>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

M 8

moleee

Użytkownik
Witam, mam problem napsialem juz 2 wiadomsoci do supportu, i chca bym sie z nimi skontaktowal w sprawie pieniedzy jednak dzwoniac slysze &quot;Wybrany numer jest niedostepny&quot;
+44 1782 684632
+800 12 365 365
 
elektro87 11

elektro87

Użytkownik
Małe pytanko. Aktualnie obracam bonusem od pierwszego depozyty (konto uk). Czy mogę zrobić wypłatę pieniędzy które są na withdraw balance i dalej grać za bonus czy automatycznie bonusy zostanie anulowany?
 
L 1

leepeng

Użytkownik
Dobrzy Ludzie, czy ktoś z Was brał/bierze udział w konkursie tennisexplorer i Bet365? Bo mam sprawę. Zająłem 2 miejsce w ostatniej edycji i zwyczajowo dostałbym 100 euro bonusu w Bet365 ale konto, jak wszystkim w Polsce, bet365 mi zamknął... Te cwaniaki z polskiego supportu bet365 odsyłają mnie pod jakiś zagraniczny numer pod który nie mogę się dodzwonić bo nie mam roamingu. Macie jakiś pomysł jak zadziałać?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Małe pytanko. Aktualnie obracam bonusem od pierwszego depozyty (konto uk). Czy mogę zrobić wypłatę pieniędzy które są na withdraw balance i dalej grać za bonus czy automatycznie bonusy zostanie anulowany?
Musisz dokończyć obrót zanim będziesz mógł zlecić wypłatę depozytu.
 
P 13

padias

Użytkownik
Witam, mam kasę na bet365 które jest w pełni aktywne, ale całkowicie zamknięiy skrill i netteler, czy ktoś z was ma jakiś sposób na wypłatę kasy z bet365? Nie mówię oczywiście o wypłacie na konto bankowe bo to jasne. Chodzi o jakieś inne sposoby.

Czy ktoś próbował wypłacać na konto Revolut?
Czy ktoś próbował wpłatę ze skrilla innej osoby i wypłatę? Czy to przechodziło?
Czy ktoś próbował wpłacać jakąś karta podobną do Revoluta? bo Revolut nie przejdzie.
 
 
P 13

padias

Użytkownik
cytat z dnia 24 listopada 2019 13:35 przez bandzbuchWpłać poprzez kartę revolut 5 funtów i wtedy masz automatycznie odblokowaną możliwość wypłaty na tą kartę.

Pzdr
Próbowałem wpłacać kartą Revolut nie przechodzi. A Tobie działa?
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Sprawdź czy masz pieniądze w odpowiedniej walucie na revolut. Mi na Bet365 jak i William Hill revolut działa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 13

padias

Użytkownik
cytat z dnia 24 listopada 2019 13:48 przez bandzbuchSprawdź czy masz pieniądze w odpowiedniej walucie na revolut. Mi na Bet365 jak i William Hill revolut działa.
A wpłacasz karta wirtualna czy fizyczna? Czy to nie ma znaczenia? Czyli wpłatay i wypłaty na bet365 z Revolut Ci działaja? Bo pisałem do supportu bet365 to mi niby napisali że nie Revolut jest nie obsługiwany czy coś takiego. A z walutą próbowałem taką samą.
 
P 13

padias

Użytkownik
cytat z dnia 24 listopada 2019 13:59 przez bandzbuchWpłacałem bardzo dawno kartą fizyczną a teraz to jedynie wypłacam na nią. 
No właśnie a teraz mogli to zablokować. A czy próbowałeś wypłacać z bet365 na konto bankowe jakie jest założone w Revolut, wpisując wszystkie dane?

Próbowałem jeszcze raz teraz i jest komunikat "Aktualnie mamy problem z przyjęciem wpłat za pomocą tej karty. Proszę skorzystać z alternatywnej metody płatności" 

Jeżeli Revolut nie przechodzi to masz jakieś inne pomysły?
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Kiedyś jak wpłacałem poprzez paysafecard miałem automatycznie podstawione moje konto bankowe (przelew bankowy) do zwykłego banku. Jak raz wpłaciłem poprzez revolut to podstawia mi kartę revoluta. Jeśli legalnie grasz na bet365 to nie obawiaj się wypłaty na zwykłe konto ponieważ wygrane u tego buka nie mają wpływu na Twój dochód.
 
P 13

padias

Użytkownik
cytat z dnia 24 listopada 2019 14:35 przez bandzbuchKiedyś jak wpłacałem poprzez paysafecard miałem automatycznie podstawione moje konto bankowe (przelew bankowy) do zwykłego banku. Jak raz wpłaciłem poprzez revolut to podstawia mi kartę revoluta. Jeśli legalnie grasz na bet365 to nie obawiaj się wypłaty na zwykłe konto ponieważ wygrane u tego buka nie mają wpływu na Twój dochód.
Wiem o co chodzi, ale konto nie jest na mnie i dlatego kombinuje jak to wypłacić. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 13

padias

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś próbował wypłacać środki z bet365 na konto bankowe które należy do innej osoby? Czy takie przelewy przechodzą czy w jakiś sposób bet365 może je zablokować. 

Czy próbował ktoś przelewać kasę z bet365 na konto bankowe w Revolut lub Transferwise?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ma ktos konto UK i moze mi powiedziec czy da sie do bet365 wplacic i wyplacic za pomoca paypal? Mam dosc paysafecard bo ciagle blokuja mi konto jak zaloguje sie do nich za pomoca ip uk. Widze, ze wisi tam paypal jako metoda platnosci tylko pytam czy da rade tam cos wplacic i wyplacic za pomoca tej metody. Jesli konto paypal jest na pl adres zameldowania to czy platnosc nie zostanie zablokowana do bet365?

sven@ sven@ pomozesz? :)

edit: sprawdzilem i pl paypal blokuje platnosc do bet365
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom