>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 25.11.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 25. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
DyscyplinaPiłka nożna - 1. Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Spal - Genoa
Typ: remis i under 2.5 gola w meczu
Kurs: 3.95
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Spotkanie pomiędzy dwiema absolutnie nie zachwycającymi w tym sezonie ekipami. Zwycięstwo w przypadku każdej z nich dałoby dość znaczące oddalenie się od strefy spadkowej. Spał strzelił u siebie raptem siedem bramek na sześć spotkań w tym sezonie. Genoa zaś strzeliła na wyjeździe sześć bramek w ciągu sześciu meczów.

Dość jednoznacznie wygląda bilans bezpośrednich meczów dzisiejszych przeciwników. Trzy ostatnie spotkania zakończyły się remisem 1:1, a czwarte - jednobramkowym zwycięstwem Spal, który wówczas również był gospodarzem.

Jak widać, pojedynek pomiędzy obydwoma rywalami nie obfituje w grad bramek. To rodzi całkiem niemałe szanse na kolejny remis który prawdopodobnie bardziej usatysfakcjonowałby gości, aniżeli gospodarzy.

  295
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Spal - Genoa
Typ: Genoa zdobędzie powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.87
Bukmacher: Fortuna


Zespół z Genoi po porażce 1:5 z Parmą zmienił trenera. Nowym szkoleniowcem został Thiago Motta. Już w pierwszym meczu udało się zwyciężyć z Brescią 3:1. Późniejsze wyniki nie były już tak imponujące bowiem zdarzyła się nawet domowa porażka z Udinese. Niemniej w międzyczasie podopieczni Motty rywalizowali z Juventusem i Napoli. W Turynie przegrali 1:2  po golu z rzutu karnego w doliczonym czasie gry, w Neapolu udało się zremisować. Oglądałem oba te mecze i właśnie na ich podstawie wybrałem dzisiejszy typ. Sam fakt, że postawili tak trudne warunki ligowym potentatom już o czymś świadczy. W Turynie ten zespół potrafił mieć wyższe posiadanie piłki od Juventusu pomimo gry w osłabieniu!! I właśnie tym zaimponowali mi najbardziej. Genoa to zespół, który doskonale wie co robić z piłką przy nodze. Sam Thiago Motta preferuje ofensywny futbol, co niejednokrotnie podkreśla w wywiadach.

 
- Lubię ofensywne podejście do gry. Chcę, by moje drużyny były zwarte, wysoko atakowały rywali i szybko poruszały się bez piłki. Bardzo ważne jest to, by zawodnik zawsze miał do wyboru trzy, cztery opcje, jeśli chodzi o podanie.
Genoa w tym sezonie tylko raz zdobyła na boisku rywala więcej niż jednego gola. Było to w pierwszej kolejce, w meczu z AS Romą - zremisowanym 3:3. Kawał czasu, biorąc pod uwagę, że w międzyczasie zmieniono trenera. Uważam, że kiedyś ta passa musi zostać przerwana. A jako, że widziałem jak gra Genoa, wiem jaki futbol preferuje i na co ją stać - proponują właśnie taki typ na ten mecz. Kurs jest bardzo wysoki, a szanse trafienia w moim odczuciu są całkiem spore.

  100
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Zagłebie Lubin
Typ: Cracovia powyżej 4,5 rogow
Kurs: 1.47
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj do Krakowa przyjeżdża zespół z zagłebia miedziowego a dokłądnie Zagłebie Lubin. Pasy w tym sezonie sa w dobrej formie równej i można ich chwalić za gre, zespół z dolnegośla natomiast to taka druzyna ze wzlotami i upadkami. Maja wśród swojej drużyny ciekawych zawodnikow ale graja różnie, pomoc i atak ok ale obrona u nich kuleje dlatego poszedłemw rogi dla Cracovi poniewaz Craovia jest silna w ataku i bedzie w tym meczu dominowąc przy bramce przeciwnika z Lubina. Licze na zawodnikow takich jak van Amersfoort, Lopes, Hanca, czy Piszczek bo to oni robia najwięcej rogów dla Pasów. Myślę że nasz najlepszy trener w Polsce czyli Probierz zmotywuje doskonale druzyne i ruszą na Zagłebie od pierwszych minut. 


  47
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Godzina: 2:20
Spotkanie: San Francisco 49ers - Green Bay Packers
Typ: pierwsza kwarta zakończy się remisem
Kurs: 4,20
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jest to jeden z najciekawszych meczów tej kolejki. Jest tak za sprawą tego, że spotykają się ze sobą jedne z najlepszych ekip w lidze. San Francisco 49ers mają rewelacyjny bilans dziewięciu zwycięstw i tylko jedna porażka. Green Bay Packers też radzą sobie bardzo dobrze, gdyż oni mają osiem zwycięstw i dwa przegrane mecze. Myślę, że w tym meczu jednak defensywa będzie górą i nie spodziewam się jakiegoś wysokiego wyniku. Powinno to też być dość wyrównane spotkanie. San Francisco biorąc pod uwagę cały sezon radzi sobie trochę lepiej, ale ostatnio jakby zwolnili- przeciętne mecze z Arizoną i pierwsza porażka z Seattle. Według mnie pierwsza kwarta będzie bardzo zacięta i widzę tu szanse na remis w tej części spotkania. Green Bay Packers w swoim ostatnim meczu z Caroliną zremisowali pierwszą kwartę, na podobny wynik liczę też w tym spotkaniu.

  100
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: LA Clippers-Nowy Orlean
Typ: Nowy Orlean z dogrywka
Kurs: 8.4
Bukmacher: Betclic
Analiza: Zakladam, że typ na chybił trafił, bo wg bukmacherow istnieje bardzo niskie prawdopodobienstwa ze goscie wygraja ten mecz. Clippers wygrywaja te mecze, ale sie mecza do ostatnich chwil. Nie wygrywaja juz tak pewnie, przynajmniej nie w trzech ostatnich spotkaniach. A Pelikany radza sobie solidnie przeciwko ekipie z LA, wygrali z nimi juz w tym sezonie, oczywiscie zabraklo wtedy Leonarda, ale po stronie gosci tez pauzowali. Nowy Orlean ma kim rzucac, ich ofensywa przekracza zwykle ponad 110 pkt na mecz, wiec LA wcale nie czeka latwa przeprawa. Licze, ze goscie pokaze sie z jak najlepszej strony i nawiaza walke ze zdecydowanym faworytem.

  100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie 
Typ: 1
Kurs: 2,18
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Cracovia gra efektywnie, aktualnie są na 5 miejscu w tabeli, ale jeżeli wygrają dzisiejszy mecz to wskoczą na 2 pozycję. Lublin zajmuje 10 miejsce, przed przerwą reprezentacyjną zremisowali u siebie 2:2 z Rakowem co nie przynosi chluby. Zespół z Krakowa w mojej opinii jest lepszy w każdej linii na boisku od swoich przeciwników. Zagłębie ostatni mecz ligowy na wyjeździe przegrało z Koroną, w którym oddali zaledwie jeden strzał celny na bramkę. Dzisiaj przed nimi bardzo trudne zadanie, któremu według mnie nie podołają. Mam nadzieję, że przerwa od grania nie podziałała na Cracovię negatywnie i nadal utrzymują swoją wysoką dyspozycję. Trener Probierz ma do dyspozycji wszystkich swoich najlepszych zawodników. Ja w tym meczu widzę pewną wygraną gospodarzy. 

  118
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania Super League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Odense - Midtjylland
Typ: Midtjylland i over 3,5 gola
Kurs: 4,85
Bukmacher: Fortuna
Po ostatnich stratach dzisiaj typ trochę ryzykowny, ale moim zdaniem absolutnie nie z gatunku "science fiction". W duńskiej Superlidze spotkają się zajmujący szóstą pozycję gracze Odense oraz liderujący rozgrywkom zespół Midtjylland. Gospodarze z bilansem 8-2-6 i stosunkiem bramek 26-18. Goście bilans 13-2-1 i bramki 25:7. Jako ciekawostkę należy dodać, że gracze z Midtjylland jedyna porażkę w rozgrywkach ponieśli właśnie z zespołem z Odense 0:1. Myślę, że ten fakt wpłynie na gości bardzo mobilizująco i będą za wszelką cenę chcieli wziąć rewanż na gospodarzach i moim zdaniem ta sztuka im się powiedzie. Liga duńska należy do lig bardziej overowych w Europie i wpada tu sporo bramek i na to też dzisiaj liczę stawiam na wynik w okolicach 1:3. Dodam jeszcze od siebie, że w tej lidze o kolejności w tabeli przy równej ilości punktów decyduje bilans bramkowy, a nie bezpośrednie mecze między zainteresowanymi zespołami. Na tę chwilę Midtjylland ma 4 punkty przewagi nad FC Kopenhaga ale grania jeszcze sporo.


  100
 
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie 
Typ: Cracovia wygra i obie drużyny zdobędą bramkę
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie kończące 16 kolejkę Ekstraklasy Cracovia na własnym stadionie podejmuje Zagłębie Lubin.Trener Probierz ustabilizował formę Cracovii przez co jest ona trudnym rywalem dla większości zespołów szczególnie na własnym stadionie gdzie przed przerwą pokonała Lechię Gdańsk 1:0 oraz Pogoń Szczecin 2:0.W ostatnich trzech spotkaniach Pasy zachowały czyste konto.Z kolei Zagłębie pod wodzą Martina Sevela to drużyna nieobliczalna jednak ostatnio grają trochę gorzej w ostatnich czterech kolejkach zdobyli zaledwie cztery punkty.Cracovia zajmuje obecnie piąte miejsce z bilansem ośmiu zwycięstw,trzech remisów i czterech porażek zdobyli 22 bramki tracąc 14.Bilans Cracovii w ostatnich sześciu spotkaniach to trzy zwycięstwa,dwa remisy oraz porażka.W przypadku dzisiejszej wygranej Cracovia zrówna się punktami z Śląskiem Wrocław.Zagłębie natomiast zajmuje 10 miejsce z bilansem pięciu zwycięstw,czterech remisów i sześciu porażek.Zdobyli 25 bramek tracąc 23.W ostatnich sześciu spotkaniach Miedziowi wygrali trzy spotkania,raz zremisowali i odnieśli dwie porażki.W meczach wyjazdowych Zagłębie prezentuje się słabo wygrywając dwa spotkania,raz remisując i odnosząc cztery porażki ich bilans bramkowy to 10:13.Cracovia natomiast u siebie wygrała pięć spotkań,raz remisując oraz dwa razy przegrywając ich bilans bramkowy 12:6.Jeżeli chodzi o absencje to w Cracovii zabraknie kontuzjowanych Datkovicia i Pika.Natomiast w Zagłębiu nie zagrają kontuzjowani Hładun,Mazek i Żyra.
Przewidywane składy obu ekip prezentują się następująco:
Cracovia: Pesković – Rapa, Helik, Jablonsky, Siplak – Hanca, Lusiusz, Gol, Van Amersfoort, Wdowiak – Piszczaek
Zagłębie: Forenc – Czerwiński, Kopacz, Guldan, Balić – Slisz, Tosik – Zivec, Starzyński, Bohar – Szysz.

  100

 
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Iran
Godzina: 13:00
Spotkanie: Nassaji Esteghlal
Typ: remis, gość wygra zwrot
Kurs: 1.48
Bukmacher: betfan


Liga Iranu jest mocno remisowa, wskaźnik remisów do spotkań ogółem oscyluje na poziomie 40%. Gospodarze na 11 miejscu, goście na 4 pozycji. Nassaji zremisował 5 z 10 rozegranych w tym sezonie spotkań. Z kolei Esteghlal w lidze ma serię 5 kolejnych zwycięstw, więc czas na remis. W h2h w jedynym w historii meczu rozegranym na boisku Nassaji remis 0:0. Liczę na remis jeśli wygra faworyt Esteghlal mamy zwrot stawki.

 [zwrot] zwrot
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna- Ekstraklasa

Godzina: 18:00

Spotkanie:  Cracovia – Zagłębie Lubin

Typ:  Cracovia wygra co najmniej różnią 2 bramek

Kurs: 3,80

Bukmacher: STS

Analiza:

To już mecz kończący szesnastą  kolejkę naszej ekstraklasy.  Cracovia zagra na własnym stadionie z drużyną Zagłębia Lubin. Cracovia powoli powinna stopniowo piąć się w górę tabeli i powalczyć o miejsce w pucharach. Oczywiście to jest mecz naszej ekstraklasy i wszystko może się zdarzyć ale Cracovia nie przegrała ostatnich czterech spotkań i myślę, że dzisiaj zgarnie komplet punktów. Nie będzie to łatwe spotkanie ale o zwycięstwie zadecyduje atut własnego boiska. Bukmacherzy nieco więcej szans dają gospodarzom  i trudno się z tym nie zgodzić.  Ponieaż typ na wygraną Cracovii został już podany to ja zaryzykuję i postawię na wygraną Cracovii różnicą minimum 2 bramek.

  280
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie 
Typ: Zagłębie
Kurs: 3.55
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Spotkanie kończące 16. kolejkę Ekstraklasy do Krakowa na mecz z Pasami przyjeżdżają Miedziowi. Faworytem jest ekipa gospodarzy, ja jednak postanowiłem pójść pod prąd. uważam, że Zagłębie tego meczu nie przegra, moja pierwsza myśl to Zagłębie lub remis, jednak że remis za wiele nie da zespołowi z Lubina w kwestii walki o górną ósemkę próbuję czyste zwycięstwo gości. W ostatnich kolejkach na pewno lepiej wygląda Cracovia, która na ostatnich 5 spotkań 2 razy wygrała, 2 razy zremisowała i raz przegrała , aktualnie zajmują 5 pozycję, ale w przypadku wygranej mogą zrównać się punktami ze Śląskiem i wskoczyć nawet na pozycję vicelidera, natomiast Zagłębie po ostrym początku za trenera Seveli nieco spuściło z tonu i gra w kratkę, 5 ostatnich ligowych spotkań w ich wykonaniu to 2 zwycięstwa, remis i 2 porażki, aktualnie zajmują 10 miejsce ze stratą już 5 punktów do ósmego miejsca. Gdyby mecz odbył się przed przerwą reprezentacyjną raczej nie zaryzykowałbym tego typu, ale 2 tygodnie bez kolejki ligowej różnie wpływają na drużyny, dlatego liczę, że po ciężkim boju to punkty pojadą do Lubina. Ciekawostką jest też, że w starciach obu ekip od 9 meczy (tylko liga) nie wygrał gospodarz, ostatni taki mecz odbył się w kwietniu 2016 i wtedy Pasy wygrały 1:0, od tamtej pory 4 razy wygrywali goście i było 5 remisów. Największym problemem Zagłębia jest brak rasowego napastnika, od czasu odejścia Świerczoka nie udało się pozyskać nikogo sensownego na tą pozycję, na początku sezonu wydawało się, że lukę wypełni wreszcie Szysz, ale po kilku dobrych występach przygasł, Sirk mimo ostrej reklamy okazał się transferowym niewypałem, ostatnio zadebiutował młody Białek i dzisiaj też jest awizowany do podstawowego składu, jednak jest to melodia przyszłości i w zimie Zagłębie musi kupić konkretnego zawodnika na tą pozycję. Na szczęście w dobrej dyspozycji jest ofensywne trio z Lubina. Bohar ma siedem bramek i jedną asystę, Zivec pięć bramek i trzy asysty, a Starzyński jednego gola i sześć asyst. Podsumowując liczę, że przerwa reprezentacyjna lepiej wpłynęła na zespół z Dolnego Śląska i wrócą do dyspozycji jaką prezentowali na początku pracy z zespołem Seveli, czyli narzucania swojego stylu, wysokiego pressingu i ataku od początku do końca oraz podtrzymania "tradycji", że gospodarz nie wygrywa w bezpośrednich starciach obu ekip.

  100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lecce - Cagliari
Typ: 1.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę - TAK
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Lecce zagra u siebie z Cagliari. Idealny moment dla Lecce jeśli chodzi o przełamanie, bo Cagliari nie przegrało na wyjeździe, a Lecce nie wygrało jeszcze u siebie. Logika wskazywałaby na grę pod gości, ale spodziewam się tutaj dziwnego rezultatu. Lecce to solidny beniaminek, któremu brakuje szczęścia np. w zremisowanym meczu z Sampdorią czy remis z Sassuolo. Potencjał kadrowy jest u nich na odpowiednim poziomie jak na standardy Serie A - Cagliari to rewelacja tego sezonu, ale ich mecze wyjazdowe to też sporo szczęścia np. z Romą czy Torino. Myślę, że Lecce stać na wygraną dowolnej z połów lub nawet całego meczu.

  96
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Esport CS:GO United Masters League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sprout - ForZe
Typ: Sprout
Kurs: 2.08
Buk: Efortuna
Analiza:
Mecz, który biorę pod lupę to spotkanie w ramach mało znaczącej i słabo opłacalnej przez organizatorów ligi United Masters League Season 2. Kompletnie nie rozumiem jak na tę teoretycznie lepszą drużynę można wystawić kurs&gt;2. Owszem jest on nieznacznie wyższy, ale jak już to za faworyta należy tutaj uznać drużynę Sprout. Bukmacherzy sugerowali się za pewne rankingiem HLTV, gdzie wyżej usytowana jest drużyna ForZe i ostatnimi meczami, gdzie na fali jest zespół rosyjski, a z kolei niemiecka ekipa odniosła 2 porażki pod rząd. Zakładając, że Vertigo będzie zbanowane, a będzie na pewno, bowiem obie ekipy nie grają tej mapy, to na 3 mapach większy współczynnik zwycięstw ma jedna drużyna, a na 3 pozostałych druga drużyna. Mała jest więc szansa, że mecz zakończy się wynikiem 2-0, jednak ze względu na lekceważące podejście do turnieju, możliwe że główną rolę przejmą umiejętności idywidualne zawodników i doświadczenie, a w tym aspekcie górą zdecydowanie jest ekipa Sprout. Podsumowując Dust lub Train trafiają na pewno na konto ekipy niemieckiej, na pozostałych mapach uważam, że szanse są 50/50.

  100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie 
Typ: Czerwona kartka - TAK
Kurs: 4,5
Analiza:
Taki typ na zakończenie 16 kolejki ekstraklasy. Dlaczego? Po pierwsze sędzią dzisiejszego spotkania będzie Pan Tomasz Kwiatkowski z Warszawy, który nie powstrzymuje się przed pokazywaniem czerwonych kartek. Czerwoną zobaczyliśmy w meczach Arki z Lechią, oraz Lechii z Lechem, które prowadził wspomniany sędzia. Myślę, że i tym razem możemy zobaczyć sporo kartek ze względu na ostry styl gry Cracovii. Statystycznie w meczach obu drużyn występuję bardzo dużo fauli, a co za tym idzie powinniśmy zobaczyć również kilka kartek. Tym bardziej, że obie drużyny mają o co grać. Cracovia bije się o pierwszą trójkę, a Zagłębie będzie chciało jak najszybciej opuścić grupę spadkową. Przy odrobinie szczęścia powinniśmy zobaczyć w Krakowie czerwony kartonik.


  100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lecce - Cagliari
Typ: 2x/obie drużyny strzelą
Kurs: 2.17
Bukmacher: betclic
Analiza: Wczorajszy mecz się nie odbył ze względu na panujące warunki atmosferyczne i zły stan murawy, dlatego dzisiaj o 15 na dokończenie 13. kolejki zmierzą się Lecce-Cagliari. Gospodarze na swoim boisku jeszcze nie wygrali, a ostatnie 7 meczy to 3 porażki i 4 remisy, ale tylko w jednym z tych spotkań nie strzelili bramki, zatem problemu ze strzelaniem goli nie mają, natomiast stracone 25 bramek w lidze sprawia, że są pod tym względem tylko za Genoą. Co do Cadliari są niewątpliwie na razie największą niespodzianką w lidze, zajmują 5.miejsce a jakby dzisiaj wygrali to nawet 3. razem z Lazio, więc jest o co walczyć tym bardziej, że to już LM ????.
Świetnie spisują się na wyjeździe, 5 meczy: 3 zwycięstwa i 2 remisy. Grają bardzo efektownie co pokazał ostani mecz z Fiorą, ale wygrywając 5:0, trochę stracili koncentrację i dali sobie wbić 2 bramki. Przewidywany wynik 1:2.

  117
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy II Bundesliga
Godzina 20:30
Spotkanie : Hannover : Darmstadt
Typ : Darmstadt powyżej 1.5 gola
Kurs : 3.10
Bukmacher : ETOTO

Obie ekipy prezentują się podobnie i grają słabo , Darmstadt zgromadził zaledwie 1 mały punkt więcej  od Hannoveru ale oprócz tego nic ich nie wywyższa , Daję dziś na dwa gole gości jedynie dla tego że Hannover gra u siebie a u siebie grają piach , ich bilans 0-4-2 i bramki zaledwie 2 zdobyte i 9 straconych , Darmstadt w 3 ostatnich wyjazdach za każdym razem strzeliło gola , porażka 3:1 Greuther Furth  wygrana 1:0 z St Pauli czy też remis 2:2 z Bochum , myślę że przy tak słabej defensywie Hannoveru 2 bramki zdobyć to nie będzie wielki problem !

  210
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna Plażowa - Mistrzostwa Świata w Paragwaju
Godzina: 21:50
Spotkanie: Japonia - Szwajcaria
Typ: X
Kurs: 6.25
Bukmacher: STS
Analiza:
Typ ryzykowny i proszę go brać z lekkim przymrużeniem oka i nie grać za wielkie sumy, jak już to za drobne, jednakowoż ma on potencjał.
Oba zespoły są moim zdaniem równorzędne. Pokazują to chociażby wyniki na aktualnym mundialu. Japonia pokonała Paragwaj jedną bramką, natomiast Szwajcaria wygrała z nim po dogrywce. Japonia pokonała USA jedną bramką, a Szwajcaria dwiema.
Aktualnie tabela prezentuje się tak, że Japonia wyprzedza Szwajcarię o jeden punkt (ze względu na dogrywkę).
Mecz ten będzie zarządzał pierwszym miejscem w grupie. Niby obie drużyny mają pewny awans, ale czemu by się nie pokusić o łatwiejszego rywala w następnej rundzie? Tylko w tym tkwi cały sens, że najprawdopodobniej (jeśli dzisiaj Włochy i Tahiti wygrają swoje mecze) ten łatwiejszy rywal istnieć nie będzie, bo moim zdaniem te dwa zespoły są równorzędne (mimo, że Włosi wygrali bezpośredni pojedynek). Jednak, żeby tak się stało to Tahiti musi wygrać minimum trzema bramkami. W innym przypadku grupę niespodziewanie wygra Urugwaj (bo wygrał pojedynek z Włochami) i wtedy już będzie "słabsza drużyna". Jednak by na nią trafić trzeba będzie zająć drugie miejsce. Bardzo dużo plątania się w tym.
Moim zdaniem ten mecz nie będzie specjalnie porywisty i trenerzy będą trochę eksperymentować składem, jednak nie oddadzą meczu za bezcen, więc zagranie remisu po takim kursie ma potencjał. Pozdrawiam! ;)

  100
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Spartak - Niznekamsk
TypWygrana Gości + Gole Gości  powyżej 2,5
Kurs: 4.45
Bukmacher: betclic
Analiza:

Spotkanie rosyjskiej ligi hokeja. Goscie jeszcze niedawno mieli serie bodaj 12 zwycięstw, po czym po spodziewanej porażce w Jaroslawiu doszly jeszcze trzy porażki z nizej notowanymi rywalami i to u siebie. 
Spartak w dużo lepszej formie i stad wynikają te roznice kursowe na ich korzyść. Sytuacja w tabeli jest taka, ze Spartak można powiedzieć 'nastukał' punktów i ma bezpieczny zapas do play off (choc do końca sezonu daleko), a goście z najgorętszej druzyny ligi w cztery mecze zaczynają balansować na granicy. Te wszystkie przegrane Niznekamska to jednak niesprawiedliwość Albo im nic nie wpadalo (Kunlun) albo rywalom wpadalo sporo, bedac w najlepszym razie druzyna rownorzedna. 
Strategia na dzisiejszy mecz? Malo bramek, ale poprawa gry defensywnej i gra z kontry. Druzyna spartaka od zawsze ma problem bedac faworytem u siebie, wyraźnie boja jedynie słabeuszy typu Minsk czy Ryga. Niznekamsk to jednak potencjalny 'niedziwiedz', który w końcu się obudzi, ryknie i zmiecie rywala z boiska. Pora zaczaić się na taki mecz


  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
DyscyplinaPiłka Nożna - Czechy, 1.Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Slovacko - Jablonec
Typ: Jablonec lub remis (X2)
Kurs: 1.58
BukmacherFortuna
Analiza:
Mimo, że Slovacko to bardzo niewygodny rywal jeśli chodzi o grę na ich stadionie to ja jednak idę tutaj bardziej w stronę przyjezdnych.
Jablonec po naprawdę przeciętnym okresie wydaje się, że ten lekki kryzys jest już za nimi, bowiem są niepokonani od 5 spotkań.
Solidne występy Slovacko na swoim stadionie spowodowały pochylenie się kursów w ich stronę, jednak w moim odczuciu Jablonec to drużyna w czeskiej lidze, która ma potencjał aby konkurować z najsilniejszymi. Pokazali już w tym sezonie w wyjazdowym meczu z Pilznem, że potrafią strzelać bramki i postraszyli wtedy gospodarzy stratą punktów co moim zdaniem tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że 4 miejsce w lidze to póki co nie przypadek.
Myślę, że Jablonec może być podbudowany ostatnim meczem przeciwko Sparcie Praga - zdobyli tam tylko punkt, jednak byli drużyną zdecydowanie lepszą i myślę, że dziś nie wyjdą tutaj z zamiarem bronienia się.
Granie czystego winu przyjezdnych jest ryzykowne (ale i ewentualnie bardzo opłacalne), jednak podoba mi się kurs na typ z podpórką.
Powodzenia i pozdrawiam.

  58
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom