fortuna
 
Występ wątpliwy na chwilę obecną trzonu Minnesoty - Wiggings, Tegue, Towns, ale i z nimi grałbym na Phoenix bo drużyna średnio ułożona a  zwłaszcza Towns musi jeszcze trochę poukładać w głowie.

Chicago - Toronto
typ: Toronto  
  
@ 1,46 fortuna


Katastrofalna  skuteczność Toronto z poprzedniej nocy nie może się powtórzyć, a to do tego Chicago to pólka niżej. 



Oprócz tego na live próbuję łowić po wyższym kursie WIN przegrywających Clippers oraz WIN przegrywające Detroit. 

Powodzenia.

Edit: Tak jak pisałem... łapie live. Po wygranej kwarcie przez Clippers 24:19 Indiana robi run +7 i wychodzi na plus 2.
Zakład live zę Clippers wygra pierwszą połowę ( bez remisu ) jest 2,40. Statystycznie po takim run'ie przy wyrównanym meczu za chwilę  sytuacja się odwraca i run jest w drugą strone. Zapas z pierwszej kwarty ... i zakład realny. Stawiam.
Pierwsza połowa - 60:48 Clippers



Detroit przegrywa w pierwsze 21:13..., ale oczy mi się kleją - odpuszczam łapanie - idę spać.
Dobranoc wszystkim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom