>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 1 grudnia 2019 07:06 przez zloty5oSwierzak u siebie po przerwie wyjdzie na pelnej k........i gola strzeli a Sydney to Sydney wiec w przerwie rekreacyjnie ov 3.5@ 2.10  co tu duzo pisac ov 2.5 u kangorow powoli zaczyna byc marzeniem a 3.5 to cud wiec nie wiem na co liczylem chwilowy zanik zdrowego myslenia
To nie tak, że Wam koledzy się w głowach pomieszalo, to jest na razie najgorszy sezon jaki oglądałem w A-league (a jest tego naście :))okropne mecze, poziom mega niski, overowa malaria :)
Teraz grają Redsi, aż się boję, bo monetę dawno temu na 1 postawiłem... A po tym co się wyrabia to....  Sami wiecie. GL! KTF zostaje tylko...
Edit
jest Halloran, jest McGree niech więc zrobią swoje...
Edit2
nie zrobili, ba coś tu nawet brzydko zapachnialo ft 1-2 :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
zostaje tylko .............................. liczyc na CUD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ale btts po marnym @1.54   pogralem chyba jestem masochistom lubie sie katowac  szok btts u kangurow dawno nie widziany 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 1 grudnia 2019 08:09 przez zloty5ozostaje tylko .............................. liczyc na CUD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ale btts po marnym @1.54 pogralem chyba jestem masochistom lubie sie katowac
Nic dodać,  nic ująć :) A póki co 0-0 choć Redsi cisną... Veerbeck trochę zmartwiony, choć on tak zazwyczaj wygląda więc...  :)
edit live
teraz cisną Nix, prawie karny był dla nich (Var), qwa nie tak ten mecz miał wyglądać :) 
edit
ft 1-2 przykład meczu gdy jedna drużyna wcale się nie przejęła prowadząc 1-0, tym, że po chwili było 1-2. Ba, wyglądali jakby im to pasowało... Nic więcej nie trzeba pisać, ch...i aktorzy z Adelaidy...
 
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam w niedzielny poranek .
  Over 0.5 @4.33  Adelaida-Wellington
Niestety degrengolada A-league trwa dalej , rogów nabili od cholery , a gola nie potrafią strzelić .
Mam nadzieję ,że w drugiej obie strzelą 
  Btts @2.5 
No i gitara , może teraz over 3.5 ja pie...ole nie wierzę w to co widzę jaki karny .
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
cytat z dnia 1 grudnia 2019 09:45 przez zloty5oAdeleide jeszcze cos wcisnie ov 3.5 @1.70
Ja też tak myślałem ale oni myśleli inaczej .
Albo .... niech każdy sobie sam odpowie po bramce na 1-2 nie działo się już nic , oprócz niecelnych strzałów i podań .
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 28 listopada 2019 18:03 przez qowalsky6Kolejka 801.12. 08:00 Adelaide United - Wellington Phoenix - albo luźne 3-0, albo Pan Li kitą zakręci i będzie zonk. Wybieram opcję 1 po @ 1,55   za monetę. GL! 
No i mam za swoje, dałem się na klasyczną podpuchę nabrać, jak młody... Redsi dziś grali jakby za karę, zmarnowali szansę na to żeby postraszyć trochę liderów A-league. Nix (tak jak na live zauważyłem) postawili się z honorem oraz pomysłem na ten mecz. Można było próbować przy 1-0 iść w ich kierunku. Obowiązki mnie oderwały i nie skontrowałem przy takim wyniku :( ... Moneta w piach, Pan Li zarobiony - ale to jeszcze nie koniec, skośny Przyjacielu...
edit
Highlights z Adelaidy
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-adelaide-united-v-wellington-phoenix-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
P 170

pio_pio

Użytkownik
Przecież ten mecz śmierdział bardziej niż smog w Krakowie w bezwietrzny dzień.Przy 1-2 Adalajda grała na czas,w prostych sytuacjach wybijali na aut na własnej połowie,to goście grali tak jakby gonili wynik.Słabi aktorzy są w Adelajdzie,jak się sprzedaje mecz to się udaje chociaż walkę,ale widocznie umiejętności aktorskie są u nich jeszcze słabsze niż piłkarskie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 1 grudnia 2019 09:45 przez zloty5oAdeleide jeszcze cos wcisnie ov 3.5 @1.70  a jednak nie glupota kosztuje
Kolego, to nie jest temat "Typy na żywo" gdzie możesz sobie sprawdzać czy jakaś drużyna "coś jeszcze wciśnie".
To jest temat z typami przedmeczowymi i proszę się do tego stosować.
Od typów na żywo jest osobny dział i tam można się dzielić swoimi typami i spostrzeżeniami na temat trwających akurat meczów.

Poza tym widzę, że tu się zrobiło bardzo czatowo, luźno i w ogóle jak jakaś zamknięta grupa na fejsie.
Dobrze by było żeby wrócić do podstawowego przeznaczenia tego tematu.
To uwaga do wszystkich.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 1 grudnia 2019 11:25 przez psotnick

Kolego, to nie jest temat "Typy na żywo" gdzie możesz sobie sprawdzać czy jakaś drużyna "coś jeszcze wciśnie".
To jest temat z typami przedmeczowymi i proszę się do tego stosować.
Od typów na żywo jest osobny dział i tam można się dzielić swoimi typami i spostrzeżeniami na temat trwających akurat meczów.

Poza tym widzę, że tu się zrobiło bardzo czatowo, luźno i w ogóle jak jakaś zamknięta grupa na fejsie.
Dobrze by było żeby wrócić do podstawowego przeznaczenia tego tematu.
To uwaga do wszystkich.
Nie przesadzajmy. Nie od dziś wiadomo ze dział rządzi się swoimi prawami i byle kto tu nie pisze a sami fachowcy tematu. Po mojemu nie należy się czepiać bo jest to jeden z niewielu działów który jeszcze funkcjonuje na wysokim poziomie
 
Otrzymane punkty reputacji: +158
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 1 grudnia 2019 13:37 przez jozzy22

Nie przesadzajmy. Nie od dziś wiadomo ze dział rządzi się swoimi prawami i byle kto tu nie pisze a sami fachowcy tematu. Po mojemu nie należy się czepiać bo jest to jeden z niewielu działów który jeszcze funkcjonuje na wysokim poziomie
Właśnie dlatego że dział stoi na wysokim poziomie (też jestem tego zdania), to nie przystoi żeby na porządku dziennym były jednozdaniowe posty odnoszące się do meczów live, czy latały często wulgaryzmy, nawet jeśli wykropkowane. Tylko tyle i aż tyle, i tego dotyczył mój poprzedni post..
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 1 grudnia 2019 11:25 przez psotnick

Kolego, to nie jest temat "Typy na żywo" gdzie możesz sobie sprawdzać czy jakaś drużyna "coś jeszcze wciśnie".
To jest temat z typami przedmeczowymi i proszę się do tego stosować.
Od typów na żywo jest osobny dział i tam można się dzielić swoimi typami i spostrzeżeniami na temat trwających akurat meczów.

Poza tym widzę, że tu się zrobiło bardzo czatowo, luźno i w ogóle jak jakaś zamknięta grupa na fejsie.
Dobrze by było żeby wrócić do podstawowego przeznaczenia tego tematu.
To uwaga do wszystkich.
stary rozbawiles mnie szczegolnie ten drugi trzon zrobilo sie luzino i czatowo jak zamknieta grupa..a kto komu broni cos piac wlasnie prze takich madrali jak ty te forum umiera a co to jakis zamkniety oboz czy FORUM BUKMACHERSKIE jak nie wiesz co te pojecie znaczy to udaj sie do slownika i mozesz mnie zbanowac wisi mi to wiesz gdzie pozdro dla wszystkich zdrowo myslacych
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Ja osobiscie nie widzialem tutaj zadnych wulgaryzmow. Wrecz przeciwnie, zawsze  przyjemnie poczytac rozne punkty widzenia, przemyslenia itp/
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Witajcie,

aktualna kolejka.... tragedia, ale bądźmy optymistami. Ta liga tak ma, że czasami Pan Li zakręci kołem. Ważne, żeby nauczyć się i w miarę wcześnie wyłapywać te mecze i umieć przekuć to na zysk.

Na zakończenie kolejki podsumowanie statystyk rzutów rożnych:
 
Liczba spotkańZespółRzuty rożne zdobyte w aktualnej kolejceRzuty rożne w kolejceŚrednia rzutów rożnych w sezonieŚrednia zdobytych rzutów rożnych w domuŚrednia zdobytych rzutów rożnych na wyjazdach
7Melbourne City44-65,5-5,156
7Adelaide Utd77-67,17-4,896,486,3
8Melbourne Victory77-114,64-6,017,41,3
7Sydney FC33-44,89-44,75,03
7Welington Phoenix66-76,17-3,475,48
8Western United44-34,61-4,584,44
7Perth Glory33-46,5-3,27,35,02
7Brisbane Roar77-44,6-3,8354,2
7WS Wanderers99-24,97-6,034,75,67
7CCM44-74,17-7,434,33,78
6Newcastle Jets22-95,83-7,55,336,3
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wielokrotnie o tym wspominałem w temacie A-league, udzielam się w dziale właśnie dlatego, że jest w nim inaczej, przyznaję nieregulaminowo, ale to żadna tajemnica. Inaczej wylecielibyśmy z tego forum już ze 3 lata temu. A tu dalej byłyby pajęczyny tak jak w działach piłkarskich. Bo komu się chce dziś działać pro publico bono? Pokażcie mi wariatów, którzy o 6 rano smarują posty? Nie za wielu zostało pasjonatów. No ale to Antypody, zgadza się? :) Tutaj miało być właśnie "do góry nogami". Moim zdaniem eksperyment się udał. Pozdrawiam wszystkich, którzy się wypowiedzieli, po to jest forum, przynajmniej dla mnie. Dobranoc...
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam. Zgadzam się ze wszystkim co napisał kolega qowalsky6 , to forum umiera jestem z wami bardzo dlugi okres czasu .Pamiętam ile dobrych typów można było znaleźć na forach z piłką , przy każdej lidze było po kilka kilkanaście postów , aż się chciało zajrzeć i poczytać , można było się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć a teraz , szanowni Admini przepraszamy za bałagan jaki wam tu robimy ale jeżeli w tym temacie nie będzie tak jak do tej pory to ja znikam . Nie będzie na tym forum już nic ciekawego , powinniście ,majekxowi i qowalskiemu 6 jakies gratyfikacje wypłacać co miesiąc , że im się chce od tylu lat to ciągnąć . 
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Wydaje mi się, że dla @psotnick nie chodziło o to, żeby pisać tutaj wypracowania na dwa tysiące znaków, ale żeby zachować jakiś poziom. Sam zaglądam tutaj dosyć często mimo, że piłka nożna prawie w ogóle mnie nie interesuje. Nie przeszkadza mi objętość wpisów i nie trzymanie się ścisło formatu analizy, ale informację o tym czy ktoś coś jeszcze wciśnie w końcówce znajdę w dziale TnŻ. Pojawiają się tutaj typy live, które zamieszczają i @qowalsky6 i @majekx ale są one najczęściej wspomagane przynajmniej krótkim komentarzem. Poza tym wyżej wspomniani panowie wyrażają się zawsze w sposób bardzo kulturalny. Nie przypominam sobie, żebym w ich wpisał kiedykolwiek przeczytał takie wyrażenia jak: "patałachy", "ku..wy", czy inne "dupy", które można znaleźć już przechodząc na poprzednią stronę tematu. Poziomem waszych wpisów okazujcie szacunek innym użytkownikom, którzy was czytają. Tak więc kontynuujcie dyskusję biorąc przykład ze znawców tematu, a wszystkim będzie żyło się lepiej. Pozdrawiam!

PS. Wszyscy używają popularnego ostatnio zwrotu, że "forum umiera". W takim razie pozwólcie mu dokonać żywota w dobrym tonie i w towarzystwie kultury :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
Witka kangurmeny. I ja się podepnę pod psotnika wypowiedź przyznając wszystkim fanom tego wątku rację. Od lat tu zaglądam i choć ostatnio mało się udzielam pozwolę sobie napisać, iż jest ten temat najbarwniejszy i najbardziej wartościowy jeśli chodzi o atmosferę jak i również wartość podawanych typów wraz z ich analizami i pomeczowymi konwersacjami. Sami piszecie (admini) "zapraszamy do działów tematycznych". Zaproszenia to nie wszystko, ważne aby prowadziły go takie osoby jak tutaj właśnie w tym dziale i w taki sposób właśnie jak Oni to robią, aż miło po prostu czytać to wszystko i tu zaglądać. Pozdro.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
Do góry Bottom