>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UK Championship 2019 (26.11-8.12.2019)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UK Championship 2019 
26 listopada - 8 grudnia 2019

 
 ​
Przed nami kolejna edycja jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych turniejów w snookerowym kalendarzu. UK Championship wraz z turniejem Masters i kończącymi sezon Mistrzostwami Świata składa się na Potrójną Koronę (Triple Crown), czyli snookerowy odpowiednik Wielkiego Szlema w tenisie. Tegoroczna edycja turnieju zostanie rozegrana w dniach 26 listopada - 8 grudnia 2019 roku w tradycyjnej siedzibie tej imprezy, czyli w Barbican Centre w angielskim Yorku. W tym roku organizatorzy przygotowali sowitą rekordową pulę nagród bowiem po raz pierwszy do podziału będzie ponad milion funtów, a dokładnie £1,000,009, w tym aż £200,000 dla zwycięzcy turnieju (£80,000 dla finalisty). Dodatkowo przygotowano również aż £15,000 dla autora najwyższego brejka turnieju, od dawna nie było tak dużej nagrody za najwyższego brejka, więc można się spodziewać wielu prób wysokich podejść.

 
 ​
Tytułu sprzed roku bronić będzie Ronnie O'Sullivan, który w finale pokonał Marka Allena (10-6) i był to jego drugi z rzędu wygrany UKC (a siódmy w ogóle), dlatego nikogo nie zdziwi jeśli w tym roku Rakieta znowu zamelduje się w finale. Drugim oczywistym kandydatem do tytułu jest Judd Trump, z którym ostatnio regularnie potykają się w finałach różnych turniejów.  

Drabinka turnieju
Format turnieju
Livescore


Format turnieju od lat niezmienny, mianowicie: wszystkie mecze od 1. rundy (czyli de facto kwalifikacji) aż do półfinałów włącznie będą rozegrane do 6 wygranych partii (best-of-11), zaś wielki finał to mecz do 10 frejmów (best-of-19) podzielony na 2 sesje.
 
Promocja w Forbet
Bonus Powitalny 2000 zł

 

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 25 listopada 2019 20:23 przez stefan-siaraW tv gdzieś będzie turniej ??
Tak jak już @waldi1979 napisał. Transmisje w Eurosporcie dopiero od soboty czyli od 2 rundy. Pierwsza runda to de facto kwalifikacje i zawsze tak było że transmisje tv na UKC włączają się od soboty. Chociaż może na Eurosport Playerze też będzie 1 runda. W każdym razie na pewno wybrane 2 mecze (np dzisiaj będą to mecze Robertsona i Binghama) będą transmitowane na streamach buków np etoto czy sts i wielu innych.
============

Neil Robertson vs Alex Borg
SUMA SETEK: Więcej niż 1.5@ 2.20  1

Stuart Bingham vs Lei Peifan
SUMA SETEK: Więcej niż 0.5@ 1.46  0

W obu meczach faworyci klarowni, a do tego jedni z lepszych jeśli chodzi o budowanie wysokich brejków. Mecze od początku do 6 wygranych frejmów, czyli wystarczająco dużo czasu i miejsca by zbudować jedną czy dwie setki. Przy czym oczywiście głównie liczę na setki Robertsona i Binghama, ale typy na setki w meczu więc rywale też teoretycznie mogą się dołożyć do overa. Do wbijania wysokich brejków i setek powinna też zachęcać wyjątkowo wysoka nagroda za najwyższego brejka turnieju, bo aż 15 tys funtów. Naprawdę dawno nie było takiej kasy za kilkanaście minut roboty, więc można się spodziewać że przy dobrym układzie na stole i szansie na wysoką setkę to zawodnicy nie będą odpuszczać takich szans.

Zhao Xintong vs Alexander Ursenbacher
HANDICAP MECZ: Alexander Ursenbacher +2.5@ 1.71  6-5
WYGRA MECZ: Alexander Ursenbacher@ 3.20  

Przesadzony kurs na Szwajcara, co dziwi zwłaszcza w kontekście formy jaką zaprezentował w poprzednim turnieju: w Northern Ireland Open doszedł aż do ćwierćfinału po drodze ogrywając m.in. Guodonga, Binghama i Allena. Xintong to wielki talent, jeśli mu się da grać i wbijać to może ograć każdego  i tego Ursenbacher będzie się musiał wystrzegać. Ale też taki zastrzyk pewności siebie jaki dostał w Belfaście powinien mu pomóc w tym meczu. Jeśli forma Szwajcara nie uleciała gdzieś i pokaże ją dzisiaj to jest w stanie ograć Chińczyka. Jak by nie było będzie to bardzo ciekawy mecz do oglądania i aż szkoda że nie będzie transmitowany (chyba).

Kursy z etoto
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UK Championship. 1st Round
J.Trump vs A.Amiri
Handicap by Frames: Trump, Judd (-5.5) @ 1.60  6-0
Marathon

Krótko bo mecz zaraz (wczesniej nie miałem kiedy), ale może ktoś znajdzie jakieś typy na live. Trump wiadomo, mistrz świata, najlepszy gracz w ostatnich kilkunastu miesiącach z 5-6 tytułami w tym czasie. Ostatnio ograł O'Sullivana w finale Northern Ireland Open. Amiri to zupełny nonejm z Maroka, ja to nazwisko widze po raz pierwszy szczerze mówiąc, to kolejny przykład że federacja próbuje rozpowszechniać snookera gdzie się da i daje dzikie karty różnym zawodnikom, którzy rzadko potrafią grać lepiej niż przeciętni amatorzy. I tak tutaj powinno być. Zapowiada się fajny trening dla Trampka, zapewne masa szans na punktowanie i kilka wysokich brejków faworyta, może nawet setek, powinno załatwić sprawę i szybkie 6-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Louis Heathcote - Nigel Bond
Ilość frejmów: Powyżej 8.5 frejmów @ 1.39  5-6
Ilość frejmów: Powyżej 9.5 frejmów @ 1.98  

Mecz bez faworyta moim zdaniem. Obaj sprawili w 1 rundzie ogromne sensacje eliminując dużo wyżej notowanych rywali: Heathcote ograł Vafei, a Bond Brecela i obaj uczynili to po emocjonującym finiszu w decydującej partii. Oczywiście więcej doświadczenia ma Bond, ale nie wiem czy to w tym zestawieniu będzie miało znaczenie. Dla młodego dużo może zrobić taki zastrzyk pewności siebie jak ogranie utytułowanego rywala, co powinno wyrównać i tak dość zbilansowane szanse obu graczy.

Peter Ebdon - Jack Lisowski
Handicap frejmowy: Peter Ebdon (+3.5) @ 1.41  2-6
Handicap frejmowy: Peter Ebdon (+2.5) @ 1.83  
Handicap frejmowy: Peter Ebdon (+1.5) @ 2.47  

Starcie dwóch kompletnie odmiennych stylów gry. Ebdon to właściwie synonim defensywy i taktycznej biegłości graniczącej z wyrachowanym zabijaniem gry ofensywnej, z kolei Lisowski to jeden z najszybciej grających graczy w tourze zdecydowanie nastawiony na ofensywę i wbijanie czyli to w czym jest najlepszy. Na polu taktycznym ma jeszcze spore braki i tu właśnie widzę szansę dla starego wyjadacza jak Ebdon.

Kursy z Betfan
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Li Hang - Marco Fu
Ilość frejmów: Powyżej 8.5 frejmów @ 1.39  6-4
Ilość frejmów: Powyżej 9.5 frejmów @ 1.99  

Stuart Bingham - Zhao Xintong
Ilość frejmów: Powyżej 8.5 frejmów @ 1.42  6-1
Ilość frejmów: Powyżej 9.5 frejmów @ 2.05  

W obu tych meczach stawiam na faworytów, ale nie powinny być to łatwe mecze dla nich. Forma Fu faluje, nawet w obrębie jednego meczu. Z Wilsonem pierwsza połowa taka jak cały sezon czyli masa błędów i szybkie prowadzenie rywala 4-1, ale potem wrócić Fu z najlepszych czasów i ze sporą pomocą Wilsona wrócił do meczu w dobrym stylu. Po prostu czyścił to co zostawił mu rywal. Bingham też z problemami z dużo niżej notowanym rywalem, męczył się od początku i z trudem udało mu się uniknąć decydującej partii (6-4). A przecież w obu przypadkach mają zacnych rywali, ze smykałą do budowania wysokich brejków którą już pokazali w tym turnieju wbijając po kilka setek. Moim zdaniem to będą dobre mecze do oglądania, mało taktyki i dużo wbijania.

Co do Robertsona i Trumpa to nie powinno być sensacji, ale linie na handicapy takie wyśrubowane, że nie wiem czy do osiągnięcia. Faworyci rozkręcają w trakcie turnieju i wcale pierwsze rundy nie wyglądają w ich przypadku kwitnąco. Tak że trzeba patrzeć jak będą wyglądały pierwsze frejmy.

Betfan
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 15,6K

sinus

Użytkownik


@psotnick z ust mi wyjąłeś ten post ;)

Od siebie dodam, że Bingham jakby powoli wchodził na obroty? Albo po prostu tak faluje, ale jeśli dziś też potwierdzi dobrą dyspozycję, to powoli może to być powrót do formy sprzed 2 lat ... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 2 grudnia 2019 14:13 przez sinus

@psotnick z ust mi wyjąłeś ten post ;)

Od siebie dodam, że Bingham jakby powoli wchodził na obroty? Albo po prostu tak faluje, ale jeśli dziś też potwierdzi dobrą dyspozycję, to powoli może to być powrót do formy sprzed 2 lat ... ;)
Akurat Binghama nie było pod kamerami, więc nie wiem jak grał, ale na papierze, po wynikach frejmów i oglądu livesccora wygląda bez zarzutu. To jeden z tych graczy który jak się natchnie dobrym momentum to może demolować każdego, tak jak rozbił to kiedy wygrywał MŚ w 2015. A dzisiaj mu odpadł chyba najtrudniejszy rywal...

Bo sensacyjnie Trump się mocno zapowietrzył po przerwie w meczu z Bondem i z prowadzenia 3-1 wtopił 3-6. Szczerze mówiąc nawet nie miał podejścia do weterana, który miał być skazany na pożarcie. Ciekawie co się stało w tej przerwie, bo mistrz świata grał jak amator momentami.

Na wieczorne mecze nie mam pomysłu, może poza overami w meczach Stevens - Hamilton i McManus - Maflin, coś czuję że tu będą się ciąć do końca. Więc jeśli już coś bym grał to własnie to.

Matthew Stevens - Anthony Hamilton
Ilość frejmów: Powyżej 8.5 frejmów @ 1.39  6-2
Ilość frejmów: Powyżej 9.5 frejmów @ 1.99  

Alan Mcmanus - Kurt Maflin
Ilość frejmów: Powyżej 8.5 frejmów @ 1.40  2-6
Ilość frejmów: Powyżej 9.5 frejmów @ 2.01  

Betfan
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik


Bez dłuższej analizy i w ostatniej chwili, ale polecam spróbować zagrać zwycięstwo Hamiltona po @2.10 (Uni)  - widzę w tym kursie value. Mecz powinien być wyrównany, ale patrząc na czyste statystyki, w tym turnieju nieco lepiej prezentuje się starszy Anglik.

E: Dobrze, że nikt nie zdążył XD
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
S 118

sickboy4444

Użytkownik
Witam!
Dawno mnie tu nie było. Nie będę się mocno rozpisywał. Ding ostatnio gra w mojej ocenie słabo. Radzi sobie z niżej notowanymi graczami ale ze średniakami i czołówką idzie mu ciężko więc myślę że Carter sobie z nim poradzi... kusi mnie nawet handicap -1,5. Ding moim zdaniem ma słabą psychikę i jeśli Carter zacznie dobrze to później będzie już z górki. 

Junhui D. - Carter A.   2 @2.10
Junhui D. - Carter A. (h-1.5)   2 @2.70


STS

Ding chyba wraca do formy... Ale gdyby mecz nie zaczął się od 4:1 to kto wie ;)
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dwa typy w stronę Davisa i Wilsona, bazujące na ich grze w poprzednich rundach, ale nie tylko. 

Michael White - Mark Davis 
Zwycięzca: Mark Davis @ 1.55  6-5 ... Davis prowadził 5-2 i jakimś cudem wtopił...
Handicap: Mark Davis (-1.5) @ 1.92  

Co do Davisa to tutaj bardziej typ przeciwko Whiteowi, który wprawdzie ograł Williamsa łatwo (6-2), ale jego gra pozostawiała wiele do zyczenia. Po prostu Williams grał jeszcze gorzej, nie mógł sklecić podejścia wyższego niż 20pkt. Dawno nie widziałem tak słabego 3krotnego mistrza świata. Na dobrą sprawę powinno być 6-0, ale White postanowił podarować  2 frejmy beznadziejnymi pudłami. Ten mecz wyglądał jakby ślepy prowadził kulawego. Jeśli White zagra podobnie dzisiaj to nie ma czego szukać z Davisem, który nioe bez problemów ale ograł 2 młodych chińskich prospektów.

Gary Wilson - Joe Perry 
Handicap: Gary Wilson (+1.5) @ 1.51  6-1 zabezpieczenie dodatnim handicapem było zupełnie niepotrzebne..
Zwycięzca: Gary Wilson @ 1.81  

Co do Wilsona to wczoraj najpierw grał słabo, ale po przerwie od stanu 0-4 wygrał wszystkie frejmy jednym podejściem w tym wbijając 4 setki z rzędu. Tak że tyle jeśli chodzi o formę. Oczywiście Perry to trudniejszy rywal niż Wakelin, ale też nie snookerowy bóg, zrasztą męczył się już w tym turnieju ze słabym Lichtengbergiem (6-5) a i z Akanim nie było łątwo (6-3). Dlatego moim faworytem w tym zestawieniu jest Wilson, a jeśli pokaże coś z tej magii z poprzedniego meczu to nawet nie będzie czego zbierać z rywala.

Betfan
 
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Allen - Kurt Maflin
Ilość frejmów: Powyżej 8.5 frejmów @ 1.63  6-5 Maflin miał na tacy wygraną i ją oddał jednym niepotrzebną próba wbicia w deciderze...
Handicap frejmowy: Kurt Maflin (+2.5) @ 2.03  

W popołudniowej sesji widzą mi się overowe starcia. Maflin niedoceniany, a w tym turnieju stracił w sumie tylko 6 frejmów (w 3 meczach), czyli mniej niż jego dzisiejszy faworyzowany rywal. Wprawdzie rywali nie miał zbyt wymagających (Leong, Robertson, McManus), ale Allen miał chyba nawet łatwiejszych (J.White, Jones, Woollaston) a i tak zdarzyło mu się mocno męczyć z Jonesem gdy z prowadzenia 5-1 za chwilę pozwolił rywalowi na wyrównanie 5-5 i awans zapewnił sobie dopiero na kolorach w decydującej partii. Tak że tutaj forma Allena na pewno nie jest bezbłędna i Maflin ze swoją umiejętnością wbijania i budowania brejków może być dużo większym zagrożeniem. A że tradycyjnie kursy na faworyta takie że nawet 3-4 frejmy Norwego dają spory kurs.

John Higgins - Stuart Bingham
Ilość frejmów: Powyżej 8.5 frejmów @ 1.39  6-4
Ilość frejmów: Powyżej 9.5 frejmów @ 1.99  

Dwóch byłych mistrzów świata, którzy raczej szukają formy niż brylują, chociaż w tym turnieju na razie idą bez problemu. Lepiej wygląda Bingham, ale to Higgins wygrywał łatwiej, przynajmniej w zapisie wyniku, bo w trakcie meczów bywało różnie. Faworytem pewnie słusznie jest Szkot, bilans bezpośredni zdecydowanie na jego korzyść, w tym roku wygrał z Binghamem wszystkie 3 spotkania, ale nie były to spacerki. Moim zdaniem obaj powinni uciułać po 3-4 frejmy, a o awansie zdecyduje końcowe frejmy.

Betfan 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ronnie O'Sullivan vs Ding Junhui
ILOŚĆ FREJMÓW: Więcej niż 8.5 @ 1.59  4-6
HANDICAP: Ding Junhui +2.5 @ 1.99  
SUMA SETEK: Więcej niż 1.5 @ 1.64  3

Widziałem 2 mecze Dinga w UKC i wydaje się, że możemy już ogłosić powrót Chińczyka do formy. Trzy wygrane mecze bez problemu z niełatwymi rywalami (Jones, Georgiou, Carter), w każdym meczu przynajmniej setka, w sumie 4 ale co ważniejsze 2 razy więcej brejków 50+ w tym kilka robiących. To mówi o tym że wróciła pewność prowadzenia białej w to wystarczy takiemu graczowi, bo wbić to on potrafi każdą bilę. Problem w tym że dziś jego rywalem O’Sullivan, tylko że na razie nie widzimy najlepszej wersji Ronniego, Anglik po prostu korzysta ze słabości rywali i paraliżu jaki wywołuje na niektórych jego nazwisko. Z Dingiem na taką przewagę liczyć nie może, to gracz o zbliżonym potencjale, nieraz go ogrywał, więc o żadnym onieśmieleniu Dinga mowy być nie może. A powrót do dobrej formy może sprawić Ronniemu spore problemu. I na tym opieram swoje typy.

Gary Wilson vs Nigel Bond
HANDICAP: Gary Wilson -2.5 @ 1.61  5-6 .. Wilson z 5-2 na 5-6
SUMA SETEK: Więcej niż 0.5 @ 1.44  

Bondowi zdarzył się cud, kiedy zgrały w tym samym momencie jego dzień konia i jednocześnie zaćmienie formy Trumpa co się równało sensacyjnej porażce mistrza świata z 3-1 na 3-6. Ale od tego czasu minęły 2 dni, nowy dzień, nowy mecz i przede wszystkim nowy, rozpędzony rywal. Wilson od falstartu z Wakelinem kiedy przegrywał 0-4 ma bilans wygranych frejmów 12-1, bo po Wakelinie kolejną jego ofiarą był Perry (6-1). W tych frejmach wbił 6 setek, w tym 5 z rzędu, nie licząc kilku brejków 70+, które przecież też robią frejmy. Moim zdaniem Bond nie jest w stanie cały czas grać tak jak z Trumpem, Wilson już pokazał że jest w stanie utrzymać wysoką formę, z takiego zderzenia wychodzi mi łatwa wygrana faworyta i pewnie po drodze z kilkoma setkami. 

etoto
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 15,6K

sinus

Użytkownik
cytat z dnia 5 grudnia 2019 18:50 przez marasspecjakiekolwiek analizy w snokerze nie przekładają się na 90 % meczy  ,więc lepiej grac po wysokich kursach niż wpierda ..... na pajacach typu : Gary Wilson ( gość miał kilka szkolnych bil do zamknięcia meczu :)    )

dubelek dziś : DING + BOND = 24 KURS
W takim razie gratulujemy Ci nosa i trafionego mega kursu :)

Chyba nigdy nie zrozumiem tych mądrości po meczach, naprawdę ... Trzeba było podać takiego dubla przed południem, walnąć do tego solidną analizę i na pewno kilka osób zagrałoby z Tobą. Nie byłoby frustracji i wylewania żalu, a i kaska na koncie by się zgadzała.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
panowie ja nic nie zagrałem ,nie zrozumieliście posta.Chodzi o to ,że wszystkie anlaizy w łeb ... jak zwykle
W zyciu bym nie zagrał na BONDA dziadka :(  do tej pory nie wierzę ,że Bond to wygrał mając najwyższe podejście przy stanie 2-5   24 oczka
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
A co do Sulivana to myślę ,ze oddał mecz .Przy stanie 4-5 miał układ wymarzony na 5-5 a on pudłuje na bili na ,której ja bym ją trafił 8 razy na 10 podejść
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Allen - Nigel Bond
Ilość frejmów: Powyżej 8.5 frejmów @ 1.94  6-5
Ilość frejmów: Powyżej 9.5 frejmów @ 3.10  

Bond musi nosić chyba w kieszeni jakiś talizman, bo już 3 razy odwraca losy spotkania z dużego deficytu. I to z kim! Najpierw 1 rundzie ograł Brecela z 3-5 na 6-5, potem kolejny decider z amatorem Heahtcotem (6-5), by wreszcie sensacyjnie ograć Trumpa z 1-3 na 6-3, a wczoraj to samo zrobił z Wilsonem z 2-5 na 6-5. Przy okazji Wilson w deciderze wykazał się sporym nietaktem, bo kiedy już było po wszystkim i potrzebował 8 snookerów to zamiast podać rękę rywalowi to jeszcze przez chwilę ciągnął tę farsę ze swojej strony, ale mniejsza o to. Bond widać ma w tym turnieju nie dzień ale tydzień konia, więc wydaje się że granie przeciwko niemu nie jest dobrym pomysłem. Tym bardziej że Allen też już potrafił się zagotować w tym turnieju np. z Jonesem z 5-1 na 5-5 i dopiero musiał się nieźle gimnastykować żeby wygrać. Z Maflinem też powinien odpaść, był gorszym graczem, ale rywal pomógł w deciderze zbyt ryzykownym wbiciem kiedy był w brejku na wygraną. Tak czy siak, kursy i linie takie że nawet 3 czy 4 frejmy Bonda dają bardzo dobre kursy, a fortuna mu jak widać sprzyja.

Stephen Maguire - Matthew Stevens
Ilość frejmów: Powyżej 8.5 frejmów @ 1.41  6-4
Ilość frejmów: Powyżej 9.5 frejmów @ 2.02  

No to powinien być bardzo ciekawy mecz, taki nieco mały powrót do przeszłości, kiedy obaj brylowali w zawodowym tourze, zwłaszcza dla Stevensa to powrót na najważniejsze areny bo dawno nie było mu to dane. A że obaj mają w sobie gen szaleństwa, nieprzewidywalności to jedno jest pewne: będzie ciekawie. Maguire nie widziałem bo chyba nie było go ani razu na stole z kamerami, ale wyniki mówią że bywa różnie, z White'em choćby musiał odwracać mecz z 2-4 na 6-4. Co do Stevensa to gra naprawdę dobrze, zwłaszcza na długich wbiciach, gdzie skuteczność ma w okolicach 60-70%, zobaczymy jak dzisiaj będzie, ale jeśli podobnie mu będą wchodziły długie wbicia, to może być kolejna wygrana. Dla mnie to mecz bez faworyta, a takie często wpisują się w overowy scenariusz.

Betfan 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
F 67

fish1991

Użytkownik
Nie będę się tu bawił w żadne statystyki i długie wypociny. Oglądałem wczorajsze 4 ćwierćfinały(nie każdy w całości) i poprostu moim zdaniem Yan Bingtao bierze ten turniej. Jest to dla mnie na równi z Dingiem koleś który nie bierze jeńców w tym turnieju. Gra chytrze, pewnie, ręką mu nie drży, jak coś spieprzy to za chwilę wraca ze świetnym trafieniem. Jak dla mnie dzisiejszy mecz Yan-Ding to przed wczesny finał i wybieram wyższy kurs.
Yan Bingtao wygra UK Championship
6.30 BetFan
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom