>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Victory-Glory  totalnie nie mam pomyslu na mecz patrzac na h2h to Victory powinno wygrac po kursach patrzac to buki tez zabardzo nie wiedza w ktora strone sie udac wiec sprobuje ov [email protected]  btts@ 1.58 oraz zagram na zdobywce gola dla Victory Ola [email protected] licze na jakies 2-1   jeden dupny minus
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na dziś?
Victory - Glory

Oba zespoły w kryzysie, wynik może być każdy - bukmacherzy też za bardzo nie widzą faworyta. Dlatego ja obieram kierunek na rzuty rożne. Ostatnia kolejka była pod tym względzie underowa.... dlatego pora na przełamanie.
Victory u siebie wywalcza średnio ponad 7 rogów.
Glory na wyjazdach średnio ponad 4 rogi.

W porównaniu z poprzednią kolejką + te statystyki... jak tylko pojawią się kursy to daję (i uzupełnię kursy):
Rzuty rożne
ov 10,5 - @2,4 - 4 min   
ov 11,5 - nie ma
to daję ov 9,5 - @1,7   


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
  Witam . Faktycznie ciężki mecz do wytypowania , oba zespoły w tym sezonie po niżej oczekiwań , ale ja mam nadzieję , że ten mecz będzie przełomowy dla obu drużyn i stworzą fajne widowisko z mnóstwem goli i dlatego 
Ht [email protected] w Totolotku .
Powodzenia i zieloności w ten weekend dla wszystkich .
Czarny piątek , pamiętam w tamtym roku grubo poległem , tym razem też ale nieco mniej , oby reszta weekendu była bardziej udana . Do jutra .
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
To nie na moje nerwy żeby o btts za marny kurs człowiekowi wrzody pekaly coś się popsulo w kangurzej lidze
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 29 listopada 2019 11:22 przez zloty5oTo nie na moje nerwy żeby o btts za marny kurs człowiekowi wrzody pekaly coś się popsulo w kangurzej lidze
To był mecz na przełamanie jednych i drugich. Wygrało Big V, ale wcale mnie nie urzekli swoją grą. Właściwie to Glory rozgrywalo, a Victory strzeliło. Remis byłby bardziej "sprawiedliwy", ale takiego pojęcia nie ma w piłce :) Okropnie grają obydwa zespoły, tym razem to Kurzowi się udało...
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Roar-Mariners beda mnie wkor................ od samego rana ale nic taki los nalogowca miernoty z miernotami wiec bramek moze byc duzo sory musi byc bo trzeba odrobic dzisiejszy mecz i wizyte w aptece po nerwosol tak ze btts musi byc kurs jak zawsze lipny @1.56   to jeszcze jak btts to i ov [email protected]   i symbolicznie ov [email protected]  
Jets-WS  bez zbednego pie..... JETS win @2.10   moze sie obudzili po ostatniej wygranej [email protected]   ov 2.5 @1.64   nie za grubo bo Japonia i Korea szpila troszke wczesniej powodzenia i GL wszystkim..jeden na 6 ujowy poranek
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Roar - CCM

1 - @1,75   
ov2,5+bts - @1,75   
ov3,5 - @2,31   

rzuty rożne - un10,5 - @1,91   
+może Roar więcej rożnych   ... ale to jeszcze do przemyślenia, przecież to Roar musi atakować.

Oba zespoły należą do ligowych przeciętniaków. Mega niestabilne Roar potrafiące u siebie ograć City aby tydzień później przegrać z Nixami. Goście to rozbitkowie 2:8, którzy dość niespodziewanie ograli Western... ale ogólnie zespół z nizin tabeli. Nie liczę, aby powtórzył się scenariusz z poprzedniej kolejki. Roar jednak wydaje się silniejsze.
Przechodząc do rzutów rożnych - statystyka pokazuje, że oba zespoły nie preferują ataków skrzydłami. Roar średnio 4 rożne u siebie i 4,2 ogólnie. CCM średnio 3,7 na wyjazdach i także 4,2 ogólnie.

Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane
zakładałem 2 scenariusze na ten mecz. Po ht 0-0 widzę, że realizuje się nr 2. okropny mecz, kolejny niestety w A-league. Kopanina ala polska liga. I do tego 2,3 :( Straszny ten sezon do tej pory, 1 na 5 meczy da się oglądać. tego nie.... Przynajmniej do tej pory...
edit
ft 2-0 ale oczy pękały w tym spotkaniu. ZUS powinien oglądającym rentę przyznać zdrowotną :)
tak to wyglądało
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-brisbane-roar-v-central-coast-mariners-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
  Witam w sobotni poranek .
Brisbane -CCM tak jak napisał kolega wyżej mecz ciężki do oglądania ale za małą stawkę można spróbować 
Brisbane win btts @ 8
Powodzenia .
Straszne to było CCM bez jaj jak tak dalej będą grać to zmienią sobie przydomek w tym sezonie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Heh... Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze. Qowal już napisał wszystko co można było napisać o tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Tragedia!!!!!!!!renta może i tak kolego @qowalsky6 qowalsk ale gozej z pompom człowiek już nie najmłodszy a tu jeden dupny minus co mecz tragedia ten sezon trzeba chyba na tasmanie poczekać 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
To jeszcze raz z rana 
Newcastle - WSW 
btts ht @4  
Newcastle wygra i obie strzelą @4.33  
Polecam próbować karny i czerwoną kartkę jak ktoś ma , bo ja  w nielegalnym tego nie mam .
Z fartem w tym meczu jazda .
A żeby się lepiej oglądało to kangurza muza .
https://youtu.be/ejorQVy3m8E
Jak można spać gdy A-league gra .
Dobrze ,że nie miałem opcji na karnego , i czerwo bo bym utopił jeszcze więcej , a tak na livie coś się uskubało .
Pzdr do jutra .
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Mecz konkursowy... Jets - WSW... nie mam pomysły na wynik czy bramki... to co pokazało Roar z CCM, to tutaj aż odechciewa się grania liczby goli.
Pobieram overy na rzuty rożne:

ov10,5 - @1,6   
ov12,5 - @2,37   
więcej rzutów rożnych - Jets - @1,75   
rzuty rożne HA-2 - Jets - @2,7   

Statystyki mówią, że Jets zdobywa średnio 6,6 rzutów rożnych w meczy (7 w meczach u siebie). Natomiast WSW średnio zdobywa 4,3 rzutów rożnych (4 na wyjazdach).
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Newcastle live, ht x po @ 2,0   za drobne...
Edit
chociaż tyle dobrego z dzisiejszych katuszy :)
PS Grendel, oni nie chcą strzelić po prostu :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
  Over 0/5 ht @2 coś tu wleci wg mnie 
Ja się pytam jak , jak można było tego nie strzelić nosz kuffa mać .
Patałachy straszne 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 30 listopada 2019 11:10 przez zloty5oNic nie wleci oni poprostu chcą mnie wykończyć patalachy
Live Newcastle 
75 min. Na przekór dam over 0,5 po @ 1,85   też za drobne, bo to kryminał że nic jeszcze nie wpadło... 
Edit
No w końcu Jetsi na 1-0 w 78 min. :)
edit
Hoho, się rozkręcili 2 - 0 na liczniku, szaleństwo po prostu :) FT 2-0 zostało, ale co namarnowali jedni i drudzy to mała bania :) Ważne, że dało się coś wydusić z kolejnego "widowiska" :)
tak to leciało :)
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-newcastle-jets-v-western-sydney-wanderers-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ostatni dzień kolejki... no musi być lepiej:

WU - SFC
ov2,5+bts - @1,95  


Adelaide - Nixi
1 - @1,55  
ov3,5 - @2,21  

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


Cześć Panowie. Aż strach postawić na over patrząc na to co wyprawiali dziś piłkarze australijskich boisk. Jak wspomniał qowalsky renta zdrowotna się należy a w szczególności po akcji CCM w 80:40 minucie meczu ... nosz qtwa co on dowalił to ja nie mogę pojąć tego. Kupony do śmieci przez dzisiejsze undery. Mam nadzieję, że za 4 godziny i los się odwróci. Biorę over po smacznym kursie w spotkaniu WU - SFC i może w końcu zacznie się dziać to do czego przywykliśmy. Pozdro i powodzenia dziś.

WU - SFC

over 2.5 gola - @ 1.76
 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Swierzak u siebie po przerwie wyjdzie na pelnej k........i gola strzeli a Sydney to Sydney wiec w przerwie rekreacyjnie ov 3.5@ 2.10  co tu duzo pisac ov 2.5 u kangorow powoli zaczyna byc marzeniem a 3.5 to cud wiec nie wiem na co liczylem chwilowy zanik zdrowego myslenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Do góry Bottom