>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 26.11.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Real Madryt - PSG

Typ: 1 i Mbappe strzeli gola

Kurs: 5,91

Bukmacher: totolotek

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w 5  kolejce Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Realu Madryt i PSG.  Gospodarze z dorobkiem 7 punktów plasują się na 2  pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 12 oczek i zajmują 1 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu. Gospodarze będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i dobra postawa w ostatnich spotkaniach wskazuje, że są delikatnym faworytem dzisiejszego spotkania. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu z Madrytu,  który będzie dyktował warunki gry. Goście z pewnością będą mieli swoje szanse i uważam, że Mbappe strzeli jakiegoś gola. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że strzelą jakiegoś gola. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.

  100
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crvena Zvezda - Bayern
Typ: Przedział goli [3-4]
Kurs: 2.45
Bukmacher: etoto

Nie widzę pewniaków na dzisiejsze mecze LM, a już na pewno nie postawiłbym tu na mocne zwycięstwo Bayernu, a czystej wygranej po kursie 1.18 nie ma co ruszać. Przede wszystkim chodzi o to, że drużyna z Monachium awans ma już zapewniony i mimo, że jest to LM to nie ma powodu się spinać, do czasu 1/8 muszą kontrolować sytuację ligową, bo tam zrobiło się w topce bardzo ciasno i niewygodnie. To wszystko ma na pewno na uwadze Zvezda, oni do stracenia tu nic nie mają, grają przed własną publiką i staną na głowie, żeby zagrać w LE, co umożliwiłoby im 3 miejsce w grupie. Póki co wszystko jest na dobrej drodze, pokonanie Olympiakosu z pewnością nadało wiatru w skrzydła. Kompletnie nie wykluczam ich gola, kurs spory więc myślę że do gry jak najbardziej. Gospodarze na pewno wyciągnęli lekcje z poprzedniego meczu, gdzie dostali od Spurs 0:4. Nie spodziewam się tu nadmiernej mobilizacji gości, to nie jest jakiś topowy mecz, raczej taki, gdzie jadą po łatwe 3 punkty bez narażania się na kontuzje i męczarnie. U siebie Bayern wygrał zaledwie 3:0, więc na wyjeździe nie powinni tego przekraczać. Jedynie co mnie tu może pogrążyć to niesamowita forma Roberta i jego ciąg na bramkę. Walczy o króla strzelców, a ten mecz na pewno uważa za doskonały do podreperowania bilansu. Ja mimo to spodziewam się, że strzeli jedną bramkę, max dwie. Typuję w tym meczu 1:3, chociaż wyobrażam sobie niespodziankę w postaci jakiegoś 2:2. 

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atalanta - Dinamo Zagrzeb
Typ: powyżej 6,5 kartek (czerwona jako 2 kartki)
Kurs: 2,6
Bukmacher: forBet
Analiza:

Mimo tylko 1 pkt na koncie po 4 kolejkach Atalanta wciąż ma szanse nawet na awans z 2 miejsca. Musi się na to złożyć wiele czynników a pierwszym jest zwycięstwo w tym spotkaniu. Szachtar gra na wjeździe z City i pewnie polegnie stąd bardzo ważne jest to spotkanie w zasadzie dla jednych jak i drugich. Dinamo mocno skomplikowało sobie sprawę ostatnim spotkaniem z Szachtarem, które zremisowali u siebie 3-3 pomimo, że w 89! minucie prowadzili 3-1.
Stawka wysoko, ostro grający Włosi plus gorące głowy Chorwatów, jak dla mnie kartki w tym spotkaniu najpewniejsze a i czerwona niewykluczona.

  100


 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom