>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BETFAN - aplikacja na telefon

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
 BETFAN uruchomił aplikację na telefon, pierwsze wrażenia pozytywne, wszystko chodzi jak należy. Na tą chwilę apka działa tylko na systemie Android, nie ma informacji czy będzie również dostępna na inne systemy operacyjnie. Aplikację można pobrać ze strony bukmachera
https://www.betfan.pl/aplikacja-mobilna
Korzystaliście już, jakie są Wasze wrażenia?
 
mrmrk 2

mrmrk

Użytkownik
A jak z bezpieczeństwem? Bo nie jestem super pro w komórkach, można się bać stawiając kasę, że nic się nie stanie?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 29 listopada 2019 23:15 przez moneymakerbettingBetfan nie ma już promocji zakłady bez podatku? Gdy mamy over kurs 2.0 na dublu? 
Z dniem wczorajszym podwyzszyli minimalny kurs zdarzenia do 1.45 aby sie kwalifikowac ????
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 30 listopada 2019 00:10 przez ranczo0123

Z dniem wczorajszym podwyzszyli minimalny kurs zdarzenia do 1.45 aby sie kwalifikowac ????
Dokładnie, a było cały czas minimum 1,25.
Jaki wniosek?
Jak dla mnie szybka wypłata pieniążków i ewakuacja. Kursy mają tak słabe, że lepiej się wyjdzie grając u innego bukmachera z podatkiem.
 
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
cytat z dnia 2 grudnia 2019 17:51 przez kamilcia21

Dokładnie, a było cały czas minimum 1,25.
Jaki wniosek?
Jak dla mnie szybka wypłata pieniążków i ewakuacja. Kursy mają tak słabe, że lepiej się wyjdzie grając u innego bukmachera z podatkiem.
Ma Pani jakąś alternatywę na polskim rynku? Pomijam oczywiście Forbet gdzie maszyna stworzy za Panią kupon i przy odrobinie szczęścia będzie można poczuć się niczym w Lotto
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 2 grudnia 2019 18:35 przez kojocik89

Ma Pani jakąś alternatywę na polskim rynku?
Kamila jestem, miło mi. Niestety. Na rodzimym rynku nie ma jakiejkolwiek alternatywy. Oboje o tym przecież wiemy. Ale gdy mamy wybór kursów między np. 1,65 a 1,85 wtedy można założyć, że jest to jakaś forma alternatywy.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Bukmacher ,który bezczelnie oszukuje grając na żywo  !!!! STANOWCZO ODRADZAM !

przykład-Grając snooker na żywo podczas frema ( kurs ok 4 ) za 100 zł bukmacher bierze kupon do weryfikacji na 1,5-2 minuty ,gdzie frema się toczy i następuje kilka kolejnych wbić lub też chybienie zawodnika i teraz w zależości czy twój kurs idzie do góry (np z 4 do 6 ) to przyjmą ci zakład ,natomiast jeśli gracz chybi i masz szanse trafienia zakładu to Kupon ODRZUCONY.
po raz pierwszy w ogóle spotykam się z weryfikacja kuponu na żywo !!!
 
Do góry Bottom