>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Totolotek PP: Wylosowano pary 1/8 finału 2019/2020

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pary 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski:

Stal Stalowa Wola - Lech Poznań (w Boguchwale)
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
GKS Tychy - ŁKS Łódź
Cracovia - Raków Częstochowa
Legia II Warszawa - Piast Gliwice (w Ząbkach?)
Błękitni Stargard - Stal Mielec
Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn

Na dzisiaj wiadomo tyle, że wszystkie mecze zaplanowano na 3 i 5 grudnia (wtorek i czwartek). Wzorem poprzednich rund nie dojdzie do rewanżów.​
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Legia II - Piast Gliwice.
2/ Brak bts
1.9 @ Fortuna    0-2
Piast dzis na officjalnej stronie cos zapowiada,ze beda chciali chciac niechcac wygrać z 2 zespolem Legii.
Normalnie to oni odpuszczaja Puchary we wczesnej fazie z jeszcze gorszymi ekipami ale sytuacja po 2 porazkach z rzedu po 3-0 sprawila ,ze jak jutro odpuszcza to znajda sie w nieciekawym polozeniu mentalnym, znowu tlumaczenia sie i krzywy temat.
Ja mysle ,ze pomimo lekkiej rotacji to wyjda zmotywowani ,zeby to ugrać w 90 min aby sie skupic na lidze na spokojnie, a nie grac dogrywki, czy karne. Latwo sie pisze, trudniej gra ale zobaczymy. Dla mnie nie powinno tu byc wymiany bramek tylko 2/brak bts za 1.9 w Fortunie. Wystarczy tych szopek u Fornalika. 
- Sędzią wtorkowego meczu 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Piastem Gliwice a Legią II Warszawa będzie Paweł Pskit z Łodzi.
Będzie mozliwy VAR- w wozie transmisyjnym bedzie siedzial za telepatorem nasz as Pan Raczkowski. Karne moga być!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
nie chce mi się sprawdzać historii natomiast co do wpisu powyżej Piast w tej edycji grał już dwóch rundach i wygrali na wyjeździe z Unia Skierniewice 5:1 potem z Pogoń Siedlce 4:0 takie wyniki jednoznacznie pokazują że jakiekolwiek odpuszczanie z ich strony to mit
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
A bo już myślałem, że kolejna jakąś teoria, że nie dość że pomagają sędziowie Legii to teraz jeszcze Legii II. ????????????
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Panowie, dokladnie o to chodzi. Gdyby była inna sytuacja anizeli jest to spokojnie mogliby dac pograc 2-3 zepolowi zeby sie oszczedzac na walke o mistrzostwo i wynik moglby byc rozny bez bólu mogliby przegrać ale ,ze za duzo ostatnio porazek i to dotkliwych , byli dodatkowo  pod ostrzałem mediow i byli bardzo zmobilizowani ,zeby zmacać plamę to musieli to wygrać. A patrzylem na ich mecze w ostatnich 4-5 sezonach to juz odpadali na jesień z Pucharów w wiekszosci tych lat moze z jakims 1 wyjatkiem. Bardzo sie ciesze ,ze wygrali i tak trzymac, to zespol z klasa, powinni cos teraz ugrać w ekstraklapie.

Na dzis proponuję zagrać : 
Stalowa Wola - Lech Poznań godz.12.15 (czas bardziej na trening niz na mecz!)
typ 2/brak BTS 
Kurs : 2.29 @Fortuna 
   Wynik 0-2

W ostatnich tygodniach w ekstraklasie Lech bardzo stanal na nogi zarowno w obrnie jak i w ataku, od ponad 4 tyg wsztstko do zerrra.  W pucharach to samo, ostatnie 2 mecze na wyjezdzie z Resovią i Chrobrym do zera pomimo,ze kursy na brak BTS byly takie same jak dzis ok 1.8 czyli 50% szans, a jednak było 2x do zera. Resovia to inny poziom i pomimo,ze zapał i umiejetnosci maja to daleko im do Lecha, a zadnym objawieniem Pucharów jak Błekitni nie są i Lecha nie ograją. HC -1.5 w strone Lecha takze mozna grać. Kurs 1.91 @ Fortuna    Wynik 0-2

Pozdrawiam

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 17:45
Spotkanie: Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
Typ: Stomil Olsztyn nie strzeli gola
Kurs: 2.61
Bukmacher: Fortuna


Miałem nieprzyjemność oglądać spotkanie Stomilu Olsztyn z Wisłą Płock w poprzedniej rundzie Pucharu Polski. Ten mecz śni mi się po nocach jak najgorszy koszmar. Jestem pewien, że w swoim życiu nie przeżyję już nic straszniejszego w Halloween. Tamto spotkanie oczywiście skończyło się bezbramkowym remisem i rzutami karnymi. Najpewniej trener Zajączkowski podejdzie z identycznym nastawieniem do dzisiejszego starcia. To nastawienie to... a jakże! "Najważniejsze żeby nie stracić". Takie podejście w wykonaniu polskich zawodników najczęściej kończy się zerem - ale po stronie zdobyczy. Miedź to zespół lepszy, w połowie października rozbili Stomil 4:1 w rozgrywkach I ligi. Dzisiaj to oni będą stroną dominującą i będą dyktować warunki. A co zagra Stomil? Mogę tylko domniemywać. Ale już słyszę te wymówki na konferencji prasowej, że zawodnicy nie zdążyli się zregenerować, że mają w nogach długą podróż itd. Ot typowo polska rzeczywistość. Stomil przyjedzie nie przegrać tego meczu więc o zdecydowanych atakach nie będzie tu mowy. W meczu z Wisłą Płock kolekcjonowali faule - to było ich priorytetem, to gwarantowało im czyste konto. Myślę, że jest bardzo prawdopodobne, że goście zakończą ten mecz z zerowym dorobkiem - a bukmacherzy fajnie płacą za takie zdarzenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom