Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mińsk tak przycisnął Admirałów do ściany w pierwszej tercji, że spodziewałem się jakiegoś 5:1, a nie 2:2. Normalnie jakby przez 20 minut grali w przewadze...

rasijskij

Forum VIP
Co za pech. Kazań tak ładnie ciśnie i nic. W przewagach nic nie wpada. Mieli okazję nawet 5 na 3 i nic. Mieli okazję trzech na bramkarza i nic. Shikhin wszystko wyciąga. Jak tak dalej pójdzie to Barsy dzisiaj nic nie strzelą.

rasijskij

Forum VIP
Ręce opadają. Jak Omsk nie strzeli drugiego gola w tym meczu to ja rezygnuje z zakładów bukmacherskich.

Otrzymane punkty reputacji: +44

rasijskij

Forum VIP
Chyba serio muszę odpuścić granie overów. W tym sezonie próbowałem kilka razy i nie trafiłem chyba żadnego. Undery natomiast wchodzą jak ta lala.

Edit// Mogłem napisać wcześniej. Strzelili. Krakanie wychodzi mi ostatnio bardzo dobrze :)

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ale rozklepana Tampa przy drugiej bramce. Ktoś tu niedawno prorokował że może Wild jak w tamtym roku Blues. Jak będą grać takie akcje to kto wie

fuxior 1,9K

fuxior

Ja pisałem jeszcze przy 3:1 przed cofnięciem bramki ;) , ale faktycznie, może się tak skończyć, mi nie przeszkadza ;)