>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Japonia - J1 League

taidio 882

taidio

Użytkownik
W tamtym roku Kawasaki po mocnym finiszu zdobyło mistrza J-league. Kofu, Albirex Niigata oraz Omiya Ardija spadły do drugiej dywizji, a awansowały Nagoya, Shonan oraz V-Varen Nagasaki.
Dziś o 12 był pierwszy mecz, Kobe dominowało całą drugą połowę, ale udało im się tylko wyrwać remis po całkiem ładnej bramce z dystansu Havenaara w końcówce spotkania. Kolejne mecze jutro niestety w porze uniemożliwiającej ich oglądanie(chyba że piątkowa impreza się przeciągnie i nie pójdę spać).

Pierwsze kolejki, także ciężko coś obstawiać, jeśli już to zastanawiam się nad x/2 lub dnb 2 w meczu G-Osaka - Nagoya, G-osaka miała tragiczną końcówkę poprzedniego sezonu, a Nagoya zrobiła bardzo ciekawy transfer - dostali Jo z Corinthians który był królem strzelców brazylijskiej serie A w poprzednim sezonie, a nie oszukujmy się J-league stoi jednak poziom niżej, także myślę że na pewno dobrze sie w niej Jo odnajdzie.
Kashima świetnie grająca na wyjazdach(co udowodnili chociażby ostatnio w AFC) też wydaje się nie najgorszym wyborem, tym bardziej że na pewno mają chrapkę na wygranie ligi po tym jak w tamtym roku zostali wielkimi przegranymi remisując bezbramkowo dwa ostatnie spotkania i przegrywając z Kawasaki bilansem bramkowym.
Cóż, jeśli ktoś tu czasem J-league ogląda to discuss
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
taidio 882

taidio

Użytkownik
To co pisałem o Nagoyi się sprawdziło, beniaminek wygrał pierwszy mecz, a nowy nabytek Jo zakończył swój debiut w J-league z bramką i asystą, całkiem nieźle co? Polecam przyjrzeć się temu zespołowi bo czuję że mogą namieszać w tym sezonie.
Na jutro spróbuję prawdopodobnie Kashima+ C-osaka dubel, oba zespoły są w &quot;gazie&quot; jako że grają w AFC i radzą sobie tam nie najgorzej, resztę ciężko mi na razie stwierdzić jako że jest początek sezonu, jakiś over Iwata-Kawasaki może?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
taidio 882

taidio

Użytkownik
Po 1 kolejce ciężko wiele stwierdzić, ale zdecydowanie podoba mi się gra beniaminków - każdy z zespołów grał otwartą piłkę, kreował dużo akcji i zdecydowanie chciał wygrać, podobała mi się też gra Kobe, jak w drugiej połowie &quot;siadli&quot; na Sagan Tosu to nie było co zbierać i tylko poprzeczka + dobry dzień bramkarza uratowała ich remis.
Także na weekend będe próbował grać w stronę Kobe, Nagoya&#39;i i V-Varen, grają u siebie i patrząc przez perspektywę tamtego tygodnia to powinni zgarnąć 3 punkty, ciekaw jestem meczu Kawasaki - Shonan, Kawasaki po zwycięstwie w tamtym sezonie się nie zatrzymuje i rozpykało sobie gładko Iwate na wyjeździe, ale ten mecz bym odpuścił bo nie wiem co obstawiać, ewentualnie jakiś over wydaje się dobrą opcją
To tak wstępnie
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Także na weekend będe próbował grać w stronę Kobe, Nagoya&#39;i i V-Varen, grają u siebie i patrząc przez perspektywę tamtego tygodnia to powinni zgarnąć 3 punkty (...)
Jeśli chodzi o V-Varen, to sytuacja nie jest taka różowa, jak mogłaby się wydawać. W meczu z Shonanem mieli 35% posiadania piłki w całym meczu, chociaż w drugiej połowie były chwile, że gospodarze mieli już 80% - drużyna z Nagasaki zmuszona była do częstego faulowania graczy z Bellmare, co w ostateczności zaowocowało bramką Shunki Ishikawy po wypluciu piłki przez Masudę właśnie po stałym fragmencie gry. W grze V-Varen widać jeszcze dużo niedojrzałości i tutaj byłbym bardzo ostrożny, jeśli chodzi o typowania.
Sam w pierwszych rundach J-League zawsze wolę zostać trochę z tyłu i obejrzeć kilka spotkań, zanim podejmę wiążące decyzje. Na jutro dobrze wygląda Yokohama @ 4+ oraz Kawasaki -1.5 @ 2.6 (Unibet) - na pewno przesadą jest tak wysoki kurs na Marinos w meczu z Reysol, a Kawasaki po nieudanych występach w AFC CL pokazało w meczu z Jubilo, że mają ochotę na zdecydowanie więcej, niż otwarcie sezonu, które opiera się o porażkę w 3 kolejnych spotkaniach.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
To w takim razie statystyki na flashscorze mnie oszukały, bo posiadanie tam jest prawie fifty-fifty, sam oglądałem z 20 minut tego meczu bo się przebudziłem po ósmej i na komórce jakiegoś streama ogarnąłem i miałem wrażenie że akcje są z obu stron i mecz był generalnie otwarty, potem zasnąłem
Co do Yokohamy się zgadzam, z tego co widziałem na skrócie i statystykach to zagrali lepiej niż dobrze i to nie z byle kim bo c-osaką, także dwójka warta zagrania
Kobe naprawdę mi się podobało w ostatnim meczu, potencjał w ataku mają bardzo duży jak na standardy japońskie, także w tym kierunku też chyba pójdę
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
taidio 882

taidio

Użytkownik
Yokohama jednak nie dała rady z Kashiwą, no cóż ciężki przeciwnik na wyjeździe, kurs kusił, ale jednak nie dali rady, C-osaka w drugiej połowie dostała raka i jak pierwszą zdominowała, tak w drugiej dała się zdominować i włożyć sobie 3 bramy. Shonan zremisował z Kawasaki, to raczej sukces dla nich(pisałem wyżej że beniaminki imo mogą zamieszać w tym sezonie).
Na jutro Kobe oraz Nagoya wydają się całkiem dobrymi opcjami, oba mecze u siebie, potencjał ofensywny bardzo duży, Jo będzie walczył o koronę króla strzelców już to calluje w tym momencie, bo jak w Brazylii w ostatnim sezonie mu się udało, to w tym myślę że z 20 bram załaduje, bo gdzie tu brazylijską ligę do japońskiej porównywać(brazylijska chyba jest w top 6, a japońska koło 30 miejsca według rankingu lig którego w tej chwili nie mogę znaleźć)
Może jeszcze Kashima czysta jedynka, G-osaka od września meczu nie wygrała, jak na złość pewnie urwą w tym meczu bo ich polecam xD ale mimo wszystko jelenie jedna z mocniejszych drużyn w lidze i myślę że czysta jedynka powinna wejść
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Shonan miał szansę na wygraną w ostatnich minutach, ale Arai uratował gospodarzy przed porażką. Tak naprawdę to Shonan grał pierwsze skrzypce przez większość spotkania.
Ja jutro znowu zaryzykuję, tym razem Gambę - nigdy w historii nie wygrali meczu otwarcia, a w meczu z Nagoyą prezentowali się solidnie - ale tak jak pisałem wcześniej - na początku sezonu niskie stawki. Gamba na Kashima Sakkā Sutajiamu wygrywała w 2016, 2015, 2014 w J-League, mam nadzieję, że jutro uda im się to powtórzyć, szczególnie, że Antlers będą już mieli w głowach mecz w Australii, którego raczej nie powinni przegrać, by walczyć o awans do kolejnej rundy.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Japonia - J-League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kawasaki Frontale - V-Varen Nagasaki
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 1.88
Bukmacher: efortuna.pl
Analiza:
Typ opieram na statystykach, a zarazem na własnej intuicji. Kawasaki Frontale zajmuje obecnie trzecią pozycję w tabeli, z dorobkiem 30 punktów i bilansem bramkowym 24:13 w 16 meczach, co daje im również (ex aequo z Vissel Kobe) trzecią lokatę w klasyfikacji najbardziej bramkostrzelnych zespołów J-League - wyprzedzają ich jedynie Sanfrecce Hiroshima i Yokohama F. Marinos. Gospodarze dysponują także jedną z najlepszych defensyw w lidze (mniej bramek straciło jedynie wspomniane wyżej liderujące Sanfrecce Hiroshima, które straciło tylko 8 goli, natomiast drugie w tabeli FC Tokyo straciło również 13 bramek, strzelając 22). Ponadto drużyna z Kawasaki jest ostatnio w wyśmienitej formie, o czym świadczy pięć zwycięstw z rzędu (w tym trzy w J-League). Goście spisują się znacznie gorzej. Zajmują piętnastą pozycję w tabeli z dorobkiem 17 punktów i bilansem bramek 21:27 w 16 meczach, co oznacza, że wciąż grozi im degradacja. W dodatku drużyna z Nagasaki ostatnio jest w kiepskiej formie, bo w ostatnich pięciu meczach ligowych doznała aż czterech porażek, zwyciężając zaledwie raz (12.5 pokonali u siebie 3:0 zdecydowanie najsłabsze w bieżącym sezonie Nagoya Grampus Eight). Oba zespoły wystąpią w optymalnych składach, ja jednak spodziewam się wysokiego zwycięstwa Kawasaki Frontale.
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
FC Tokyo - V-Varen Nagasaki - FC Tokyo win (- 1 AH) (2,02)
FC Tokyo - V-Varen Nagasaki - FC Tokyo over 1,5 gola (1,86)

Jutro w samo południe czasu polskiego rozpocznie się pojedynek, który rozpocznie osiemnastą kolejkę J1 League. Naprzeciw siebie stanie druga drużyna Tokyo, która na swoim stadionie będzie podejmować ekipę V-Varen Nagasaki. Gospodarze po siedemnastu rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie trzydzieści cztery punkty - wygrali dziesięć spotkań, cztery razy zremisowali oraz przegrali tylko trzy spotkania. Bardzo trudno będzie im walczyć o pierwszą pozycję ponieważ strata do liderującej ekipy Hiroshima wynosi już siedem punktów. Gospodarze są w komfortowej sytuacji ponieważ aktualnie zajmowane drugie miejsce daje im szansę gry w AFC Champions League, dodatkowo przewaga nad czwartą ekipą Sapporo wynosi siedem punktów. Po przerwie na Mistrzostwa Świata klub sfinalizował transfer, a dokładniej wypożyczenie napastnika Linsa, który w tym sezonie rozegrał szesnaście spotka w ekipie Kofu, która gra swoje mecze na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej, Lins w tych spotkaniach trafiał do bramki sześciokrotnie. Lins dołączy zapewne do swojego kolegi z Brazylii czyli do Diego Oliveiry, który jest najskuteczniejszym zawodnikiem FC Tokyo w tym sezonie - strzelił do tej pory dziesięć bramek. Lins już w poprzednim spotkaniu dostał niecałe trzydzieści minut jednak niczym szczególnym się nie popisał, być może w spotkaniu z Nagasaki dostanie szansę na grę od pierwszego gwizdka. W przerwie oprócz wzmocnień Tokyo także się osłabiło sprzedając swojego młodziutkiego obrońce Yuichi Maruyame, który w tym sezonie rozegrał dla ekipy gospodarzy dziewięć spotkań, jednak w poprzednich trzech sezonach był jednym z trzonów lini defensywnej tej drużyny. Być może trzeci raz w tym sezonie szansę dostanie teoretycznie pierwszy bramkarz drużyny Takuo Okubo, który przez większość sezonu grzał ławę i dopiero po tej przerwie został wprowadzony do pierwszego składu zastępując Akihiro Hayashi. Tokyo to drużyna, która przeszła sporą metamorfozę ponieważ jeszcze rok temu zajęli miejsce w dolnej części tabeli, a w tym sezonie nadspodziewanie grają piłkę,m która jak na razie daje im miejsce drugie, po przerwie rozegrali dwa spotkania i odnieśli dwa zwycięstwa - najpierw pokonali czternastą drużynę Kashiwa Reysol po samobójczym trafieniu zawodnika gospodarzy, a kilka dni temu rozgromili trzynastą drużynę Yokohama aż 5:2. Gra na swoim stadionie jest na pewno atutem drużyny Tokyo ponieważ na rozegranych dziewięć spotkań wygrali sześć, dwa razy zremisowali i tylko raz nie zdobyli żadnych punktów do ligowej tabeli, a było to w drugiej kolejce kiedy przegrali z ekipą Vegalta Sendai 0:1. Dodatkowo mogą się pochwalić bardzo dobrą linią ofensywną z wcześniej wspomnianym Oliveirą na czele - zdobyli w tych dziewięciu spotkaniach aż osiemnaście bramek co jest najlepszym wynikiem w klasyfikacji domowej, troszkę gorzej wygląda linia defensywna, która dała strzelić swoim rywalom dziesięć bramek co średnio daje 1,11 bramek straconych na mecz. V-Varen Nagasaki to beniaminek, który zajął drugie miejsce w poprzednim sezonie w J2 League, które dawało bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W tym momencie po rozegraniu siedemnasty spotkań plasują się na piętnastej lokacie z dorobkiem pięciu zwycięstw, dwóch remisów i dziesięciu porażek. Jak na najsłabszą teoretycznie drużynę w lidze jest to wynik niezły, jednak przed nimi jeszcze runda rewanżowa, która będzie dla nich decydująca. Nad miejscem szesnastym, które daje miejsce w barażach mają przewagę dwóch punktów, a nad siedemnastą ekipą Tosu tylko trzech punktów tak więc jedna kolejka i mogą wylądować na przedostatnim miejscu. Bardzo zaskoczyła mnie wiadomość o odejściu byłego reprezentanta Australii, który w swojej karierze wystąpił na Mistrzostwach Świata Benjamina Hallorana, który przez kilka sezonów występował w 2 Bundeslidze. Nagasaki kupiła zawodnika myśląc, ze będzie dużym wzmocnieniem jednak trener Benjaminowi dał tylko pięciokrotnie szansę, której nie wykorzystał i nie przedłużono z nim kontraktu. Oprócz odejścia Benjamina do klubu przybyło kilku nowych zawodników - najbardziej intrygującą postacią jest bez wątpienia środkowy obrońca Jordy Bujis, który przed kilkoma dniami zaliczył swój oficjalny debiut w japońskiej J1 League, jest to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, którzy aktualnie przebywają w kadrze - przez kilka sezonów grał przecież w Eredivisie jako zawodnik NAC Breda czy Heerenveen, a w ostatnich latach grał w Australijskiej A-League. Bardzo ciekawym transferem może okazać się sprowadzenie reprezentanta Hiszpanii Jairo Morille, który został sprowadzony z ekipy Espanyol jednak w LaLiga rozegrał tylko trzy spotkania i co ciekawe trzykrotnie RCD Espanyol przegrywał 1:2. Ten zawodnik stracił praktycznie cały sezon przez kontuzję i być może w Japonii odbuduje swoją formę, która wcale nie była zła kiedy to występował w LaLiga2. Dużym osłabieniem po raz kolejny będzie brak dwójki podstawowych pomocników, którymi są Keita Nakamura, który rozegrał czternaście spotkań strzelając sześć bramek oraz Shogo Nakahara, który rozegrał trzynaście spotkań strzelając dwie bramki, w ich miejsce wystąpią Yuzuru Shimada oraz Masato Kurogi - choć oficjalne składy poznamy dopiero jutro. Początek sezonu dla zawodników Nagasaki był bardzo trudny ponieważ w pierwszych sześciu spotkaniach zdołali zdobyć jedynie dwa punkty, później przyszła jednak seria czterech zwycięstw z rzędu, która podniosła ich z dołka. W ostatnich pięciu kolejkach znów ich forma spadła ponieważ wygrali tylko jedno spotkanie, a cztery pozostałe przegrali. Dwa spotkania po przerwie przegrywali minimalnie bo jednym golem i to z drużynami z górnej półki, jednak w osiemnastej kolejce spotykają się w drugą siłą ligi, więc to ten mecz będzie dla nich najtrudniejszym jeśli porównamy dwa poprzednie spotkania. Dodatkowo ich gra wyjazdowa zostawia sporo do życzenia - wygrali zaledwie dwa spotkania i aż siedmiokrotnie przegrywali. Linia defensywna jest w bardzo złym stanie ponieważ stracili siedemnaście bramek co daje średnio 1,89 bramek na mecz, gorzej wygląda ofensywa drużyny, która strzeliła tylko dziewięć bramek. Nic więc dziwnego, że klub pozyskał bardzo doświadczonego obrońce, który ma ulepszyć grę defensywy. Pierwsze spotkanie w tym sezonie padło łupem Tokyo, które zwyciężyło czy też rozgromiło na wyjeździe ekipą Nagasaki aż 2:5. W tym spotkaniu taki wynik jest mało prawdopodobny jednak uważam, że gospodarze powinni odnieść łatwe zwycięstwo. Ofensywa gospodarzy na czele z Oliveirą jest naprawdę znakomita, dodatkowo do klubu przyszedł Lins, który powinien jutro dostać szansę gry w pierwszej jedenastce. Goście radzą sobie nieźle i na pewno nie będą chcieli oddać tego spotkania bez walki jednak praktycznie jest to drużyna, która mocno odstaje od czołówki ligi, na pewno zakontraktowanie Bujisa dobrze wpłynie na defensywę V-Varen jednak moim zdaniem jest to za mało, aby w tym spotkaniu zdobyć jakiekolwiek punkty.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jeśli chodzi o Buijsa to pod koniec sezonu w A-league (Sydney FC) raz grał, a raz nie. W przegranym GF z Victory zszedł w 58 min.Na mnie super wrażenia nie robił, ale to obrońca więc nie ma się co czepiać. Czy dziś zagra i pomoże kolegom? Aż tak zainteresowany nie jestem ???? ale grającym GL!
 
C 16

ciekawy

Użytkownik
JAPONIA: J-League Dywizja 2
Yokohama FC vs Kyoto
01.09.18 godz 11.00

Typ 1
Kurs 1.80
Bukmacher bet365
Nie rozumiem aż tak wysokiego kursu na wygraną Yokohama. 3 miejsce w tabeli goście te same tylko od dupy strony.
U siebie 10 pozycja 24-20 bramki. Goście na wyjzedzie 16 pozycja 19-23 bramki.
Forma z 10 ostatnich spotkań. Yokohama 1 miejsce 21-8 goście 16 pozycja 9-13
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
J. League 2
Renofa Yamaguchi - Machida Zelvia
Start: 12:00
Kursiwo: 2.02
Typ: Machida Zelvia over 1.5 gola
LVBET
Mecz za 5 min - co tu dużo pisać, H2H dobrze wygląda a jeśli dołożymy do tego ostatnio grę tych drużyn w lidze = nie mogłem nie zagrać tego. Zwyciestwo gości po 2.50. Tak go widzę a czy dobrze zaraz się okaże. Pozdro

Edit.
0:1
 
C 16

ciekawy

Użytkownik
J. League 2 » Round 39
28.10.2018
Kilka bardzo ciekawych spotkań w tej rundzie zobaczymy. Cztery czołowe zespoły walczą o punkty z drużynami z niższych pozycji. Dla rywali sezon już się zakonczył więc raczej nie będą grać o każdy metr boiska.
Albirex Niigata - Machida Typ 2 kurs 2.87
Avispa Fukuoka - Kanazawa Typ 1 kurs 1.95
Omiya Ardija - Kyoto Typ 1 kurs kurs 1.70
Ehime - Verdy Typ 2 kurs 2.04
Warto jeszcze zwrócić uwagę na mecz
Tokushima - Yokohama FC Typ 2 kurs 3.10
Gospodarze zachowali czysto teoretyczne szanse na awans do play off. W dodatku 4 ostatnie mecze to porażki więc już pewnie pogodzili się że nie zagraja w play off. Goście remisują punktami z ostatnią drużyną która awansuje do play off. Raczej bardziej im zalezy żeby wygrać.
Liderzy tabeli grają w tej kolejce ze sobą więc to jest szansa dla zespołu Machida na wskoczenie do Top 2 czyli bezpośredniego awansu .
W
kolejnej rundzie tylko zospół Omiya Ardija grać będzie ze słabszym przeciwnikiem reszta ma trudne mecze więc w tej kolejce jak najbardziej każdy będzie szukał 3 punktów.
Można też poszukać szczęscia w meczach 2 najsłabszych zespołów.
Kofu - Kamatamare Typ 1 kurs 1.50
Kumamoto - Okayama Typ 2 kurs 2.20
Te dwie druzyn praktrycznie stracily szanse na utrzymanie się w lidze. Kofu gra u siebie a Okayama sprawiła niespodziankę wygrywając z 3 druzyna tabeli.
Z siedmiu wspaniałych :drunk: spotkań wychodzi kurs 150 więc zagrałem sobie z 7 ;)
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Co prawda nie 2018 a 2019 (nie ma nowszego tematu) więc tutaj

Ostatnia kolejka 2 ligi japońskiej i nawet sporo ciekawych propozycji. W ostatnich paru kolejkach nie pisałem ale sporo fajnych kursów powchodziło wiec liczę, że jak napisze. To będzie podobnie. 

Dam jeden mecz i moim zdaniem ostatnia chwil aby to zagrać bo kursy idą w dol

https://www.betexplorer.com/soccer/japan/j2-league/montedio-yamagata-machida-zelvia/pjTw89TA/
​​​
Wystarczy spojrzeć w tabele. Gospodarze pewne miejsce w barażach o awans, nie będą się zabijać, punkt prawdopodobnie im zapewni 4 miejsce. Goście potrzebują punktu aby się utrzymać. 

Remis 2.78 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Japonia 1.
Mecze sobota rano. 
3 kolejki do konca



​​​​​​FC Tokyo - Shonan 
https://www.betexplorer.com/soccer/japan/j1-league/fc-tokyo-shonan/rq8d0pcb/

Tokyo na 3 kolejki przed końcem liderem duża szansa na Mistrzostwo. Grają u siebie z drużyną z miejsca obecnie brązowego o utrzymanie więc też drużyna ma o co walczyć ale skoro ostatnio maja 5 porażek z rzędu to jakoś ciężko mi uwierzyć, że tutaj coś ugraja 

Tokio 1 1.52 fortuna

Edit: 1-1        ❎❎❎

Yamaga - Yokohama
https://www.betexplorer.com/soccer/japan/j1-league/matsumoto-yamaga-yokohama-m/MZ60a4C4/

Yamaga walczy o utrzymanie z Shonanem a Yokohama jest tuż za Tokio i walczy o mistrza. Idę też w stronę faworyta, tym razem na wyjeździe. 

Yokohama 2 1.81 fortuna
​​​​
Edit: 0-1 ✔✔✔✔✔✔✔      
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik

Kashima - Kobe 1 1.58 Marathonbet 5/10    

Gospodarze wciąż w walce o mistrzostwo na 2 kolejki przed końcem, albo przynajmniej o utrzymanie podium by awansować do azjatyckiej Ligi Mistrzów. Kobe natomiast o nic już nie walczy, dlatego w tym meczu postanowili nie wystawiać kilku podstawowych piłkarzy.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Mam zagrane całe Top3 na wygrane i Kashima już 0-2, ciekawe czy będą łamać? Chociaż przy wyniku Yokohamy to już w zasadzie bez znaczenia. 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Japonia (J1 League)
Godzina: 11:30
Spotkanie: Kawasaki - Kobe
Typ: Kawasaki (handicap 0:1)
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pojedynek dwóch dobrze znanych sobie drużyn w lidze japońskiej. Po raz ostatni obydwie ekipy zmierzyły się ze sobą dokładnie tydzień temu, i wówczas piłkarze Kawasaki wygrali aż 6:0. Nie jest powiedziane, że dzisiaj taki rezultat musi się koniecznie powtórzyć, wszak były to rozgrywki w ramach pucharu, do którego z całą pewnością ambitniej podeszli piłkarze Kawasaki. Niemniej jednak biorąc pod uwagę obecną formę gospodarzy - w tym efektowne trzy ostatnie mecze wygrane 5:0, 6:0 i 3:1 śmiem twierdzić, że gole strzelać potrafią i uda im się uzyskać przewagę co najmniej dwóch bramek względem Kobe. Ci ostatni są na dziesiątym miejscu w tabeli ligowej, a Kawasaki jest liderem. Gospodarze na siedem meczów u siebie wygrali sześć razy i uzyskali jeden remis. Goście na wyjeździe radzą sobie dużo lepiej niż na własnym stadionie i nie przegrali jeszcze jak dotąd ani jednego meczu, ale sądzę, że ulegną naporowi gospodarzy i pierwsza w tym sezonie porażka Kobe w delegacji stanie się faktem.
 
Ostatnia edycja:
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
Spotkanie: Vissel Kobe - Nagoya Grampus
Typ: Nagoya + BTS
Kurs: 5.00
Bukmacher: STS
Analiza:
O godzinie 12:00 w lidze japońskiej zmierzą się ze sobą drużyny Vissel Kobe i Nagoya Grampus. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, w ostatnich latach to Kobe wygrywało mecze na swoim podwórku, ale w poprzednich sezonach Nagoya po 34 kolejkach miała niewiele więcej punktów niż teraz po 18 i w tym sezonie wydają się być solidniejszą drużyną niż ich przeciwnicy. Kobe ostatnio poprawiło swój marny bilans w meczach domowych pokonując Sapporo 4:0 i Sagan Tosu 4:3, ale wcześniej potrafili przegrać z C-Osaką mimo, że grali przez godzinę z przewagą zawodnika. Nagoya po wznowieniu rozgrywek wygrywała na wyjazdach, ale ostatnio nie idzie im najlepiej poza domem, przegrali 3 ostatnie wyjazdowe mecze, także liczę na przełamanie złej passy. Ale ogólnie w tym sezonie postawa Nagoyi na pewno na plus, zajmują 4 miejsce w lidze, a mają 3 mecze rozegrane mniej niż trzecie FC Tokyo i 5 punktów straty. Także mogą walczyć w tym sezonie o pierwszą trójkę. Kobe zajmuje 10 miejsce w lidze, strzelają sporo bramek zwłaszcza u siebie, ale często jeszcze więcej tracą i myślę, że Nagoya może to wykorzystać, a że tracą tych bramek statystycznie mniej niż Kobe to może tym razem też tak będzie. Liczę na wyrównany mecz i sporo bramek, bezpieczniej można tutaj pograć over2,5+BTS po całkiem fajnym kursie 1.85, lub over2,5 kurs 1.65. Ja zaryzykuję i oprócz bramek pogram też w stronę Nagoyi, bo widzę tutaj szansę na trafienie fajnego kursu.

Spotkanie: Yokohama M. - Sagan Tosu typy: Yokohama M.+over2.5 1.70, Yokohama M.+BTS 2.20
Yokohama ostatnio w dobrej formie, zresztą u siebie cały sezon są mocni, mecze na ich stadionie overowe, liczę że tutaj będzie podobnie.
 
Do góry Bottom