>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Lakers Oklahoma 
Shai Alexander powyżej 17.5 pkt
1.76 etoto 
16 pkt   
fatalna skuteczność w rzutach za 2 punkty, 
trafil 3/10

Jeśli masz swój temat w typami to tam możesz dawać suche typy. W dziale zawsze musisz swój typ uzasadnić. Ostatni raz toleruję taki typ//psotnick
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
New Orlean - Portland
typ: zwycięstwo Portland 
  
1,95 fortuna

Co myślicie o meczu New Orlean - Portland ?
Długo może trwać taka niemoc dwójki McCollum, Lillard ?
Lilard ostatnie mecze:
13pkt i 3PM 1/6   z Houston
22 pkt i 3MP 1/9  z San Antonio
9 pk i 3MP  2/7   z Toronto
 Nie wiem, czy chłopak się zepsuł czy zakochał? ale, to przecież nie może to trwać wiecznie. Nie idzie to nie idzie.... ale Oni mieli być w play offach. Kursy na Portland 1,9. kiedy stawiać ? Jak zaczną spadać po odpaleniu czy teraz łapać ich odpalenie? 

i do dubla....
Sacramento - Phoenix 
typ: zwycięstwo Phoenix  
   
2,35 fortuna
Sacramento... z LA Lakers - meczu nie widziałem, ale kilka wypowiedzi graczy, że po meczu uwierzyli w siebie, że stoczyli wyrównaną walkę i minimalnie ulegli z faworytem, że dostali "kopa" co dało efekty z Bostonem ( fartownie wygranym w ostatniej sekundzie ) Ten mecz jednak widziałem - nie zachwycali a Boston pudłował - niski procent skuteczności. No jednak to Phoenix trochę lepsze- przynajmniej na papierze. No i mają lidera Booker'a - jednak to zawsze ktoś kto weźmie gre na siebie w ważnych momentach.
Takiego dubla chcę stawiać.... ale to tylko.... "nos", "czujka" itp.
Z drugiej strony czytając te  nasze analizy.... prawie same pudła. czym się kierować? Nosem czy analizą? Ch.. wie!
edit....
No i... widziałem grę Sacramento i Phoenix. Phoenix zdecydowanie większa siła ognia. 
Tak myślę, tak czuję stawiam... idę spać. Budźcie i mówcie czy weszło. ;)


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
taidio 882

taidio

Użytkownik
warto brać podpórki(02)? przy czystych 2 miałbyś kurs 5.41, a tutaj tylko 3.56

przecież to tylko punkt różnicy, przy handicapach 1 punkt jest "wart" niecałą jedną dziesiątą, tutaj tracisz około 0,35 na tym punkcie

chyba że coś źle rozumiem
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Nie wiem czy warto. Ja zawsze daje odkąd kilka razy remis w regulaminowym wywalił kupon. Już taka moja fobia. Szczególnie gdy stawiam na gości. Nie znam statystyk, ale mam wrażenie, że jeśli dogrywka, to w większości wygrywają gospodarze. Handicap był  łącznie z dogrywką.

Tak czy owak, z powyższego i tak wyszła dupa. W Portland okazuje się, że nie zagrał Lillard – nie wiem czemu. A Drugi mecz…. Pudło.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Coś cichy ten dział. Nikt nic, od rana?
Mój typ na dzisiaj to
Chicago - Detroit 
Typ: Win Detroit @ aktualnie 1,88 fortuna

  dupa, nie znam się

Typ który postanowiłem grać już 3 dni temu, kiedy po kontuzjach wracali Gryffin i Rose
Zagrałem go już z rana kiedy kurs był  jeszcze 1,97 w połączeniu z drugim moim typem - tenisowym.



Detroit:
Griffin, Drumond, Rose... no i ten Galloway
Griffin taran wjeżdża, albo pakuje albo odgrywa.  Na tablicach dobija albo zbiera Drumond, Na rozegraniu Rose albo asystuje albo wjeżdża albo odgrywa  na obwód a tam straszący rzutem za 3 Galloway.
Chicago:
LaVine i nic więcej.
Lavine - wjadomo dynamika i przyspieszenie, ale pod koszem Drumond i w obronie Griffin  - nie będzie łatwo. Jednak z drugiej strony, w Detroit jest więcej rozwiązań i argumentów. Jeśli gracze Detroit będą "  w lekko ponad średniej" dyspozycji powinien być łatwy win.

Pozostałe typy na dzisiaj:

Minnesota - Utah 
Typ: mecz Minnesota @ 2,03

  druga dupa, jeszcze bardziej się nie znam. Bez Wigginsa na wyjeździe wygrywają, z Wigginsem u siebie przegrywają. 

Minnesota to taka młoda niedoceniana drużyna - dla mnie czarny koń, zwłaszcza jak do kompletu jest Wiggins.
Skoro Minnesota bierze win na wyjeździe to czemu ma nie wziąć u siebie. 
To nic, że być może nie zagra Wiggins ( występ niepewny, jeśli zagra to tylko bonus )  - w Utah też nie grał, Jednak Towns pod tablicami radzi sobie z Gobbertem jeśli chodzi o zbiórki i punkty spod kosza i Towns to półka wyżej . Mitchell (Utah ) coś podobnego jak  Teaque (Minnesota ) ławka podobna. Własna hala Minnesoty - bonus.

Brooklyn - Charlotte
typ: mecz Brooklyn @ 1,62

   
Tutaj Brooklyn nadal bez Irving'a dlatego nie na pewniaka a raczej na wiarę i czuja - ufając oczom i wrażeniu widząc wcześniej obie drużyny w grze.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
cytat z dnia 20 listopada 2019 23:43 przez auxiCoś cichy ten dział. Nikt nic, od rana?
Mój typ na dzisiaj to
Chicago - Detroit 
Typ: Win Detroit @ aktualnie 1,88 fortuna

  dupa, nie znam się

Typ który postanowiłem grać już 3 dni temu, kiedy po kontuzjach wracali Gryffin i Rose
Zagrałem go już z rana kiedy kurs był  jeszcze 1,97 w połączeniu z drugim moim typem - tenisowym.



Detroit:
Griffin, Drumond, Rose... no i ten Galloway
Griffin taran wjeżdża, albo pakuje albo odgrywa.  Na tablicach dobija albo zbiera Drumond, Na rozegraniu Rose albo asystuje albo wjeżdża albo odgrywa  na obwód a tam straszący rzutem za 3 Galloway.
Chicago:
LaVine i nic więcej.
Lavine - wjadomo dynamika i przyspieszenie, ale pod koszem Drumond i w obronie Griffin  - nie będzie łatwo. Jednak z drugiej strony, w Detroit jest więcej rozwiązań i argumentów. Jeśli gracze Detroit będą "  w lekko ponad średniej" dyspozycji powinien być łatwy win.

Pozostałe typy na dzisiaj:

Minnesota - Utah 
Typ: mecz Minnesota @ 2,03

  druga dupa, jeszcze bardziej się nie znam. Bez Wigginsa na wyjeździe wygrywają, z Wigginsem u siebie przegrywają. 

Minnesota to taka młoda niedoceniana drużyna - dla mnie czarny koń, zwłaszcza jak do kompletu jest Wiggins.
Skoro Minnesota bierze win na wyjeździe to czemu ma nie wziąć u siebie. 
To nic, że być może nie zagra Wiggins ( występ niepewny, jeśli zagra to tylko bonus )  - w Utah też nie grał, Jednak Towns pod tablicami radzi sobie z Gobbertem jeśli chodzi o zbiórki i punkty spod kosza i Towns to półka wyżej . Mitchell (Utah ) coś podobnego jak  Teaque (Minnesota ) ławka podobna. Własna hala Minnesoty - bonus.

Brooklyn - Charlotte
typ: mecz Brooklyn @ 1,62

  
Tutaj Brooklyn nadal bez Irving'a dlatego nie na pewniaka a raczej na wiarę i czuja - ufając oczom i wrażeniu widząc wcześniej obie drużyny w grze.


 
W ostatnim spotkaniu Towns trochę przypadkiem naklepał tyle pkt - rozrzucił się 7/10 zza łuku bodajże.
Gdyby nie to, fartowne w moim odczuciu, rzucanie przegrali by z Utah.
Koncentruje się na innych teamach, ale wydaje mi się,że Towns w dalszym ciągu wiele ma do poukładania w głowie. 
Sama Minnesota niby odnoszą sukcesy, bilans ok, ale brakuje im czegoś.

Ogolnie wporzo patent jeśli chodzi o lineupy, że obstawiać zaraz przed gierkami.
Takie czasy nastały niestety w NBA,że zespół z marginesu, dzieki trójkom może dojechać faworyta w przypadku abscencji jednego zawodnika.
Jako początkujący typer, 3 rok stazu dopiero, sam sie na tym przejechalem parę razy że niby questionable nie questionable wystąpi bądź nie wystąpi I zakład w plecy.
Zacząłem tuż przed wchodzić, jak lineupy zatwierdzone.

Nie ma co się łamać, grunt wyciągać wnioski z błędów I powoli do przodu, zresztą po stawce wnioskuję, że doświadczenie ogólnobukmacherskie jest także zamykam japę I juz nie pouczam;).

Ode mnie takie tylko przemyślenia,że warto grać ujemne handi przeciw Cavs, jeżeli grają przeciwko mocnym fizycznie zespołom.
​​​​​​Wczorajszy bet na Miami - 9,5 wszedł właściwie już w pierwszej kwarcie.

Rajdy Sextona nie mają racji bytu przeciwko silnym fizycznie zespołom a jest to kluczowy element starting 5 Cleveland, bo o ławce nie mówię nawet. 
Kevin Love stara się coś kreować, ale ma już swoje lata I kontuzja nadal chyba jest odczuwalna.

Dopóki nie będzie Thomsona, widzę value w wszelkiego rodzaju takich zakładach.

Co do frekwencji - ja bym chetnie od siebie co dodawał, ale przy studiach, pracy, treningach I betach, szerokopojęty czas wolny nie istnieje niestety ????.

peace out


​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers
Portland +17.5 @1.50 Forbet
  
Giannis powyżej 32.5 pkt. @2.00 Etoto  
Over 236.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.60 Forbet  ​
Mało dziś meczów, ale mogą być całkiem ciekawe, więc postanowiłem sobie coś "nakreślić". Nie szukałbym na siłę w starciu Bucks z Blazers niespodzianki, której niektórzy upatrują. Bądźmy realistami. Te drużyny dzieli przepaść pod każdym względem. W tym sezonie jednak rzadko zdarza się, aby w takich meczach faworyt gromił rywala. Raczej jest to fajny dla oka, ofensywny basket. Liczę więc, na wysoką liczbę punktów po obu stronach, a granie wysokiego handi w stronę gości wydaje mi się dość bezpieczne. W takich wesołych meczach nikt się nie czuje lepiej niż wesoły, czarnoskóry Grek, na którego dziś stawiam. Typuję, że nabije w granicach 35 punktów. 
Tak poza tematem, jak zobaczyłem ten mecz od razu pomyślałem o pograniu zakładu łączonego na Bucks i over punktowy, takie zdarzenie proponuje zazwyczaj forbet. Wchodzę i co widzę? Bucks wygra i under 229.5 pkt. @1.75 (gołe under 229.5 pkt. @1.90), Bucks wygra i over 229.5 pkt. @1.73 (gołe over 229.5 pkt. @1.88). Oba zdarzenia włącznie z dogrywką. Dawno się już nie spotkałem z aż tak dużym przekłamaniem. Wiem, że polskie buki są lata świetlne za zagranicznymi, ale żeby tak jawnie robić z ludzi idiotów to już nie dla mnie.
 
Phoenix Suns - New Orleans Pelicans
Poniżej 240.5 pkt. @1.50 Fortuna
  
J. Holiday poniżej 5.5 zbiórek @1.86 Etoto  
Phoenix Suns -12.5 @4.20 Forbet   ​
Lubię typować mecze bez patrzenia na kursy, bo każdy pewnie tak ma, że gdy zobaczy @2.50 to choć był pewien wygrany drużyny x to po takim kursie zagra z podpórką po czym okazuje się, że owa drużyna oczywiście wygrywa. Mi to przeszło jakiś czas temu. Teraz lubię sobie przed przejrzeniem kursów poczytać o meczu, poszukać jakiegoś świeżego info o absencjach, czy możliwych brakach kadrowych, wytypować swój dokładny wynik po czym wejść w ofertę i pod ten wynik znaleźć odpowiednie zdarzenie. W powyższym meczu obrałem sobie DW na 119-103 dla Suns, nie pytajcie dlaczego.Tak po prostu. Oczywiście nie jestem aż takim optymistą, żeby szukać jakichś przedziałów punktowych choć i tak się zdarza za miedziaka, jednak konkretnie w tym meczu kursy mnie mocno zdziwiły. Zarówno ten na Phoenix, jak i liczbę punktów. Nawet jak na NBA linia 240.5 jest bardzo wysoka i nie dziwiłaby przy meczu Rockets. Ten mecz teoretycznie również zapowiada się overowo, ale bez przesady. Myślę, że przeważy tu waga meczu, obie drużyny będą walczyć o play-off i przeciwnie do Milwaukee tutaj nie spodziewam się ofensywnego spektaklu, myślę że gra obu ekip będzie dużo bardziej zbilansowana niż zazwyczaj. Goście cały czas bez Ziona, nie wiadomo również, czy zagra Okafor. U Słońc niewiadomą są występy Rubio i Kaminsky'ego, jednak ich kontuzje są raczej niegroźne i przynajmniej jeden z tej dwójki powinien pojawić się na parkiecie. 
Stawiam jeszcze na under zbiórek Holiday'a, bo jak widzę, że będzie się mierzył pod koszem z graczami pokroju Oubre, czy Sarica to myślę, że może mieć kłopot. Tym bardziej, że na obcych parkietach linię 5.5 udało mu się przekroczyć tylko w Brooklynie, gdzie nie było praktycznie gry defensywnej z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
DALLAS + MIAMI
Total Price: 1.894
Miami Heat @ Chicago Bulls. To Win Match With Handicap: 
Miami Heat (-4)
Price: 1.87

Zastanawia mnie kiedy sie  skonczy seria Miami ale Bulls ograło ostatnio Detroit i na chwile obecna  powinno im starczyc.Miami fajnie poukładane az miło sie patrzy.Defensywa na  wysokim poziomie a atak chodzi jak z nut.Jesli nie bedzie jakiegos odpoczywania a jutro graja z 76ers jak dobrze kojarze to powinni bez mydła.Cavs to dramat chłopaki pewnie juz przestawieni na tankowanie co widac po wynikach, Dallas himeryczne ale u siebie powinni tym bardziej ze Doncić wskoczył juz na obroty, w ub sezonie vs Cavs miał 35pkt ...no bez jaj

Cleveland Cavaliers @ Dallas Mavericks. Points (Doncic, Luka): 
Over 29.5
Price: 1.90


i poszukam niespodzianki
San Antonio Spurs @ Philadelphia 76ers. Match Winner Including All OT: 
San Antonio Spurs
Price: 3.58

POP z seria 7L ma spory dylemat i widac że załozenia taktyczne nie idą wiec trzeba cos zmienić.Co by nie było kilku grajków solidnych w Spursach mamy co innego ze nie przekłada sie to na wyniki.Sprawdzę mimoze Spurs bez White`a


Charlotte Hornets @ Washington Wizards. Match Winner Including All OT: 
Charlotte Hornets
Price: 3.06
Charlotte Hornets (+8.5) 1.63
Obie ekipy graja jak grają, Wash faworyzowany ale musiałbym byc samobójca zeby brac to po 1.3
Hornets jednak z młoda krwią i mam nadzieje ze zagrają z jajami, a ze zapowiada nam sie szybki mecz to moze tez pozbieramy

Charlotte Hornets @ Washington Wizards. Rebounds (Washington, P.J.): 
Over 5
Price: 1.90


 
  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Detroit - Atlanta
typ: zwycięstwo Detroit @ 1,44 fortuna

     plus podwójny bo gładkie zwycięstwo  a mnie dodatkowo udało się złapać live pierwszą kwartę.



Argumenty i analiza taka sama jak wyżej.
Griffin, Drumond, Rose,  - no przecież to musi grać.... w końcu. No i jeszcze ten Galloway.
Początek sezonu i ich pozycja w tabeli nie oddaje faktycznych możliwości. To jest skład na playoff na wschodzie. Tak sądze.
Detroit 5 meczy z rzędu przegrane. No nie wierzę, że legną 6 z Atlantą.  

Denver - Boston
typ: zwycięstwo Boston @ 3,0 fortuna

:))      Tu nie wiem czy minus czy plus,  :) Nie stawiałem tego - Detroit łączyłem z Brooklyn'em. Ten wpis był raczej w ramach żartu - co chyba wynikało z poniższej analizy ;) ( choć tam było równo - oglądałem to. Boston bardzo dobra obrona. Końcówka bardzo ciekawa. Kemba aut. 

Analiza. Uwaga!!!
Ponieważ moim faworytem było tu Denver.... a ponieważ się nie znam ( co wynika z poprzednich 2 postów ) - wszystko wchodzi odwrotnie, to jasne jest, że Boston to wygra. ;)
................edit
Ale generalnie ta nocka była dobra do stawiania w systemie 12  (nie wiem jak to wyszło z liniami punktowymi ) bo  wystarczyło postawić na faworytów - nie było niespodzianek.
Nawet taki ad-hoc'kowy kupon wszedł

 
Otrzymane punkty reputacji: +60
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
LA Clippers - Houston Rockets

Do składu gospodarzy wrócił ostatnio Kawhi i w mojej ocenie właśnie w ducie z Georgem zrobią dzisiaj robotę. Bilans u siebie 9-1, więc dodatkowy handicap.
Generalnie mamy dzisiaj sporo w nocy ustawionych linii na magiczne 5.5, co może spowodować różne wyniki, ale tutaj wyjściowo mieliśmy 4.5, więc myślę, że gospodarze ogarną to

Clippers ML 
1.50

  


Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers

To co robi Doncic w tym roku to jest majsterszyk, generalnie triple - double nie jest dla niego już żadnym problemem. W 10 spotkaniach listopadowych tylko w 2 spotkaniach nie zdobył ponad 20 punktów na zbiórkach i asystach, m.in. w starciu, że świetnie broniącymi Celtics. W 3 z 10 spotkań nie pokrył linii 30 pktów, ale w pozostałych spotkaniach wykręcał imponujące cyfry.
Biorąc pod uwagę, że Cavs defensywnie nie powstrzymają Luki (zabezpieczając się zbiórkami i asystami, gdzie normą jest over 20) polecam

Luka Doncic over 49.5 (pkt+zb+ast)
1.87

  


LA Clippers - Houston Rockets

Clint Capela wykręca szalone cyfry pod kątem zbiórek - ostatnie spotkania - 21, 20, 20, 20, 20, 16 ...
chyba nie trzeba nic dodawać.

Capela over 14.5 zbiórek
1.85 

  

Wizards - Hornets

Beal - over 29.5 pkt
1.85 

  

6/8 w listopadzie pokryte, ostatnie wyniki 33, 34, 44, 44 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 22 listopada 2019 23:42 przez yaz
DALLAS + MIAMI
Total Price: 1.894  
Miami Heat @ Chicago Bulls. To Win Match With Handicap: 
Miami Heat (-4)  
Price: 1.87

Zastanawia mnie kiedy sie  skonczy seria Miami ale Bulls ograło ostatnio Detroit i na chwile obecna  powinno im starczyc.Miami fajnie poukładane az miło sie patrzy.Defensywa na  wysokim poziomie a atak chodzi jak z nut.Jesli nie bedzie jakiegos odpoczywania a jutro graja z 76ers jak dobrze kojarze to powinni bez mydła.Cavs to dramat chłopaki pewnie juz przestawieni na tankowanie co widac po wynikach, Dallas himeryczne ale u siebie powinni tym bardziej ze Doncić wskoczył juz na obroty, w ub sezonie vs Cavs miał 35pkt ...no bez jaj

Cleveland Cavaliers @ Dallas Mavericks. Points (Doncic, Luka): 
Over 29.5
Price: 1.90
  

i poszukam niespodzianki
San Antonio Spurs @ Philadelphia 76ers. Match Winner Including All OT: 
San Antonio Spurs
Price: 3.58
  

POP z seria 7L ma spory dylemat i widac że załozenia taktyczne nie idą wiec trzeba cos zmienić.Co by nie było kilku grajków solidnych w Spursach mamy co innego ze nie przekłada sie to na wyniki.Sprawdzę mimoze Spurs bez White`a

Charlotte Hornets @ Washington Wizards. Match Winner Including All OT: 
Charlotte Hornets
Price: 3.06
  
Charlotte Hornets (+8.5) 1.63  
Obie ekipy graja jak grają, Wash faworyzowany ale musiałbym byc samobójca zeby brac to po 1.3
Hornets jednak z młoda krwią i mam nadzieje ze zagrają z jajami, a ze zapowiada nam sie szybki mecz to moze tez pozbieramy

Charlotte Hornets @ Washington Wizards. Rebounds (Washington, P.J.): 
Over 5
Price: 1.90
  
 
  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Milwaukee - Detroit
Typ: zwycięstwo Detroit @ 7,9 fortuna

Stawka - ostrożna taka, której strata nie boli.

Nie, nie uparłem się na to Detroit i nie jest to moja drużyna której kibicuje.
Uważam, że mają naprawdę solidny skład. Teraz kiedy wrócił Gryffin potrzebowali momentu w którym zaskoczą. Drummond dawał wywiady, że nie jest zadowolony ze swojej gry, że nie dominuje na tablicach. Gryffin po kontuzji miał slabe wejście. Milwaukee to zdecydowany faworyt i nie bedę szalał ze stawką. Nie uważam, też że typ jest pewny, ale.... myślę, że jeśli ma się luźne środki i gra się pewnym schematem można spróbować. (  Schemat to systematyczna próba łapania wyższych kursów,  i statystycznie można wyjść na plus nawet jak wejdzie raz na 5 razy.  Gdyby, zawsze wygrywali faworyci to bukmacher poszedłby z torbami już dawno )
Ktoś tam wyżej pisał, że przy obecnej koszykówce kiedy rzut za 3 siedzi - słabsza drużyna może dojść silniejszą - i to prawda. Mecze często zaskakują i są wyrównane.   Kurs jaki został wystawiony na Detroit sugeruje, że Detroit to ostatnie melapety i nie mają żadnych szans. Patrząc na ich bilans faktycznie. Natomiast na papierze.... porównując nazwiska tak wielkiej róznicy nie widać. Wiem,  Antetokounmpo robi różnicę, ale  aż taką że Detroit nie wygra żadnego meczu na 8 ? 
Myślę, że ubiegłej nocy Detroit miało mecz na przełamanie. Może nie wygrają dzisiaj. Ale kurs 7,9 jest bardzo atrakcyjny i warty gry.
Bo takie Detroit stać wygrać 1 mecz na 8 z Milwaukee.

Minnesota - Phoenix
typ: Minnesota @ 1,45 fortuna albo live ???


Wigging, Towns i Teague powinni sobie poradzić.  W Phoenix ostatnio Booker'owi nie idzie, - tzn nie kręci już zdobyczy  powyżej 30 pkt.  Ostatnie 2 mecze słabsze.  
Kurs na singla nie pasuje do mojej taktyki. Macz na canale plus - zaraz się zaczyna. W bukmacherce zalecana jest cierpliwość.
Może Phoenix wystrzeli na początku i Minnesota bedzie musiała gonić. Wtedy kurs wzrosnie a ja czekam.
A Pxoenix lubi zaczynać od rzutów za 3.
.... edit: live stan meczu 16:9  
Kurcze... a fajnie się zaczęło- od 6:0 dla  Phoenix. tylko krótko to trwało, nie zdążyłem.
....edit: live stan po pierwszej kwarcie 23:30
Jest kurs 2,20 - teraz już tylko oglądam.



 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 23 listopada 2019 17:43 przez auxiMilwaukee - Detroit
Typ: zwycięstwo Detroit @ 7,9 fortuna

Stawka - ostrożna taka, której strata nie boli.

Nie, nie uparłem się na to Detroit i nie jest to moja drużyna której kibicuje.
Uważam, że mają naprawdę solidny skład. Teraz kiedy wrócił Gryffin potrzebowali momentu w którym zaskoczą. Drummond dawał wywiady, że nie jest zadowolony ze swojej gry, że nie dominuje na tablicach. Gryffin po kontuzji miał slabe wejście. Milwaukee to zdecydowany faworyt i nie bedę szalał ze stawką. Nie uważam, też że typ jest pewny, ale.... myślę, że jeśli ma się luźne środki i gra się pewnym schematem można spróbować. (  Schemat to systematyczna próba łapania wyższych kursów,  i statystycznie można wyjść na plus nawet jak wejdzie raz na 5 razy.  Gdyby, zawsze wygrywali faworyci to bukmacher poszedłby z torbami już dawno )
Ktoś tam wyżej pisał, że przy obecnej koszykówce kiedy rzut za 3 siedzi - słabsza drużyna może dojść silniejszą - i to prawda. Mecze często zaskakują i są wyrównane.   Kurs jaki został wystawiony na Detroit sugeruje, że Detroit to ostatnie melapety i nie mają żadnych szans. Patrząc na ich bilans faktycznie. Natomiast na papierze.... porównując nazwiska tak wielkiej róznicy nie widać. Wiem,  Antetokounmpo robi różnicę, ale  aż taką że Detroit nie wygra żadnego meczu na 8 ? 
Myślę, że ubiegłej nocy Detroit miało mecz na przełamanie. Może nie wygrają dzisiaj. Ale kurs 7,9 jest bardzo atrakcyjny i warty gry.
Bo takie Detroit stać wygrać 1 mecz na 8 z Milwaukee.
Raczej bym sie nie ładował.Det to nie Hiszpania..mozna grac na 2 wysoki wieze jesli ma sie solidny obwód niestety w Pistons takiego brakuje.Poza tym Bucks niczym Toronto od lat w swojej hali to ciężki orzech do zgryzienia.Jesli juz miałbym szukac niespodzianki to w winneraa bym sie nie ładował ewentualnie szukał jakiegos handi.Mimo wszystko powodzenia
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Miami Philadelphia
Butler powyzej 20.5 pkt
1.76 etoto 
Średnia punktów w tym sezonie 19.5, po letnim transferze do Miami rozkręca się, mocno chwalony w ostatnich tygodniach
11 pkt   
Miami rzuciło tylko 86 pkt 
 
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns

Słońca grają dzisiaj b2b, Wilki miały więcej czasu na regenerację. 
Skupię się na zawodniku Wilków, który niedawno miał krótką pauzę spowodowaną śmiercią babci. 
Mowa oczywiście o Wigginsie.
Ostatnie wyniki punktowe - 22 vs Utah, 30, 33, 25, 40, 30, 25, 21 vs Wizards (ale grał tylko 26'), a normą jest u niego 35+, o ile nie złapię głupich fauli powinien zakręcić się około 35 minut. 

Odnosząc się do ostatniego spotkania, gdzie zdobył tylko 22 przeciwko Jazzmanom to istotne jest to, że Utah Jazz są na 1 miejscu w statystyce, gdzie drużyny przeciwne zdobywają najmniej punktów - 101,2 pkt.
Linia była wystawiona na ok. 220 pktów. 

W dzisiejszym pojedynku mamy linię wystawioną na poziomie 233 pktów, co już znaczy, że spodziewam możemy się overowego spotkania. 
Phoenix Suns są na 16 miejscu w statystyce punktów przeciwnych - 111,4 pkt. 
Wilki zdobywają średnio 114.5 pkt (7 miejsce), Słońca 115,4 pkt (6 miejsce)

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, b2b Suns, spodziewany over oraz świetną formę Wigginsa, który myślę, że pomimo straty bliskiej osoby powinien wykręcić dobry wynik.

Wiggins over 23.5 pkt    
1.90


Indiana Pacers - Orlando Magic 


Grali niedawno i Magic grając u siebie polegli 109-102. Gordon i Vucevic dla Magików zdobyli łącznie 31 pktów, a Vucevic dołożył aż 17 zbiórek, więc jasno widać ile będzie znaczyła dzisiaj absencja tych 2 zawodników.

Owszem Pacers również nie są pewni wyjścia w pełnym składzie (Brogdon), ale myślę, że to dzisiaj wystarczy. 
Indiana u siebie bilans 5-2, a Orlando 0-5 !!

Indiana -2.5  
1.46

AKO:

2.77
Betfan 
500 zł - &gt; 1385 zł



Bez analizy skrótowo:
Cleveland Cavaliers - Portland Trail Blazers 


2 spotkania zagrał już Melo, ostatnio 18 pktów, nawiązali walkę z Bucks, a Cavs są b2b. 

Portland Trail Blazers ML  
1.55

Atlanta Hawks - Toronto Raptors


Atlanta b2b, TORONTO is 7-0 straight up against ATLANTA over the last 3 seasons

Toronto -1.5  
1.35 

Toronto -1.5 + Portland ML 

AKO: 2.10
Betfan

300 zł -&gt; 630 zł 

Portland ML + Minnesota ML (1.46)

AKO:

2.29
Betfan

200 zł -&gt; 459 zł 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 23 listopada 2019 21:55 przez moneymakerbetting
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns

Słońca grają dzisiaj b2b, Wilki miały więcej czasu na regenerację. 
Skupię się na zawodniku Wilków, który niedawno miał krótką pauzę spowodowaną śmiercią babci. 
Mowa oczywiście o Wigginsie.
Ostatnie wyniki punktowe - 22 vs Utah, 30, 33, 25, 40, 30, 25, 21 vs Wizards (ale grał tylko 26'), a normą jest u niego 35+, o ile nie złapię głupich fauli powinien zakręcić się około 35 minut. 

Odnosząc się do ostatniego spotkania, gdzie zdobył tylko 22 przeciwko Jazzmanom to istotne jest to, że Utah Jazz są na 1 miejscu w statystyce, gdzie drużyny przeciwne zdobywają najmniej punktów - 101,2 pkt.
Linia była wystawiona na ok. 220 pktów. 

W dzisiejszym pojedynku mamy linię wystawioną na poziomie 233 pktów, co już znaczy, że spodziewam możemy się overowego spotkania. 
Phoenix Suns są na 16 miejscu w statystyce punktów przeciwnych - 111,4 pkt. 
Wilki zdobywają średnio 114.5 pkt (7 miejsce), Słońca 115,4 pkt (6 miejsce)

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, b2b Suns, spodziewany over oraz świetną formę Wigginsa, który myślę, że pomimo straty bliskiej osoby powinien wykręcić dobry wynik.

Wiggins over 23.5 pkt 
1.90


Indiana Pacers - Orlando Magic 


Grali niedawno i Magic grając u siebie polegli 109-102. Gordon i Vucevic dla Magików zdobyli łącznie 31 pktów, a Vucevic dołożył aż 17 zbiórek, więc jasno widać ile będzie znaczyła dzisiaj absencja tych 2 zawodników.

Owszem Pacers również nie są pewni wyjścia w pełnym składzie (Brogdon), ale myślę, że to dzisiaj wystarczy. 
Indiana u siebie bilans 5-2, a Orlando 0-5 !!

Indiana -2.5
1.46

AKO:

2.77
Betfan 
500 zł - &gt; 1385 zł



Bez analizy skrótowo:
Cleveland Cavaliers - Portland Trail Blazers 


2 spotkania zagrał już Melo, ostatnio 18 pktów, nawiązali walkę z Bucks, a Cavs są b2b. 

Portland Trail Blazers ML
1.55

Atlanta Hawks - Toronto Raptors


Atlanta b2b, TORONTO is 7-0 straight up against ATLANTA over the last 3 seasons

Toronto -1.5
1.35 


Toronto -1.5 + Portland ML 

AKO: 2.10
Betfan

300 zł -&gt; 630 zł 

Portland ML + Minnesota ML (1.46)

AKO:

2.29
Betfan

200 zł -&gt; 459 zł 
Ładnie to wszystko opisałes i wsumie nie ma sie do czego przyczepic.Sam kusze sie na Portki,bo wypadałoby w koncu cos wygrac w ich wypadku i tak jak piszesz Melo raczej idzie w progres ..Wilki cóz raczej bawiłbym sie w O..Suns na chwile obecna ssą az miło i raczej niczego dobrego im nie wróże.Kursy na win Wilków strasza ale jednak powinno byc izi.Dopiero siadam do hoopshype`a więc jest na co czekać..Dziwimnie troche ze nikt dzisiaj nie ufa Lakers bo tam mysle te -4 -6powinni.Pozdrawiam

EDIT: PORTLAND i ich difens siegneli dzisiejszej nocy dna
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
To jest coś niemożliwego co się stało w meczu Charlotte Hornets - Chicago Bulls. Od wielu lat oglądam NBA, ale czegoś takiego nigdy nie widziałem. Polecam obejrzeć przynajmniej ostatnią minutę czwartej kwarty. Większość kibiców było w wielkim szoku, zresztą ja też. Jedynie jak Hornets stracili piłkę w ostatniej akcji to wiedziałem, że zaraz Bulls to bezlitośnie wykorzystają. W sumie to nie wiem po co gracz Hornets chciał podawać zamiast po prostu przytrzymać piłkę...

Szkoda mi Charlotte Hornets, ten mecz będzie chyba gwoździem do trumny dla tej ekipy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 24 listopada 2019 03:55 przez 5xharoldx5To jest coś niemożliwego co się stało w meczu Charlotte Hornets - Chicago Bulls. Od wielu lat oglądam NBA, ale czegoś takiego nigdy nie widziałem. Polecam obejrzeć przynajmniej ostatnią minutę czwartej kwarty. Większość kibiców było w wielkim szoku, zresztą ja też. Jedynie jak Hornets stracili piłkę w ostatniej akcji to wiedziałem, że zaraz Bulls to bezlitośnie wykorzystają. W sumie to nie wiem po co gracz Hornets chciał podawać zamiast po prostu przytrzymać piłkę...

Szkoda mi Charlotte Hornets, ten mecz będzie chyba gwoździem do trumny dla tej ekipy.
Nie oglądałem live, dopiero teraz. To jest przecież kryminał w taki sposób oddać mecz, a to co zrobił Graham w decydującej akcji to w ogóle woła o pomstę do nieba. Przecież przeciętny Seba spod trzepaka by się lepiej zachował. Też mi się wydaje, że po tej porażce Charlotte zaliczy zjazd, aż do dna tabeli, przeszkodzić im w tym może tylko Atlanta, bo Knicks myślę mają trochę większy potencjał. No i może Byki się obudzą, bo stać ich w tym sezonie na play-off.
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ale dzisiaj meczycho o bardzo przystępnej godzinie. Naprzeciw siebie staną Harden i Doncic, a dokładniej Houston Rockets i Dallas Mavericks. Obie drużyny ostatnio w gazie, choć Rakiety poskromione w ostatnich dniach przez Nuggets i Clippers. Niemniej jednak absolutnie nie zmienia to pozycji w lidze gospodarzy, która póki co jest bardzo mocna. Mam kilka pomysłów na ten mecz i jak zawsze pograłem sobie dla przyjemniejszego oglądania za niewielką sumę.
Houston Rockets - Dallas Mavericks
J. Harden rzuci przynajmniej 40 punktów i Houston Rockets wygra włącznie z dogrywką @3.25 Forbet  
Poniżej 222.5 pkt. włącznie z dogrywką @2.65 Forbet  
Poniżej 30.5 celnych rzutów za trzy @1.78 Betclic  
K.Porzingis osiągnie double-double @2.25 Forbet  
L. Doncic powyżej 49.5 pkt.+as+zb. @1.85 Betclic  
R. Westbrook poniżej 37.5 pkt.+as.+zb. @2.00 Etoto  38!
Celowo skupiam się tu na największych gwiazdach obu ekip, żeby fun był jeszcze większy. Harden'a przedstawiać nie trzeba. W obecnej kampanii średnio 38.3 pkt. na mecz więc blisko mojej linii, świetna dynamika, przebojowość, wielu nie podoba się jego styl, jednak nikt nie odbierze mu umiejętności, jakie posiada, choć faktycznie nie zawsze, że tak to ujmę "odpowiednio z nich korzysta". James lubi takie ważne mecze, a we własnej hali zazwyczaj wychodzą mu one świetnie, co nie raz już w tym sezonie udowadniał. 47 punktów z Clippers, czy 44 z Indianą jasno pokazują że "The Beard" nie boi się odpowiedzialności, a psychikę ma ze stali. On będzie chciał zrobić dziś widowisko i myślę, że mu się uda.
Kristaps Porzignis, czyli silny skrzydłowy gości. Obstawiam dziś jego DD, gdyż poza punktami liczę na dwucyfrową liczbę zbiórek, co ostatnio dość często zdarza się Łotyszowi, bo w tym sezonie już pięciokrotnie dokonał tej sztuki. Wspólnie z Donciciem królują pod koszem i świetnie się uzupełniają, choć Luka jak na razie efektywniejszy w ofensywie. Kto mu może w tych zbiórkach przeszkodzić? Na pewno Szwajcar Capela, który jest absolutnie najlepiej zbierającym graczem Rakiet i nawet nie trzeba tego sprawdzać w statystykach. A poza nim? Czasem wystrzeli Chandler, czasem PJ, czy Westbrook. Nie są to jednak gracze tak regularni, jak Doncic i Porzignis. Problem Dallas polega natomiast na tym, że właśnie zbyt wiele spoczywa na barkach koszykarzy z Europy. W ciągu całego sezonu może się to odbić czkawką ekipie Mavs.
O Luce już wspomniałem, a typuję jego kombinacyjny over punktowo-zbiórkowo-asystowy, bo to gracz absolutnie kompletny pod każdym względem, wyrasta na gwiazdę ligi, jednak w takich meczach musi to udowadniać, fizycznie jest przygotowany, wygląda na to, że mentalnie również, będzie chciał dziś przyćmić lidera Rockets o którym wspominałem wyżej. 
Ostatni wybór to under punktów, zbiórek i asyst Westbrooka. Niestety jego gra nie do końca zazębia się z podejściem "Brody. Jego średnia w tym sezonie wynosi 36.5, jednak w tak trudnym meczu nie widzę, aby Russell miał szansę ją powiększyć, tym bardzie że o zbiórki przyjdzie mu walczyć z wyżej wymienionymi graczami, więc cała szansa w punktach. Tu jednak prym będzie wiódł Harden, bo nie pozwoli, aby ktoś skradł mu show w Toyota Center. Przy całej sympatii dla amerykańskiego rozgrywającego stawiam, że nie "poszarżuje" w dzisiejszym meczu.


E: Sory, że po czasie, ale miałem problem z netem i post dodawał się pół godziny. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Odnośnie wczorajszego typu na Wigginsa, to strasznie frajersko zagrał, w 2q miał 2x OF, 2x na czysto z koszem też nie trafił i pod koniec miał kompletnie czystą pozycję za 3 pkt i też chybił. Ogólnie skuteczność Wilków to była masakra, a decyzja Townsa pod koniec, gdzie od razu rzucał za 3, gdzie mieli jeszcze czas to dla mnie kompletnie niezrozumiałe.

Dzisiejsze 2 bety 10/10 już w grze (Capela over zbiórek już wszedł w 3q, a over 229,5 też powinien być easy) ale nie miałem kiedy podać typów.

Ciekawa propozycja na dzisiaj

Denver Nuggets - Phoenix Suns

W ekipie Suns nie gra z powodu kontuzji Baynes, dlatego Jokic powinien mieć więcej swobody pod koszem - 5/9 na tej linii w listopadzie, a 4/5 w październiku.
Ostatnie 2 spotkania to 16 i 12 zbiórek
Biorąc pod uwagę brak Baynesa, myślę, że 10 zbiórek pęknie.

Jokic over 9.5 RB   13
1.85



NY Knicks - Brooklyn Nets


Knicks grają b2b.
Knicks są na ostatnim 30 miejscu w ilości zdobywanych pktów na mecz - z dorobkiem zaledwie 102.1 pkt. 
Brooklyn Nets pozwalają na aż 115,3 pkt per game (22 miejsce), ALE - 3 ostatnie pojedynki to zdecydowana poprawa w ich grze defensywnej, bo zatrzymali rywali na średniej 101 pktów.

Biorąc pod uwagę te czynniki.

Knicks under 108.5  101 pkt 
1.65 

Mam jeszcze 2 bety, może coś napiszę jeszcze. 

Washington Wizards - Sacramento Kings 

Sacramento pozwala średnio na 109.5 pkt. Wiadomo, że Wizards to mega ofensywna gra i dużo punktów - 120,1 i 1 miejsce w lidze, ale w ostatnim spotkaniu komentatorzy zauważyli, że Beal ostatnio więcej rozgrywa niż kończy sam.

Było na granicy, więc dzisiaj

Beal under 29.5 pkt  20 pkt 
1.85 

Clippers - Pelicans 
over 225,5 pkt
  243 pkt
1.50 

Sztos weekend, do kompletu siadło Sabres ML a wczoraj za 500 dubelek Leafs 60' + Bolts'. 
Na dzisiaj już 2 bety minimum gotowe!
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom