>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
T 39

tennis-1986

Użytkownik
NBA banda ceglarzy która rzuca by rzucić .Najlepsza liga swiata powinna mieć 70-85 sktutecznosci nie 40-55 . Z czym do ludzi typowe hamburgery ????????????
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 24 listopada 2019 23:49 przez tennis-1986NBA banda ceglarzy która rzuca by rzucić .Najlepsza liga swiata powinna mieć 70-85 sktutecznosci nie 40-55 . Z czym do ludzi typowe hamburgery ????????????
Harden dzisiaj 2/15 także to nawet dużo poniżej 40-55 ????
 
T 39

tennis-1986

Użytkownik
cytat z dnia 24 listopada 2019 23:55 przez neutralny

Harden dzisiaj 2/15 także to nawet dużo poniżej 40-55 ????
Ale to za 3 pkt a tak miał 46 % bofajże całość niby ponad 30 pkt a celoność ponizej 50 % . I to.jest najlepsza liga świata robią show nic wiecej dla mnie mało ma wspólnego ze sportem sport to walka walka i walka .Nie walka przez 5 min a reszte show rzucają by rzucic raz trafią a trzy razy spudłują 
 
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Detroit Pistons - Orlando Magic

Vucevic dalej nie zagra w dzisiejszym spotkaniu, a występ Gordona stoi pod znakiem zapytania. Generalnie czy zagra czy nie, to i tak idę w stronę gospodarzy.
Obie ekipy mają problemy w grze w delegacji, a Orlando ma bilans 0-6.
Pistons u siebie 4-3 (ale ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa), a jeśli chcą myśleć o PO (a mając takich zawodników nie widzę innej opcji), to muszą w końcu wejść na obroty.
Griffin ostatnio 24 punkty, Drummond 23 i myślę, że dzisiaj poprowadzą swoją ekipę do zwycięstwa, bo obecna pozycja w tabeli nie odpowiada ich możliwościom.
Open line mamy na poziomie 4.5, więc nie spodziewam się tutaj niczego niezwykłego, publika na ten moment idzie w Pistons i myślę, że ta tendencja się utrzyma i kurs może spaść - obecnie 58%-42%.

Edit:
Takie jest aktualne info

Aaron Gordon (right ankle contusion) is listed as out for Monday's game against the Pistons.

Gordon was only able to do some light shooting during Sunday's practice, which was a good sign that he wasn't going to be able to play in Detroit. It doesn't look like he's going to be out as long as teammate Nikola Vucevic (ankle), though. Jonathan Isaac will continue to feast with both Gordon and Vucevic sidelined.
RELATED: 
SOURCE: NBA Injury Report
Nov 24, 2019, 1:35 PM ET

Pistons ML  
1.55
8/10


Chicago Bulls - Portland Trail Blazers
Portland ML
  
1.90
6/10


Milwaukee Bucks - Utah Jazz
Bucks -2.5
  
1.45
6/10

Bogdanovic over 19.5
  
1.87
3/10


Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves
under 240,5
  
1.55
4/10


Indiana Pacers - Memphis Grizzlies
Indiana -4.5
  
1.35
3/10 


BANG BANG 6/6


Elegancko

 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Detroit Orlando
Isaac powyzej 7.5 zbiorek
1.90 etoto 
 
Fournier powyzej 19.5 pkt
1.86 etoto 
17   
Obydwaj powinni skorzystac na nieibecnosci Vucevicia i Gordona

Milwaukee Utah
DiVincenzo powyzej 8.5 pkt
1.75 totalbet
 
Powinien skorzystać na nieobecności Middletona

Daję sobie spokój z zakladami na zawodników 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Witam.Widze jeden kolega  definitywnie uprał sie na Det.Osobiscie mam odczucie Gryffin jest,kto wie moze i bedzie oszczedzany.Nie oszukujmy sie swoje lata ma a jest tez po operacji kolana i mysle ze tak jak wczesniej pisałem bez obwodu słabo to widze.Co do Gordona absencji ptaszki oficjalnie jeszcze nic na tweetach nie podały.Przy osłabieniach Magic oczywiscie do zrobienia, niemniej jednak staram sie nie pchac w takie mecze.Overki punktowe zawodników z koleji wygladaja niezle.Obawy tylko mam takie ze bedzie to nudny slamazarny mecz bez uptempa-pytanie tezz Gordonem czy bez,Powodzenia wam obu, ja dzisaj pojde 

Miami -8 1.59  
Czasami chyba najprostrze pomysły są najlepsze
Patrzac po pre gdzie Heat grali w niepełnym składzie i było -14 chyba nie mam pytan.A po wygranej Clippers wypadałoby tez ryknąć.Zechca zbiją, 

+
Lakers 1.53

ako 2.51   
Jako fan Spurs i w ogóle podchodzac z szacunkiem dla POPa Spurs gra na chwile obecna fatalnie.Jakby tak przyjrzec sie statsom to druzyna z Texasu ma fatalne wyniki przeciko wysokim graczom.Ja wiem ze Lakers mają swoje problemy ale przy tym co wyprawia Spurs pod koszem mysle ze Davis z Lebronem dzisiaj moze miec niezły ubaw  o ile nie wyskoczy jakies przedmeczowe info ze ktos sobie dzisiaj odpoczywa.Spurs mimo wszystko sa po wygranej ale pamietajmy ze jednak maja za soba spory roadtrip.Pop to stary lis ale watpie by wiatr w zagle poszedł.Lakers czasami mocno nie srubuja ale zawsze te mecze jakos wyciagają.Może być ciekawie

Antony Davis over 25 1.90  

Reszte rozstrzygnie boisko.Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Detroit - Orlando
typ : Detroit @ 1,6 
   pewnie 103 - 88

Absencja w Orlando a Detroit to drużyna na playoffy. Popieram argumentację kolegi wyżej. Detroit się rozkręca.

Do tego
Chicago - Portland
typ: zwycięstwo Portland @ 1,84 
  94 - 117

A tutaj, dlatego że.... LaVine zrobił z siebie bohatera rzucając w ostatnich sekundach zwycięstwo z Orlando. W ogóle za gwiazdorzył na maksa. To co zrobił to szacun!, ale  wyszło mu jak nigdy. Rzucił 13 na 17 rzutów za 3 punkty! (sic) A niedawno jeszcze kłócił się z trenerem, domagał się wiekszego statusu, większej swobody i decyzyjności. No i pokazał, że może, że mu się należy. I dzisiaj będzie decydował.  Tyle tylko, że to nie Jordan, poziomu nie będzie trzymał. W meczu z Orlando zdobył 10 pkt z akcji - tylko 10! jak na koszykarza z dynamiką, który jest predysponowany do wpychania sie pod kosz to słabo. Czemu? - bo mu szło za 3 wiec walił i narzucał. Dzisiaj będzie to robił znowu, bo uwierzył że może trafiać jak Stephen Curry, ale nie może, bo wygrał konkurs slam dunków a nie rzutów za 3. ( W ostatnim meczu rzucił 49 pkt! a np fortuna wystawia linię na niego 22,5 - nie wierzą? Wiedzą co robią. ) Założe się, że dzisiaj będzie miał tyle samo prób a skuteczność dużo, dużo niższą. Każda jego nieudana próba to strata posiadania.  Akcję będzie brał na siebie i pudło, zbiórka.... aaa po drugiej stronie McCollum i Lillard. Dziękuję.
....Edit   2x taki kupon. Jak nie wejdzie, to już nic tu nie gadam!



edit... siadło pięknie!. LaVine 18pkt , 1-5 za 3
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
San Antonio Spurs - LA Lakers   

79% idzie w Lakersów, a linia stoi na 4.5.
Bilans spotkań 14-2 do 6-11 i 0 ruchu kursów.

Idziemy pod prąd 
+7.5
1.50
3/10

Bet na siłę do Ravens i minus
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_re_ 50

_re_

Użytkownik
Witam !

Dziwi mnie, że nikt nie wspomniał o meczu Toronto - Philadelphia. Phila w pełnym składzie (nie liczę graczy drugoplanowych) będzie chciała pokazać swoją siłę i odegrać się za pamiętny półfinał playoff. Phila olewa mecze ze słabymi drużynami a spina się na zespoły z top-u. Toronto gra dobrze jak na mistrzów przystało ale do 76-ek nie ma podjazdu. ????.

TORONTO - PHILADELPHIA - WTOREK 26.11.2019 - 01:30
TYP: 2(-7,5)       
KURS:3,10 STS
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
cytat z dnia 26 listopada 2019 00:25 przez _re_Witam !

Dziwi mnie, że nikt nie wspomniał o meczu Toronto - Philadelphia. Phila w pełnym składzie (nie liczę graczy drugoplanowych) będzie chciała pokazać swoją siłę i odegrać się za pamiętny półfinał playoff. Phila olewa mecze ze słabymi drużynami a spina się na zespoły z top-u. Toronto gra dobrze jak na mistrzów przystało ale do 76-ek nie ma podjazdu. ????.

TORONTO - PHILADELPHIA - WTOREK 26.11.2019 - 01:30
TYP: 2(-7,5)
KURS:3,10 STS
Mam nadzieję, że administracja zajmie się takimi żartownisiami, bo jedyne co taki gość robi to wprowadza innych użytkowników w błąd. Zero analizy i szukanie cudu. Pozostali typerzy wykonują kawał dobrej roboty, a taki idiota tylko zaśmieca temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Hej @ziomus7355 przede wszystkim proszę o to, abyś darował sobie epitety takie, jak "idiota", bo bardzo nie lubię dawać ostrzeżeń, a wszyscy mamy obowiązek przestrzegać regulaminu. Co do typu kolegi @_re_ , faktycznie był on nietrafiony, analiza również nie była "najbogatsza", jednak nikt nikomu nie zabrania ich podawać, a każdy osobiście musi zdecydować, czy użytkownik go przekonał, czy też nie. Jeśli uważasz, że analiza jest mało przekonująca i nie ma racji bytu to po prostu to pomiń lub wyraź swoje zdanie na temat typu w kulturalny sposób najlepiej przed spotkaniem. Gwarantuję Ci, że taka burza mózgów zazwyczaj przynosi fajny profit. Mam nadzieję, że wszyscy wezmą pod uwagę moją prośbę, bo póki co niektórzy naprawdę w dziale robią świetną robotę i podają super typy. Oby tak dalej, życzę wszystkim wysokich wygranych.
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Po prostu kolega ziomus zagrał kogoś typ, pewnie z braku własnej wiedzy... I teraz dramat bo nie weszło ????

Panowie ku...wa trochę dystansu i MÓZGU przede wszystkim. Gdyby każdy typ wchodził to podejrzewam, że robiliście obstawki na kapsle na chodniku teraz, bo instytucja bukmacher by nie istniała. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Denver Nuggets - Washington Wizards
Typ: Washington Wizards (ML)
Kurs: 5,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Będzie to dość ciekawy mecz ze względu na to, że Washington Wizards są drugą ekipą w lidze jeśli chodzi o średnią zdobywanych punktów na mecz, mają natomiast jedną z najgorszych defensyw w lidze. Zupełnie odwrotnie sprawa ma się z Denver Nuggets, bo oni w tym sezonie świetnie bronią, za to w ofensywie wygląda to słabo. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że Denver Nuggets zawsze słynęli z bardzo szybkiego tempa gry, ciekawej ofensywy i słabej obrony, a w tym sezonie jest zupełnie na odwrót. Uważam, że Nuggets podejmą wyzwanie Wizards i to będzie bardzo ofensywny mecz z dużą liczbą punktów. W takich spotkaniach dużą rolę odgrywa skuteczność za trzy punkty, dlatego moim zdaniem kursy na Washington Wizards są przesadzone i uważam, że mają szansę na zwycięstwo. Podoba mi się ich gra w ataku i liczę na to, że przy dobrej skuteczności trójek mogą sprawić niespodziankę.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Portland - Oklahoma
Typ: zwycięstwo Portland @ 1,77
fortuna      Weszło pięknie! 136 - 119

Portland jedno z niewielu dotychczasowych zwycięstw ( bo tylko 6 ) odniosło własnie nad OKC i to w dodatku na wyjeździe. Dzisiaj grają u siebie.  W tamtym meczu w Portland nie było jeszcze Carmelo Anthony'ego. ( właściwie to do niedawna go nie było wcale, bo jest graczem Portland od tygodnia ) a w OKC pauzował wtedy Adams.  Przed sezonem kurs na to, że Portland wygra konferencję zachodnią wynosił 19 natomiast, że zrobi to OKC wynosił 81- zatem... to, że OKC jest słabsze kadrowo od Portland to nie tylko moja opinia. Teraz w Portland jest jeszcze dodatkowo stary dobry Melo, który jest w dobrej dyspozycji.
Portland do tej pory zdecydowanie  poniżej oczekiwań, coś chłopakom nie szło. Oglądając mecz z Chicago uważam, że wszystko funkcjonowało poprawnie i chyba był to moment przełamania i odwrócenia trendu. Melo i McCollum i Lillard wyglądali bardzo przyzwoicie. Teraz we własnej hali... już z "mniejszym ciężarem" ( bo pasmo porażek przełamane )  jest doskonała okazja wejść na właściwą drogę zgodną z oczekiwaniami, bo rywal średni. Jedno jest pewne, że bedzie im się chciało.
Bardzo fajnie, że takim drużynom jak Portland zdażają się kryzysy... bo teraz z OKC można ich brać po kursie 1.77 a nie po 1,3

Do tego osobiście dokładam:
Houston - Miami
typ: zwycięstwo Houston @ 1,37
fortuna      Weszło pięknie! 117 - 108 

W Houston może nie zagra Capella... nie on tam jest kluczowy. Brodaty narzuca swoje, inni dołożą resztę. Miami nie powinno się na zachodnich wyjazdach mocno eksploatować. Tym bardziej wypruwać flaków na mecz ciężki do wygrania skoro za dwa dni jest łatwiejszy z Golden State. ( ale to moje przypuszczenia) Do tego typu nie namawiam. Mówię co gram do dubla, bo zdejmuję bonus i muszę mieć obrót po kursie AKO =  2,3

edit.... I nawet Buttler nagle rozchorował się przed meczem. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 25 listopada 2019 00:29 przez tennis-1986

Ale to za 3 pkt a tak miał 46 % bofajże całość niby ponad 30 pkt a celoność ponizej 50 % . I to.jest najlepsza liga świata robią show nic wiecej dla mnie mało ma wspólnego ze sportem sport to walka walka i walka .Nie walka przez 5 min a reszte show rzucają by rzucic raz trafią a trzy razy spudłują 
Niestety, przy obecnych przepisach, gdzie w zasadzie każda próba twardszej obrony odgwizdywana jest jako faul nie da się tego oglądać. 130-140 punktów w meczu jednej drużyny już nikogo nie dziwi, że nie wspomnę całkiem niedawno wyniku 159:158 i to bez dogrywek.

Tęsknię za czasami, kiedy to wjeżdżający pod kosz musiał się liczyć z tym, że jeśli minie obrońcę na 6 metrze, to może zostać obity przez podkoszowych, których zadaniem było bronienie swojego kosza, a nie rzucanie trójek z ósmego metra, co teraz czyni niemalże każdy grajek. Nawet ci mierzący 210-218 wzrostu.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
cytat z dnia 27 listopada 2019 19:55 przez auxiPortland - Oklahoma
Typ

Do tego osobiście dokładam:
W Houston może nie zagra Capella... nie on tam jest kluczowy. Brodaty narzuca swoje, inni dołożą resztę. Miami nie powinno się na zachodnich wyjazdach mocno eksploatować. Tym bardziej wypruwać flaków na mecz ciężki do wygrania skoro za dwa dni jest łatwiejszy z Golden State. ( ale to moje przypuszczenia) Do tego typu nie namawiam. Mówię co gram do dubla, bo zdejmuję bonus i muszę mieć obrót po kursie AKO =  2,3
Capella nie jest kluczowy?? Mam zupełnie inne zdanie. Zobacz jaką robi robotę pod tablicami . Zbiera po 20 piłek na mecz po rzutach ceglarzy. Owszem w hierarchii jest za Hardenem i Westbrookiem ale jest bardzo ważną częścią zespołu. Poza tym po takim kursie nie jest warte ryzyka granie na Rockets po tym co zobaczyłem vs Dallas. Heat są niewygodni a jak zepna pośladki w obronie to będzie im ciezko
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 27 listopada 2019 21:22 przez jinx

Niestety, przy obecnych przepisach, gdzie w zasadzie każda próba twardszej obrony odgwizdywana jest jako faul nie da się tego oglądać. 130-140 punktów w meczu jednej drużyny już nikogo nie dziwi, że nie wspomnę całkiem niedawno wyniku 159:158 i to bez dogrywek.

Tęsknię za czasami, kiedy to wjeżdżający pod kosz musiał się liczyć z tym, że jeśli minie obrońcę na 6 metrze, to może zostać obity przez podkoszowych, których zadaniem było bronienie swojego kosza, a nie rzucanie trójek z ósmego metra, co teraz czyni niemalże każdy grajek. Nawet ci mierzący 210-218 wzrostu.
Zgadzam się z @jinx, też zdecydowanie jestem fanem twardej gry w obronie, nawet kosztem rzucanych punktów. Jak oglądam w tym sezonie mecz Rockets to wygląda tak, że biegają od kosza do kosza i Harden rzuca za trzy, albo wchodzi pod kosz i trafia albo jest faulowany. Tak w kółko, potem rywale jadą, a Houston już myśli o następnej akcji ofensywnej zamiast próbować bronić. A ten mecz o którym wspominasz gdzie padło ponad 300 punktów to podsumowanie ich wyczynów. Tym bardziej z przyjemnością patrzyłem, jak nosa utarł im Doncic i spółka z Mavs.
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 27 listopada 2019 21:29 przez monta-ellis11

Capella nie jest kluczowy?? Mam zupełnie inne zdanie. Zobacz jaką robi robotę pod tablicami . Zbiera po 20 piłek na mecz po rzutach ceglarzy. Owszem w hierarchii jest za Hardenem i Westbrookiem ale jest bardzo ważną częścią zespołu. Poza tym po takim kursie nie jest warte ryzyka granie na Rockets po tym co zobaczyłem vs Dallas. Heat są niewygodni a jak zepna pośladki w obronie to będzie im ciezko
Dokładnie. Capela jako jedyny u Rakiet regularnie i systematycznie zbiera piłki, bo poza nim próżno szukać takiego gracza w Houston. Poza tym w tym sezonie bardzo poprawił się w ofensywie i naprawdę wygląda bardzo solidnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom