>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.12.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Chiny CBAGodzina: 13:00Spotkanie:Xinjiang Tigers - Fujian Quanzhou Bank handicap [0-21,5]Typ: Xinjiang Tigers -21,5 punktaKurs: 2.50 Bukmacher : Forbet
Analiza: W tym pojedynku zdecydowanym faworytem są koszykarze gospodarzy Xinjiang i powinni oni odnieść efektowne zwycięstwo w tym meczu.Przecież zespól ten to jeden z głównych kandydatów do wywalczenia tytułu mistrzowskiego w tym sezonie rozgrywkowym.Obecnie zajmują oni wysokie 2 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 9 pojedynków i 2 mecze przegrali.W ostatniej kolejce wygrali bardzo wysoko na swoim parkiecie z Beijing Royal Fighters 128-83.Ich rywale drużyna Fujian na razie gra bardzo słabo i obecnie plasuje się na dalekim 17 miejscu w tabeli.Na ten ich wynik w tym sezonie składają się 2 odniesione zwycięstwa i 9 meczy oni w tym sezonie przegrali.

  150
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 2K

messi19152

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 12:15
Spotkanie: Twente Enschede - Ajax Amsterdam
Typ: 1 połowa/2 połowa ---  2/2
Kurs: 2.09
Bukmacher: Fortuna

Witam. W dzisiejszym pierwszym meczu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Holandii zmierzą się ze sobą beniaminek Twente i Ajax, obecny mistrz. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół Ajaxu. Na ten mecz wybrałem zwycięstwo Ajaxu w pierwszej i drugiej połowie. Ajax ma najlepszą ofensywę w lidze. Kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Strzelają przy tym bardzo dużą ilość bramek. Moim zdaniem ten mecz zakończy się zwycięstwem Ajaxu, kolejnym wysokim i w obu połowach to gracze z Amsterdamu będą górą. Przy okazji kurs zachęca aby postawić na ten konkretny zakład.

Proszę o rozsądną stawkę. Gracie na własne ryzyko. 

Zieloności.

  100
 
D 329

damian199713

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - La liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: FC Sevilla - Leganes
Typ: Rzuty rożne handicap: Sevilla(-3,5)
Kurs: 1,93
Bukmacher: iForBet

Witam! Proponuję dzisiaj typ na mecz Sevilli z Leganes. Sevilla to czołówka ligi, i drużyna prezentująca na wskroś ofensywny futbol. W każdym meczu próbują całkowicie zdominować środek pola i grać tzw. tiki-takę na styl dawnej Barcelony. Jest to zasługa trenera Lopeteguiego, który podobną filozofię próbował zastosować już w Porto, rep. Hiszpanii czy w Realu Madryt - do tej pory ze zmiennym szczęsciem. W Sevilli wszystko na razie wygląda dobrze, a zwłaszcza na własnym stadionie: od początku 6 zwycięstw, 1 porażka i dwa remisy. Ich styl grania przekłada się na statystyki rzutów rożnych, ponieważ w tym aspekcie również są dominatorami. Przedstawię poniżej bilans rzutów rożnych ze wszystkich spotkań domowych tego sezonu:
+8 z Celtą
+3 z Realem (mecz przegrany 0-1)
+7 z Realem Sociedad
+6 z Apoelem
+8 z Levante
+6 z Dudelange
+5 z Getafe
+3 z Atletico
-2 z Karabachem
Co się zdarzyło w tym ostatnim meczu: nie wiem. Ale wychodzę tutaj założenia, że mało prawdopodobne żeby powtórzyło się to drugi raz z rzędu. Tak to Sevilla pokrywała proponowany przeze mnie handicap w 6 na 9 przypadków. Nie robiła tego jeszcze w meczach z Realem i Atletico, czyli meczach z dużo trudniejszymi rywalami niż Leganes.
Leganes to natomiast czerwona latarnia ligi. Kiedyś pisałem tutaj, że mimo słabej gry, świetnie sobie radzą z nabijaniem rożnych. Było tak na początku sezonu, teraz już sytuacja w tym aspekcie wróciła do normy. Dla przykładu ostatnio z Realem Sociedad mieli -4, a z Realem -5. Rywale moim zdaniem na podobnym poziomie co Sevilla.
Dla mniej lub bardziej odważnych forbet proponuje też linie -2,5 i -4,5, dlatego gdyby ktos chciał skorzystać to proponuje sobie dobrać według własnych upodobań.
Pozdrawiam!

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Szwecja 1 liga mężczyzn
Godzina: 14:15
Spotkanie: Lugi HF - Kristianstad
Typ: 2 oraz over 52,5 bramki
Kurs: 2,7
Bukmacher: STS

Gospodarze tego meczu w tabeli zajmują 7 miejsce. Ich bilans w lidze to 8 zwycięstw i 6 porażek a więc nie jest to drużyna która wygrywa większość spotkań. Można raczej powiedzieć że przeplatają mecze wygrane z tymi przegranymi. W meczach u siebie jest podobnie. Na 7 takich spotkań wygrali 4 a w 3 schodzili z boiska pokonani. W 5 ostatnich ligowych spotkaniach zanotowali 2 zwycięstwa i 3 porażki. W ostatniej kolejce ligowej wygrali wyjazdowy mecz z Helsingborgiem 29:24 przerywając serię 3 kolejnych porażek. średnio w meczu z ich udziałem pada 52,7 bramki, a w meczach u siebie ta liczba jest wyższa i wynosi 54,7 bramki na spotkanie.
Kristianstad to mistrz Szwecji z zeszłego sezonu. W lidze zajmuje miejsce 6 a więc bezpośrednio nad swoim dzisiejszym rywalem, ma jednak rozegrane o 2 spotkania mniej niż Lugi. Z ligi mistrzów już odpadli, mogą więc teraz skupić się na rozgrywkach ligowych. A w nich na 12 spotkań 8 wygrali a 4 przegrali. W meczach wyjazdowych jest już nieco gorzej bo tylko 3 wygrane na 5 spotkań. Ale tak jak pisałem teraz już można skupić się na lidze. średnia bramek w meczach z udziałem Kristianstad wynosi 51,6. W meczach wyjazdowych jest wyższa i wynosi 56 bramek.
Jeśli chodzi o h2h to z ostatnich 13 spotkań między tymi zespołami 12 zakończyło się wygraną Kristianstad. W tych 12 meczach 7 było overowych z dzisiejszą linią bramkową. To tylko statystyka a dziś liczę na spotkanie z dużą ilością bramek.

  170
 
R 1,3K

ralf63

Użytkownik


DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 20:00
MECZ: Verva Warszawa vs Resovia Rzeszów 
TYP: Verva Warszawa -1,5 seta 
KURS: 1,58
BUKMACHER: fortuna 
ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi z siatkarskiej Plusligi. Obstawiam, że Verva Warszawa pokona Resovie Rzeszów za 3 punkty. Taki zakład oferuje fortuna po kursie 1,58.

Verva jest zdecydowanym faworytem tego meczu. I nie ma co się dziwić, w 8 meczach tylko jedna porażka w tym wygrana z mistrzem Polski Zaksą na ich terenie. To robi wrażenie. 

Trener Anastasi zbudował solidny zespół, który rozjeżdża kolejnych rywali niczym walec.

Resovia jest na drugim biegunie. 11 miejsce, ostatnie mecze to 3 porażki. Mówi się, że Gruszka jeszcze nie stracił posady bo Resovia postawiła się Zaksie i przegrała dopiero po tie breaku. Ale dzisiaj nie przewiduje aby doszło do tie breaku. Verva to mocna drużyna i na pewno wypunktuje słabe strony gości. Powodzenia.

  58
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Godzina: 12:00
Spotkanie: Barys Nur-Sultan vs Dynamo Mińsk
Typ: Remis 
Kurs: 4.60
Bukmacher: STS

Barys zremisował 12 na ostatnich 16 meczy, mają serie 3 remisów z rzędu, a Dynamo potrzebowało dogrywki w 11 spotkaniach na 32 dotychczas rozegrane co daje remis w co 3 meczu czyli jakieś 33% szans co przy kursie 4.6 daje ogromne value. Ich ostatnie bezpośrednie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 w reg. czasie gry i gdyby nie fakt, że D. Mińsk to najsłabsza drużyna w lidze to byłby to bardzo pewny typ.

  100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria - Tipico Bundesliga
Godzina: 14:30
Spotkanie: Admira - RB Salzburg
Typ: RB Salzburg wygra obie połowy
Kurs: 2.12
Bukmacher: iforBET




Oba zespoły dzieli przepaść. Nie powinniśmy być świadkami niespodzianki ze strony Admira. RB Salzburg wygląda bardzo dobrze. W Lidze Mistrzów walcząc o awans. Mimo, że mierzyli się z Liverpool'em czy Napoli, to w każdym z meczów pokazali się z bardzo dobrej strony. W ostatnim meczu rozgromili Genk 1:4 wygrywając obie połowy, a znakomity Halland wpisał się na listę strzelców. Warto zatrzymać się przy tym młodym zawodniku na chwilę. Otóż w lidze na 12 spotkań strzelił 15 bramek i jest liderem klasyfikacji strzelców.  W Lidze Mistrzów ma osiem bramek i jest tylko gorszy od Roberta Lewandowskiego. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ jest to niesamowita broń RB. 

Ostatnie pięć spotkań RB na wyjazdach:
wygrali 5:0 z Ebreichsdorf wygrywając obie połowy,
wygrali 3:0 z Mattersburg wygrywając obie połowy,
remis z Napoli 1:1,
wygrana 3:0 z Wolfsberger i wygrane obie połowy
1:4 z Genk wygrywając dwie połowy. 

Przeciwnik nie jest wymagający. Admira 33 stracone bramki. Na własnym stadionie tylko 10. 
Do Ligi Mistrzów jest trochę czasu. Rzucić wszystkie siły na ligę, pewnie wygrać, a następne spotkanie z Tirol, które odnotowało czwartą porażkę z rzędu. 
RB Salzburg z dorobkiem 39 punktów i bilansem 58:14, te liczby mówią same za siebie. 

  100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Juventus - Sassulo
Typ: Juventus handi 0:1
Kurs: 1,6
Bukmacher: Fortuna

Miałem wcześniej decydować się na ten typ, kursy już ładnie pospadały, ale trudno.

Juventus prowadzi w tabeli, ale czuje oddech drugiego Interu i nie może pozwolić sobie na wpadkę, przewaga wynosi zaledwie 1 pkt.
Gospodarze w dobrej formie, wygrali na wyjeździe ostatni mecz 3-1 z Atalantą, a przecież Atalanta gra w lidze mistrzów i w tym sezonie też wysoko w tabeli.

Goście dopiero na 15 pozycji z bilansem bramek 22-23 po 12 meczach, widać że dużo goli pada w spotkaniach z udziałem Sassuolo, ale w tym meczu może strzelać tylko Juventus... Do typu przekonały mnie również ostatnie mecze między tymi drużynami: Juventus - Sassuolo 3-0 (W), 2-1 (D), 7-0 (D), 3-1 (W), 2-0 (W) - to ostatnie pięć meczy w kolejności od najnowszego. Jak widać aż cztery z nich Juve wygrało więcej niż jedną bramką, co skłania do zagrania dzisiaj jednak tego typu.

  100
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, Liga ACB
Godzina: 12:30
Spotkanie: Real Betis - Estudiantes
Typ: Poniżej 172.5 pkt. włącznie z dogrywką
Kurs: 1.41
Bukmacher: Forbet
Analiza: Wędrujemy na dno tabeli najwyższej ligi w Hiszpanii. Gospodarze, Real Betis to beniaminek ligi, który póki co zamyka stawkę z dwoma wygranymi na koncie, jak na razie przeskok ligę wyżej przerósł drużynę trenera Segury. Choć to zupełnie inna drużyna niż ta, która wywalczył awans z LEB Oro, gdyż kadra kompletnie przebudowana. Z ciekawostek warto odnotować, że w Betisie występuje nasz naturalizowany reprezentant A.J. Slaughter. U gości sytuacja podobna, wiele transferów miało spowodować, że drużyna nie będzie okupować dna tabeli. Tak się jednak nie stało i wygląda na to, że Estudiantes ponownie będzie walczyć o utrzymanie. Typuję w tym meczu under punktowy, bo obie drużyny bardzo słabo spisują się w ofensywie. Real rzuca średnio 80 punktów na mecz, a Estudiantes na wyjazdach notuje 76.4 na mecz. Do obranej linii brakuje bardzo dużo, dodatkowo stawka meczu jest dość wysoka, bo to starcie ekip, które będą się bić o kolejny sezon w ACB, więc na pewno zarówno jedni, jak i drudzy mocno skupią się na defensywie. Kolejnym aspektem, który mnie przekonuje do tego betu jest brak rasowych strzelców w ich składach. Tak naprawdę to nasz "Ejdżej" jest jednym ze skuteczniejszych graczy gospodarzy, jednak on również przeplata ponad 20-punktowe mecze takimi w których rzuca zaledwie 6, czy 8 punktów. W Betisie nie znalazłem gracza, który jest gwarancją punktów w każdym meczu. U gości bardzo podobna sytuacja, całkowity "miszmasz" w ofensywie. W statystykach wygląda to tak, że kto ma po prostu dobry dzień ten trafia, a wyniki graczy oscylują w granicach 5-20 punktów, choć minuty spędzone na parkiecie są bardzo podobne. To wszystko kieruje mnie ku niskiemu wynikowi punktowemu, przy dość wysokiej linii myślę, że szansa powodzenia bardzo możliwa.

  41
 
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 
Godzina: 12:30
Spotkanie:Raków vs Jaga 
Typ: Raków =DNB
Kurs: 2,03
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:

W ostatnich meczach Raków nie zachwycał... Jednak nie grało źle. Mają mecze, w których grają dobrze, a coś brakuje, przegrywają. Przegrali ostatnio z Koroną,, wygrali z Wisłą Kraków. 
Jaga ostatnio wygrała, ale nie przekonuje mnie ich gra. Szczególnie na wyjazdach nie grają dobrze. 
Idę więc w DNB Raków. Powinni dziś coś ugrać 

   103
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2Bundesliga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Sandhausen vs Stuttgart
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Prawie polmetek rywalizacji w 2 Bundeslidze. Celuje tutaj w over bramkowy. Ostatnim czasem goscie graja w kratke i bilans gier na wyjezdzie maja sriedni, dla tego wlasnie nie gram na czysta 2. Chociaz, nie od dzis wiadomo, ze Stuttgart jest jednym z czolowych zespolow w Niemczech, nawet pomimo faktu, ze graja w 2 lidze. Bronili sie desperacko o utrzymanie, ale nie udalo sie i teraz musza walczyc o ponowny byt w elicie. W dzisiejszej kolejce byla juz jedna niespodzianka, ktora jest na korzysc druzyny gosci - porazka lidera, a wiec Hamburga. Goscie musza to wykorzystac jeszcze ze wzgledu na bolesna porazke z Hamburgiem miesiac temu (2:6)/ Tak wiec chyba bym nie postawil nz czysta wygrana Stuttgarta, bo w sumie nie wiem jakimi silami dysponuja gospodarze, bo ostatnio nie znaja smaku porazki, chociaz i nie zachwycaja.. Tak wiec, jesli nie bedzie jakiegos czerwa, albo mulenia gry od sedziego to taki wlasnie over  i dynamiczna gra powinna byc..

  80

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, Eliteserien
Godzina: 18:00
Spotkanie: Molde - Bodo/Glimt
Typ: Molde
Kurs: 1,98
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ostatnia kolejka sezonu w lidze norweskiej. Kursy na Molde są bardzo przyjemne, ponieważ zespół ten niezależnie od wyniku i tak ma już zapewnione mistrzostwo i grę w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Gram jednak na Molde, ponieważ Bodo również może już zakończyć sezon i zaliczyć go do udanych. Jedyną różnicą jest to, czy Bodo zakończy sezon na 2 czy 3 miejscu ( zależy to od tego meczu oraz pary Haugesund-Odd).
Moim zdaniem Molde nie odpuści tego meczu, tylko zagra tutaj dla kibiców i mam nadzieję, że spróbują zgarnąć ostatni komplet punktów. Stadion Molde to w tym sezonie to prawdziwa twierdza - wygrali tutaj 12 z 14 rozgrywanych spotkań, notując 2 remisy i 0 porażek oraz bilans bramkowy 37:8. Bodo/Glimt zajęło tak wysokie miejsce również, dzięki wykorzystywaniu własnego obiektu, bo delegacje to 5-5-4 i br 23:28 co i tak jest drugim najlepszym rezultatem w lidze, jednak widać dysproporcję i to, że gra na obcych stadionach nie przychodzi im łatwo.
Molde to zdecydowanie najjaśniejszy punkt tej ligi i myślę, że nawet po wymianie kilku zawodników z podstawowego składu to oni są tutaj zdecydowanym faworytem w pojedynku domowym.
Bukmacher daje przyjemny kurs i ja to pobieram.
Powodzenia i pozdrawiam.

  98
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Napoli - Bologna
Typ: 1 (Handicap 0:1)
Kurs: 2,18
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Napoli zagra dzisiaj z Bologną, by przełamać passę pięciu ligowych spotkań bez zwycięstwa. Rywal trafił się odpowiedni, ponieważ na przestrzeni lat Napoli wygrywało większość spotkań z dzisiejszym rywalem.

Napoli zajmuje 7 miejsce w tabeli (20p.) i traci do lidera aż 15 oczek. Goście są aktualnie na 16 pozycji z dorobkiem 13 oczek.

Bilans meczy Napoli u siebie (3-2-1)  vs  Bilans meczy Bologni na wyjeździe (1-2-4)

Gospodarze muszą mecz z takim rywalem po prostu wygrać, by utrzymać kontakt z czołówką. Zważywszy na to, iż Bologna nie jest mocnym rywalem, to stwarza się okazja, by Napoli odniosło w tym spotkaniu przekonywujące zwycięstwo przynajmniej dwoma bramkami.

  100
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - VHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Zvezda Moscow vs CSK VVS
Typ: Liczba goli w regulaminowym czasie gry - over 5.5
Kurs: 2,47
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Dzisiejszego dnia biorę pod lupę spotkanie w drugiej rosyjskiej lidze hokeja, jaką jest VHL. Na przeciw siebie staną Zvezda Moskwa i CSK VVS. Faworytem w tym spotkaniu naturalnie jest gospodarz z Moskwy, lecz bazując na ostatnich wynikach i predyspozycji obu zespołów idę w stronę liczby bramek.
Zvezda Moscow bez większych analiz jest tu faworytem, ostatnie 5 meczy zakończone zwycięstwami, dwa w dogrywkach. Po 30 spotkaniach zajmują 3 miejsce w grupie z bilansem bramkowym 88:61. Nie mają może w składzie graczy którzy się wyróżniają, lecz moim zdaniem jest to dość dobrze wyrównany skład z konsekwentną grą.
CSK VVS aktualnie jest poza strefą premiującą do playoff-ów z bilansem bramkowym 68:74. Nasz over 5.5 bramki na mecz spełniali prawie w 50% meczów. W ubiegłym roku, również nie zagrali w dalszych rozgrywkach i myślę, że owy sezon również zakończy się na miejscu nieopodal środka tabeli. Na 5 ostatnich meczy, wygrali zaledwie raz, lecz grali dwukrotnie między innymi z Ladą, która ma w tym sezonie rewelacyjne wyniki.
Warto zaznaczyć o spotkaniach między tymi zespołami. W ostatniej potyczce 7.11.2019 triumfatorem był zespół z Samary wynikiem 5:3. Na 5 ostatnich spotkań, pomiędzy tymi drużynami over 5.5 bramek na mecz został spełniony 3 razy.
Reasumując, gospodarze z Moskwy grają aktualnie lepszy hokej i jestem przekonany, że to oni przejmą inicjatywę. Jeżeli spotkanie otworzy się dosyć wcześnie, to z pewnością zobaczymy dużą ilość bramek. CSK VVS do 8 miejsca mają 4 punkty straty i jeżeli myślą o awansie, nie mogą sobie pozwolić na odpuszczenie, patrząc że jest to już druga część sezonu. Jeżeli w ostatnim meczu strzelili Ladzie 2 bramki, kończąc niestety wynikiem 2:4 to i w dzisiejszym meczu liczę na podobną ilość bramek.

gl

  100
 
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Boliwia
Godzina 21:00
Spotkanie : Bolivar vs Always Ready
Typ : Bolivar (Handicap 0:1)
Kurs : 2.34
Bukmacher : Totolotek

Bolivar to najlepsza drużyna ekstraklasy boliwijskiej. Ma bardzo doświadczony skład a co najważniejsze gra na wysokości 4000 mnpm przez co wielu drużynom ciężko się tam gra. W tym sezonie Bolivar grał u siebie 8 razy z czego wygrał 5 razy (4 razy pokrywał dzisiejszy handicap). Always Ready to solidna drużyna, która radzi sobie zdecydowanie lepiej niż w tamtym sezonie ale to wciąż nie jest poziom czołówki tej ligi. Goście także mają stadion na wyżynach kraju dlatego z drużynami z czołówki ligi dawali rade zremisować  siebie (1:1 z Wilstermann czy 2:2 z The Strongest) ale na wyjeździe juz tak dobrze im nie idzie ( 3:2 porażka z Nacionalem i 1:0 porażka z Bolivarem). Na niekorzyść gości nie zagra dzisiaj ich kapitan będący ważną częścią środka pola Galindo. W Bolivarze może nie zagrać kilku zawodników ale mają szeroką kadre a strzelanie goli rozkłada się prawie na całą formacje ofensywną Callejon (11 bramek), Pereyra Diaz (9 bramek), Castellon (6 bramek) czy Saavedra (5 bramek). W lidze boliwijskiej zawsze pada dużo goli więc i łatwo o handicapy (ostatnie 2 mecze gospodarzy to zwycięstwa 7:2 oraz 5:2). Według mnie wygrana gospodarzy jest tutaj praktycznie pewna ale obstawiam tutaj bardziej ryzykownie z handicapem.

  134
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria
Godzina: 17.00
Spotkanie: Linz - Rapid Wiedeń 
Typ: Obie drużyny strzelą gola i będzie +2,5 gola w meczu 
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna 
Analiza: 
Ostatni dzień 16 kolejki austriackiej Bundesligi zakończy mecz pomiędzy Linz i Rapidem. Faworytem w tym meczu są oczywiście gospodarze. Nikogo z pewnością nie powinny dziwić kursy na wygraną Linz bowiem rozgrywają bardzo dobry sezon I tylko jednym punktem ustępują liderowi tabeli- Salzburgowi.  Co do ich dzisiejszego rywala, Rapidu to też nieźle sobie radzą w tym sezonie. Aktualnie zajmują 5 miejsce w tabeli i mają całkiem nieźle statystyki bo na 15 rozegranych kolejek przegrali tylko 4 mecze. Patrząc na potencjał ofensywny obu drużyn i to, że liga austriacka to jedna z bardziej overowych lig myślę, że śmiało możemy zobaczyć w tym starciu nie tylko gola dla obu drużyn ale nawet coś ponad to. Ciekawostką jest, że mój typ wszedł by w większosci meczów bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami. 

  100
 
G 81

gsb2021

Kilka slów do mikrofonu :)


01.12.2019 godz: 14:30

Altach – Wolfsberger AC

Typ: 2 (handicap 1:0)

Kurs: 2,90

Forbet

 

Goście są w gazie na ostanie 5 meczy wyjazdowych wygrali 4 w tym 3 różnicą 3 bramek. Gospodarze są na przeciwnym biegunie u siebie zanotowali 4 porażki z rzędu i 3 różnicą przynajmniej 2 bramek. Goście zajmują 3 miejsce w lidze ze stratą 8 i 9 punktów do 2 i 1 miejsca. Gospodarze natomiast są przed ostatni stosunek bramek na 15 meczy 22-36. Goście natomiast na 15 meczy mają stosunek 38-17. Wprawdzie patrząc na mecze historyczne to gospodarze raczej ogrywali gości u siebie ale w ostatnim meczu lepsi byli goście. Zatem liczę, że i tym razem tak będzie. 

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Leicester - Everton
Typ: Leicester handicap 0:1
Kurs: 2,50
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Na początek nowego miesiąca angielska Premier League i spotkanie pomiędzy świetnie spisującym się w tym sezonie Leicester City, a "dołującym" Evertonem. Po kolejnej stracie punktów przez Manchester City w dniu wczorajszym przed piłkarzami Leicester szeroko otworzyła się szansa, aby odskoczyć na 3 punkty od Obywateli i umocnić się na pozycji wicelidera Premier League. Wydaje się, ze zadanie łatwe, gdyż na King Power Stadium zawita słabo spisujący się od początku sezonu Everton, który po ostatniej porażce znalazł się tuż nad strefą spadkową. Podopieczni Brendana Rodgersa swoje ostatnie ligowe punkty stracili 5 października i to pechowo tracąc gola z rzutu karnego w samej końcówce (1:2 z Liverpoolem). Przez prawie całe dwa kolejne miesiące, Lisy wygrały wszystko, co się dało – w Pucharze Ligi, gracze z King Power Stadium poradzili sobie z Burton, natomiast w Premier League odprawili z kwitkiem kolejno Burnley (2:1), Southampton (rekordowe 9:0), Crystal Palace (2:0), Arsenal (2:0) oraz Brighton (również 2:0). Na przeciwnym biegunie znajdują się podopieczni 
 Marco Silvy wygrali bowiem tylko jedno z czterech poprzednich ligowych spotkań i z 14 punktami w dorobku plasują się nieznacznie powyżej strefy spadkowej. W trzech listopadowych spotkaniach, The Toffees zanotowali każdy z możliwych rezultatów – po remisie z Tottenhamem (1:1) przyszło zwycięstwo nad Southamptonem, ale już po przerwie reprezentacyjnej, ekipa z Goodison Park poniosła siódmą porażkę w sezonie ulegając Norwich. Dzisiejsze starcie na King Power Stadium będzie spotkaniem numer 111 w historii bezpośrednich pojedynków pomiędzy Leicester i Evertonem. Jak do tej pory, lepszym bilansem pochwalić mogą się piłkarze z niebieskiej części Merseyside. Goście wygrywali bowiem 42 razy, przy 32 remisach i 36 zwycięstwach Leicester City. Przy obecnej formie obu jedenastek liczę na poprawienie statystyk przez miejscowych. Jeżeli chodzi o nieobecnych to Brendon Rogers będzie musiał poradzić sobie bez zmagającego się z kontuzją Matty Jamesa, natomiast w obozie The Toffees zabraknie bowiem kontuzjowanych Andre Gomesa, Jeana-Philippe’a Gbamina oraz Cuco Martiny. Dodatkowo, pod znakiem zapytania stoi jeszcze występ Bernarda oraz Fabiana Delpha. Leicester punkty u siebie straciło w tym sezonie tylko raz, po bezbramkowym remisie z Wolverhampton w pierwszej kolejce, natomiast Everton z sześciu wyjazdowych spotkań wygrał tylko jedno. Dla mnie faworyt tego meczu ekipa gospodarzy odprawi gości z bagażem kilku bramek.

  100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - UK Championship
Godzina: 20:00
Spotkanie: John Higgins - Lu Ning
Typ: John Higgins (handicap -2.5 frame)
Kurs: 1.80
Bukmacher :LVbet
Analiza :
W ramach drugiej rundy prestiżowego turnieju snookerowego, jakim jest UK Championship, chciałbym zaproponować zakład na spotkanie Johna Higginsa oraz Lu Ninga. Nie ma w ogóle co dyskutować, kto tu jest faworytem w meczu. Oczywiście weteran, wielki doświadczony Szkot, który zajmuje 5 miejsce w rankingu światowego Snookera bez większych problemów powinien wygrać swoje spotkanie.  Lu Ning jest jeszcze stosunkowo młody, ma zaledwie 25 lat, choć w tym sezonie jakieś tam swoje mecze już wygrywał. Było to z Brazylijczykiem Figueiredo 5:1 w ramach kwalifikacji do China Championship, z O'Donnelem 4:1 w kwalifikacjach do Rygi, czy w pierwszej rundzie aktualnego turnieju UK Championship aż 6:0 z O'Connorem. Higgins w tym sezonie dwukrotnie przegrywał z Trumpem w półfinale (Northern Ireland Open oraz World Open), uległ Maguire w finale na 6-ciu czerwonych oraz w ćwierćfinale Champion of Champions z Ronniem. John jest w dobrej dyspozycji, myślę, że w UKC dojdzie do co najmniej ćwierćfinału. Już w pierwszym meczu pokazał siłę, gdzie wygrał 6:0 z Peterem Lines. Myślę, że dzisiaj na średnim dystansie wygra z Chińczykiem również wysoko. Ciekawym rozwiązaniem będzie handicap -2.5 frame, gdzie Szkot będzie musiał wygrać 6:3, 6:2, 6:1 lub 6:0 aby nasz zakład został trafiony. Więcej Chińczyk nie powinien urwać czołowemu zawodnikowi Snookera. Powodzenia! ;)

  80
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Setubal - Guimaraes 
Typ: 1X
Kurs: 2.13
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Setubal w tym sezonie jest bardzo dobre w obronie, bo w 7 meczach u siebie nie stracili ani jednego gola. Guimaraes poza tym, że gra jeszcze w Lidze Europy, co dodatkowo wymusza na nich rotację -gra fatalnie w meczach wyjazdowych. Kursy bukmacherskie na gości spadają, ale i tak 1X ma według mnie sporę szanse, bo Setubal poszuka tutaj przełamania po dwóch wyjazdowych porażkach do zera. Gol Setubal też ma całkiem ładny kurs.

  113
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom