>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Chłopaki nie siadajcie tak na mnie :) Zgadzam się z Wami!
Capella jest bardzo ważnym ogniwem, Jeśli byłyby to playoffy gdzie obrona wchodzi na pierwszy plan, nie odważyłbym się stawiać na Houston bez Capeli.
Może się źle wyraziłem, albo nie zostałem dobrze zrozumiany. Pisząc "nie jest kluczowy" miałem na myśli, że i bez niego sobie poradzą, gdyby miał nie zagrać ( występ jest niepewny ) ...bo Harden zrobi co zawsze robi. Nie chciało mi się już rozbierać tego typu na czynniki pierwsze, bo zwyczajnie myślę, że Miami nie będzie się produkować jakoś specjalnie o czym wspomniałem a Harden i reszta Houston narzucają więcej niż Miami.
ale.... po to jest to forum, i szanując zdanie innych zapaliła się lampka. Podzielę sobie ten kupon na pół i do drugiego do Portland  zamiast Houston dorzucę :

Anthony Davis +25,5 pkt @ 1,75  fortuna       41 pkt sobie narzucał, a co.

Średnia Davisa w tym sezonie to 25,1 pkt. ( ostatnie 2 macze - 19 i 22 ) Davis po odejściu z NOP pierwszy raz wraca do "swojej" hali i swojej publiczności. Podejrzewam go o chęć pokazania się z dobrej strony, czyli takiej powyżej średniej. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@auxi nikt na Ciebie nie najeżdża, nie o to w tym chodzi, spokojnie. ???? Mi tylko chodzi o Capele, bo osobiście zgadzam się, że to jednak Houston wygra i to wysoko. Trzy porażki z rzędu, choć z Clippers bardzo dobry mecz w ich wykonaniu. Dobrze życzę Miami, ale spokojnie , ich czas jeszcze przyjdzie, personalnie są jednak cały czas za Rakietami i moim zdaniem dziś będzie to mocno widoczne, więc próbuję dość odważnie coś takiego.
Houston Rockets -13.5 włącznie  z dogrywką @2.80  
J.Buttler poniżej 31.5 pkt. @1.85 Betclic [zwrot] ​
A poza tym na nockę jeszcze tak luźno bez analizy:
Boston - Brooklyn (+13.5) @1.44 Forbet  
Cavs - Orlando poniżej 106.5 pkt. @1.62   Betclic
Indiana - Utah poniżej 218.5 pkt. 1.45 Forbet   
76ers - Kings powyżej 98.5 pkt. @1.61 Betclic  ​
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Nie jestem specem od NBA ale oglądam mecze, akurat 2 mecze houston z clippersami i Dallas. Z clippersami przegrali frajersko, wiadomo przez kogo.. z Dallas harden dał popis niecelnosci za 3 ..  moim zdsniem ten mecz jest na odbicie się i na pewno będzie im zależeć żeby wygrać jak najwyżej wiec -7.5 po kursie 1.88 do pobrania jak najbardziej. Miłego !
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Że frajersko to racja, ale nie można im odebrać, że ogólnie rzecz biorąc zagrali naprawdę całkiem przyzwoicie. Z Dallas nie mieli czego szukać. Broda chcial sie popisywac i ogrywac Doncicia, a Sloweniec go przycmil bardzo skutecznie.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Masz racje w stuprocentach, westbrook z clippersami się nie popisał 117-112 było dwie jego straty i 117-118 w 15s się zrobiło. Jego przyspieszenia będą bardzo ważne. Harden już chyba takiej lipy nie zagra.. nie wydaje mi się. Żeby spamu nie zrobic pobrałem jeszcze Brooklyn +14.5 
 
astafor 74

astafor

Użytkownik
Blazers vs Thunder typ: 1   kurs 1,70   
Spurs vs Timberwolves suma pkt poniżej 236,5 pkt  kurs 1,50    
Cavaliers vs Magic  druga drużyna poniżej 106,5 pkt  kurs 1,65   jak na złość,osłabione Orlando wygrywa swój pierwszy mecz na wyjeździe w tym sezonie !! ta liga ma swoje widzimisie, tym bardziej tuż przed świętem dziękczynienia....
kursy z sts.pl
kurs AKO: 4,21


Pierwszy typ opieram na opinii, że Blazers maja po prostu lepszą "pakę", która po zyskaniu Carmelo zyskała niezła kolejna strzelbę i która z meczu na mecz wygląda lepiej. Thunder to już zespół, który na zachodzie nie bedzie sie liczyl w walce o playoff w przeciwienstwie do gospodarzy, ktorzy aby myslec o playoffach takie mecze jak te powinni wygrywac, tym bardziej u siebie.

Suma pkt w drugim spotkaniu oparta jest na zdobywanej średniej przez obie drużyny. Timberwolves gra dlugo w ataku wiec 120 pkt i powyzej to rzadkosc w wykonaniu tej druzyny. Spurs natomiast w sporym dołku, trener Popovic na pewno nastawi zespol na wieksza aktywnosc w obronie by moc w koncu gromadzic zwyciestwa. 

Ostatni typ opieram na tej tezie, ze bez 2 kluczowych graczy jakimi sa Gordon i Vucevic beda chcieli spowolnic gre aby zatrzymac Cavs na niskiej skutecznosci. Graja na wyjezdzie, gdzie z reguly nie rzucaja duzo pkt, tym bardziej w niepełnym skladzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Boston -4 + Miami +14

ako 1.9  

Nets osłabieni za to dobre wiesci z obozu C`s-wraca Kemba.Przy obwodzie Bostonu we własnej hali??Mysle ze bedzie bez gumki
Miami dalo juz popis w Phili, za to Rokets dali swoje popisy.Weestbrook wyglada w Clipsach  na chwile obecna słabo ,z reszta Miami licze zepnie dupe w D po wpadce w Phili.Z przodu maja kim do tego jak potwierdza sie informacje na twitach o Capeli to powinno byc miło.Powodzenia wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Harden na pewno dzis pojedzie, zobacz z resztą linię punktową na niego. 53.5 aż sie prosi zeby zagrac under ale wiesz czy nie wystrzeli i 60 nie rzuci? Nie wiadomo. Westbrook podobnie. 37.5, wysoko jak na niego, tym bardziej ze Broda sie dzis piłka nie podzieli. a grają przeciez z Miami nie z Atlanta czy innymi Hornetsami. Nie tykam tego.
 
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Houston Rockets - Miami Heat

Krótko i konkretnie, nie gra Capela, który ostatnio notował po ok. 20 rb/g. 

Liderzy zespołu, w tym dwaj kolejni w ilości zdobywanych zbiórek wezmą ten ciężar na siebie. 

Harden over 6.5 Rb 1.95
Westbrook over 7.5 Rb 1.85

Philadelphia - Sacramento 

Simmons over 7.5 asyst 
1.50
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Dzisiaj w nocy w NBA się nic nie dzieje, dlatego nie robiąc spamu, wykorzystam chwilę wolnego i podzielę sie z Wami pewną refleksją lub spostrzeżeniem.
Detroit i ich gra.
Dwa razy zamieszczałem posty, że Tłoki są  w dołku, że im nie idzie, ale pakę mają na play-offy. Bo przecież wrócił Griffin, jest Drummond i Rose. Ktoś mógł odnieść wrażenie, że to moi ulubieńcy albo się uparłem. Nic z tych rzeczy - w bukmacherce nie ma sentymentów - stawia się nawet przeciwko Polsce kiedy czujesz, że wtopią. 

Było mi dane oglądać 3 poprzednie mecze Detroit  plus  ten wczorajszy. W każdym masa strat i błędów... ale takich szkolnych jak na licealnej hali, Drummond -  jak bezwolna masa w okolicach tablic – jakby nie walczył. Gryffin – wcześniej absencja, bo kontuzja, ale po powrocie myślałem, że będzie grać jak za dawanych lat i taranem wjeżdżać pod kosz,  a w drużynę wstąpi nowy duch. Jednak ten Gryffin,  to nie jest ten sam co kiedyś. Coś niby próbuje ale,  często gwiżdżą mu kroki albo offens… albo nie trafia – pada na deski – leży i się patrzy. Coś tam zapunktuje, bo to nie pionek i doświadczenie ma… ale, to nie jest to co kiedyś.  Rosse no look passy, dryblingi, kilka asyst, a reszta to.... sztuka dla sztuki - strata lub pudło. 
Win przeciwko Chicago typowałem głownie w odniesieniu do LaVina’a,… że po rewelacyjnym meczu z Charlotte następny będzie miał kryzysowy. Bedzie chciał grać gwiazdę a jednak zblednie. 
Przed wczorajszą nocą chodziło mi po głowie postawić na Detroit. Jednak to co widziałem wcześniej skutecznie mnie hamowało. Siedziałem sobie w nocy i na spokojnie zacząłem oglądać mecz Charlotte – Detroit.... i po mimo tego, że Detroit prowadziło na początku ( albo właściwie dlatego ) postanowiłem zagrac live Charllotte.



1. Dlatego, że statystyczne Charlotte nie mogło powtórzyć tego samego pecha i błedów w końcówce jak z Chicago
2. Dlatego, że mecz był rwany, wynik w każdą stronę możliwy a kurs 3 to value i bonus w postaci własnej hali.

Kupon wszedł, 102 - 101 a w końcówce Charlotte nie doświadczyło takiego pecha jak z Chicago,  ale konkluzja jest jedna:

Cofam swoje przekonanie, że Detroit to drużyna na playoff. ( przynajmniej na teraz )

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
astafor 74

astafor

Użytkownik
 

Godzina: 18:00       
Spotkanie: Brooklyn Nets vs Boston Celtics
Typ: Boston (-6,5 pkt)
Kurs: 2,30
Bukmacher: STS.PL

W Stanach sielanka z okazji święta dziękczynienia, z czego korzystają kibice w Europie i dziś będą mieli okazję obejrzeć jedno ze spotkań o "normalnej"  porze dnia ;) Natomiast przechodząc do konkretów, stawiam, że ten wyjazd do Nowego Yorku koszykarze z Bostonu potraktują już mniej świątecznie i rozprawią się z osłabionymi Nets. W drużynie gospodarzy brakuje 2 liderów czyli Irvinga i Duranta. Póki co zespół nie wygląda nawet tak źle gdyż na wyzyny swych umiejetnosci wznosi sie inny gracz z Brooklynu, Dinwiddie. Ciągnie zespół jak może i faktycznie w ostatnich 10 spotkaniach odnotowali 5 zwycięstw, ale jak spojrzymy z kim wygrywali to nie możemy już przyznać, ze te zwyciestwa byly z potentatami tej ligi, raczej druzyny z nizszej polki jak Knicks, Kings Cavaliers, Bulls czy Hornets. Boston natomiast walczy o pozycję  lidera konferencji wschodniej i na pewno bedzie chcial sie utrzymac w czołówce, ktora daję przewage na to co bedzie w playoffach. Celtics bez jednego kluczowego gracza (HAYWARDA) ale za to reszta zdrowa i w pełni sił, gdyż odpoczywali wczoraj a przedwczoraj u siebie na hali łatwo uporali sie z .... Brooklyn Nets ! Reasumując, prognozuję łatwe zwyciestwo Bostonu z lekką przewagą. Musiałaby stać się tragedia, że 3 z 4 kluczowych graczy Bostonu nie bedzie miało dnia i zatrzyma sie na słabej dla siebie skuteczności i nie zapunktuje.... może i to byłoby możliwe ale nie z tym rywalem i tym składzie jaki dziś desygnują do gry.
Miłego weekendu przy okazji.
 
tyle strat nie może ujśc płazem, Boston nie zasłużyl na zwyciestweo w tym meczu. To co robili zawodnicy z Nets na obwodzie (17-9 w rzutach za 3 pkt !!) to przekracza już wszelkie normy. 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Z typem na C's nie wypada nie zgodzić-na chwile obecna maja najmocniejszy obwód w lidze.Kemba tez stara sie jak moze choc przed sezonem rozne byly zdania na jego temat wsrod kibicow.Ja dzisiaj tak

Heat +Clippers   
Ako 1.72

Kursy na Clipersow juz w dół,osobiscie łapalem dzisiaj w nocy.Kawhi ma grac,juz potwierdzone.Spurs w koncu w pelnym skladzie ale nadal bez przekonania co do nich.Pop chyba powoli sie zacznie szykowac na przyszłoroczne drafty jak tak dalej pojdzie.Poza tym Długopalcy wraca do San Antonio gdzie dobrze wiemy jak byl traktowany a zemsta bywa słodka
Powodzenia wszystkim
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi


Nie wiem co się wydarzy i gdzie ale, będą zaskoczenia.  Za dużo dzisiaj pseudo-pewniaków i strasznie niskie kursy na faworytów. Taka dla mnie ta noc dzisiaj śmierdząca. Wg mnie największy pewniak na dzisiejszą noc to:
Obstawiać – Nie obstawiać
Typ: Nie obstawiać ( DnB + zakład bez ryzyka )
Kurs 1,0  

Niespodzianki ( tak na na czuja  ) przewiduję w:
San Antonio – Clippers wynik: 107 -97
San Antonio @ 3,3    

Memphis – Utah  wynik: 113 - 120
Memphis  @ 3,55    

Natomiast mój kupon będzie wyglądał tak:

Portland –Chicago wynik : 107 - 103   
Portland +4,5  @ 1,53 fortuna   

Memphis – Utah wynik: 113 - 120
Memphis +12,5 @ 1,44
fortuna    

AKO = 2,2

Jeśli chodzi o mecz Portland – Chicago nie patrzyłem nawet w liczby i  statystyki. 3 dni temu oglądałem mecz w którym to Portland rozniosło właśnie Chicago w ich hali. Następnie wygrali u siebie gładko z OKC. Niejako potwierdzając, że kryzys mają za sobą. Na wyjeździe z Chicago różnica była +23pkt. Dzisiaj u siebie pewnie ich również rozniosą ale, ale bez pazerności pobieram +4,5

Utah niby drużyna solidna ale jak na razie… zwłaszcza we własnej hali.  Na 9 swoich dotychczasowych wyjazdowych meczów odnieśli 3 zwycięstwa i zanotowali 6 porażek.
Zwycięstwa:  +8 Minnesotta, + 14 GoldenS, + 1 Phoenix.
Zatem tylko raz  Utah zwyciężyła na wyjeździe więcej niż 12 punktami
Jedną ze swoich wyjazdowych porażek zaliczyła właśnie z… Memphis ( -1 pkt) Składy obu drużyn były identyczne jak w dzisiejszym meczu.
Memphis ostatnie swoje dwa mecze rozegrane w domu przegrywa:  -2pkt z Clippers i -1 z Lakkers. Z powyższego nie wynika mi aby Utah przyjechała i rozniosła „Miski” więcej ni 12pkt.

.....edit: handicap +4,5 Portland nie wszedł, szkoda bo jeden punkt zawalił kupon... ale nocka dobra i na plus. Drugi kuponik:  Portland win, + handicap 12,5 Memphis, + handicap 10,5 San Antonio wszedł i dał plusy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
@auxi z playoffami na wschodzie jest tak, że siedem ekip wydaje się być pewniakiem, a są to: Bucks, Raptors, Celtics, Heat, 76ers, Pacers, Nets. Ta ostatnia może mieć jakieś tam problemy jakby niebawem wypadł Irving na cały sezon, ale pewnie i tak by się dostali.
Reszta ekip z tej konferencji to są po prostu ekipy, które grają mniej lub bardziej daremnie i jedna z nich awansuje do playoffów z ósmego miejsca. Faworytem do ósmego miejsca wydaje się być Orlando Magic, a rywalizować to to miejsce będą z Pistons, Bulls i Wizards, reszta drużyn wydaje się być za słaba na playoffy. Jednym słowem Pistons czeka bardzo trudne zadanie, bo konkurencja do ósmego miejsca jest w tym sezonie bardzo duża.

Teoretycznie istnieje jeszcze możliwość plagi kontuzji u którejś z tych siedmiu drużyn które wymieniłem jako pewniaki do playoffs, ale to by musiał być jakiś kataklizm(typu wypadnięcie przynajmniej dwóch najlepszych graczy na cały sezon i następnie tankowanie tej ekipy) i nastąpić dość szybko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Washington Wizards
Typ: Washington Wizards (+10,5)
Kurs: 1,89   
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, ale to nie oznacza, że muszą łatwo i wysoko wygrać. Washington Wizards mają według mnie potencjał na playoffy. Mają oni bardzo dobrą ofensywę i zapewne pójdą na wymianę ognia z Lakersami. Los Angeles Lakers nie powinni grać w tym meczu zbyt twardo w defensywie. Myślę, że będą chcieli zachować więcej sił na Dalas Mavericks, którzy w tym sezonie są naprawdę mocni i mecz z Dallas będzie dla Lakersów bardziej prestiżowy. Wizards na wyjazdach sprawili już kilka niespodzianek wygrywając z Oklahomą City Thunder, Minnesotą Timberwolves i z Phoenix Suns. Motywacja na to, żeby pokazać się z dobrej strony z Lakers będzie duża i moim zdaniem powalczą i pokryją ten handicap.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Lakers - Dallas
typ. Luca Doncić poniżęj 29,5    
under 29,5 @ 2,00 fortuna


Mam kilka powodów składających się na całość ale podam jeden najważniejszy.
Luca Doncić - średnia zdobytych punktów 30,8 zatem zakład będzie zwycięski gdy zagra lekko poniżej średniej. Średnia to średnia arytmetyczna czy suma puktów zdobywanych przeciwko tym dobrym i tym słabszym. Luca Doncic już w tym sezonie grał przeciwko Lakers'om . Mecz był w Dallas. U siebie w domu zdobył 31 punktów ale.... 7 ostatnich w dogrywce (przegranej ). 
Teraz grają w Los Angeles Nie zakładam tu dogrywki tylko zwycięstwo Lakers w regulaminowym, dlatego liczę Doncica na poniżej 29.
Atakuję.

Na etoto jest opcja punkt wyżej. 
L. Doncic - Suma punktów - Mniej niż 30.5@ 1.76   
Tu zaatakuję w dublu z
Detroit - San Antonio
D. DeRozan - Suma punktów - Więcej niż 23.5@ 1.86    20pkt - na 4 kwartę już nie wyszedł choćby na minute

Podobno Aldridge ma nie zagrać. Podobno bo jest jako występ niepewny, choć ESPN podje, że nie zagra. Gdyby grał miałem stawiać na San Antonio ale bez niego wymiękam.
DeRozan srednia = 21,7. Bez Aldridge ciężar zdobywania punktów przesunie się na DeRozan'a. Średnia minut spędzonych na parkiecie to 34 - teraz powinien zagrać dłużej. Rzuty osobiste 85%, skuteczności,  a punkty z gry w tym sezonie  to 52,6 % - 19 miejsce w lidze. To znakomita skuteczność biorąc pod uwagę, że w tej statystyce królują pozycje Center i Power Forward czyli dunk'erzy, a DeRozan to rzucający obrońca. Jak będzie miał więcej prób niż zazwyczaj to typ powinien wejść. 
Z tego co oglądałem Detroit to tam jest dużo strat. Będzie zatem tez okazja do kilku przechwytów i szybkich punktów. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 1 grudnia 2019 20:41 przez auxiLakers - Dallas
typ. Luca Doncić poniżęj 29,5
under 29,5 @ 2,00 fortuna


Mam kilka powodów składających się na całość ale podam jeden najważniejszy.
Luca Doncić - średnia zdobytych punktów 30,8 zatem zakład będzie zwycięski gdy zagra lekko poniżej średniej. Średnia to średnia arytmetyczna czy suma puktów zdobywanych przeciwko tym dobrym i tym słabszym. Luca Doncic już w tym sezonie grał przeciwko Lakers'om . Mecz był w Dallas. U siebie w domu zdobył 31 punktów ale.... 7 ostatnich w dogrywce (przegranej ). 
Teraz grają w Los Angeles Nie zakładam tu dogrywki tylko zwycięstwo Lakers w regulaminowym, dlatego liczę Doncica na poniżej 29.
Atakuję.

Na etoto jest opcja punkt wyżej. 
L. Doncic - Suma punktów - Mniej niż 30.5@ 1.76
Tu zaatakuję w dublu z
Detroit - San Antonio
D. DeRozan - Suma punktów - Więcej niż 23.5@ 1.86

Podobno Aldridge ma nie zagrać. Podobno bo jest jako występ niepewny, choć ESPN podje, że nie zagra. Gdyby grał miałem stawiać na San Antonio ale bez niego wymiękam.
DeRozan srednia = 21,7. Bez Aldridge ciężar zdobywania punktów przesunie się na DeRozan'a. Średnia minut spędzonych na parkiecie to 34 - teraz powinien zagrać dłużej. Rzuty osobiste 85%, skuteczności,  a punkty z gry w tym sezonie  to 52,6 % - 19 miejsce w lidze. To znakomita skuteczność biorąc pod uwagę, że w tej statystyce królują pozycje Center i Power Forward czyli dunk'erzy, a DeRozan to rzucający obrońca. Jak będzie miał więcej prób niż zazwyczaj to typ powinien wejść. . a i jescze jedno - auxi -w kwestii Luki, podobno mama ma byc dzisiaj na trybunach wiec moze być próba popisu
Z tego co oglądałem Detroit to tam jest dużo strat. Będzie zatem tez okazja do kilku przechwytów i szybkich punktów. 
W Det juz głosno sie mowi o odejsciu Drumonda do Hornets jak dobrze kojarze.Pytanie czy teraz czy po sezonie.Charlotte usinie szuka jakiejs siły pod koszem.Ale nie oszukujmy sie Pop pokazał ostatnio co moze zrobic z pełnym składem, z drugiej strony Det ma słaby obwód.Poki co ptaszki nic nie cwierkaja o absencji Aldridge`a i jesli tej nie bedzie chyba spróbuje jakies + na Spurs + LAC
Espn jest słabe    https://hoopshype.com/social/

podaje wam twitty na bieżąco dziennikarzy nba, wystarczy odświeżać stronę-moze ktos niema, a jest bardzo pomocna jesli komus chce sie siedziec po nocach, szczególnie w okresie przed PO gdzie niektóre druzyny odpoczywaja.
Kusi mnie Dallas ale podobno Kuzma jest active.Cos mi za duzo tych wygranych LA.To tak z bieżących info.Poki co lets`go Heat! i i auxi..w kwestii Luki jeszcze tylko- podobno jego mama ma byc dzisiaj na trybunach wiec uwazałbym bo moze być popis
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Szybko wtrącę kilka słów bo za chwilę mecz.
LA Lakers - Dallas
Powyżej 229.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.55 Forbet  
Doncic&amp;LeBron każdy po przynajmniej 4 trafione rzuty za 3 @4.50 Betclic  
Doncic&amp;LeBron każdy po przynajmniej 2 przechwyty @3.40 Betclic  
K. Porzignis powyżej 28.5 pkt.as.zb. @1.90 Etoto  
T. Hardaway Jr. powyżej 20.5 pkt.zb.as. @1.88 Betclic  ​
Też mam kilka pomysłów na dzisiejsze widowisko, skupiam się na wyróżniających graczach w obu drużynach. Przede wszystkim myślę, że dzisiejsze starcie będzie zdecydowanie bardziej ofensywne niż pierwsza potyczka obu drużyn. Liczę troszkę na show, które niekoniecznie lubię na parkietach NBA. Lakersi idą jak burza, LeBron przechodzi sam siebie, do spółki z Davisem zjadają po kolei swoich rywali. Jednak dziś godny przeciwnik i bardzo mnie ciekawi jak wypadną na tle silnego rywala Doncic z Porzignisem. Moje bety na dziś trochę kombinowane. W rzutach za trzy liczę na dość dobrą grę w obronie obu ekip i zmuszanie do rzutów dystansowych. Zarówno James, jak i Doncic prezentuja się w tym elemencie przyzwoicie, choć pewnie jakbym przejrzał staty to raczej oboje poniżej linii. Niemniej obu stać na te cztery trafione "trójki". Co do przechwytów LeBron powinien spokojnie pokryć, Luka może mieć ciężej, ale po takim kursie spróbowałem sobie za drobne. Linie na Porzignisa i Hardawaya wydają mi się po prostu do grania, więc i tego próbuję, to tyle, bo za chwilę zaczynają.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
@yaz
Jak mama na trybunach to jeszcze lepiej!
Ona mu pewnie przed meczem: "tylko synku ostrożnie - uważaj na siebie" 
:)

@yaz Dobra stronka
teraz:
Szybki post z Detroit: Rezonans magnetyczny na bolącym prawym udzie LaMarcusa Aldridge'a pokazał „trochę rzeczy”, ale zespół nadal ma nadzieję, że będzie dostępny we wtorek vs. Houston
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Jak Oglądam taki mecz jak Brooklyn Nets - Miami Heat, który całkiem przyjemnie się ogląda i jestem z wielka sympatia za gospodarzami, a oni na 1:40 do końca prowadza 106-99 i dostają runa 0-10 zacinając się w ataku, to naprawdę przykro się robi. Jak do tego są jeszcze jakieś pieniążki w grze, to jest jeszcze smutniej. Patrząc okiem laika, Brooklyn nawet z tymi aktualnymi absencjami ma papiery na dodatni bilans w RS.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom