>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.11.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, PlusLiga
Godzina 20:30
Spotkanie : Slepsk Suwałki - Cuprum Lubin
Typ : Cuprum Lubin
Kurs : 4.4
Bukmacher : Fortuna

Nie jest to na pewno mecz na szczycie tabeli, ale może to być wyrównane starcie. Faworytem jest Slepsk i są ku temu przesłanki, ale czy są oni aż takim faworytem i czy temu podołają to cieżo mi powiedzieć, Nie ma tam graczy z najwyższej półki, ciężko od tego zespołu wymagać stabilizacji na najwyższym poziomie przez kilka kolejnych meczów. Pokonali oni Olsztyn u siebie co jest podziwu godnym wynikiem przy bardzo dobrej grze, lecz nie wydaję mi się, że są w stanie utrzymac taką jakosc gry w kolejnych meczach, każdy ma górki i dołki, zwłaszcza zespoły od nie największym potencjale. Jak na ten moment lepiej wyglądają dzisiejsi gospodarze, ale w takim meczu Cuprum powinno powalczyć na całego. Ciekawe czy ta twierdza Suwałk na prawdę będzie twierdzą z prawdziwego zdarzenia. Potencjały obu ekip według mnie są porównywalne. Obie drużyny mają dziury w składach i mocne jak na swoje możliwosci punkty w pierwszych szóstkach. Faworytem są gospodarze nie ma co się czarować, ale w takim meczu myslę, nie zaskoczy zbyt wielu ekspertów zwycięstwo Lubina. Lipiński dobrze się do tej drużyny wprowadzić, do tego jak całej drużynie idzie to idzie. Jak dla mnie będzie to mecz walki, kto kogo "przeciągnie" to wygra, co jest sprawą otwartą.

  340
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!

Informujemy, że do listy bukmacherów z jakich można podawać swoje propozycje w Typach Dnia dochodzą:
TOTALbet oraz eWinner

Nie masz konta na TOTALbet? Zarejestruj się klikając w baner i odbierz bonus powitalny do 5000 zł​


Załóż konto na eWinner klikając w baner i odbierz powitalny HAT-TRICK

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom