>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dafabet

H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Jak już wcześniej wypłacane było to nie ma problemu. Na kontach nowych dramat z wypłatą. Konta weryfikuja 2 tyg i konca nie widać. Ostatnimi czasy kombinują jak się tylko da
Prowizji żadnych nie ma przy wypłatach. 
Wyplacaja w weekend. Przeważnie z automatu leci 
 
L 0

lordofthepiramid

Użytkownik
Zdecydowałem sie i załuję.... Pomimo zapewnień, że nie ma problemów, niestety nie wypłacili... Telefony, dokumenty i cały czas nowe preteksty. Ostateczni pewnie chcieli by dokument z potwierdzeniem notarialnym (jak wyżej). Promujcie dalej tego buka... A ludzie będa tracic kase. OSZUSCI i tyle...
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
cytat z dnia 24 listopada 2019 13:30 przez ranczo0123

Za darmo sa wyplaty przeciez. Chyba, ze grasz na "OW Sports" to nie wiem ale ja gram na "Dafasports" i mam normalnie free.
Gram na OW i mam spore prowizje. Na zakladke Dafasports limit :D
 
H 0

hero123

Użytkownik
od kilku dni proszę się o wypłatę pieniędzy z tej platformy https://www.dafa-bet.org i dostaje taką informację na maila :

This is to inform you that your withdrawal request amounting to EUR 437 is still on hold because We need to validate your withdrawal request as per management decission. Once we have an update we will notify you in your registered email address.

miał ktoś podobny problem?
Czy wypłacili w końcu ? a jak tak, to po jakim czasie ?
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
ja, zadnego problemu, dodam, ze nie dzialam w kryptowalutach i wyplacalem na kolege, on potem z krypto na skril i do mnie, zadnego potwierdzenia itp nie chcieli
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Czy komuś się udało wpłacić do dafabet bitcoinem ? Poruszałem się zgodnie z instrukcją, która widnieje na ich stronie.Pieniądze zostały mi ściągnięte z aplikacji Binance ale nie trafiły do nich. Niby mają mi oddać BTC do 24h... Założyłem nawet i zweryfikowałem ten OpenNode ale nie wiem czy on jest akurat do czegoś potrzebny. Dzięki z góry za ewentualne wskazówki jak poprawnie złożyć u nich krypto..
 

Załączniki

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czy komuś się udało wpłacić do dafabet bitcoinem ? Poruszałem się zgodnie z instrukcją, która widnieje na ich stronie.Pieniądze zostały mi ściągnięte z aplikacji Binance ale nie trafiły do nich. Niby mają mi oddać BTC do 24h... Założyłem nawet i zweryfikowałem ten OpenNode ale nie wiem czy on jest akurat do czegoś potrzebny. Dzięki z góry za ewentualne wskazówki jak poprawnie złożyć u nich krypto..
a jaki masz status wysylania bitcoin na binance? Tam "gornicy kopia" i moze to potrwac ponad godzine. Binance potwierdzilo dostarczenie bitcoinow?
 
Do góry Bottom