>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Już drugi raz próbuje dodać wpis i dupa, co się dzieje. Zjadło mój wywód więc skrot

Sibir Rt kurs 1,8     
Ufa z x kurs 1,67    
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dzień dobry wszystkim.
zastanawiałem się, który z dzisiejszych meczy to tzw mina.... wydaje się, że dziś w trzech meczach wygrać powinni w 60 minutach faworyci [faworyci czyli te drużyny na które bukmacherzy wystawili niższe kursy ;) ].
Wydaje mi się, że mimo najwyższego kursu na faworyta ma Spartak to w meczu z Niznekamskiem powinni miec mniej problemow niz falujący formą Omsk. Niznekamsk po dlugiej serii chyba kilkunadtu wugranych meczy zalicza obrcnie zjazd (4 mecze z porazkami i to dosc eeidentnymi, nawet e tym 1:4 z dzisisejszyn przeciwnikiem).... wiec skad ten kurs, az ok. 2.0 ?
Petersburg Z kunlunem POWINIEN sobie poradzić, a Avangard...cóż...z uwagi na wahania formy mam pewne wątpliwości, ale nie spowodują one wycofania się z prostego zakładu na zwycięstwa trzech faworytów (2 w 60 minutach i Spartaka ml). A jakie jest Wasze zdanie? Jest tu jakaś większa "mina"?
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 90

mabre

Użytkownik
Omsk bardzo nieprzewidywalny, już bym bardziej szedł w Podolsk (+1,5 bramek 1,71 Fortuna  lub zwycięstwo z handi +1,5 - 1,56 Fortuna  ).

Spartak niby powinien sobie poradzić ale ja tu widzę over bramkowy +4,5 z dogrywką 1,61 Fortuna  lub obie drużyny po minimum 2 bramki - 1,96 Fortuna  .

Mocno chybione typy, dziś dzień gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja właśnie zabierałem się do pisania. Idę dzisiaj w kierunku Spartaka. Stołeczni dobrze sobie radzą natomiast goście nie za bardzo. Ostatnio nie zdołali strzelić nawet jednej bramki u siebie grając z Kunlunem. Jeśli chodzi o pozostałe spotkania to SKA powinno sobie poradzić, ale odpuszczam, bo znowu może paść jakiś remis jak to z nimi bywa ostatnio. Co do Podolska to w Rosyjskim internecie więcej głosów przeciwko Jastrzębiom i może faktycznie warto próbować pograć w kierunku przyjezdnych. Ja dzisiaj tak: 
ZWROT Spartak Moskwa -1.0 i Neftekhimik strzeli @3,10 Unibet  ZWROT

Muszę przyznać, że nie rozumiem sposobu działania Unibetu, ale znowu rozliczyli mi przegrany zakład jako zwrot. No nic. Lepiej dla mnie.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis spory wybór meczy , dla kazdego cos milego ja proponuje takowe gry:

Avto-Torpedo

Podoba mi sie gra NN, trener miał nosa do graczy z obcym paszportem ale tez potrafil wszystko scalic i Torpedo skazywane przez niektorych rosyjskich dziennikarzy na banicje na zachodzie radzi sobie całkiem solidnie. Poprzedni mecz trudno jednoznacznie okreslic bo to Traktorzysci sa bardziej nieprzewidywalnym zespolem niz NN i tam straszna presja jest ale tez po okresie wygranych mógł przyjsc regres. Dzis trudne zadanie bo Avto prócz skutecznosci aktualnie potrafi przełozyc mądrą gre na wynik, personalnie tez bym powiedział ze Kierowcay maja jednak lepszą pake co nie oznacz ze bedzie łatwo

Avto ml kurs 1,5

Jokerit-Amur

mówiac krótko, finowie maja wszystko by to ogarnac w RT, zdzieiwe sie jak tak nie bedzie. Nie wiem jeszcze kto tam w bramie bo mimo wszystko do Niemiego nie mam zaufania ale nawet jakby sie pojawił to reszta druzyny powinna zrobic swoje. Amur to waleczna ekipa bo jakosci nie ma co porównywać wiec typ taki

Jokerit ml kurs 1,36


Nie byłbym soba jakbym nie ruszył meczu Loko. Dzis trudne zadanie ale stać Loko na wygraną. Jest chemia , obrona tez wysoki poziom, w bramce chłopaki nabrali pewnosci i teraz trzeba isc w góre tabeli. Teren Moskwy trudny ale rywal w zasiegu, dla mnie wiecej jakosci jest w Jarosławiu, doswiadczeni gracze umiejetnie biora ciezar wyniku na swoje barki a młodziez robi swoje, bo to juz nie są swiezo wprowadzani gracze, to zawodnicy juz ograni w wielu turniejach i potrafia zagrac skuteczny zespolowy hokej. Licze na zmysl taktyczny Pelino bo go ma, potrafi tez zmotywowac druzyne nawet gdy przegrywa. Paajarvi szuka Landera i na odwrót. Pelino ma fajny szwedzki duet który potrafi w kazdej chwili stworzyc niebezpieczna sytuacje. Ja dzis patriotycznie ale sa przesłanki

Loko ml kurs 2,01
 
 
M 90

mabre

Użytkownik
cytat z dnia 25 listopada 2019 12:50 przez mario72kDzień dobry wszystkim.
zastanawiałem się, który z dzisiejszych meczy to tzw mina.... wydaje się, że dziś w trzech meczach wygrać powinni w 60 minutach faworyci [faworyci czyli te drużyny na które bukmacherzy wystawili niższe kursy ;) ].
Wydaje mi się, że mimo najwyższego kursu na faworyta ma Spartak to w meczu z Niznekamskiem powinni miec mniej problemow niz falujący formą Omsk. Niznekamsk po dlugiej serii chyba kilkunadtu wugranych meczy zalicza obrcnie zjazd (4 mecze z porazkami i to dosc eeidentnymi, nawet e tym 1:4 z dzisisejszyn przeciwnikiem).... wiec skad ten kurs, az ok. 2.0 ?
Petersburg Z kunlunem POWINIEN sobie poradzić, a Avangard...cóż...z uwagi na wahania formy mam pewne wątpliwości, ale nie spowodują one wycofania się z prostego zakładu na zwycięstwa trzech faworytów (2 w 60 minutach i Spartaka ml). A jakie jest Wasze zdanie? Jest tu jakaś większa "mina"?
Gratuluję typów, moje kompletnie chybione.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Traktor Czelabińsk - CSKA Moskwa
  Traktor lub remis @2,75   
      Traktor strzeli powyżej 1,5 @2,55      
      Traktor +1,5 (handicap) i CSKA strzeli powyżej 1,5 bramki @3,75      ​
Dzisiejszy kurs na Traktorzystów to podobnie jak ostatni kurs na Avtomobilist spore nieporozumienie i trzeba spróbować to wykorzystać. Nie wystawił bym kursu na gospodarzy wyższego niż 4,00 więc kurs w okolicach 6,00 jest według mnie bardzo opłacalny. Oczywiście nie ma co popadać w nadzwyczajny optymizm po ostatnim spotkaniu w Czelabińsku, gdzie gospodarze wygrali 4:0 z Nowogrodem, ale skoro się przełamali grając niezłe spotkanie to może pójdą za ciosem i przerwą pasmo niepowodzeń z Wojskowymi właśnie dzisiaj? Biorąc pod uwagę ostatnie poczynania CSKA scenariusz jest całkiem prawdopodobny i nie odpuszczę tego spotkania, żeby później nie żałować.
.
.
Dynamo Moskwa - Lokomotiv Jarosław
  Lokomotiv lub remis i poniżej 5,5 bramki @2,30  Podobnie jak @mark1973 kieruje się w stronę Jarosławia. Chłopaki grają bardzo dobrze i mają po prostu patent na moskiewską ekipę. Przynajmniej w ostatnich dwóch sezonach. Mimo niezłej gry Dynama są oni jak najbardziej w zasięgu przyjezdnych. Dokładam under dlatego, że spotkania między Stołecznymi, a Lokomotivem zazwyczaj nie obfitują w wiele bramek..
.Co do pozostałych spotkań to chodzi mi po głowie zwycięstwo Dynama Mińsk. Kurs na nich wzrósł tak, że z roli faworyta weszli w buty underdoga. Nie rozumiem takich ruchów kursów i możliwe, że spróbuję również takiego zakładu. Dodam tylko, że widziałem ostatni mecz Admirałów i mimo pozytywnego wyniku nie wyglądali oni najlepiej. W początkowej fazie meczu byłem przekonany, że Sibir wygra. Nie wspominając o bardzo złej grze Admirałów w przewadze. Edit// Po chwili zastanowienia postanowiłem zagrać win Mińska w połączeniu z dwoma bramkami Traktora. Duży kurs, mniejsza stawka..
  Traktor powyżej 1,5 bramki + Dynamo Mińsk ML @5,00  
Kara w dogrywce i porażka Dynama w meczu, który powinien przynieść dwa punkty...
.
Wszystkie kursy z Unibetu
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dzisiaj w całej Europie sporo spotkań jest co pograć. Jeśli chodzi o Rosję to podobnie jak Kolega wyżej dziś też myślę o Jokericie, na pewno 8 miejsce to nie jest ta pozycja, która ich satysfakcjonuje, do tego Amur raczej jest w stanie postraszyć na swoim lodzie, w delegacjach wygląda gorzej, a Pajace mają rachunki do wyrównania za porażkę sprzed kilkunastu dni więc myślę, że będzie dziś motywacja i pewne zwycięstwo

Jokerit RT @1,65  
Jokerit -1.5 @2,18  

I do tego jeszcze myśl o spotkaniu Mangi - Barys. Wydaje mi się, żę gospodarze są nieco przecenieni przez bukmacherów, wracają z dalekiego wschodu skąd nie przywieźli nawet punktu, trzeba będzie wejść na swój lód i jakoś się tam wdrożyć, zagrać przeciwko solidnej ekipie, która też ma za sobą ostatnio 2 porażki i na pewno będzie chciała się odkuć. Mecz taki 50 na 50, ale skoro kursy tak zaproponowane to próbuję zagrać w stronę gości.

Barys x2 @1,82  
Barys ML @2,4  
Barys RT @3,4  
delikatniej Barys -1,5 @5,3  

do tego Barys +1,5 @1,44  , Jokerit ML @1,36   Pilzno RT @1,47   AKO @2,88  
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj słabo, mogło byc lepiej . Jak Avto nie znajdzie wysokiej klasy zmiennika dla Kovara to w PO bedzie znów problem, wczoraj ewidentnie Jakub nie w formie a młody nie podołał, trudno patrzymy w przysżłość
Dzis interesuje mnie tylko jeden mecz, ten w Kazaniu. Oba zespole maja długie serie, Kazan wygranych a Sibir przegranych, goscie z Nowosybirska ostatnie trzy mecze bardzo dobre ale nieststy za ładna gre punktów nie ma. Mecz u siebie z Kazaniem i NN to przewaga z ich strony, ale zabrakło czujności i konsekwencji z Admirałami sytuacje było ale krażek szczesliwie mijal bramke Krasotkina i porazka. Kazan piekna seria 6 wygranych, czy bedzie ona dalej trwać? nigdy ona nie trwała w tym sezonie dłuzej, mało tego jedną z szesciomeczowych seri wygranych przerwał własnie Sibir, czy historia zatoczy koło? Sportowo to Kazan jest mocniejszy ale w Nowosybirsku juz wrzy a gra wyglada dobrze. Dzis z pewnoscia bedzie ostro a ja ide w przełamanie Sibiru, ktore maiąłem nadzieje nastapi na własnej tafli ale moze tym razem na obcej

Sibir z x kurs 2,58    
Sibir ml kurs 3,81    
wsjo fortuna

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
  Kazań -2.0 + Petersburg -2.0 @4,80 Unibet  Ja dzisiaj za drobniaki idę w stronę faworytów. Nie widzę większych argumentów przemawiających za tym, żeby szukać niespodzianek. Zarówno Barsy jak i Wojskowi idą ostatnio jak burza, a ich dzisiejsi przeciwnicy nie radzą sobie najlepiej. Wpis bez głębszej analizy i późno - miałem dzisiaj nic nie grać, ale w ostatniej chwili zdecydowałem się, że zamiast wydać "na piwo" wydam na KHL. Czy dokonałem dobrego wyboru? Okaże się niebawem :)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja również gram dziś w stronę faworytów z handi -1,5 SKA@1,8   Bars @1,88   , myślę że goście nie będą mieli dziś nic do powiedzenia w tych spotkaniach, ale oprócz tego pomyślałem, żeby delikatnie zagrać również ostatnie z dzisiejszych spotkań. Widać, że Wilki zaliczyły zjazd u oddsmakerów i dziś stoją w pozycji doga i spróbuję tą pozycję wykorzystać. Dziś jako goście pod Moskwą przeciwko ekipie, która ostatnio przeżywa trudne chwile. Wydawało się, że nieco ruszą znów do przodu po dobrym meczu z CSKA, ale to chyba kwestia mobilizacji, bo jednak Omsk pokazał im miejsce w szeregu. Wilki po spektakularnej serii zaliczają kilka porażek z rzędu, ostatnio dwa spotkania bez bramki, czas wrócić do dobrej gry. Myślę, że potencjał ekip podobny, znaczenie będzie miała forma dnia, ale na pewno goście są w stanie wyjść z tego pojedynku z 2 pkt.

Niżnekamsk RT @2,75  
Niżnekamsk ML @2,04  

Niżne x2 @1,6  , SKA RT 1,42  , Bars RT @1,48   AKO @3,36

Szkoda bo Niżnekamsk mógł to wyrwać w RT;/
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Kolega wyżej już podał typ na Wilki. Dobry mecz rozegrali w Moskwie ale przegrany, dziś też idę w ich przełamanie bo u  Rycerzy broni nominalny trzeci bramkarz, który nie spisuje się najlepiej 

Neftehimik ml kurs 1.9 fortuna   
Trochę szczęścia zabrakło i tutaj i w Kazaniu 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis dwa mocze proponuje

Avto-Barys

Dzis licze na rehabilitacje Kovara w bramce, bo ostatni wystep mu nie wyszedł, mówiło sie nawet o jakims drobnym urazie ale raczej wszystko jest OKI i zobaczymy Jakuba na tafli. Poprzedni mecz z ich strony nie był zły, mieli zdeterminowanego przeciwnika, były momenty , że te gole mogły pasc ale niestety guma w siatce nie wyladowała. Licze ze cały zespol dzis sie zmobilizuje. Astana pokonała Magnitke, ale wg mnie to bardziej Magnita nawaliła , niemniej Astana to zawsze niewygodny rywal, doszedł solidny obronca Ante Ohtamaa, któremu szwajcarski klimat nie słuzył i tutaj ma juz 4 pkt w 6 meczach. Niemniej licze na solidnosc Kierowcow, której wg mnie jest wiecej. Jezeli tylko wszystko na 100%$ dobrze z Jakubem to sa szanse nawygraną

Avto ml kurs 1,69     pech mnie prześladuje w dodatkowym czasie 

Magnitka-CSKA

Taki pojedynek elektryzuje cały Magnitogorsk, hala bedzie pełna, bedzie trzeba sie dzis postawic za wszelka cene. Magnitka spusciła troche z tonu, graja wg mnie pozoim nizej od zakładanego i oczekiwanego z kolei mistrz po dosc długim regresie , pokazuje juz to do czego nas przyzwyczaił, dobra obrona, szybka , składna gra i skutecznosc. Dzis nie widze szans w spotkaniu z wojskowymi. Ekipa Nikitina jest na fali wznoszacej

CSKA RT kurs 1,8    
CSKA ml kurs 1,53    

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +114
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj  kilka zakładów za drobne dla sprawdzenia kolejnego sposobu z którego wychodzą całkiem niezłe kursy. Wyjątkowo bez analizy, bo pomysł zrodził się w mojej głowie podczas pracy z której przed chwilą wróciłem, więc:

Traktor ML i Salavat strzeli powyżej 1,5 bramki @5,40    

CSKA ML i Metallurg strzeli powyżej 1,5 bramki @4,00    

Admirał ML i Severstal strzeli powyżej 1,5 bramki @4,90   

Avangard ML i Kunlun strzeli powyżej 1,5 bramki @3,85     

Ten ostatni już się kończy, ale wrzucam czysto informacyjnie w celu pokazania skuteczności (stan w trakcie pisania 2:2). Kursy Unibet. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Wczoraj poszło całkiem nieźle, ale patrząc na dzisiejsze spotkania nie przychodzi mi nic konkretnego do głowy. Najbardziej ciekawi mnie spotkanie w Kazaniu. Jeden z trenerów wyjawił rano, że do składu wracają dzisiaj Cormier, Petrov i Tkachev, więc w ofensywie będzie moc. W bramce natomiast Barsy wystawią debiutanta - między słupkami stanie młody Miftahov i to mnie trochę powstrzymuje przed zagraniem czegoś konkretnego w stronę gospodarzy. Kolejna rzecz to bardziej "smaczek" niż argument, ale takie rzeczy działają na zawodników (tak myślę - nigdy nie grałem, więc nie mam pewności). Jeśli Kazań dzisiaj wygra to wyrówna rekord klubowy jeśli chodzi o serię zwycięstw. Jestem prawie przekonany, żeby zagrać coś w stronę gospodarzy, ale jeszcze się wstrzymam.

 

Kolejne spotkanie to mecz w Helsinkach. Tutaj również widzę wygraną gospodarzy. Jestem nawet bardziej pewien niż w przypadku Kazania, bo Sibir nie radzi sobie ostatnio dobrze i raczej nie zdołają nic ugrać z Klaunami. W bramce Finów stanie Kalnins, a oprócz Lauridsena nie ma żadnych poważnych osłabień. Wydaje mi się też, że Sibir zbyt wiele dzisiaj nie postrzela.

 

Mecz w Niżnym też powinni wziąć według mnie gospodarze. Po całkiem udanej delegacji wracają na swoje śmieci i myślę, że pokażą Stołecznym jak się gra w hokej. Jedyny mecz dzisiaj gdzie celował bym w gości to starcie Lokomotivu z MIńskiem. Kurs na Loko na pewno nie nadaje się do gry, a jeśli spojrzeć w tabelę to dzisiejszy mecz należy trochę do takich spotkań o dwa punkty. Poza tym Dynamo to nieprzewidywalny zespół. Wydaje mi się, że jeśli nie wygrają to strzelą co najmniej dwie bramki. Dzisiaj wstrzymam się z graniem na opinię innych. Może coś ciekawego wpadnie do głowy.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Odnośnie Kazań-Sochi - spójrz w h2h tych zespołów. Kurs 6.4 na win2 jest kuszące ;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Jako, że wszystko co miałem do powiedzenia napisałem w poprzednim poście teraz ograniczę się do wypisania tego co postanowiłem dzisiaj zagrać. Ponownie będę celował w wysokie kursy i liczę, że co najmniej jeden z nich uda się trafić:

 

AK Bars Kazań -3.0 @4,40 Unibet   

 Jokerit over 2,5 bramki @1,80   
AK Bars over 2,5 bramki @1,56   
D. Mińsk over 1,5 bramki @1,81   


Kurs całkowity @5,08 Unibet   

 

Jokerit strzeli powyżej 2,5 bramki + Sibir poniżej 1,5 bramki @3,70 Unibet   

Co za dzień. Czas na kolejny kilkudniowy urlop.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
h2h może i ciekawie wygląda w tej parze, ale patrząc na obecna formę obu drużyn to raczej nie przekonuje za tym aby miało sie powtórzyć. Sochi w ostatnim czasie wygrało na wyjezdzie  ze słaba Ryga(2 najgorsza druzyna w domu) i średnim Wladywostokiem a i ich forma pozostawia wiele do życzenia a Kazań sam widzisz. Wiadomo ze to jest sport i wszystko sie może zdarzyć ale osobiście niespodzianki bym tutaj nie widział.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja się dziś kieruje w stronę Sochi, zagrali dobry mecz z SKA a Kazań taki sobie z Sibir, Sochi lubi zaskoczyć faworyta a seria Kazania już gruba

Sochi z x kurs 2.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
cytat z dnia 29 listopada 2019 14:59 przez tentyp1Odnośnie Kazań-Sochi - spójrz w h2h tych zespołów. Kurs 6.4 na win2 jest kuszące ;)


Jak widzicie sport nie jest taki czysty i klarowny jak się wydaje :)  
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom