>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

17. kolejka PKO Ekstraklasy (29.11-01.12.2019)

Status
Zamknięty.
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Górnik lub remis @ 1,90
Górnik DNB @ 2,75 (EE)
Górnik @ 4,00
Betclic

Trochę się śpieszę z tym typem, bo jeszcze tyle czasu do meczu, na początek taka mała historyjka. W pierwszej kolejce tego sezonu żaden z gospodarzy nie wygrał meczu, wtedy tylko z tego powodu w pierwszym meczu drugiej kolejki zagrałem wygraną gospodarzy był to mecz Górnik - Zagłębie. Teraz w pierwszej kolejce rundy rewanżowej gospodarze nie wygrali tylko jednego piątkowego meczu niemalże w ciemno jestem skłonny zagrać wygraną gości, no i znów wypada  Górnik. Jednak wypadałoby podać także jakiś argument merytoryczny aby nie opierać analizy tylko na ogólnoligowym rozkładzie wyników końcowych. No, więc przeglądając skróty spotkań 16. kolejki w starciu z Wisłą zobaczyłem aktywnego Górnika, bliskiego odniesienia zwycięstwa. Zespół z Zabrza nie wygrał już dziesięciu kolejnych spotkań, lecz w czasie tej serii odniósł niewiele porażek, bo tylko trzy. Nie jest to też seria jakie już miały miejsce w tym sezonie po osiem porażek z rzędu, co pokazuje, że jakiś niewykorzystany potencjał tam jest, brakuje takich graczy jak choćby Kurzawa. Z drugiej strony Zagłębie po wystrzale formy spowodowanym zmiana trenera wróciło do poprzedniej dyspozycji. Efekt miotły często trwa kilka spotkań i potem następuje to spowolnienie. Zespół z Lubina już od kilku sezonów miewał problemy ze stabilnością formy w dłuższym okresie. Warto też nadmienić, że Górnik w środku tygodnia ma wolne z Zagłębie jedzie do Gdańska na starcie z Lechią, z którą ostatnio ma dobry bilans. Jest to rywal silny i żądny rewanżu za niedawną porażkę w lidze, osobiście gram Górnik DNB.

 
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin

Remis HNB @ 2,20
Remis @ 3,30
Betclic


Jak pisałem w poniższym poście z 16. kolejki "Arka weszła w przełamanie i czysto statystycznie ma aż 67% szans na punkty".
Teraz jest to już aż 85% szans. Pogoń jest liderem, ale jak już wcześniej bywało miała problemy z wygrywaniem gdy nim była, co też przekonuje do puntów zespołu z Gdyni.
Przegapiłem brak Dawita Schirtladze, wycofuję typy na mecz Arka Gdynia - Pogoń Szczecin.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok typ: X2 kurs 1,50 Fortuna   

Jagiellonia jak co sezon próbuje walczyć o mistrzostwo. W tym sezonie również są drużyną, z którą trzeba się liczyć. Od jakiegoś czasu są jednak dwa oblicza Jagiellonii. U siebie grają wspaniale, wygrywają mecz za meczem, ale niestety na wyjazdach zawodzą. Jeśli chce się myśleć o mistrzostwie, to na wyjazdach też trzeba zdobywać punkty i to niemało. Dwa ostatnie wyjazdy Jaga przegrała. Ligowego zwycięstwa wyjazdowego nie odnieśli już dawno, bo było to z Koroną Kielce pod koniec sierpnia. W końcu muszą zagrać dobry mecz na obcym boisku. Uważam Jagiellonię za znacznie lepszą drużynę od Rakowa i sądzę, że goście nie przegrają tego spotkania, a może w końcu uda im się wywieźć trzy punkty.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 26 listopada 2019 00:15 przez bettingekstraklasaZagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Górnik lub remis @ 1,90
Górnik DNB @ 2,75 
Górnik @ 4,00
Betclic

Warto też nadmienić, że Górnik w środku tygodnia ma wolne z Zagłębie jedzie do Gdańska na starcie z Lechią, z którą ostatnio ma dobry bilans. Jest to rywal silny i żądny rewanżu za niedawną porażkę w lidze.
Spotkanie Zagłębia z Górnikiem jest w ten piątek 29.11 a mecz pucharowy Zagłębie rozegra dopiero w przyszłym tygodniu 4.12. Jedyne co może być na korzyść Górnika to że rozegrał spotkanie w 16 kolejce w piątek a Zagłębie w poniedziałek i tym samym Zabrzanie mieli 2 dni więcej na regenerację.
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Arka - Pogoń
Poniżej 2,5 gola   
Kurs 1,83

Co tu dużo opisywać. Wystarczy spojrzeć na statystyki obu ekip. Po 16 kolejkach gospodarze z bilansem bramkowym 12:25, a Pogoń, która zajmuje pozycję lidera z bilansem 20:13, i co należy podkresłic mocno podkręconym po ostatnim zwycięstwie 3:1 z Legią. Jedynie co może niepokoić to bilas H2H, gdzie niestety przeważają mecze overowe. Na 10 oststnich spotkań aż 7-krotnie padł wynik powyżej 2,5 gola. ja liczę, że w sobotę nie padnie wiele bramek, głównie ze względu na niskie możliwości ofensywne obydwu ekip i dobrą defensywę Portowców. Stracili tylko 13 bramek a w 8 meczach wyjazdowych tylko 6 razy wyciągali piłkę z własnej bramki.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Górnik 2:0
obie strzela, @1,63 Fortuna
   nie zagrałem na Zagłębie to od razu wygrali i to bez straty gola, nie mogę pojąć jak w ciągu kilku dni można zagrać tak różne dwa mecze jeśli chodzi o formę i zaangażowanie, najważniejsze, że są 3 pkt mimo, że kupon w plecy

Niestety coś się zacięło w Zagłębiu, górna ósemka, która wydawała się "obowiązkiem" zaczyna się oddalać, tym razem już nawet nie próbuję grać w ich stronę, po drugiej połowie ostatniego meczu z Cracovią przestałem się łudzić piękną ofensywną wizją trenera Seveli, przy ostatniej analizie wspominałem, że priorytetem jest kupno napastnika, nadal to podtrzymuję, ale uważam, że tam jest potrzebna większa rewolucja w zimie. Kilku zawodnikom po sezonie kończą się umowy Starzyński, Balić, Czerwiński, Dąbrowski i Tosik, przynajmniej z trzema uważam, że nie ma sensu przedłużać, przede wszystkim ze Starzyńskim, wydaje mi się, że dużo ludzi żyje przeszłością i to już nie będzie ten Figo co wcześniej, co sezon jest gorzej, myślę, że przydałby się konkretny transfer na pozycję rozgrywającego, Dąbrowski jest cieniem zawodnika po powrocie z Legii, z Tosikiem nie wiem na jakiej podstawie przedłużyli kontrakt w tym roku, do bocznych obrońców nie mam większych pretensji, uważam, że przedłużenie kontraktów z Czerwińskim i Baliciem to obowiązek, szczególnie z tym pierwszym, na którego znalazło by się na pewno kilku kupców, ale rewolucja rewolucjom, a trzeba dograć jeszcze rundę tym składem, który jest. Ogólnie wciąż mam nadzieję, że ta poniedziałkowa porażka podziała na nich mobilizująco, bo już słabiej chyba nie mogą zagrać, ale tak jak wspomniałem nie będę grał na ich zwycięstwo, wolę się miło zaskoczyć niż po raz kolejny rozczarować, dlatego gram "bezpiecznie", że obie drużyny zdobędą minimum po golu, Zagłębie w tym sezonie na własnym obiekcie tylko nie strzeliło raz, w meczu z Piastem (zdecydowanie najsłabszy mecz na jakim byłem w ostatnich latach w Lubinie), więc uważam, że u siebie mimo kiepskiej formy zdołają coś ustrzelić, w końcu gdzieś punkty muszą jeszcze zdobywać, jeżeli myślą o górnej połówce tabeli, ale Górnika choć też nie jest w wielkiej formie stać na zdobycie bramki, Zagłębie nie zagrało w lidze na zero z tyłu od połowy września, gdy pokonali Wisłę Płock 5:0. Górnik nie wygrał w lidze od końcówki sierpnia, ale wiele meczy zremisował. W bezpośrednich starciach lepiej radzi sobie Górnik, który nie przegrał z Lubinem od 2017. Wydaje mi się, że najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem patrząc na "formę" obu ekip jest remis, który nic nikomu nie daje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
 wisla krakow-lechia gdansk typ: lechia x2 i 1,5+gola w meczu kurs:1.68  
nie bedzie to najciekawszy mecz tej kolejki ale postanowilem go zatypowac.sa to ekipy,ktore sa duzym rozczarowaniem naszej ekstraklapy,wisla krakow sruboje chyba jakis rekord bo juz ma 8 porazek z rzedu i ostatnio juz myslalem ze to przerwia bo prowadzili ze slaskiem na poczatku meczu po bramce blaszczykowskiego ale i tak zakonczyli bez punktu.gdy kuba gra to w druzynie jest poruszenie ale jak dla mnie beda mieli ciezko z lechia,ktora gra swoje i na taka wisle powinno wystarczyc.bedzie to tez drugi mecz pod wodza nowego trener wiec mysle ze troche za szybko zeby bylo wszystko poukladane.nadal typuje ze lechia jest ekipa na europejskie puchary,troche zawalila kilka meczy ale do konca sezonu jeszcze daleko.trener stokowiec w ostatnim meczu z lks powrocil do systemu w ktorym paixao jest na szpicy i to przynioslo efekty(swietny mecz kubickiego).do obrony wrocil po kartkach fila i co ciekawe nastapila zmaiana bramkarza.obrona bardzo dobrze bo pozwolili oddac tylko jeden strzal w swiatlo bramki co przy ekipie z lodzi,ktora gra do przodu jest dobrym wynikiem.oba zespoly nie maja czego bronic,nikt nie bedzie zadowolony z remisu wiec stawiam tez na bramki bo musza pasc,lechie powinna wygrac ten mecz bo nie jest tak porozbijana jak wisla ale kazda seria sie kiedys konczy i to ekstraklapa wiec dam bezpiecznie z podporka.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Wisła Płock -Lech
over 2,5  
1,90
fortuna

Dwie najbardziej overowe ekipy w naszej lidze. Historia ostatnich meczów pomiędzy tymi drużynami pokazuje, że lubią strzelać.  Ostatnie pięć meczów z udziałem Płocka i Lecha, to 4 razy over 2,5.
Wisła Płock po fajnej serii wygranych meczów trochę przystopowała. Trzy ostatnie spotkania to dwa punkty. Lech natomiast do meczu podejdzie po wygranej 3-0 z mistrzem Polski Piastem. Zapowiada się wyrównane spotkanie. Lech zapewne chce jak najszybciej uplasować się w top 8, a Wisła zapewnić sobie udział w górnej ósemce. Jeśli Wisła wygra, to zrówna sie punktami z drugą Cracovią ze stratą jednego oczka do Pogoni. Lech zaś w przypadku wygranej przynajmniej na chwile wskoczy na szóste miejsce.
Obie druzyny na 16 rozegranych meczów kończyły spotkanie po 11 razy z wynikiem +2,5.
Wisła Płock traci dośc duzo goli. Jako jedyny zespół z miejsce 1-10 ma ujemny bilans bramkowy.
Stawiam tutaj na 2-1 dla gości.
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
ŁKS Łodź - Cracovia

Over 2,5 @ 1,91
BTS @ 1,75
Over 2,5 &amp; BTS @ 2,07
Betclic


Cracovia w ataku radzi sobie bardzo dobrze, tylko raz w tym sezonie nie zdobyła bramki. Obrona ŁKSu pozostawia wiele do życzenia, więc Jest tu spory potencjał na gole. Pasy także notują nietypową dla siebie serię bez straty gola, zespół z Łodzi mimo, ze osiąga słabe wyniki to potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywala i nie widzę przeszkód aby też zaliczyli co najmniej jedno trafienie. Nie raz tak bywa, że gdy następuje wybicie się z trendu a w przypadku Cracovii można o tym mówić (wcześniej zachowywała czyste konto tylko w pojedynczych meczach) zakończenie serii odbywa się jakby odrobieniem strat z tego odbicia, więc wszystko jest możliwe.


Piast Gliwice - Śląsk Wrocław

BTS @ 1,88 Betclic


Ciekawe starcie dwóch ekip z fajnym potencjałem ofensywnym. Piast ostatnio w Poznaniu dostał porządny wycisk, wraca do siebie, gdzie radzi sobie dobrze, nie mam prawie żadnych wątpliwości o bramkę. Z drugiej strony Śląsk ostatnio mało strzelał po za Wrocławiem,  jednak duży wpływ wywarł na to brak Krzysztof Mączyńskiego, teraz nastąpił powrót do formy z lata i ze strony WKSu także widzę trafienie. 
 
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Arka - Pogoń
Typ: X/2 &amp; poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.76
Bukmacher: Forbet  
W tym tygodniu również typ przeciwko Arce. Ostatnio wszedł i teraz uważam, że będzie podobnie. Tym razem również skorzystam z podpórki na ich rywala, ale zamiast over 1.5 wolę zagrać under 3.5, bowiem Pogoń jest zdecydowanie mniej overową ekipą od Jagiellonii. Pogoń bez wątpienia swoją dobrą pozycję w tabeli zawdzięcza grze w obronie. Aż siedem razy w tym sezonie nie stracili bramki w meczu co jak na naszą ligę jest bardzo dobrym wynikiem. Z wszystkimi czterema najniżej notowanymi w lidze drużynami w rundzie "jesiennej" wygrali nisko (prawie zawsze po 1:0) i bez straty ani jednego gola. Mimo to w tym meczu gram podwójną szansę, głównie z uwagi na to, że Arkowcy u siebie bardzo często remisowali i pewnie ich celem na najbliższy mecz będzie urwanie punktu faworyzowanej Pogoni. Nie sądzę więc, że ruszą na gości od początku meczu co powinno bez problemu pokryć under 3.5. 
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1 @ 1,96 @ fortuna

Spotkanie otwierające 17 kolejkę Ekstraklasy. Stawiam na gospodarzy, którzy pod wodzą nowego trenera zaczęli prezentować ciekawy, skuteczny futbol. Jednak ostatnie 3 spotkania nie przyniosły wygranej, a tylko 1 punkt. Odjechała trochę grupa mistrzowska a to plan minimum dla miedziowych. Trzeba zatem przerwać złą passę i zacząć takie mecze wygrywać by ponownie złapać kontakt z czołówką. Górnik wydaje się do tego idealnym przeciwnikiem. Zabrzanie w tym sezonie po utracie Gwilii i Żurkowskiego oraz gorszej dyspozycji Angulo, nie wyglądają najlepiej. Szczególnie na wyjeździe, gdzie jeszcze nie wygrali w tym sezonie notując bilans 0-4-4. Nie twierdze, że to będzie spacerek dla gospodarzy bo Górnik potrafi postawić ciężkie warunki. Jednak uważam, że koniec końców gospodarze będą w stanie tutaj zdobyć 3 pkt i wrócić do gry w walce o górną połówkę tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
 powyżej 2.5 gola 
Fortuna


Po przyjściu nowego trener w Lubinie wydawało się, że Zagłębie pójdzie w górę tabeli i tak przynajmniej wskazywały na to pierwsze spotkania. Niestety w drużynie dalej coś nie gra, bowiem zespół ten nie potrafi utrzymać dobrej passy bez porażki. Jutro przyjeżdża do nich zespół, który jest jednym z najsłabszych w lidze. Dziwnie się to pisze o zespole któremu się kibicuje, ale niestety to prawda. Górnik jest bez zwycięstwa od ośmiu ligowych spotkań, a ostatni mecz z Płockiem został zremisowany dzięki determinacji i zaangażowaniu. Jeden fakt co cieszy to, że Zabrzanie w każdym z tych ośmiu spotkań strzelali minimum jednego gola i to jest dobry prognostyk przed meczem z Zagłębiem. Goście na pewno są w stanie pokusić się gola tym bardziej, że w barwach Miedziowych nie zagra dalej Hładun, który jest kontuzjowany. Do obrony Górnika wraca Wiśniewski, który ostatnio pauzował za kartki, a więc to on będzie po raz kolejny tworzył parę stoperów z Bochniewiczem. Zagłębie ma w tym spotkaniu kim straszyć ponieważ w dobrej dyspozycji są Żivec, Starzyński i Bohar i to min. ta trójka jest odpowiedzialna tutaj za gole. Młody Białek tak naprawdę dopiero wprowadza się do ekstraklasy i zapewne jeszcze trochę to potrwa zanim zacznie regularnie strzelać gole. Myślę, że opcja goli jest tu najbardziej prawdopodobna, obie ekipy potrzebują punktów, a na pewno zwycięstwa, które powinno poprawić nastroje w szatni jak i kibicom przed świętami. 
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


ŁKS Łódź-Cracovia

W niedzielę w Łodzi ŁKS podejmie Cracovię. Wyniki gospodarzy w tym sezonie są lekko mówiąc - słabe. Tracą najwięcej bramek w lidze, a w ostatnim czasie zaczęli strzelać też dużo mniej. Generalnie gra z przodu nie wygląda najgorzej, za to w obronie co mecz przydarzają im się fatalne błędy. Odmienne humory panują jednak w Krakowie. "Pasy" plasują się w tym momencie na pozycji wicelidera z zaledwie punktem straty do lidera- Pogoni. Może ich mecze nie są efektywne, nie porywają widza i raczej nie przyciągają bezstronnych widzów przed telewizory, są za to efektywni i taka właśnie jest taktyka trenera Probierza. Tracą najmniej bramek w lidze, bo zaledwie 14 w 16 spotkaniach, co uznaję za dobry wynik. W niedzielę to oni są faworytem, nie spodziewam się gradu bramek z uwagi na taktykę Pasów, jednak nie pokuszę się też o czyste zwycięstwo gości.

Cracovia lub remis i poniżej 4.5 bramki w meczu  Kurs: 1.50  Forbet   
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna- Ekstraklasa

Spotkanie:  Legia Warszawa– Korona Kielce

Godzina : 20:00  Sobota 30.11.2019

Typ:  Legia wygra mecz i padnie więcej niż jedna bramka  

Kurs: 1,65

Bukmacher: STS

Analiza:

To już siedemnasta kolejka naszej Ekstraklasy.  Legia zagra na własnym stadionie z drużyną Korony Kielce. Legia po ostatniej porażce z Pogonią musi się zrehabilitować i myślę, że zdecydowanie wygra ten mecz. Jednak to jest nasza Ekstraklasa i nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć. Dlatego wybieram w miarę bezpieczny zakład, że Legia jednak wygra i padną w tym meczu minimum dwie bramki. Jeżeli będzie to czysty mecz, bez żadnych kalkulacji (o których mogę nie wiedzieć), to ten typ powinien spokojnie wejść. Jak będzie zobaczymy w sobotę.
  
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1X 1.74 Fortuna

Ja idę pod prąd i pod przełamanie serii. Atuty czysto sportowe i mentalne po stronie gości, ale przełamanie musi w końcu nadejść. Wisła musi w końcu zagrać jakiś dobry mecz, w którym albo wygra, albo zremisuje po walce. Takie przełamania często potrafią przyjść z ekipami z tzw. czuba tabeli, gdyż outsider gra wtedy bez żadnej presji, a faworyt musi wygrać. Takie sytuacje obracają się często przeciwko tym lepszym ekipom. Na taki rozwój sytuacji liczę właśnie w niedzielę w Krakowie. Wisła 8 z rzędu porażek, a łącznie 9 meczów bez wygranej. Warto wspomnieć, że na ostatnich 16 spotkań przed własną publicznością z Lechią, krakowianie przegrali tylko cztery. Kurs dla mnie zachęcający. Trochę typ na przeczucie, ale dla mnie warty ryzyka.
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Legia Warszawa - Korona Kielce 

typ: Legia i over 1,5 gola w meczu @1,61 forbet   

Legia jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Obecnie zajmuje 4 miejsce w tabeli. Korona jest 13. Drużyny te walczą kompletnie o inne cele. Legia o mistrza, Korona o utrzymanie, ale będzie to bardzo ciężkie zadanie. W ostatniej kolejce Legia przegrała na wyjeździe w Szczecinie i będzie chciała tym bardziej się dobrze zaprezentować u siebie. Korona natomiast ostatnio zaskoczyła pokonując u siebie 3;0 Raków. Jednak kielczanie punktują głównie u siebie. Na wyjazdach spisują się fatalnie. W 8 meczach zdobyli tylko 5 punktów, a jeden jedyny mecz wygrali w 1 kolejce z Rakowem. Legia u siebie w ostatnich meczach imponuje polotem. Wygrane 7:0 nad Wisłą, 5:1 nad Górnikiem czy 2:1 nad Lechem robią wrażenie. Nie widzę wielu atutów na korzyść Korony, jedynym chyba jest nieprzewidywalność tej ligi. Jednak myślę, że u siebie Legia ten mecz wygra dość pewnie. 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Arka - Pogoń
X2 i poniżej 3,5 bramki
1.74 ETOTO   

Zespołowi Pogoni jak do tej pory nie udało się jeszcze sięgnąć po tytuł. Mają zaledwie dwa wicemistrzostwa - 1987 i 2001r. Dziś jednak nadzieje kibiców Pogoni na wygranie ligi są bardzo duże. Drużyna ze Szczecina pokonując ponownie Legię Warszawę zasiadła z powrotem na fotelu lidera naszej ekstraklasy. Jutro czeka ich mecz ze słabiutko spisującą się Arką. Warto tutaj też dodać, że ostatni raz Arka wygrała z Pogonią w lidze w 2007r. Oznacza to, że szanse na utrzymanie prowadzenia w tabeli przez Pogoń są bardzo duże. Arka wygrała na swoim stadionie w obecnym sezonie ligowym tylko jedno spotkanie na siedem a padło w nich średnio 1,6 gola. Pogoń z kolei w delegacjach przegrała tylko jeden mecz na osiem rozegranych i padło w nich średnio 1,9 gola. Liczę, że te statystyki zostaną podtrzymane i Arka nie wygra tego spotkania oraz że w meczu padnie poniżej 3,5 bramki.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Legia Warszawa – Korona Kielce Typ: Legia Warszawa Wygra i powyżej 1,5 w meczu @ 1,55 STS   

 

Nie będę oryginalny i również uważam, że Legia dzisiaj powinna wygrać. Chyba najbardziej pewna opcja na ta kolejkę. Legia poprawiła grę u siebie. Legia musi zdobywać punkty z kiepskimi, żeby nie stracić dystansu do pozostałych rywali w walce o mistrzostwo. Nadal w czubie tabeli jest ciasno. Teraz Lecha zaczął punktować i wrócił do walki o może nawet najwyższe cele. Obecnie Legia jest 4. traci do lidera Pogoni, z która przegrała w ostatniej kolejce 2 punkty. Pogoń gra teraz na wyjeździe z Arka, z która raczej nie przegra. W Legii nie ma poważnych urazów. Niezgoda już raczej zapewnił sobie miejsce w składzie podstawowym.

Korona sprawiła nie lada niespodziankę pokonując wysoko raków aż 3-0. Generalnie Korona jest  w "życiowej " formie. 3 mecze i aż 7 punktów. Wow ! Odbili się od dna ligowego i już są na 12 miejscu. Jednak nie ma się co łudzić i nadal są jednych z poważnych kandydatów do spadku pomimo ostatniej formy. W dłuższej perspektywie ten skład nie powinien utrzymać się w lidze.   Za Koroną nie przemawiają żadne merytoryczne argumenty. Fatalna dyspozycja Korony na wyjeździe. Ostatnio remis bezbramkowy z Lechem, ale wszyscy pamiętają w jakiej dyspozycji był Lech. Korona wysoka na wyjeździe przegrywa z nawet z najsłabszymi zespołami. LKS 4-1, Górnik 3-0, 

Na podbicie dokładam over 1,5, żeby spełnić warunek regulaminowy. Jak Legia wyrywa to padają zwykle minimum 2 bramki. Kurs na Legię ciągle spada. Najlepszy kurs jest obecnie w STS Wybieram najbardziej pewną opcje z naszej ligi na en weekend.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Arka 1:1 Pogoń

Mecz drużyn które walczą o odmienne cele. Gospodarze o utrzymanie, goście o mistrzostwo. Po 16 kolejkach Arka wygrała tylko trzy pojedynki, a Pogoń trzy, ale przegrała. Widać więc subtelną różnicę w punktowaniu. Ekipa z Gdyni ostatnio wygrała tylko z Wisłą Kraków, ale raczej nie był to spory wyczyn. W ostatniej kolejce Portowcy pewnie pokonali Legię. Także pod względem mentalnym również przewaga po stronie Pogoni. Ale jest jeszcze jeden czynnik który zachęca do szukania zarobku w tym spotkaniu. Otóż historia pojedynków. Arce drużyna ze Szczecina wybitnie "nie leży". Ostatni raz wygrali w marcu ... 2007 roku. Na podtrzymanie tej passy liczę również dzisiaj dlatego zagram na wygraną gości.

Moja propozycja:

Pogoń /kurs: 2,19 betsson /   
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Piast - Śląsk
typ: Piast
2.36  
efortuna

Witam. Dziś o godz 17 30 jedna z najciekawszych spotkań 17 kolejki. Piast faworyt według mnie podejmuje słabo grający Śląsk na wyjazdach. Piast po porażce z Lechem w Poznaniu będzie chciał wygrać u siebie. Piast u siebie gra świetnie 4 zwycięstwa z rzędu z Jagielonią , Legią , Rakowem i Koroną podejmuję drużynę grającą ostatnio bardzo dobrze , ale tylko u siebie bo na wyjazdach wygląda to beznadziejnie 1 zwycięstwo w 5 meczach, Według mnie Piast wygra to spotkanie  2-1. Mecz będzie wyrównany z lekką przewagą gospodarzy. W meczach bezpośrednich tych drużyn to gospodarze wygrali aż 9 spotkań przegrywają 2 mecze i 6 remisując. Grają u siebie a to ich bardzo duży atut. Piast wygrywając dziś wyprzedzi gości. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom