>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

The Voice of Poland

waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze kojarze, ale wydaje mi się, że tam jutro odpadają po 2 osoby z każdej ekipy , więc jutro leci w sumie 8 osób. Bo 2 najlepsze zostają, jedną wybiera ten trener a dwójka leci
 
E 0

etoto

Użytkownik
Dokładnie tak, widzowie smsami wybieraja po dwóch od tego samego opiekuna, opiekun ratuje trzecią, a dwoje odpadają. Wszelkie info jest też na naszym fanpage na FB: https://www.facebook.com/etotoPL
W odcinku Live 1 bierze udział 20 Uczestników (podopieczni
wszystkich Trenerów). Każdy z Uczestników wykonuje jeden
utwór, które to wykonanie jest następnie komentowane przez
niektórych Trenerów. Widzowie za pomocą głosowania poprzez
SMS-y decydują, która dwójka uczestników z każdej z drużyn
nadal bierze udział w Konkursie (do dalszego etapu przechodzi
dwójka uczestników, którzy uzyskali największą ilość głosów).
Następnie każdy z Trenerów wybiera jednego z pozostałych trzech
uczestników ze swojej drużyny, który nadal bierze udział w
Konkursie. Pozostała dwójka uczestników z każdej drużyny kończy
swój udział w Konkursie.
 
E 0

etoto

Użytkownik
W tę Sobotę kolejny odcinek i warunki są podobne, z tym że teraz odpada jedna osoba. Telewidzowie wybierają jedna osobę, a trener ratuję drugą.
http://www.etoto.pl/sport/oferta/rozrywka/
W odcinku Live 2 bierze udział 12 Uczestników (podopieczni
wszystkich Trenerów). Każdy z Uczestników wykonuje jeden
utwór, które to wykonanie jest następnie komentowane przez
niektórych Trenerów. Widzowie za pomocą głosowania poprzez
SMS-y decydują, którzy uczestnicy (po jednym z każdej z drużyn)
nadal biorą udział w Konkursie. Następnie każdy z Trenerów
wybiera jednego z pozostałych dwóch uczestników ze swojej
drużyny, który nadal bierze udział w Konkursie. Pozostały jeden
uczestnik z każdej drużyny kończy swój udział w Konkursie.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
...odgrzewamy temat;]
Voice&#39;y to jedyny TV show, który oglądam. Cholera, umieją tam śpiewać, umieją... Do rzeczy.
STS oferuje kilka opcji na najbliższy odcinek ww. programu. Poniższa oferta przykuła moją ofertę:
Kto odpadnie następny z drużyny G. Hyżego?
  • Nicole Kulesza - 1.75
  • Natalia Capelik-Muianga - 4.25
  • Aleksandra Tocka - 5.25
  • Ania Deko - 6.50

Kto odpadnie? Nie wiem. Ale wiem, że grosza w życiu nie postawiłbym na to, że odpadnie Nicole Kulesza. Grzesiu to prosty człowiek jest - widzi fajną dupkę więc z miejsca daje +10% szans jej na przejście do kolejnego etapu;)
A oto Nicole:
https://www.instagram.com/nicole_kulesza/?hl=pl
Pozdrawiam;)
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Skad wogole te kursy na Sojke? w H2H Sojka vs Pozostali 1,80 na pozostalych? Skad oni to wogole wzieli?
Moim zdaniem po 5,25 warto zagrac ze wygra Maksymilian Kwapien, i za drobne mozna tez sprobowac Izabela Szafranska po 11. Maksymilian ma bardzo nietypowa barwe glosu, uwazam ze taka niezwyklosc w glosowaniach sms robi robote... Izabela ma bardzo mocny glos, przy umiejetnym wyborze jakiegos chwytliwego i znanego utworu rowniez ma szanse. Wydaje mi sie ze Sojka musial dostac duzo wiecej glosow od reszty i dlatego takie kursy aczkolwiek uwazam ze wybor utworow w przypadku Izabeli i Maksymiliana nie byl dobry.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
30.11.2019 finał VOICE OF POLAND. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest ALICJA SZEMPLIŃSKA kurs 2,1 STS ( etoto,fortuna ,betfan również 2,1 )        na WIN.17-letnia dziewczyna ma klasę światową i bije pozostałych uczestników na głowę .Sami oceńcie jej wokal i sprawdźcie czy nie macie ciarek !!!


Mamy polską Whitney Huston panie i panowie

https://www.youtube.com/watch?v=QkuLGdNvB4A      
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
30.11.2019 finał VOICE OF POLAND. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest ALICJA SZEMPLIŃSKA kurs 2,1 STS ( etoto,fortuna ,betfan również 2,1 ) na WIN.17-letnia dziewczyna ma klasę światową i bije pozostałych uczestników na głowę .Sami oceńcie jej wokal i sprawdźcie czy nie macie ciarek !!!
Jej występ ostatni na youtubie ma już prawie ćwierć miliona wyświetleń i rośnie ,gdzie pozostałych uczestników kolejno -65 tys i reszta kilkanaście więc nie mam pytań -pozdrawiam


Mamy polską Whitney Huston panie i panowie

https://www.youtube.com/watch?v=QkuLGdNvB4A
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dodam że obecnie Alicja ma 262 tys wyświetleń z ostatniego występu i i 7 tys łapek w górę, a jej przeciwnici kolejno 85 tys ,65tys i 17tys więc przepaść .Tutaj dałbym kurs na win ALICJI 1,2 a puki co stoi piękny kurs 2 sts!!!       
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Zalecalbym jednak ostroznosc bo buki moga miec info na temat  wynikow glosowan z poprzednich odcinkow.  Obserwuje wydarzenia takie jak Taniec z Gwiazdami, Voice of Poland czy Big Brother juz od dawna. Tak duże czasem wahania kursow z odcinka na odcinek to nie przypadek.
 
T 345

thomas23

Użytkownik
No tak, tylko, że na początku dużym faworytem według bukmacherów był Tadeusz a na Alicję kurs był dwukrotnie wyższy od niego. Dziewczyna ma dobry głos, jest ładna, więc dzięki temu może też zyskać, aczkolwiek kurs jest dobrze wystawiony i nie jest to nic pewnego. Jakby postawić miesiąc temu to kurs był gdzieś w okolicach 5 to wtedy jak najbardziej teraz nie widzę value
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 27 listopada 2019 18:09 przez thomas23No tak, tylko, że na początku dużym faworytem według bukmacherów był Tadeusz a na Alicję kurs był dwukrotnie wyższy od niego. Dziewczyna ma dobry głos, jest ładna, więc dzięki temu może też zyskać, aczkolwiek kurs jest dobrze wystawiony i nie jest to nic pewnego. Jakby postawić miesiąc temu to kurs był gdzieś w okolicach 5 to wtedy jak najbardziej teraz nie widzę value
Dokladnie, wtedy jeszcze nie bylo glosowania widzow gdy byl kurs 5,0 a faworytem byl Tadeusz. Teraz kursy sa moim zdaniem wystawione adekwatnie do wynikow glosowania z poprzedniego odcinka wiec value szukac prozno
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
cytat z dnia 27 listopada 2019 17:45 przez sobolekkZalecalbym jednak ostroznosc bo buki moga miec info na temat  wynikow glosowan z poprzednich odcinkow.  Obserwuje wydarzenia takie jak Taniec z Gwiazdami, Voice of Poland czy Big Brother juz od dawna. Tak duże czasem wahania kursow z odcinka na odcinek to nie przypadek.
Chcesz wahań kursów? Zagraj/ spróbój zagrać za kilka setek dany wysoki kurs z takiego rodzaju Show i gwarantuję że sam spowodujesz spory spadek kursu na ten typ. I to będą te słynne nieprzypadkowe wahania kursów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
sobolekk i thomas23 według waszych chorych teorii wszyscy faworyci będą wygrywać.Spójrzcie na chociażby "Tanice z gwiazdami " tam faorytką do końca za 1,3 była kurdej szatan i co -wtopiła ...Na jakiej podstawie oceniasz value w tego typu programie ???
I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz :JAKBY BUKI WIEDZIAŁY COKOLWIEK O GŁOSOWANIU ITD ITP TO NIE BYŁOBY TAK NISKICH LIMITÓW NA GRĘ ( STS max 200 )
 
T 345

thomas23

Użytkownik
Po pierwsze to się opanuj i nie mów o moich chorych teoriach bo ja tylko napisałem, że faworytem na początku był kto inny i według mnie kursy są dobrze wystawione. Sam sugerowałeś wcześniej, że jej piosenkę odsłuchało więcej osób i miało więcej polubień, ale już dodany na oficjalnym kanale the voice filmik z przed tygodnia wskazuje, że to Tadeusza filmik ma więcej wyświetleń i więcej like od Alicji, więc jeżeli  tym się sugerujesz to mógłby zobaczyć jak prezentują się inne filmiki z ich udziałem a nie ostatni. Według mnie obie to osoby mogą wygrać i lekkim faworytem jest Alicja ale tak naprawdę zadecyduje ostatni odcinek i to jak będą dane osoby zachowywać się tzn. czy będzie im bardzo zależeć na wygranej (dużo ludzi nie lubi jak ktoś chce po trupach wygrać)
Co do tańca z gwiazdami chyba po raz pierwszy od jakiś 5 ostatnich finałów pomyliłem się co do zwycięzcy aczkolwiek już w trakcie finału przypuszczałem, że może wygrać Kordas, bo Baśka wcale nie tańczyła jakoś świetnie właściwie to gorzej od niego. Chłopak był miły, uśmiechnięty, grzeczny dlatego kupił tym starsze grono odbiorców a wśród młodszych to wiadomo, że ma większe poparcie do tego mogło w tym przypadku zadecydować, że Baśka mogła być odebrana jako gwiazda, która sporo zarobiła i jej się powodzi a to młody chłopak niech sobie zarobi i dlatego ludzie też na niego głosowali. Zresztą każdy może zagrać na co ma ochotę, tak naprawdę marasspec możesz zagrać na Damiana Kuleja po kursie 18 i sobie pewnie zarobisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom