>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

National League & niższe ligi Angielskie - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

T 8,9K

trema11

Użytkownik
ANGLIANational League 20:45AFC Fylde-Chorley
Typ-2
Kurs-6

Witam typerów,jeżeli ktoś tu zaglądnie,na dzisiaj wybrałem taki oto mecz w którym z góry wiadomo kto jest faworytem i jest to jedyny dzisiejszy mecz w tej lidze z tak wyraznym faworytem,a że ja lubie iść pod prąd to szukam w tym meczu niespodzianki.
Jest to druga kolejka,więc za wiele nie można tu powiedzieć coś mądrego,ot taki typ na nosa po bardzo dobrym kursie.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
National League

Wrexham - Halifax

Typ: X2    Kurs: 1.88    STS   

Do sprawy podchodze statystycznie. H2H na korzyść gości. Na terenie Wrexham nie przegrywają dodatkowo w tym sezonie jednak forma przemawia za gośćmi więc taki kurs myśsle,że można pobrać na spokojnie.

e: zasiegnalem jeszcze wiedzy w jednym miejsCu i gospodarze podobno mają problemy z defensywa tak więc tym bardziej jestem przekonany co do typu choć Wrexham to podobno jeden z kandydatów do awansu ale początek sezonu mówi co innego

e2: ech mają przewagę zawodnika a i tak tracą bramke i zakład wtopiony;shit

Wynik: 1:0
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League


Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - National League
Godz: 20:45
Spotkanie: Chesterfield F.C. - F.C. Halifax Town
Typ: Chesterfield F.C.  2:3
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna

Analiza:Zapraszam do Anglii gdzie w National League na Proact Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 9 serii gier miejscowe Chesterfield Football Club a w gości przyjedzie drużyna Football Club Halifax Town.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 8 meczach zdobyli 5 punktów co daje obecnie 22 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 2 pozycji w tabeli angielskiej National League ze zdobytymi 19 oczkami w swoich 8 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Chesterfield F.C. w tym sezonie u siebie 2 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 5-7 natomiast F.C. Halifax Town na wyjazdach 2 zwycięstwa, remis oraz przegrana i bilans bramek 7-4.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły zakończyły ostatni sezon ligowy rozgrywek obok siebie a teraz to F.C. Halifax Town jest dużo wyżej w tabeli ligowej.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo jednak gospodarzy którzy ewidentnie potrafią grać na swoim terenie z zespołem gości i są dla nich bardzo niegościnni gdyż w tych spotkaniach strzelili im 6 goli i sami nie stracili żadnego i moim zdaniem magia terenu drużyny Chesterfield F.C. podziała kolejny raz i pokonają oni obecnie wyżej notowanego w tabeli rywala.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: AFC Fylde - Chesterfield
Typ: Powyżej 2.5 gola
  
Kurs: 1.95
Bukmacher: STS


Krótko i treściwie. Po 15 kolejkach AFC Fylde ze średnią 3.2 gola na mecz. Chesterfield ze średnią 3 goli na mecz. Fylde 11/15 powyżej 2.5. Chesterfield 10/15 powyżej 2.5. Kurs 1.95. Myślę, że nic więcej nie muszę dodawać. Po prostu wartościowy typ.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League


Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - National League North
Godz: 20:45
Spotkanie: Curzon Ashton F.C. - Kettering Town F.C.
Typ: Curzon Ashton F.C.  0:0
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Zapraszam do Anglii gdzie w tamtejszej National League North w zaległej 15 kolejce ligowej na Tameside Stadium zmierzą się ze sobą o punkty miejscowe Curzon Ashton Football Club a w gości przyjedzie zespół Kettering Town Football Club.
Curzon Ashton F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 17 meczach zdobyło 16 punktów co daje obecnie 20 miejsce w tabeli ligowej natomiast Kettering Town F.C. plasuje się na 19 pozycji w tabeli angielskiej National League North zdobywając 16 oczek w swoich 17 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa, remis oraz 4 przegrane i bilans bramek 13-12 zaś goście na wyjazdach wygrana, 2 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 9-16.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo u siebie Curzon Ashton F.C. które ostatnio potrafiło ograć najlepszy na wyjazdach York do tego zespół ten u siebie ostatnio złapał wiatr w żagle a goście na wyjazdach grają słabo i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie na Tameside Stadium.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - National League
Godz: 20:45
Spotkanie: Hartlepool United F.C. - Eastleigh F.C.
Typ: Hartlepool United F.C.  2:1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Zapraszam na piaty szczebel rozgrywkowy do Anglii mianowicie National League gdzie na Victoria Park zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Hartlepool United Football Club a w gości przyjedzie drużyna Eastleigh Football Club.
Hartlepool United F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 28 meczach zdobyło 36 punktów co daje obecnie 17 miejsce w tabeli ligowej natomiast Eastleigh F.C. plasuje się na 15 pozycji w tabeli angielskiej National League zdobywając 37 oczek w swoich 27 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa, 4 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 20-21 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane, 4 remisy oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 18-25.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo u siebie gospodarzy którzy na pewno będą chcieli pierwszy raz u siebie pokonać gości bo do tej pory w 2017 przegrali i w 2018 zremisowali tak więc teraz czas na zwycięstwo do tego mają u siebie niezłego napastnika Gime Toure który strzelił w tym sezonie 11 bramek i może on też coś strzeli przełamując swoją ostatnią niemoc strzelecką a goście na wyjazdach grają słabiej do tego mają 25 bramek straconych w delegacjach na 14 spotkań czyli prawie 2 bramki na mecz i to jest szansa też dla Hartlepool United F.C. które u siebie dużo strzela i moim zdaniem gospodarze w tym spotkaniu zwyciężą.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 5. Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Dagenham Red. - Aldershot
Typ: Aldershot
Kurs: 5.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Uboga oferta na świąteczno-noworoczny czas powoduje, że chcąc nie chcąc rzuciło się na chwilę okiem na statystyki niszowych lig, a tam moją uwagę przykuła oferta kursowa na wyjazdowe zwycięstwo piątoligowca Aldershot. Na przestrzeni ostatniego roku z kawałkiem obydwie drużyny spotkały się ze sobą dwukrotnie, i w obydwu przypadkach górą był Aldershot. W grudniu ubiegłego roku wygrał u siebie 2:1, zaś w kwietniu - na wyjeździe 2:0. Tym samym ewentualne mocne faworyzowanie gospodarzy tłumaczyłbym obecną formą obydwu rywali lub ewentualnie słabą sytuacją kadrową. Żadnej z drużyn na chwilę obecną nie trapią kontuzje. Wśród gospodarzy pauzuje jedynie Elliot Johnson, ale z powodów pozaurazowych. Przejdźmy zatem do analizy sytuacji w tabeli. Na pierwszy rzut oka Dagenham, będący na dziewiątym miejscu, powinien gładko pokonać notowanego na 17. pozycji rywala. Czy jednak jest to oczywiste? Otóż niekoniecznie. Gospodarze zaczęli ligę w pięknym stylu będąc liderem przez siedem kolejek. Jednak spadek na dziewiąte miejsce z pewnością o czymś świadczy. Aldershot zaś - zupełnie przeciwnie - nie przegrał żadnego spośród ostatnich siedmiu spotkań! I tym samym ekipa, która przed miesiącem okupowała sam dół tabeli, dziś traci tylko sześć punktów do... jej środka. W międzyczasie sprawili m.in. dużą niespodziankę, pokonując na wyjeździe wysoko Eastleigh (3:0). Oczywiście liga o takiej klasie rozgrywek pełna jest niespodzianek i dlatego powszechnie unika się ich grania, szczególnie na faworytów. Dlatego trochę na przekór moim dotychczasowym typom w tym miesiącu, tym razem postawię na niespodziankę.
 
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
U23, 15:00
Liverpool - Everton over 3.5 [email protected] fortuna

Derby Liverpoolu w młodzieżowych zespolach tych druzyn. Liverpool u23 oraz Everton u23 zajmuja kolejno 9 i 8 miejsce w tabeli. Gospodarze maja do rozegrania jeszcze jeden mecz zaległy. W zespole Liverpoolu na pewno brakuje stabilnosci w obronie - traca sporo bramek szczegolnie na wyjazdach. Everton tez nieszczegolnue wyróżnia sie szczelna defensywa. Maja za to w swietnej dyspozycji 18letniego pomocnika Stanleya Millsa, strzelajacego w ostatnim czasie jak na zawołanie. Liverpool potrafi strzelac na wlasnym boisku. Na początku tego sezonu obie mialy okazje grac ze soba, wtedy gora byl Liverpool 3-1. W najbliższym spotkaniu wydaje mi sie ze nie bedzie kalkulacji i zobaczymy ofensywne starcie.
 
THAT.IS.OVER 2,2K

THAT.IS.OVER

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - National League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wrexham - Bromley
Typ: OVER 3,5
Kurs:
2,18
Bukmacher:
Fortuna

Bardzo overowy gospodarz, natomiast ciężki gość. Może się zakręcić w okolicy 2-1 więc może lepiej wrzucić do dubla. Jak szybko strzelą w pierwszej połowie to w drugiej czuję, że dowiozą over 3,5
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Ipswich - Wyvombe [goście powyżej 0.5 gola] 1.85 superbet Bezapelacyjne 4-0

Ipswich leci na niesamowitej serii. Ostatnią bramkę stracili 11 lutego. Od tego czasu jedno spotkanie zremisowali 0-0, a następnie odnieśli siedem zwycięstw z rzędu zachowując czyste konto. Myślę, że jest to doskonały moment, by dziś nadszedł koniec tej serii, szczególnie, że podejmują nie byle ogórków. Wycombe wciąż liczy się w walce o baraże, mają o co grać, więc gospodarzom aż tak łatwo nie będzie. Historia pokazuje, że nie jest to niemożliwe. W grudniu u siebie Wycombe zwyciężyło 1-0, więc i dziś liczę na przynajmniej gola z ich strony.
 
Ostatnia edycja:
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia National League
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Boreham Wood–Solihull Moors
Typ: BTS
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Próbuję dzisiaj niższą ligę angielską. Gra 9 z 11. Jest to dopiero trzeci mecz dla tych drużyn sezon dopiero co się zaczął i wszystko się rozkręca. Jak na 2 rozegrane mecze to mają dość korzystny pod mój typ bilans goli odpowiednio 4-2 i 3-2 i tutaj widzę szansę a kurs dobry. Gospodarze statystyki BTS 2/5 goście już o wiele lepiej bo 4/5. W bezpośrednich meczach to też w miarę nieźle bo mamy 3/5 ostatni spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 dla dzisiejszych gości. Goście ostatnio wygrany mecz na wyjeździe 2-1 a gospodarze u siebie 2-0 ale liczę, że dzisiaj strzelą po co najmniej 1 golu i będzieok. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +942
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Chelmsford - Hemel Hempstead
Typ: over 2.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Fortuna
Dziś ze słabej oferty wybrałem mecz 8 kolejki angielskiej National League Południe w którym to spotkają się drużyny Chelmsford i Hemel Hempstead. Gospodarze na chwilę obecną zajmują 4 miejsce z dorobkiem 15 punktów po tym jak zanotowali 4 zwycięstwa i 3 remisy strzelając przy tym 10 bramek i tracąc 4. Chelmsford ma serię 10 kolejnych meczy bez porażki i dziś zechcą podtrzymać dobrą passę. Goście drużyna Hemel Hempstead zajmuje w tabeli ligowej 15 miejsce z dorobkiem 9 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 9-9. Przyjezdni na 10 ostatnich meczy zanotowali 2 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki. Patrząc na historię meczy pomiędzy tymi drużynami można zobaczyć, że na 5 ostatnich konfrontacji, aż 4 razy pokrywany był over 2.5, więc liczę że statystyki zostaną podtrzymane i over wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +952
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia National League Południe
Godzina: 20:45
Spotkanie: Torquay - Farnborough
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Próbuję nietypowo bo niską ligę angielską dzisiaj. Wczoraj BTS jakoś wszedł i w tymże meczu również mi pachnie, że obu drużynom uda się strzelić. Gra 6 z 9. Gospodarze na miejscu premiowanym play off i tylko 3 punkty straty do lidera a więc jest ciasno. Goście z kolei tylko 1 punkcik straty do miejsca premiowanego play off. Więc albo będzie 0-0 albo otwarty mecz i bramki - liczę na to drugie. W ostatnich 5 meczach obie drużyny mają bardzo dobrą statystykę BTS bo 4/5 więc mój typ jak najbardziej ma podstawy. Historii pojedynków bezpośrednich nie znalazłem ale tak jak napisałem z uwagi na falt, iż oba zespołu zarówno strzelają jak i tracą to liczę na bramki z obu stron. Powodzenia:)
 
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia National League Północ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Darlington - Boston Utd
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Superbet
Dziś ze słabej oferty wybrałem mecz 8 kolejki angielskiej National League w którym zagrają zespoły Darlington i Boston Utd. Gospodarze zajmują w tabeli ligowej 23 miejsce z dorobkiem 5 punktów mając na koncie 1 zwycięstwo, 2 remisy i 4 porażki a ich bilans bramkowy to 7-18. Darlington na 10 ostatnich meczy zanotował jedynie 2 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek, więc słabo się prezentują, ale w aż 6 meczach pokrywany był over 2.5. Goście drużyna Bostonu w tabeli ligowej zajmują 6 miejsce z dorobkiem 13 punktów mając na koncie 4 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 11-6. Przyjezdni na 10 ostatnich meczy zanotowali 5 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. W meczach pomiędzy tymi drużynami pada sporo bramek, ponieważ na 5 ostatnich konfrontacji aż 4 razy był pokrywany Over, dlatego liczę że statystyki się powtórzą.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Barnsley - Grimsby
liczba goli 2-3 @2.00


Dziś idę z górki i stawiam jeden z moich ulubionych zakładów, czyli przedział goli między 2, a 3. Stosunkowo najczęściej mecze kończą się takim przedziałem. Dobrze selekcjonując mecze można naprawdę mieć dobrą skuteczność i to przy naprawdę atrakcyjnym kursie. Kluczem oczywiście jest dobór spotkań. Ja na dziś wybrałem pojedynek w angielskim EFL Trophy pomiędzu Barnsley, a Grimsby. Są to zespoły z trzeciego i czwartego poziomu rozgrywkowego. Na tym etapie rozgrywek obowiązuje specyficzna punktacja przypominająca trochę rozgrywki siatkówki. W przypadku remisu rozgrywane są karne, wygrani otrzymują dwa punkty, a przegrani jeden. Zwycięzcy oraz przegrani w regulaminowym czasie są nagradzania punktowo w normalny sposób. Dzięki temu rozgrywki te są dość ciekawe i rzadko padają tu rezultaty bezbramkowe. Często padają również remisy, bo dla obu drużyn oznaczają one punkty. Co do moich drużyn w meczach Barnsley oraz Grimsby w zeszłorocznej edycji w czterech z sześciu meczów padał przedział bramkowy właśnie między dwoma, a trzema golami. Faworytem tego starcia są gospodarze, jednak to żaden pewniak, bo zapewne w ekipie Barnsley dojdzie do wielu zmian względem rozgrywek League One. Ja typuję tu 1-1, bądź 2-1 dla gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1387
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Banbury - Alfreton
Typ: powyżej 3,5 gola
@3.35 LVBET

Gospodarze po 7 kolejkach plasują się tuż nad strefą spadkową. Przegrali oni swoje dwa ostatnie spotkania dość wyraźnie. Pierw u siebie 0:3 z Buxton a ostatnio na wyjeździe 4:0 z South Shields. Ogólnie w ich ligowych pojedynkach pada 2,6 bramki. Goście z kolei plasują się dokładnie w środku tabeli - 12. miejsce. Ich bilans bramkowy to 12 strzelonych i 12 straconych goli. W meczach Alfreton na 7 razy aż 4 razy padł over 3,5 gola. Ogólnie w ich pojedynkach pada 3,4 gola i jest to drugi wynik najlepszy wynik w lidze. Dziś również spodziewam się kilku bramek. Banbury musi walczyć aby wspiąć się wyżej nad strefę spadkową. W 3 ostatnich ligowych meczach Alfreton padło aż 12 goli! Stawiam dziś na podtrzymanie tej bramkowej serii.
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia NAtional League Południe
Godzina: 20:45
Spotkanie: Havant & W - Eastbourne Boro
Typ: BTS
Kurs: 1,61
Bukmacher: Fortuna
Analiza: No nie idzie nie mogę się wstrzelić :( Ale coś znalazłem z tej dzisiejszej oferty. Ostatnia drużyna tabeli gra z 19. Bilanse bramkowe obydwu drużyn ujemne odpowiednio 10-16 i 5-8 więc trochę tracą. Czy tak będzie między nimi dzisiaj? W ostatnich 5 meczach gospodarze 4/5 BTS goście jedynie 2/5 ale historia pojedynków bezpośrednich wygląda już ciekawiej: 4/5. Goście mają tyle samo punktów co pierwsza drużyna ze strefy spadkowej natomiast gospodarze 3 punktu straty do bezpiecznego miejsca. Sądzę, że każdy będzie chciał zgarnąć tutaj pełną pulę i nie odpuści co przełoży się na bramki z obu stron. Sam to pobieram do kombo. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +953
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Barrow - Morecambe
Typ: X2 i powyżej 1.5 gola
@2.80 Superbet

Morecambe w ostatnich tygodniach prezentuje znakomitą formę. Już od przeszło miesiąca nie przegrali żadnego spotkania i obecnie są na pozycji premiowanej barażami, ale mają mniej rozegranych spotkań. Teoretycznie dwa wygrane mecze zbliżyłyby ich do lidera do dwóch punktów różnicy, co byłoby już naprawdę dobrym rezultatem. W międzyczasie mają do rozegrania mecz przeciwko Barrow, a więc ekipą, która średnio co drugi mecz remisuje. Ta statystyka remisów jest jeszcze większa, gdyby spojrzeć tylko na mecze domowe Barrow. Dzisiejsi gospodarze na przestrzeni ostatniego miesiąca wygrali tylko raz. Ponadto z Morecambe spotkali się raz w tym roku i trzykrotnie w ciągu ostatnich trzech lat i za każdym razem wygrywali piłkarze Morecambe. Idę za powtórzeniem tej historii zabezpieczając się opcją z remisem. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy, ale w tym konkretnym przypadku przeczucie i forma gości mówi mi, żeby pójść pod prąd.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom