>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PlusLiga - sezon 2019/20

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie... Po pierwsze proszę się uspokoić i jeżeli macie się "kłócić" to proszę o "kłótnie" podawaną dobrymi argumentami...
To, że ktoś ma inne zdanie i swoje przemyślenie do danego meczu niż inny to nie znaczy, że trzeba go wyśmiewać...
Sami podawajcie typy przed meczem i wtedy będzie to NAJLEPSZY argument.

ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Projekt Warszawa 2:3
powyżej 179,5 1,85       

Dziś któraś z tych drużyn po raz pierwszy przegra mecz w PlusLidze. Najciekawsze spotkanie w dniu dzisiejszym
ZAKSA mega mocna u siebie a Warszawa póki co pokazuje się tylko i wyłącznie z dobrej strony.
Dziś liczę, że mecz nie zakończy się w 3 setach bo tak naprawdę nie ma na to argumentu. Potencjał obu drużyn porównywalny, może poza atakującym ale póki co atakujący Warszawy spisuje się bardzo dobrze.
Na przyjęciu uważam, że to Warszawa ma lepszych przyjmujących, rozegranie Francuskie z obu stron, libero - będzie walka naszych.
Środek bardzo wyrównany.
Przed sezonem obie drużyny grały w meczu o Superpuchar Polski i tam lepsza okazała się ZAKSA 3:1.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Warta Zawiercie

Bez zagłębiania się w statystyki gier poszczególnych graczy tylko obserwując wyniki i ogólnie aktualnosci dotyczące obu ekip faworytem tego starcia powinno być Zawiercie. Jastrzębski jest w lekkim dołku, co posadą przypłacić poprzedni już trener. Nie był w stanie Jastrzębski podjąć walki z najlepszymi drużynami naszej ligi takimi jak Kędzierzyn i Warszawa, przegrał również wyraźnie z dobrym Olsztynem to raczej nie jest przypadek, a swiadectwo słabej formy lub innego czynniku, co przekłada się na nie najlepszą grę. Zawiercie trzeba już zaliczać do najlepszych drużyn naszej ligi. Przegrali co prawda oni również z Kędzierzynem oraz Warszawą, ale w tych meczach stanęli na wysokosci zadania grając po prostu dobrą siatkówkę. Z ZAKSĄ choć nie zdobyli nawet jednego punktu do tabeli trzymali wynik dosc blisko i ich gra mogła się podobać. Z Warszawą było jeszcze bliżej, bo przegrali dopiero po piątym secie i to na przewagi, choć optycznie przewagę miał raczej klub ze stolicy, bo Aluron niemal przez całe spotkanie gonił. Tak czy inaczej Zawiercie prezentuje się o wiele lepiej, nie przechodzą obok meczu, nawet jesli przegrywają to walczą, pokazują pełne zaangażowanie i przy tym dobre umiejętnosci. Ze strony Zawiercia w tym meczu myslę, że można liczyć na pełną walkę, ciekawe jak odpowiedzą gospodarze. Od zwolnienia trenera nie minęło zbyt wiele czasu i zbyt wielu zmian w grze przez te kilka dni chyba nie należy oczekiwać. Jest potencjał w kadrze Jastrzębskiego na Mistrza Polski, ale na razie nie klei im się gra, dużo lepiej ogląda się graczy Zawiercia. Na koniec nieciekawa ciekawostka, że Zawiercie nigdy w lidze Jastrzębskiego jeszcze nie pokonało. Zawiercie @2.04    BETFAN
 
nowytzky@ 25

nowytzky@

Lubie w sport
Ze strony Zawiercia w tym meczu myslę, że można liczyć na pełną walkę, ciekawe jak odpowiedzą gospodarze
 
Przepraszam bardzo : jak mają odpowiedzieć gospodarze ? Sugerujesz na własnym parkiecie, przed swoim kibicami braknie im zaangażowania i to z rywalem z którym nigdy nie przegrali ? 
Właśnie po zwolnieniu trenera nie mogą tego zrobić, muszę pokazać charakter, gdyż w przypadku kolejnej tak wyraźnej przegranej całą winą będą obarczeni zawodnicy.
Co do oceny dyspozycji pełna zgoda - Zawiercie jest w dobrej formie, jednak w meczach zdarzają im się przestoje. Aluron ma dobrze poukładaną grę na siatce mając naprawdę wielkiej klasy gracza na rozegraniu. Potencjał czysto sportowy jest po stronie gospodarzy.
 
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
No nie do wiary jak Zawiercie jest przereklamowane w tym sezonie. Ja rozumiem ze jest to solidny zespol z solidnym skladem ale to jest tylko SREDNIAK... Nie ma tam zadnego siatkarza z najwyzszej polki... Jastrzebie sklad naprawde dosc dobry ,  ligowa czolowka..  lepsi siatkarze praktycznie na kazdej pozycji, na niektorych duzo lepsi na niektorych troche lepsi... I w dodatku graja u siebie.. Skad kursy typu 1,72? no ja nie wiem.... 

Drugi typ... ograny sredniak -  zespol z Olsztyna ktory w dodatku wygral 4 ostatnie mecze i to nie z byle kim... Resovia.. Jastrzebski...Gdansk...
przeciwko zespolowi ktory tu conajwyzej w koncu tabeli moze walczyc a kursy 1,67 na Olsztyn?... no jak?

 
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Aktualnie JSW gra mega padakę. Fornal czy Depowski to nie zawodnicy, jak to ująłeś, na skład który ma teoretycznie walczyć o podium. To są zawodnicy skrojeni na Radom czy Katowice, gdzie nie ma żadnej presji na wynik.  Fromm dla mnie jest mega przereklamowanym zawodnikiem.  Jedynie z przyjmujących cenię Lyneela, który ma problemy zdrowotne, ale może ew. zabezpieczyć przyjęcie. Czy Jastrzębianie mają lepszego libero to bym polemizował. O ile Popiwczak świetnie broni, to przyjmuje dość przeciętnie. Wg mnie Koga daje o wiele więcej - wiadomo Zawiercie też lekko ograniczają paszporty. Co do rozegrania to Kampa ma jednego z lepszych zmienników w lidze i to by było na tyle. Masny nadal potrafi zrobić różnicę na rozegraniu. Konarski czy Bucki również nie są w optymalnej dyspozycji. Jedynie na pozycji środkowych widać zdecydowaną różnicę na korzyść JSW. Zawiercianie może mają przeciętny skład, ale mimo wszystko nadal wygrywają. Przegrali jedynie z W-wą po tie-break'u oraz na własne życzenie w 4 setach z ZAKSĄ. Szkoda, że Lebedew tak rotuje na pozycji atakującego, bo Malinowski jest w lepszej dyspozycji od Boćka, a potrafi też siać spustoszenie na zagrywce. Wg mnie +1,5 seta na Zawiercie jest dobrą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kurs na Jastrzębski Węgiel wzrósł. Jeżeli do 20-tej jeszcze wzrośnie  i będzie blisko 2 to wtedy postawię na gospodarzy. W przeciwnym wypadku odpuszczam 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - Zawiercie 3:0
powyżej 182,5 1,70   

Może i Jastrzębie ma lepszy skład może i Jastrzębie jest faworytem w tym meczu, może i grają u siebie i to jest ich plusem ale to co na dzień dzisiejszy grają to woła o pomstę do nieba.
Męczą się z Bydgoszczą u siebie wygrywając 3:2 przegrywają u siebie 0:3 z Warszawą i ZAKSĄ.
Zawiercie póki co porażka tylko z Warszawa po pięknej walce 2:3.
W Jastrzębskim zmiana trenera może ich otrząśnie i właśnie dlatego nie daję na gości a na punkty.
Obie drużyny są bardzo mocne i nie wydaje mi się aby mecz zakończył się w 3 setach.
Przed nami mimo wszystko jeden z hitów w tej kolejce i oby takim był a nie okazał się średnim meczem.​
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Tak wczoraj źle się wyraziłem. Myslę, że ktokolwiek i oczywiscie Jastrzębianie również nawet i na wyjeździe, i przed kibicami Cuprum Lubin graliby jak na profesjonalistów przystało czyli na maksimum możliwosci zresztą jak zawsze grają. Chodziło mi o to, że w meczach z ich udziałem, które ja oglądałem Jastrzębski im dalej w mecz, gdzie walka trwała w najlepsze, gdy gra im nie szła jak w meczu z ZAKSĄ gdzie ta ich przetrzymała, im dalej w las oni jakby gasli, męczyli się i wyglądali na zrezygnowanych, przynajmniej tak to wyglądało w moich oczach. To raczej idzie w parze z dyspozycją, nie mają najwyższej formy nie idzie im najlepiej więc czasami nadchodzi zwątpienie. Potencjał czysto sportowy był po stronie Jastrzębskiego w dwóch na trzy przypadki ich porażek więc różnie to może być. Kursy są wyrównane, spotkanie ciężkie do typowania, chyba każdy ma wątpliwosci kto tu wygra, ja stawiam na Zawiercie.

Godzina: 14:45
Spotkanie: Slepsk Suwałki - AZS Olsztyn

Przed meczem zapowiada się, że raczej Olsztynianie nie powinni mieć większych problemów ze Slepskiem, ja tak zakładam może nie dlatego, że Suwałki grają jakos słabo tylko to AZS wygląda dobrze. Olsztyn przegrał tylko jeden mecz z Zawierciem i to na wyjeździe, więc ta porażka była jakby wkalkulowana. Mieli dwa zwycięstwa dopiero po 5 setach, ale jednak je wygrali, do tego każdy z rywali którego dotychczas Olsztynianie pokonywali potencjałem przebija chyba Slepsk. Katowice, Radom, Gdańsk, Rzeszów, Jastrzębie tych rywali Olsztyn w tym sezonie już pokonywał, raczej Suwałk to oni nie powinni sie przestraszyć. Do czego zdążylismy się przyzwyczaić kolejny sezon bardzo dobrze gra atakujący AZSu Jan Hadrava, dobrze radzą sobie sprowadzeni przed tym sezonem dwa duże wzmocnienia, które już stanowią o sile nie tylko ofensywnej Olsztyna czyli przyjmujący Żaliński oraz srodkowy z Iranu Seyed. W ostatnim meczu na dłuższym dystansie grał Mateusz Mika i wyglądał bez rewelacji, ale na pewno dobrze, solidnie. Potencjał ludzki zespołu z Olsztyna jest nieporównywalnie większy od ich najbliższych rywali, do tego ten zespół dobrze funkcjonuje więc szykuje się kolejne zwycięstwo z rzędu dla graczy dowodzonych na boisku przez Pawła Woickiego. Olsztyn @1.68    BETFAN
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Masakra, dzisiaj spadały na Zawiercie a tam Ferreira out z powodu choroby i Waliński tuż po chorobie, więc. Trzeba monitorować sytuacje bo jest interesująca. ;)
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jednak jsw dał rade, postawiłem ale byłem miałem wątpliwości. Jednak Zawiercie ma te postoje.. i skład mocno rotowany. Z sezonu na sezon penchev obniża loty, był naprawdę dobrze zapowiadającym się siatkarzem .. 
gladyr-kania 1 kurs 1.95 pyklo.
zastanawia mnie, czemu na Olsztyn rośnie kurs? Ktoś wie ? W Suwałkach szerszeń w miarę stabilny, choć różnie bywa w przyjęciu, a Olsztyn będzie strzelać z zagrywek. Porównując każdego zawodnika to Olsztyn ma nad każdym przewagę. Handrava- Bolądź tu jest tak duża różnica w ataku, ze to jest wręcz niemożliwe żeby jutro przegrali z suwalkami .. 
co do meczu zaksy. Nie ruszam, parodi dla mnie jest do zmiany od pierwszej piłki, semeniuk daje rade, jeżeli wyjdzie semeniuk w pierwszej 5tce to na live pójdę na zakse.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik


Widzę ze już typów za dużo ludzi nie podaje. Ja się zraziłem podawać tu typy ze względu ze ciagle coś jakieś pretensje, ze napisane chaotycznie albo  negowanie typu.. dzisiaj 100% wiec spoko. Jeżeli ktoś chciałby się wymieniać typami zapraszam priv. Zibi16 itp ????????. 

ps. Czy w EToto możecie stawiać za więcej niż 500zl na punkty ? Bo mi chyba zrobili limit i mogę grać po 100zl..


nie mogę wkleić zdjęć ale 
stern +15.5
resovia wygra set
bedzin +14.5
kurs calkowity 4.623
a na lice 3;1 Skra po 2.85kurs
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
Witam na dziś gram taką taśme :

1. Jastrzębie - Skra Bełchatów
Over 181.5 1.66   
 W tym spotkaniu ciężko znaleźć faworyta, Jastrzębie po zwolnieniu trenera nagle się odrodził, poza tym dziś ma zagrać Lyneel, który jeśli będzie miał dzień to może zrobić różnicę. Skra ostatnie spotkanie wygrała z Verwą Warszawa, jednak sama ich gra jakoś mnie nie przekonuje, bardzo słabe przyjęcie. Spodziewam się walki i przynajmniej czterech setów, jeśli miałbym typować zwycięzcę to jedna myśle ze to JW bedzie a Lyneel zostanie MVP.
2.  Zaksa - GKS Katowice 
Katowice +20.5 punktu 1.42  
 Myśle,  że ten zakłąd nie ma prawa wejść bo myślę, że dziś Zaksa da odpocząć Kaczmarkowi  a Baroti, w ostatnim spotkaniu mnie nie przekonał, głównie siłowe ataki, troszkę brakowało mu kiwek itd. Poza tym GKS Katowice to walczaki, myślę że Rafał Szymura będzie chciał pokazać się  z jak najlepszej strony. 20 punktów to w przypadku trzech setów 25-20, 20-17, 20-18, nie będzie takiego pogromu. 
3. Ślepsk Suwałki - Cuprum Lubin
Cuprum +2.5 seta 1.52  
 Daleko mieli zawodnicy Lubina do Suwałek ale sądzę, że Ślepsk nie jest aż tak mocnym zespołem aby wygrać to spotkanie bez straty seta. W ekipie gospodarzy bardzo cenię Szerszenia, który gra bardzo równie, także Takvam dobry transfer, problemem jest atakujący podstawowy, który gra nierówno i ma spotkania gdzie jest liderem drużyny a później w kolejnym spotkaniu nie potrafi zdobyć punktu. Lubin to walczaki, młodzi zawodnicy, którzy chcą się pokazać i na pewno stać ich na wygranie przynajmniej jednego seta. Przewiduje wynik 3-2.
4. Zawiercie - Czarni Radom
Zawiercie win 1.40
Tutaj nie spodziewam się innego wyniku, u siebie bardzo mocne jest Zawiercie poza tym szeroka ławka wyrównanych zawodników. Czarni Radom na pewno na przyjęciu słabiej bo jednak Włodarczyk i Grek są słabsi od Walinśkiego i przede wszystkim Ferreiry. Myśle ze Zawiercie to pewniak i wątpie aby tego spotkania nie wygrali. Według mnie 3-0.
5. Bydgoszcz - Indykpol Olsztyn
Indyk win 1.3
O wiele lepszy skład, Bydgoszcz faworyt do spadku, Indyk aspiracje ma do pierwszej czwórki i nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Dalsza analiza bez sensu, każdy kto się interesuje to o tym wie. Według mnie 1-3.

Kurs łączny 6.80 Fortuna. Polecam. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
chamberlain 423,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
MKS Będzin - Trefl Gdańsk
Over 182.5 pkt @ 1.85   
MKS Będzin @ 3.15   
Betclic

Będzin wzmocnił się przed sezonem i te rozgrywki miały być przełomowe, jednak po 7 kolejkach zajmują ostatnie miejsce z kompletem porażek, trzeba jednak sobie szczerze powiedzieć, że grają dobrze, a od początku sezonu mieli po prostu pecha. Aż 6 z 7 spotkań rozegrali na wyjazdach, a w jedynym meczu domowym wcale nie było łatwiej, bo zagrali z Jastrzębskim Węglem. Teraz przychodzi mecz z Treflem, który radzi sobie naprawdę dobrze w tym sezonie, jak sami mówią powoli muszą uczyć się gry w roli faworyta, ale ten mecz może być tak naprawdę dla nich najcięższym spotkaniem w sezonie, mimo, że grali już chociażby ze Skrą, bo MKS potrzebuje wygranej i w każdym meczu wypruwają sobie żyły, żeby w końcu dopisać do konta jakieś punkty. Myślę, że mecz powinien być bardzo zacięty, przynajmniej czterosetowy i Będzin nie jest wcale na takiej straconej pozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik


Dyscyplina : siatkowka , plusliga
Godzina 18:00
Spotkanie : Warta Zawiercie vs Trefl Gdańsk
Typ : Warta -1,5 seta   
Kurs : 2,35
Bukmacher : forbet

Analiza,która piszę opiera sie przede wszystkim na przełamaniu druzyny z Zawiercia i zdobycie przez nich pełnej puli. Ostania porażka z Czarnymi , przy takiej grze Czarnych w ostatnich meczach to trochę wstyd. Myślę,że Masny i spółka pójdą dziś po pełna pulę , żwawszy na to ,że Gdańsk ma tylko jeden dzień przerwy po wygranym meczu w Będzinie. Zakładam,że zespół z Gdańska odczucie troszke ten mecz ,który zamknął sie w 4 setach,ale po dużych bolączkach i setach na przewagi. Gdański Trefl zapewne nawet nie wracał do domu , bo to się zwyczajnie nie opłaca. Kto interesuję sie siatkówka, wie że w małej hali w Zawierciu gra się kazdemu bardzo ciężko. Kurs kusi do zagrania , bo po dwóch porażkach z rzedu Zawiercia stoi dość wysoko, gdyby nie to myśle ze wahałby się w okolicach 1,2 a na czysty win mamy 1,6. Zespoł z Gdańska gra na prawdę fajną siatkówke,nie spodziewałem się tak dobrej gry w pluslidze Pawła Halaby,który razem z Filipiakiem ciągną wynik Gdańska. Czuję dziś wynik 3:1 dla gospodarzy,lecz nie gram DW , bo ostatnio mi nie wszedl a Olsztyn już miał nawet dwie piłki meczowe,aby zakończyć mecz moim poprzednim typem 1:3.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk  0:3
Zawiercie -3,5 1,71   

Witam, na dziś proponuję mecz z Polskiej ligi siatkówki. Zawiercie podejmuje we własnej hali Gdańsk.
Zawiercie u siebie jest bardzo mocne i jest trudnym rywalem dla każdego, oczywiście zdarzają im się wpadki ale od 2 sezonów są naprawdę bardzo mocni. teraz nieco spuścili troszkę i na ostatnie 3 mecze doznali 2 porażek, jedna na wyjeździe z Jastrzębskim 0:3 a ostatnio u siebie z Radomiem 1:3, grają 2 mecze pod rząd u siebie więc nie liczę, że będą 2 wpadki pod rząd. Do tego dochodzi 1 dzień więcej odpoczynku no i oczywiście nie muszą się nigdzie przenosić.
Ich rywal rozegrał przed wczoraj mecz z Będzinem wygrali 3:1 ale to był bardzo długi mecz ponad 2godzinny, oczywiście dalekiej drogi nie mają do przebycia co jest dla nich dobre bo 2 mecze w ciągu 3 dni + daleka podróż była by męcząca.
Gdańsk jest bardzo miłym zaskoczeniem, nie spodziewałem się takiego początku z ich strony.
Jednak uważam, że na ten moment nadal Zawiercie jest zespołem lepszym, kurs na nich już nieco spadł ale dalej jest w miarę do gry do dubla. Ja postanowiłem zagrać z małym handi -3,5 punkta. Myślę, że jeśli wygrają to i pokryją bez problemu handi.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja wierze w ten Bydgoszcz, kurczę stern to wydaje sue pewnym punktem, dochodzi do tego kalembka i musi dojść jakiś przyjmujący, peszko jest słaby.. ale porównując te dwa słane zespoły czyli bydzie vs Lubin to stern —&gt; ziobrowski i środki porównywalni. Moim zdsniem dzisisj bydzia weźmie ten mecz po 2.87. Cuprum ma przebłyski jeżeli ziobrowski ma dzień konia, Lipiński sam nie ugra a stern to gwarancja około 25pkt takimi kaczkami
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik


Cuprum ma przebłyski tym bardziej gdzie nie gra u siebie w Lubinie. Moim zdaniem w tym meczu wygra Lubin,ale podział punktów jak najbardziej możliwy. Może over? kurs na over 180,5 stoi wszędzie w okolicach 1,8.  

Drugi typ to zwycięstwo Jastrzębskiego w Rzeszowie. Moze ostatnio przebłysk w Rzeszowie i urwane punkty Zaksie,ale Zaksa bez Kaczmarka. Dziś mam nadzieję w koncu wróci Julien,choć i z Frommem Jastrzębie jest faworytem. Rzeszów nie może cos sie przełamać ,a w Jastrzębskim nowy trener, każdy z chłopaków będzie chciał sie pokazać. kurs na zwycięstwo 1,56 iforbet   
Dla odważniejszych Jastrzebie -1,5 w setach kurs 2,35 iforbet 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom