>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Mam pytanie bo kiedys pamietam jak przy wpisywaniu kwoty ktora chce postawic była taka opcja (postaw max) a teraz tego nie ma. Czy tylko u mnie tego nie widać czy bet365 usunątą opcję dla wszystkich?

Pzdr 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 10 listopada 2019 18:56 przez bandzbuchMam pytanie bo kiedys pamietam jak przy wpisywaniu kwoty ktora chce postawic była taka opcja (postaw max) a teraz tego nie ma. Czy tylko u mnie tego nie widać czy bet365 usunątą opcję dla wszystkich?

Pzdr 
Chyba usuneli i nikt juz nie widzi ile moze na dany bet postawic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam , posiada ktoś jakieś informacje gdzie bet365 będzie wracał w nowym roku ? Obiło mi się o uszy że do Holandii , powinno ucieszyć to sporą liczbę rodaków pracujących i mieszkających w tym kraju ;)
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 22 listopada 2019 00:06 przez arystotelesJak b365 wróci do Polski to pewnie z podatkiem? 
Oczywiscie, ze z podatkiem. Oby nigdy tu nie wracali. Kazdy buk, ktory tu wraca jest z miejsca do odstrzalu przez to. Dobrze jest teraz tak jak jest.
 
uzytkownik-169835 2

uzytkownik-169835

Użytkownik
cytat z dnia 28 listopada 2019 19:26 przez baron1988bez efektu, tak jakby ograncizyli gre na konta z norwegii i gruzji.
Dziwne jeszcze , że w OPERZE VPN mi nie dziala bet.

nie wiem o co chodzi z tym ograniczeniem - u mnie dziala normalnie, niestety ale nie pomoge. Pierwszy raz widze taka sytuacje. 
Co z innymi betami? Mozesz grac czy tez jest ograniczenie?
Co do VPN i opery to od kilku h przestala dzialac bo sam korzystalem czasem z opery ostatnio na telefonie.
Jak wlozylem karte z angielskim numerem nie ma problemu - wszystko dziala.  
Mam nadzieje ze ogarniesz jakos. Jak cos PW.  
Powodzenia i pozdrawiam
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 28 listopada 2019 19:26 przez baron1988bez efektu, tak jakby ograncizyli gre na konta z norwegii i gruzji.
Dziwne jeszcze , że w OPERZE VPN mi nie dziala bet.
szwajcarie niestety tez ograniczyli VPN z opery juz nie starczy czas chyba na zmiane choc szkoda bo sie czlowiek przyzwyczail
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


ale co handlarz ma wymyslic jesli chodzi o IP?

Bedzie trzeba kupowac neta z danego kraju i cisnac - dla chcacego nic trudnego
 
Do góry Bottom