>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

15. kolejka La Liga [29.11- 1.12.2019r.]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Barcelona
Typ: azjan over 6 kartek
Kurs: 1.85
  
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie wiem o co chodzi ale Bet365 zrobil przestrzal kursowy jesli chodzi o linie kartkowa. Spodziewalem sie przy tym meczu, ze klasycznie linia bedzie wystawiona na poziomie 7.5 a tutaj po 1.85 mozemy zlapac over azjatycki 6 kartek. Przy rowno 6 kartkach mamy zwrot. Bedzie na pewno grubo szczegolnie na Wanda Metropolitano. Dodatkowo sedzia meczu bedzie Antonio Mateu Lahoz. Goscia nie trzeba nikomu kto siedzi w LaLidze przestawiac. Chcialem sie jak zwykle przy tego typu meczach wam sie pozalic, ze linie kartkowe ustawione sa w sposob niegrywalny a tutaj taki prezent.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Valencia - Villarreal
Typ: Valencia (-1)  
Kurs: 4.65
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

W tym roku oba zespoły spotkały się ze sobą już trzykrotnie, w tym dwa razy w Valencii. W każdym z trzech przypadków górą byli dzisiejsi gospodarze. U siebie wygrali 2:0 i 3:0 (w tym cenne zwycięstwo w Lidze Europy), a na wyjeździe wygrali stosunkiem bramek 1:3.

Patrząc na formę obu zespołów, nie sądzę aby Valencia miała dzisiaj ogromny problem z doliczeniem sobie trzech punktów do tabeli ligowej. Zwycięstwo ligowe z Granadą, wygrana w Lidze Mistrzów aż 4:1 z Lille, wreszcie - zatrzymanie Chelsea - to wszystko świadczy o bardzo dobrej dyspozycji gospodarzy. 

Villarreal na pięć ostatnich meczów na wyjeździe przegrał cztery. To każe mi snuć przypuszczenie, że dzisiejsze spotkanie przegrają różnicą minimum dwóch bramek.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Atl. Madryt - Barcelona Over 7.5 kartek @3.20 Uni

Nie ma co tutaj dużo pisać, w niedzielny wieczór będzie gorąco w Madrycie. Mecz pomiędzy tymi drużynami zawsze obfituje w sporą ilość kartek, i tym razem nie przewiduje innej opcji, zwłaszcza, że Barcelona w ostatnim czasie w lidze łapie dużo kartek. Ponadto sędzia Lahoz, który uwielbia być w centrum uwagi, w szlagierach sypie kartkami na lewo i prawo , a może być sporo spięć pomiędzy zawodnikami na boisku. Mecz powinien być wyrównany, więc kolejny pozytyw co do typu, Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Hiszpania LaLigaGodzina 14:00Spotkanie : Athletic Bilbao - Granada Typ : Granada strzeli gola Kurs : 1.95Bukmacher : ETOTOBilbao mocno osłabione podejmie u siebie zmotywowaną Granade która w ostatnich 4 spotkaniach zdobyła zaledwie 1 punkt. Warto jednak zwrócić uwagę na mecze jakie rozgrywala Granada przed zniżką formy, wygrywali z kim chcieli i i gdzie chcieli. U siebie ograli nawet Barcelone a w wyjazdowym meczu z Realem strzelili 2 bramki. Gospodarze nie tracą zbyt wiele bramek ale moim zdaniem osłabienia będą miały znaczenie w tym meczu. W Bilbao prawdopodobnie nie zagra żaden z trzech najskuteczniejszych napastników więc akcji Granady może być więcej. Goście lubią sobie postrzelac, biorąc pod uwagę wyjazdy to w 7 meczach Granada strzeliła aż 13 goli co czyni ją najbardziej bramkostrzelną wyjazdową drużyną całej Laliga. Ciekawa statystyka dodając do tego fakt że 3 ostatnie mecze na wyjeździe to przegrane, jestem pewien że będą szukać zwycięstwa i atakowac do samego końca. Granada jest beniaminkiem więc od ostatniego meczu między tymi drużynami minęło prawie 3 lata, ale nawet wtedy gola trafili co czynili zresztą w ostatnich 3 pojedynkach bezpośrednich. Moim zdaniem kurs oszacowany za bardzo na podstawie ilości straconych goli przez gospodarzy a potencjał w ofensywie drużyny z Granady nie do końca został doceniony. 
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dzisiaj hit tego weekendu, który z jednej strony łatwo, a z drugiej strony trudno wytypować. Popieram typy kolegów, którzy wypowiedzieli się wyżej w tym temacie na kartki, ja jednak postaram się napisać coś na temat możliwego wyniku w tym meczu. 
Atletico po letniej przebudowie składu poniekąd trochę wymuszonej, bo zawodnicy, którzy odeszli szukali nowych wyzwań i jakoś bardzo to nie dziwi, bo każdy chcę się dalej rozwijać nawet w tak podeszłym wieku jak na piłkarza Godin. Niestety zmiany, które zaszły w drużynie prowadzonej przez Simeone na razie nie do końca trybią - obrona poza Oblakiem to trochę niewiadoma, nie ma tam typowego przywódcy jakimi byli bez wątpienia Diego oraz Luis, Trippier według mnie nie zachwyca, ale myślę, że on jeszcze pokaże swoje umiejętności jak się trochę ogra z bądź co bądź ale jednak dużo bardziej techniczną ligą w porównaniu do Premier League. Z przodu Atletico ewidentnie brakuje zawodnika jakim był Griezmann, który potrafił asystować i strzelać przede wszystkim te ważne gole. Na pewno obecnie dobrze wygląda Morata, który zaczął grać na miarę oczekiwań, Felix niby miał super start w nowym klubie, ale były to mecze przedsezonowe - jemu też trzeba dać trochę czasu, podejrzewam, że w przyszłym sezonie będzie grał na znacznie wyższym już poziomie i może wtedy wejdzie w buty Francuza, którego miał zastąpić. 
Barcelona w tym sezonie potrafi pokazać naprawdę wielką siłę i przykładem tego jest np. mecz przeciwko Interowi czy BVB, ale także przychodzą takie mecze, że grają na stojąco i nic z takiej gry nie wynika i tak było np. w meczach ze Slavią, Levante, Leganes. Dzisiaj przed Valverde bardzo ciężki mecz, do tego wyjazdowy, a jak wiemy Blaugrana grająca u siebie, a w delegacji to całkiem inna drużyna. W Balugranie zabraknie nadal bocznych obrońców Alby i Semedo, ale mecz z Borussią pokazał, że Firpo i Roberto też są w stanie zagrać na dobrym poziomie. W pomocy zabraknie Busquetsa, który pauzuje za żółte kartki i pewnie w jego miejsce zobaczymy Vidala, a obok niego bez wątpienia De Jonga, który rozgrywa świetny sezon oraz Arthura lub Rakiticia, ale liczę na to, że jednak Brazylijczyk wyjdzie w pierwszym składzie, bo kiedy jest on na boisku to płynność przejścia z obrony do ataku jest znacznie lepsza niż w meczach, w których zasiadł na ławce - jego gra naprawdę przypomina połączenie Iniesty i Xaviego. Atak Dumy Katalonii w tym meczu na pewno będzie wyglądał w ten sposób - Griezmann, Suarez oraz Messi. Francuz rozegrał znakomite spotkanie  w Lidze Mistrzów przeciwko Borussi po wejściu na boisku w 26 minucie przy kontuzji Dembele i w końcu cieszy fakt, że gola, którego zdobył celebrował z Luisem i Leo, że w końcu nie został olany przysłowiowym ciepłym moczem (identycznie było w przypadku Suareza, który przyszedł zamiast Aguero do Barcelony, Messi także miał duże problemy z zaakceptowaniem tego faktu, a finalnie obaj są najlepszymi przyjaciółmi nie tylko na boisku).
Podsumowując - nie ma co patrzyć na H2H czy też tak dosadnie na ostatnie wyniki obu drużyn, bo pod tym względem myślę, że sama gra na pewno lepiej wygląda ze strony Barcy. W takich meczach może wydarzyć się wszystko, poziom motywacji jest bardzo wysoki. Ja jednak myślę, że w obecnej formie Duma Katalonii nie przegra tego meczu i takim najbezpieczniejszym typem będzie remis lub wygrana gości, ale podejrzewam, że w tym meczu nie zobaczymy zbyt wiele bramek bo w bramkach obu drużyn stają obecnie w mojej opinii najlepsi bramkarze na świecie. 
X2 @1,45 STS  
Barcelona hadnicap +1 @1,45 STS  
Obie połowy poniżej 1,5 gola @2,25 STS  
Poniżej 2,5 gola w meczu @1,77 STS  
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
T 8,9K

trema11

Użytkownik
12:00Sevilla-LeganesTyp-02
Kurs-2.6
Buk-Fortuna

Witam
Podany typ głównie dlatego że w niedzielę  pierwsze mecze często kończą się podziałem pkt,do tego dochodzi forma obu drużyn i kursy wystawione przez buka.Wolę zaryzykować po kursie 2.6 niż po 1.5.
W maju tego roku Sevilla podejmowała Leganes a kursy były jeszcze mniejsze a wynik był 0-3.więc uważam że wszystko jest możliwe.
Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom