>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik


WSW- Melbourne City

Typ 1 : Pierwszy gol WSW (kurs 2.05 ETOTO),  a dokładnie DUKE strzeli jako pierwszy , nie znam kursu w jakim buku to wisi.

Typ 2 : Remis HT kurs ok.2.20 Etoto

 

WSW z Trenerem obronca nigdy nie będzie gral wiwatów, fajerwerków typu Nigeryska liga. Nie oszukujmy się,że nagle Babel będzie grał ultraofensywę w stylu Rayo Vallecano. To ma być solidna druzyna z dobrym bramkarzem w czubie tabeli, jednak sa znaki ,ze będą potrafili z przodu cos zdzialac , bo maja zawsze fantastycznego Maiera i Duka ,który na prawde potrafi cos tam egzekwować ostatnio. Sporo napisano już o tych ekipach, jednak sadze,ze Wesola druzyna z Melbourne natknie się na Duke ,czy wspomnianego Maiera,który nawet w swoim zaawansowanym wieku ogarnia więcej na boisku niż wiekszosc młodych  ,czy starych bez doświadczenia w Europie.

Druzyny wyrównane wiec remis HT zadowala obie ekipy, przy tej lidze każdy wariant jednak możliwy, trochę wrozenie z fusów ale na czuja typ.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na dziś?
WSW - City
Jak nic wychodzi mi tu bts+ov2,5 @1,81   . City w tym sezonie gra w stylu holenderskim. Dużo bramek, nastawienie bardziej na atak niż na obronę... A że grają na wyjeździe to większe szanse że WSW też coś strzeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
kolega prooloser ma trochę racji teraz to w Polsce raczej gra się for fun a nie żeby zarobić chciałem zauważyć że odkąd weszła pisowska ustawa hazardowa z 2017 i możliwość grania u normalnych bukmacherów typu bet365 została mocno ograniczona to od tamtej pory mamy kryzys w bukmacherce którego efektem jest coraz większa ilość zrezygnowania ze strony graczy co skutkuje coraz mniejszym zainteresowaniem widać to chociażby po tym forum ja sam gram dużo mniej niż kiedyś z powodu systemu jaki nam proponują najwięksi gracze na rynku jest on po prostu wyniszczający i prowadzić on może w dłuższej perspektywie jedynie do wyzerowania naszego konta


a odnośnie dzisiejszego spotkania to liczę na brameczki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie wiem ile razy trzeba wałkować i przypominać, że za ustawę antyhazardowa należy podziękować Mirowi, Rychowi i Zbychowi. Pisiory przyszły praktycznie na gotowe co ich nie usprawiedliwia ofc. 
PS Ku pamięci ediego..., którego przez walkę z takimi wpisami (jak wyżej kolega umieścił) teraz go na FB nie ma.
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Nie mialem na mysli zadnych ustaw itd. Bukmacherka, odkad wprowadzone zostaly on-line bettingi, mozliwosc sedzow na zywo komunikowac sie pomiedzy soba, a takze z osobami trzecimi ( ktore zupelnie przypadkiem moga kreowac przebieg KAZDEGO meczu) poprzez radio lacze, a teraz jeszcze VAR, ktory mial pomoc w sedziowaniu, a stal sie banalnym zasobem manipulacji, po prostu niszczy sama idee sportu. Jesli kiedys byly jakies przekrety, to byly to nieliczne proby pomiedzy zawodnikami, ktore nie zawsze dawaly skutek. Nawet sam Perumal powiedzial, ze te glupki (gracze pilkarskie) czasem tak inspirowaly sie meczem, ze zapominali za co im placil i jaki powinien byc wynik.. Tak teraz kazdy mecz moze byc zmanipulowany przez sedziow.. Nie przypadkiem chyba z miesiac temu pytalem o zarobki w A- League, bo bardzo to podejrzanie wygladalo. Do tego doszlo, ze transmisja jest za freeko na youtubie, a kiedy dowiedzialem sie, ze wlascicielem klubu Sydney FC jest jakis rosjanin, to juz nie mialem zadnych watpliwosci.. Nie wiem jak w Australii mogli tak nisko wpasc..

Chce was po prostu ostrzec, ze nie wygracie na tej lidze. Dolaczyla ona do lig nie sportowych, a bukmacherskich, a bukmacherka to jedna wielka manipulacja.  Oczywiscie, zeby nie bylo,  sa ligi i dziedziny sportowe, ktore (mam nadzieje) jeszcze nie znaja jej wplywow//  pzdr
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 21 listopada 2019 18:28 przez zloty5oWS Wanderers-Melbourne City  mecz wydaje mi sie ze bedzie zaciety i wyrownany z jednej strony WS  ktora traci malo goli z drugiej City gdzie strzela jak do tej pory najwiecej,sugerujac sie slowami kolegi @qowalsky6 obrona City to nie monolit pogram jak zawsze btts w meczu @ 1.61  
btts+ov 2.5@ 2.10  
btts 1 polowa@ 4 
cos tam zawsze idzie zarobic kolego
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 20 listopada 2019 20:48 przez qowalsky6Kolejka 722.11. 09:30 WS Wanderers - Melbourne City - wstępnie planuje over choć ostatnie mecze u siebie Wędrowcy wykręcali under, goście z Maclarenem (jak zagra) mogą sobie postrzelać, a że obrona City, to nie monolit, to wiemy...
FT 2-3 no i fajnie, kierunek na plus, a co do ligi, to wiele razy pisałem na jej temat więc nie będę się powtarzał. Szanuje odrębne/inne zdania oraz wolność słowa. To podstawa, a że "każdy" ma swoje zdanie?  Tym lepiej. Sie ma...
PS
A prolooser "pokaż" mi te "czyste" ligi, bo ja takich nie znam...
edit
A tu macie highlights z Sydney. A City dla Maclarena niech zbierają już teraz na pomnik :)
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-western-sydney-wanderers-v-melbourne-city-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
var to dobra sprawa wzięta chyba z USA? tylko jest taka różnica że tu u nas w europie to się bierze na sędziów swoich nie koniecznie takich co podejmują decyzje zgodne z prawdą tylko takie które im nie zaszkodzą. w stanach natomiast jest też coś takiego że sędziowie wspólnie podejmują decyzje wszędzie nba baseball a u nas za kulisami jakiś var podejmuje decyzje i nie ponosi konsekwencji jedyny wygrany tej sytuacji to sedzia główny z którego spada część odpowiedzialności i chyba tylko o to u nas chodziło w tym całym varze nie o dojście do prawdy
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Tak se wydumalem na jutro   bet 365
Phoenix-Roar
btts @ 1.50   taki marny kurs a 2 wrzody pekly
Adelaide-Victory
Adelaide ov 1,5 @ 1.80   tu spokojniej troche
Glory-Sydney Fc
1 polowa ov 4,5 korka (azjany) @1.77    tylko 3 korki za malo
oby edit
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Nix vs Roar, "pacze" na cyrki Roar w tym sezonie, to mi się przypomina moja klątwa :) Przy 2-0 dałem under 3,5, po chwili gol na 3-0, ale nieuznany :) huśtawka nastrojów znowu przez nich, pre są nie do obstawiania!
Edit
Mauk na 2-1 więc mam końcówkę z emocjami :)
edit
ft 2-1 więc się udało :) ale zdania o Roar nie zmieniam... Szerokim łukiem ich omijać, znowu ich mecze to loteria... No chyba, że ktoś lubi live i emocje do końca :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
No Adelajda wyglada naprawdę dobrze. Oglądam ostatnie kilkanaście minut i praktycznie nie schodzą w połowy rywali.  Jestem miłe zaskoczony:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 23 listopada 2019 10:14 przez pescarabajoNo Adelajda wyglada naprawdę dobrze. Oglądam ostatnie kilkanaście minut i praktycznie nie schodzą w połowy rywali.  Jestem miłe zaskoczony:)
A ja nie :) Redsi dobrze wyglądają, fakt, że gol trochę przypadkowy (piłka odbiła się od słupka, a McGree dobił), ale przewagę mają. W doliczonym mogli podwyższyć na 2-0. Victory bez Muscata (tak jak pisałem drzewiej), to już trochę inny zespół. Oni nawet źle nie grają, ale brakuje mentalności zwycięzcy, która powodowała, że grali do końca z podniesioną głową. Teraz mi trochę tego brakuje. Może się obudzą jeszcze? Pytanie czy dziś? :) Pzdr
edit
2-1 chyba najszybsza z możliwych odpowiedzi na gol w A-league :) Fajnie, fajnie :)
edit
I 3-1, McGree dobry mecz rozgrywa...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 20 listopada 2019 20:48 przez qowalsky623.11. 07:00 Wellington Phoenix - Brisbane Roar - no bet, tylko live, bo tu mnie nic nie zdziwi :)23.11. 09:30 Adelaide United - Melbourne Victory - historia zatoczyła koło, Szwab wraca na stare śmieci, tym razem jako coach Big V. Ja mam nadzieję na 1/dnb gospodarzy, którzy pod wodzą Holendra pokazują (do tej pory) dobry football, a właściwie soccer :)23.11. 11:45 Perth Glory - Sydney FC - powtórka z Grand Final, jeśli Popovic nie zrobił sobie i drużynie elektrowstrząsów, to idę w stronę Blues Sky (2/dnb), 
Dzień bez niespodzianek, kierunki pre na plus, ba nawet na Roar się live nie przejechałem. Morał jest taki, że na Antypodach też można być do przodu, co by tam nie mówili :) 
PS
potem podrzucę skróty... proszę:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-wellington-phoenix-v-brisbane-roar-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-adelaide-united-v-melbourne-victory-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-perth-glory-v-sydney-fc-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Co na dziś?

CCM - Western

2 - @2,07   

Typ mało odkrywczy - ale z tego co gra CCM to i ja już zacznę grać przeciwko nim. Miałem jeszcze jakieś nadzieje, że może coś tam się zmieniło w porównaniu z zeszłym sezonem... ale jednak nie wygląda na to. Do tego radośnie podbieram serię na rogi:

un10,5 - @2,5   
un11,5 - @1,83   

Rzuty rożne dlatego, że goście w wyjazdowych meczach atakowali głównie środkiem. A to przekładało się w corrnerach - odpowiednio:
1 z Victory
2 z Nixami

CCM na własnym stadionie te 5-6 rożnych wywalczy (taka norma) ale nie sądzę, żeby coś ponad to:
6 z Adelaidą
5 z Jets

Celuję, że statystyki nie zawiodą i oba zespoły dostosują się do tego co grały wcześniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford
tragiczna kopanina, dobrze że sobie na live zostawiłem ten mecz. Ew. X do HT spróbuję... 
edit
ht 0-0 tyle dobrego z oglądania tego "widowiska" :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
na Live pogralem btts ale cos mi sie wydaje ze swierzak sie troszke wypstrykal czyzby kolejny mecz w pape z teoretycznie slabszym rywalem?   
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 24 listopada 2019 09:31 przez zloty5ona Live pogralem btts ale cos mi sie wydaje ze swierzak sie troszke wypstrykal czyzby kolejny mecz w pape z teoretycznie slabszym rywalem?
WU atakuje tyle, że nieskutecznie... Słaby mecz w ich wykonaniu tym bardziej, że Marynarze to nie potęga. Rudanowi puściły nerwy i wyglądało na to, że sędzia wyrzucił go z boiska. WU bez trenera w końcowych minutach... A nie, teraz go znowu pokazują, eee nie kumam... Nie wytrzymał i musiał chyba jednak tylko do toalety :) I znowu pyskówka z sędzią, teraz domagał się karnego dla WU...
edit
ft 1-0 słabe widowisko,jak się gra z Marynarzami to ostatnio pokazało City...
edit2
tak to wyglądało:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-central-coast-mariners-v-western-united-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 829.11. 09:30 Melbourne Victory - Perth Glory - 2 rozczarowania od początku sezonu, kto się przełamie? Może gospodarze? no bet...30.11. 07:00 Brisbane Roar - Central Coast Mariners - siupy będą, albo 4-2 albo 0-0 :) to takie zespoły po prostu, nieprzewidywalne... Bliżej mi do wariantu nr 1.30.11. 09:30 Newcastle Jets - WS Wanderers - Ams sędziuje/wałkuje więc można próbować: kartki (może czerwo), karne z du..y itp.01.12. 06:00 Western United - Sydney FC - niby goście, ale to derby, dla gospodarzy historyczne, bo pierwsze, live zostaje...
01.12. 08:00 Adelaide United - Wellington Phoenix - albo luźne 3-0, albo Pan Li kitą zakręci i będzie zonk. Wybieram opcję 1 po @ 1,55   za monetę. GL!
edit Wstyd panowie z Adelaidy, wstyd...

PS Panowie piszcie, opowiadajcie, dzielcie się uwagami, bo ja z czasem nie wyrabiam. Jedna, czy 2 osoby same nie "pociągną" działu, tylko w ludziach nadzieja :) A i człowiek coraz starszy... SKS...
outs/ins
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-8-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 28 listopada 2019 20:46 przez prolooserWestern United to klub z Melbourne, a nie z Sydney
Tak, tak, ale to i tak derby... Rywalizacja pomiędzy Melbourne, a Sydney to klasyki są... Można "sobie" o tym poczytać, jak nie w dziale, to w internetach. Polecam też almanachy dot. A-league. Nawet ostatnio mieliśmy The Big Blue (The City Derby) :)
PS Dzięki za odzew, ale chyba nie taki rodzaj aktywności sobie po ostatnim wpisie wyobrażałem... Pzdr...
 
Do góry Bottom