>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - opinie

F 40

fly198

Użytkownik
cytat z dnia 1 grudnia 2019 22:52 przez freequpodobno przy depozycie z karty debetowej / kredytowej wraca możliwość depozytu neteller / skrill probował ktoś? znacie jakies prepaidy online bez weryfikacji ktore przechodzą?
wraca ale tylko na niektórych krajach i ich liczba jest systematycznie zmniejszana,wogóle to ciekawe czy bet365 i paysafe wytrzymają ze sobą do końca roku chociażby :)
 
D 479

dior.sauvage

Użytkownik
Jak obecnie wyglada gra na b365?

Z tego co wyczytałem samo VPN nie wystarczy, bo dochodzi pozniej jeszcze kwestia weryfikacji konta i konieczność udowodnienia, ze na stale mieszkam poza Polska, dodatkowo bukmacher jest ciety na każde IP pochodzace z VPNu?
Czyli ogolnie raczej jest ciezko i trzeba mocno kombinować?
Próbowałem dac szanse polskim firmom no ale po kilku miesiącach stwierdzam, ze te 12% wyklucza praktycznie jakakolwiek opcje na dlugofalowy zarobek, do tego te ich  cholernie wolne aplikacje na telefon, koszmar.
 
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Moja obecna sytuacja pozwoliła mi na ponowne otwarcie konta u tego buka, weryfikacja przebiegła pomyślnie i sprawnie. To co stało się potem zaskoczyło mnie kompletnie, otóż po zagraniu 6 betów z kosza (2 liga polska, ncaa, wncaa) na stawce 30 funtów na zakład (w sumie ugrałem jakieś 160 funtów ????) moje konto zostało bezwzględnie zlimitowane. Limity są na wszystkie dyscypliny, nawet LM mogę sobie zagrać za max 10f (single), a zakłady łączone poniżej funta. Z kontem nie było nic kombinowane (depozyt był przy użyciu karty z brytyjskiego banku), więc nie rozumiem takich praktyk, gdzie dostaje profilaktycznie limity przed pierwszą wypłatą i obejmują one wszystko jak leci. Limity były poprzedzone dość absurdalnie brzmiącą wiadomością o takiej treści:

Po sprawdzeniu Pana/Pani konta przez nasz zespół traderów, z przykrością informujemy, że nie możemy już dłużej oferować naszego serwisu zakładów przez telefon i mimo, że nasz internetowy serwis pozostaje dostępny, to ograniczenia dotyczące stawiania zakładów zostaną zastosowane dla wszystkich zakładów postawionych w przyszłości, funkcja Zamknij zakład również nie będzie dla Pana/Pani dostępna.

Jeżeli nadal chce Pan/Pani korzystać z naszych usług, to nie będzie się Pan/Pani dłużej kwalifikować do poniższych ofert i promocji sportowych: Najlepsze kursy gwarantowane, Wyścigi ITV 4/1, Wybrany wyścig, Ochrona przed zmianą kursu, Stałe kursy na wygraną 365 International - najlepszy kurs z pomiędzy wziętego kursu i naszego aktualnego kursu, Nie ma bramek? Zwrot, Ofert Wczesna wypłata, Dogrywka? Dodatkowa szansa i jakichkolwiek bonusów dla zakładów akumulowanych lub Parlay.

Nie dotyczy to jakichkolwiek zakładów, które już Pan/Pani postawił/postawiła zgodnie z tymi ofertami. Gdy podczas stawiania zakładu bez ryzyka w połączeniu z Ofertą Wyścigi ITV 4/1 lub Ofertą Wybrany wyścig, nie będzie można postawić wartości zakładu bez ryzyka, to należy postawić maksymalną dostępną stawkę i dodamy różnicę pomiędzy zwrotami za maksymalny zakład bez ryzyka, a rzeczywistymi zwrotami, aby zapewnić, że otrzyma Pan/Pani pełną wartość zgodnie z Pana/Pani kwalifikującym się zakładem i warunkami oferty
.

 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


przeciez w becie limity mega szybko wpadaja, nie zaleznie czy dasz 50 e czy 500 e, natrafisz na mecz, ktory dal jakis platny wynalazek, pogralo troche osob i limit z automatu

Zapewne dostales za lige polska

Tam juz od dluzszego czasu nie da sie normalnie grac, jedynie konto na pozadny strzal i  nabijac kolejne konto i tak w kolko
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 15 grudnia 2019 11:24 przez hagi84

przeciez w becie limity mega szybko wpadaja, nie zaleznie czy dasz 50 e czy 500 e, natrafisz na mecz, ktory dal jakis platny wynalazek, pogralo troche osob i limit z automatu

Zapewne dostales za lige polska

Tam juz od dluzszego czasu nie da sie normalnie grac, jedynie konto na pozadny strzal i  nabijac kolejne konto i tak w kolko
A po co limity jak mozna obnizyc kurs. Chyba maja algorytmy

Swoja droga chcialem zapytac jak wchodzic na zablokowane strony bukmacherow?

Do tej pory dzialala mi wkladka Hola do Chrome ale przestala. Jest cos lepszego?
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Cześć,
kiedyś była taka strona - klon B365, na którą można było normalnie wejść z polskiego IP - czy ktoś z Was zna może ten adres? ;)

Chciałbym sprawdzić ofertę, dlatego potrzebuję :)
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 19 grudnia 2019 09:57 przez sinus

Cześć,
kiedyś była taka strona - klon B365, na którą można było normalnie wejść z polskiego IP - czy ktoś z Was zna może ten adres? ;)

Chciałbym sprawdzić ofertę, dlatego potrzebuję :)
Kiedys byla taka stronka ale dzialala dosyc krotko. Aktualnie chyba nie ma zadnej dzialajacej no chyba, ze sie myle.
 
G 0

gkt

Użytkownik
Korzysta ktoś z PayPal na Bet365? Jak wygląda sprawa wypłat, można wypłacić pieniądze bezpośrednio do portfela paypal?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
cytat z dnia 16 stycznia 2020 22:50 przez gktKorzysta ktoś z PayPal na Bet365? Jak wygląda sprawa wypłat, można wypłacić pieniądze bezpośrednio do portfela paypal?
Bet365 ma w ogóle opcje paypala ? Nie wiem jak jest teraz, być może coś się zmieniło, ale kiedyś paypalem nie mozna było wykonywać transakcji do praktycznie wszystkich bukmacherów. Jakies tam kasyna były tylko z opcją paypala pamiętam. 
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
cytat z dnia 17 stycznia 2020 19:40 przez madangelo

Bet365 ma w ogóle opcje paypala ? Nie wiem jak jest teraz, być może coś się zmieniło, ale kiedyś paypalem nie mozna było wykonywać transakcji do praktycznie wszystkich bukmacherów. Jakies tam kasyna były tylko z opcją paypala pamiętam. 
 
D 0

damiansedlak

Użytkownik
Pytanie odnośnie NordVPN i bet365. Czy dalej jest możliwość załadowania strony bet365 na nordVPN? Chodzi o samo przeglądanie statystyk i przebiegu spotkań, bez logowania.
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
cytat z dnia 21 stycznia 2020 08:52 przez damiansedlakPytanie odnośnie NordVPN i bet365. Czy dalej jest możliwość załadowania strony bet365 na nordVPN? Chodzi o samo przeglądanie statystyk i przebiegu spotkań, bez logowania.
Tyle to nawet na wbudowanym VPN z Opery możesz przeglądać :D
 
Do góry Bottom