>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14. kolejka La Liga [22.11- 24.11.2019r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Levante - Mallorca
Levante @ 1.87 x 10j
Wygrana: 16.46
Fortuna


Po niemal dwutygodniowej przerwie wracamy na ligowe boiska. Mallorca to obecnie najsłabszy zespół jeśli chodzi o wyjazdowe spotkania w La Liga. Goście na pięć rozegranych spotkań przegrali dotychczas wszystkie z nich, a bilans bramkowy również wygląda mizernie bo wynosi 2-12. Goście co prawda uciekli z strefy spadkowej, a ostatnio sprawili niespodziankę pokonując u siebie Villarreal 3:1, lecz i to mnie nie przekonuje żeby pograć cokolwiek w ich kierunku. Problem w tym, że goście punktują tylko w spotkaniach domowych i nie potrafią tego przełożyć na mecze wyjazdowe bo wtedy z pewnością ich sytuacja w tabeli wyglądała by zdecydowanie inaczej. Levante to ligowy średniak, który lubi płatać figle rywalom. Tu chce przytoczyć mecz ligowy z Barceloną wygrany 3:1. Gospodarze zagrali bardzo dobre zawody i nie pozwolili rywalom na rozwinięcie skrzydeł. Pressing, który zanotowali na rywalu przyniósł oczekiwany efekt w postaci goli i zwycięstwa. Zespół zagrał odważnie i nie przestraszył się rywala, który ma mega problemy na wyjazdach. Takie same problemy ma Mallorca, która nie radzi sobie na wyjeździe i traci przynajmniej dwa gole w każdym spotkaniu. Levante nie może zlekceważyć rywala bo to przynosi z goła inny efekt. Liczę tu na pełne zaangażowanie gospodarzy, którzy wyjdą na boisko i zrobią to co do nich należy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Leganes - Barcelona
Typ: Leganes over 2.5 kartek
Kurs: 1.61
  
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Leganes obecnie znajduje sie na samym dnie ligowej tabeli. Zajmuja ostanie miejsce z 6 punktowym dorobkiem. Jest jednak tabela w ktorej znajduja sie zdecydowanie na jej samym szczycie. Chodzi oczywiscie o liczbe zdobytych zoltych kartek w tym sezonie. Maja ich w tym momencie na koncie az 42. Wiecej ma tylko Getafe bo 45. Co jak co ale w mecz z Barcelona i to jeszcze u siebie trzeba bedzie sie pokazac z jak najlepszej strony. Wszystkie druzyny zawsze spinaja sie na mecze z tymi najwiekszymi wiec o taryfie ulgowej nie ma mowy. Typuje minimum 3 kartki po stronie gospodarzy. W ostatnich 5 meczach Leganes dostawalo minimum 4 zolte kartki. Sedzia meczu bedzie Santiago Jaime Latre ze srednia 5.86 karteczek na mecz wiec nie najgorzej.


Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Granada - Atletico Madryt
Typ: over 1.5 goli
Kurs: 1.57
  
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Calkiem wysoki kurs jak na minimum ogolnie 2 bramki w calym meczu. Ja wiem, ze Atletico do overowcow jakos specjalnie nie nalezy ale akurat Granada w tym sezonie oprocz tego, ze duzo bramek strzela to i calkiem sporo tez traci. Zobaczymy co z tego bedzie. Ja widzac tak wysoki kurs na to zdarzenie w starciu tych dwoch ekip nie moglem przejsc obok niego obojetnie. Ide w tym kierunku bo nie jest to wygorowana linia a i kurs przyjemny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Szczerze mówiąc kursy na Barcelonę są według mnie zawyżone. Grają z najsłabszą aktualnie drużyną La Liga i ich zwycięstwo bez żadnych kombinacji można złapać po kursie 1,45? WOW! Ja jednak pójdę dalej i spróbuję zagrać Dumę Katalonii ale z handicapem.
Podopieczni Valverde owszem nie zachwycają w meczach wyjazdowych, jednak w tej kolejce przyjdzie im się zmierzyć z drużyną, która do tej pory zgromadziła 6 punktów wygrywając tylko z beniaminkiem ligowym - Mallorcą. Blaugrana w delegacji schodziła jako zwycięzca z boiska tylko dwa razy w sześciu meczach - Getafe 0:2 oraz Eibar 0:3. W przerwie reprezentacyjnej trener Ernesto miał trochę czasu na przemyślenie w czym jest problem, że na tym etapie rozgrywek jego drużyna ma już trzy porażki na koncie. Suarez po kontuzji pojechał na zgrupowanie Urugwaju i strzelił gola przeciwko Argentynie oraz asystował przy pierwszej bramce, a w tym samym meczu to samo powtórzył Leo strzelając gola w 92 minucie dającego remis w tym spotkaniu 2:2 - jeżeli ta dwójka będzie grała nadal na tak wysokim poziomie do jakiego nas przyzwyczaiła to o wynik w tym spotkaniu się nie boję. W bramce nadal genialny Ter Stegen, bez którego pewnie Barca miałaby większe problemy ze zdobyczą punktową w obecnym sezonie, bo obrona nie działa tak jak należy, a obecnie prawdopodobnie w tym meczu nie zagra Semedo, Alba ani nawet Roberto, więc jestem bardzo ciekawy czy Valverde zdecyduje się na grę trzema obrońcami, czy dobierze kogoś z La Masia na prawą obronę, a po lewej wystawi Firpo. Pomocnicy w tym sezonie nie zawodzą jest genialny De Jong, który jak wszedł do pierwszego składu tak nie myśli z niego wyjść, a do tego Busq, Arthur oraz dający bardzo dobre zmiany Vidal. 
Na obecną chwilę Leganes nie ma w swoich szeregach zawodników, którzy mogliby zagrozić bramce przeciwnika co pokazują także statystyki bramkowe po 13 kolejkach zdobyli zaledwie 7 goli, a stracili ich 22. W ubiegłym sezonie Barcelona przegrała na Estadio Municipal de Butarque (w jakich okolicznościach to niech już sobie każdy zobaczy skrót meczu) i dzisiaj przychodzi dzień, w którym Duma Katalonii ma okazję pokazać kto jest Mistrzem tego kraju. 
2 handicap -1,5 @2,20 Totolotek  
2 handicap -2,5 @4,05 Totolotek  
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dla mnie Barcelona może sie okazać kolejna miną jak wczoraj Dortmund. Z reszta czesto mega faworyci grający z ostatnią drużyną notują niespodzianki. wojttekkk uważasz że kurs wyjazdowy @1.45 jest zawyżony? Według mnie jest zniżony i biorąc pod uwagę Że w tygodniu mamy mecze LM to wystawilbym ok 1.60. Moim zdaniem jesli Barcelona wygra To bedzie to max 1bramka. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby Barcelona kalkulowała na tym etapie mecze, tym bardziej jak jest taki ścisk w czubie tabeli La Liga. W LM grają z BVB, która nie zachwyca od początku sezonu, nawet w przypadku przegranej nadal są na miejscu dającym awans, a zwyciężyć przeciwko Blaugranie na Camp Nou w LM graniczy z cudem co widać po statystykach. Dodatkowo zauważ, że mecz z Borussią jest dopiero we środę o 21:00, a więc mają ponad 4 dni na regenerację po dzisiejszy meczu, a na tym poziomie grania to jest bardzo dużo. Jedyna rzecz jaka w tym meczu może martwić to brak Alby i Semedo, którzy napędzali boczne ataki, ale teraz za to musi się wziąć Dembele. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Francuz to najpierw musi zacząć grać regularnie w pierwszym zespole, bo odkąd przyszedł Griezmann to Dembele nie zagrał jeszcze pełnych 90 minut...
Patrzę na składy w spotkaniu Leganes - Barcelona i każda gazeta jest zgodna co do linii obrony gości i ma wyglądać tak: Wagué, Piqué, Todibo, Junior Firpo lub Wagué, Piqué, Umtiti, Junior Firpo. Wygląda to słabo. Pique bez formy, Umtiti wiecznie wraca po kontuzji, a Todibo i Firpo to po prostu zmiennicy , którym brakuje regularnej gry. Na dodatek jak dołożymy do tego słabe spotkania Barcelony na wyjazdach gdzie w większości spotkań tracą minimum jednego gola to BTTS ma dzisiaj prawo wejść. 
BTTS widziałbym jeszcze w spotkaniu Granada - Atletico. Gospodarze w tym sezonie pokazali pazur i nawet przez chwilę byli liderem  LaLiga. Ostatnio co prawda przegrali trzy spotkania z rzędu, ale tej drużyny nie można lekceważyć. Atletico jest daleko od swojej idealnej formy i na pewno jest to dobra okazja aby pokonać Oblaka i linię obrony Atletico. Na dodatek Los Colchoneros - z Granadą nie zagrają Sime Vrsaljko, Stefan Savić, Diego Costa (kontuzje), Thomas Partey oraz Saul Niguez (kartki). Niepewny występu pozostaje Jose Gimenez.

Fortuna dała fajne kursy na oba spotkania:
Leganes - Barcelona | obie strzelą gola @ 1.87
Granada - Atletico | obie strzelą gola @ 2.38
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom